Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Як приєднати до електромереж “Херсонобленерго” електроустановки тимчасової споруди?

April 21, 2017

Якщо Ви маєте намір підключити до електричних мереж “ПАТ “ЕК “Херсонобленерго” тимчасові споруди або географічно віддалені об'єкти, то Вам необхідно, в першу чергу, звернутися до електропостачальної організації за місцем розташування Вашої електроустановки з заявою про приєднання.

Далі Ви має отримати Технічні умови на приєднання та проект Договору про приєднання електроустановок до електричних мереж. Слід зазначити, що при цьому Ви сплачуєте лише суму за розробку Технічних умов та підготовку проекту-Договору про приєднання. ПАТ “ЕК “Херсонбленерго” звертає Вашу увагу, що положеннями пункту 2.2 Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж затвердженої постановою НКРЕ № 115 від 12.02.2013р. вартість розробки Технічних умов та підготовки проекту Договору про приєднання визначається на основі калькуляцій розроблених електропередавальною організацією та погоджених НКРЕКП.

ПАТ “ЕК “Херсонобленерго” надає Вам примірники Договору на приєднання та Технічні умови, з якими Ви, як Замовник маєте уважно ознайомитися, підписати та повернути за місцем отримання. Після підписання документів та оплати послуг Ви отримуєте свій примірник Технічних умов та Договору про приєднання.

Отримавши Технічні умови на приєднання та Договір про приєднання, Ви маєте розробити проект від точки приєднання до власних електроустановок, виконати будівництво електромереж та ввести їх в експлуатацію відповідно до Законодавства України в сфері містобудування. Особливу увагу під час робіт з енергопостачання необхідно приділити надійності та безпеці, як при виконанні монтажних робіт, так і в ході експлуатації електроустановок.

Після цього звернутись до ПАТ “Херсонобленерго” за укладенням Договору про постачання електричної енергії. Після укладення такого договору звернутись до Товариства для підключення, тобто подачі напруги до об’єкту. Вартість послуги підключення визначається на основі калькуляцій розроблених електропередавальною організацією та погоджених НКРЕКП.

Водночас, повідомляємо, що станом на квітень 2017 року вартість послуги підключення відповідно до умов договору приблизно може становити до 2000 грн.


 

Нагору