Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Збиті опори - люди без світла

January 12, 2018

Доволі частими стають випадки знеструмлення будинків мешканців населених пунктів внаслідок збитих опор. Від нехтування Правилами дорожнього руху горе-водіями на тривалий час без електропостачання залишаються також життєво важливі об’єкти соціальної сфери, медичні заклади, дитячі садки, школи.

Упродовж 2017 року такі водії здійснили 103 наїзди на опори ліній електропередач, внаслідок яких на відновлювальні роботи енергетиками витрачено близько півмільйона гривень.

Нерідко дорожньо-транспортні пригоди провокують водії у стані алкогольного сп’яніння. Трапляються і такі випадки, коли пошкодивши опору, водії покидають місце пригоди. В такому разі енергетики спільно з працівниками Національної поліції проводять розшук винуватців.

Водієві, який пошкодив опору і зник з місця ДТП, крім відшкодування завданих збитків загрожує відповідальність, передбачена законодавством України.

Енергетики звертаються до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість, не виконувати ризикованих маневрів, що можуть призвести до наїзду на опори ліній електропередач та привести до тяжких наслідків.

 

Нагору