Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Як платити менше за світло?

February 8, 2018

Енергетики запевняють херсонців: за електроенергію платити менше і легально цілком реально. І при цьому зовсім не обов’язково обмежувати свій комфорт.

Повсякденне життя сучасної людини сьогодні важко уявити без використання різноманітної побутової техніки. Вона економить час, допомагає використовувати його більш раціонально, дозволяє зробити відпочинок цікавим і повноцінним, а роботу ефективною.

У багатьох родин доволі часто постає питання: як економити на вартості електроенергії, не порушуючи звичайний темп життя?

Вихід існує. Звісно, почати варто з простого – замінити лампочки в приміщенні на енергозберігаючі, використовувати електроприлади з високою енергоефективністю. Також потрібно не забувати вимикати за собою світло і не залишати на ніч ввімкнені електроприлади.

У певних випадках значно допоможе заощадити установка багатотарифного лічильника, який рахує спожиту електроенергію як за обсягом, так і з розбивкою на тарифні зони в залежності від часу доби. При цьому економія може скласти від 30% до 40%.

Що потрібно для установки багатотарифного лічильника?

Перейти на диференційний облік електроенергії дуже просто.

Перш за все, щоб встановити багатозонний (багатотарифний) лічильник без збільшення навантаження необхідно звернутися до Центрів обслуговування споживачів ПрАТ«ЕК «Херсонобленерго» у м.Херсон або до РЕЗ і ЕМ у районах області. До вартості послуги із встановлення багатотарифного лічильника входить:

  • багатозонний електролічильник;
  • доставка лічильника за Вашою адресою;
  • розпломбування та демонтаж старого електролічильника кваліфікованим працівником ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго»;
  • якісне встановлення та підключення нового електролічильника;
  • опломбування електролічильника;
  • надання необхідної технічної документації.
  • Транспортні витрати

Перший заступник директора комерційного Андрій Столяров зазначив:

- Дійсно, з встановленням багатозонного лічильника є певні переваги, які дозволять споживачам економити від 25% електроенергії. Так, наприклад, двозонний лічильник з 23 вечора до 7 ранку рахує електроенергію за тарифом удвічі нижче, а використовувати струмоприймачі можливо на максимальне навантаження (електроопалення чи інше обладнання). Вести розрахунки за електроенергію за тарифами, диференційованими за періодами часу можна відразу після укладання додаткової угоди до договору про користування електричної енергії в частині заміни встановленого у споживача лічильника на багатозонний лічильник. Для зручності розрахунку щомісячного платежу на сайті «Херсонобленерго» запроваджено сервіс «Особистий кабінет», де потрібно зареєструватися та ввести дані, зняті з лічильника, а електронний калькулятор зробить розрахунок, - підкреслив А.Столяров.

 

Нагору