Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Залишили без електроенергії та водопостачання і зникли з місця аварії

October 9, 2018

Перелік самовільних робіт сторонніми організаціями, у результаті яких АТ «Херсонобленерго» змушене підраховувати чергові збитки, розширюється. Новий вид шкоди вчинили працівники одного із підприємств області.

У селі Веселе Бериславського району робітники виконували демонтаж будівлі. Волею випадку чи через неправильні розрахунки  можливої траєкторії падіння елементів приміщення, під час робіт одна зі стін впала на електроопору.

На щастя невдала хазяйновитість робочих принесла енергетикам Новокаховського РЕЗу та ЕМ невеликі збитки, адже заміні підлягав лише ізолятор, а не вся опора. Але при цьому пригода суттєво змінила графік бригади, яка була змушена зупинити на певний час заплановані роботи та обслуговування споживачів і виїжджати для усунення аварійної ситуації.

Хто не може похизуватися такою вдачею, так це абоненти Товариства, які були змушені хоч і короткий проміжок часу, але залишатися без електроенергії і як наслідок – водопостачання. Аварійна ситуація залишила без роботи три свердловини для водопостачання : Веселівської селищної ради, відділення «Укрпошти» та «Виноробного господарства князя П.М. Трубецкого».

Слід сказати, що винуватці зникли з місця подій, розшукати їх енергетикам допомогла поліція. Після повідомлення бригади «Херсонобленерго» правоохоронці встановили, що опора була підбита через дії працівників  одного із ФОПів.

Товариство вкотре нагадує: якщо з вашої вини було пошкоджене електрообладнання втеча з місця пригоди не звільняє вас від відповідальності. Про всі випадки повідомляється поліції і винні завжди несуть покарання за свої вчинки.

АТ «Херсонобленерго» сподівається на допомогу небайдужих жителів області. Якщо ви стали свідком ДТП, в якому водій, збив електроопору чи пошкодив інше електрообладнання та намагається зникнути з місця пригоди, відразу телефонуйте до поліції на номер «102» або до районного відділу електромереж.

Лише спільними зусиллями ми можемо навчити водіїв обережного керування та зменшити кількість аварійних відключень електромереж.

 

Фото ілюстративне

Нагору