Кол-центр Херсонобленерго
0552-48-06-20, 0552-48-06-06

Кабінет з приєднання до електричних мережДля перегляду детальної інформації по приєднанню, введіть код пакету та пароль.

Для того щоб розпочати процес приєднання, оберіть тип споживача та натисніть кнопку "Замовити".

Якщо у Вас виникли труднощі з роботою портала, то Ви можете звернутися в службу підтримки, надіславши листа на електронну адресу

support@co.ksoe.com.ua
Шановний замовник!

Повідомляємо, що послуги, які Ви намагаєтесь замовити пов’язані із контактом людей та матеріалами, що можуть бути джерелом перенесення вірусних та інших захворювань, та можливого інфікування Вас як Замовника та працівника ОСР.

Тому, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення України на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України №641 від 22.07.2020р. “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, пропонуємо Вам розглянути питання щодо перенесення замовлення послуг після припинення карантину.

Погоджуюсь із наданням послуги під час встановлено карантину та розумію усі негативні наслідки, що можуть виникнути під час її реалізації.

Шановний споживач!

Для приєднання електроустановки певної потужності нового об'єкту чи збільшення потужності для вже існуючого об'єкту, Вам необхідно зареєструватися у Кабінеті з приєднання.

З повагою, адміністрація АТ "Херсонобленерго".
Нагору