Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Заручники гри на удачу невправних водіїв

September 19, 2018

Необережне водіння транспортних засобів часто обертається морокою для енергетиків та незручностями для абонентів «Херсонобленерго». Збиті автомобілями опори залишають десятки і сотні побутових споживачів без електропостачання та порушують роботу соціально-важливих установ (дитячих садочків, шкіл, лікарень) , фабрик та підприємств.

Нерідко трапляються випадки, коли, пошкодивши опору, водії покидають місце пригоди. Саме так і сталося у селищі Велика Олександрівка.  Цього разу жителям населеного пункту просто пощастило –  ДТП не було настільки серйозним, щоб призвести до аварійного відключення абонентів. Від зіткнення був збитий відкос опори, сама електроопора не постраждала, але енергетикам все одно доведеться відновити пошкоджені елементи електроопори.

Нагадаємо самонадійним водіям, що втеча з місця ДТП не звільняє вас від відповідальності. Про всі пригоди енергетики повідомляють до поліції, яка працює над пошуком і притягненням винних водіїв до відповіді за свої вчинки.

Удача була менш прихильною до жителів села Озеряни, Генічеського району. Співробітник аграрного товариства «Урожайне» не розрахував габарити свого транспортного засобу і збив на комбайні електроопору. Тож більше півсотні абонентам довелося на декілька годин залишитися без електроенергії через комбайнера.

Бригада Генічеського РЕЗу та ЕМ оперативно ліквідувала наслідки ДТП на відновила роботу мереж.

Про обидва випадки пошкодження майна Товариства повідомлено до поліції. Сума завданого збитку встановлюється.

Через невправне керування, а іноді нехтування водіями правилами дорожнього руху, енергетики змушені відволікатися від запланованих робіт по покращенню якості електропостачання, реконструкції та капітальному ремонту електромереж, технічному обслуговуванню мереж, що призводить до порушення графіків у виконанні робіт.

АТ «Херсонобленерго» сподівається також на допомогу небайдужих жителів області. Якщо ви стали свідком ДТП, в якому водій, не дотримуючись правил дорожнього руху, збив електроопору чи пошкодив інше електрообладнання та намагається зникнути з місця пригоди, відразу телефонуйте до поліції на номер «102» або до районного відділу електромереж.

Лише спільними зусиллями ми можемо навчити водіїв обережного керування та зменшити кількість аварійних відключень електромереж.

 

Фото ілюстративне

Нагору