Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Залишив півсела без електроенергії та втік з місця ДТП

December 21, 2018

Горе-водії знову не дають жителям Херсонщини спокійно відпочити після робочого дня. Учора близько восьмої вечора в Олешківському районі невідомий транспортний засіб збив електроопору. Необережне керування прирекло половину жителів села Поди увесь вечір та ніч провести без електропостачання.

Одразу після повідомлення селян про відсутність світла на місце пригоди вирушила бригада працівників Олешківського РЕЗу та ЕМ. Горе-водій поставив непросте завдання енергетикам: збита опора трималася просто на проводах, що значно ускладнює ремонтні роботи.

Наразі бригада проводить відновлювальні роботи. Енергетики просять вибачення за незручності та сподіваються на розуміння з боку жителів. Бригада прикладе максимум зусиль аби за лічені години відновити електропостачання до будинків херсонців.

АТ «Херсонобленерго» сподівається на допомогу небайдужих жителів області. Якщо ви стали свідком ДТП, в якому водій, збив електроопору чи пошкодив інше електрообладнання та намагається зникнути з місця пригоди, відразу телефонуйте до поліції на номер «102» або до районного відділу електромереж.

Лише спільними зусиллями ми можемо навчити водіїв обережного керування та зменшити кількість аварійних відключень електромереж.

Нагору