Аварійні відключення




Районний підрозділ Населений пункт Причина Час Час публікації
Дата відключення: 21.09.2020
Херсонські РЕМ Антонівка:
Будівельників 13-39; Ак.Вернадського(МорозоваП) 1А-21А; Антонівська(Червоноармійська) 1-38; Бєлінського 1-8; Будівельна 1А-41; Вишні Остапа 2-з.д104; Воронцовська 2-18; Горького 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36А, 38-38А, 40, 42, 44-103; Дніпровська 1-72; Дніпровський 1-17; Довженка(Червонофлотська) 2-87; Залізнична 1-30; Комарова 1-56; Космодем’янськоїЗ 1-19; Коцюбинського 1-38; КошовогоО 1-56; Кримська 1А-68; Лермонтова 2-75; Мересьєва 1-17А; Некрасова 2-7; Олімпійська 1-28; Пирогова 1-34А; Прикордонна 1-72; Прикордонний 7-49; Садова 1-5; Сергія Параджанова(Мікояна) 1-16; Спортивна 1А-114; УкраїнкиЛ 1-29; Українська(Радянська) 1-45; Центральна(Будьонного) 2-82; Шахтарська 1-43; Шевченка 1-36; Ювілейна 1-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 336, 370, 395, 565, 591, 592, 1098, 1344, 1482, 2503, 2742, 2778, 2932, 3127, 3427, 3474, 3484, 3806, 3825, 4531, 4545
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 3408 з 00:08 по 00:28 21.09.2020 00:09:37
Херсонські РЕМ Херсон:
Дорофєєва 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5586
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-762 2Т Л-11 з 05:30 по 08:08 21.09.2020 05:39:38
Чаплинські РЕМ Мирне:
Мала 4-6; Шевченко 27-29, 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15758
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-2 Каланчак з 07:17 по 13:30 21.09.2020 07:27:48
Каховські РЕМ Малокаховка:
Водопровідна 46
Одиничне відключення з 21.09.2020 08:08 по 22.09.2020 07:46 21.09.2020 08:30:45
Високопільські РЕМ Високопілля:
Кісільова 3
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩ ж/д Кісільова 3 з 08:22 по 09:27 21.09.2020 08:24:40
Голопристанські РЕМ НоваЗбур’ївка:
Кузнечна 3А
Одиничне відключення з 08:29 по 14:15 21.09.2020 13:54:09
Скадовські РЕМ Скадовськ:
Мангубінська(Пролетарська) 141, 143, 176-178; Петровського 5 А-5 Б
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-670 Л-2 з 08:55 по 09:09 21.09.2020 08:57:32
Голопристанські РЕМ Гола Пристань:
Енгельса 4
Одиничне відключення з 09:00 по 15:46 21.09.2020 13:55:21
Олешківські РЕМ Саги:
Аметистова 4-7; Виноградний 2-3; Вишневий 2-24; Козацький Шлях (Жовтнева) 1-51; Кринична 1-14; Лісна 3-13; Малахітова (Малахітна) 8; Піщана 1-46; Соняшна 1 А-41; Соснова 1-16; Шляхова 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20, 364, 455, 700, 733, 908, 1052, 1061, 11116.1
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ яч. 12 з 09:01 по 09:37 21.09.2020 09:17:32
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 5, 591, 3581, 4030, 4379, 4593, 4629, 4712, 5027, 5091, 5584, 5592, 5673, 5715, 5729, 5767, 5929 Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-12 1Т з 09:18 по 10:34 21.09.2020 09:19:41
Новокаховські РЕМ Берислав:
Садова 34
Одиничне відключення з 09:26 по 16:25 21.09.2020 09:30:47
Херсонські РЕМ Херсон:
Комкова 89:2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6674, 7150
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩж/д Комкова 89:2 з 09:33 по 14:43 21.09.2020 09:36:11
Чаплинські РЕМ Долинське:
Миру 7
Одиничне відключення з 09:39 по 16:15 21.09.2020 10:07:16
Олешківські РЕМ Олешки:
Польова 21
Одиничне відключення з 09:40 по 15:43 21.09.2020 09:44:44
Новокаховські РЕМ Таврійськ:
Гастелло 2-79; Молодіжна 8-15; ЯрославаМудрого(Железняка) 39-60
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-170 Л-1 з 09:41 по 10:05 21.09.2020 09:43:49
Херсонські РЕМ Херсон:
Східна20 31-31А; Східна21 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 458, 2719, 3722, 7210
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-622 А 2Т з 21.09.2020 09:41 по 22.09.2020 20:00 21.09.2020 15:58:51
Високопільські РЕМ Калинівське:
Миру (Пролетарська) 4А
Одиничне відключення з 09:44 по 13:45 21.09.2020 09:52:23
Голопристанські РЕМ Сліпушинське:
Миру(Тельмана) 31
Одиничне відключення з 21.09.2020 09:47 по 22.09.2020 09:44 21.09.2020 15:43:49
Голопристанські РЕМ Іванівка:
Приморська 86
Одиничне відключення з 21.09.2020 09:49 по 22.09.2020 09:44 21.09.2020 15:44:34
Херсонські РЕМ Геологів:
Колодязний 3-11А, 14-15А; Молодіжна 29А-38; Урожайна 1-32
Зимівник(Куйбишеве,Геологів):
Колодязний 6; Молодіжна 32; Олімпійська 1-22; Урожайна 10, 20-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-694 А Л-6 з 09:54 по 16:23 21.09.2020 09:57:01
Голопристанські РЕМ Гола Пристань:
Будівельників 6
Одиничне відключення з 09:57 по 12:36 21.09.2020 10:00:37
Херсонські РЕМ Широка Балка:
Рибальська(Рибацька) 18
Одиничне відключення з 09:59 по 14:50 21.09.2020 10:01:14
Чаплинські РЕМ Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 47-53; Миру (Леніна) 24, 28-73; Присивашська 18-31; Таврійська 64, 66, 68, 70-82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-475 з 10:48 по 12:00 21.09.2020 10:18:59
Олешківські РЕМ Ювілейне:
Дружби народів 35
Одиничне відключення з 10:49 по 12:41 21.09.2020 10:56:25
Великолепетиські РЕМ Князе-Григорівка:
Таврійська(Фрунзе) 7
Одиничне відключення з 11:02 по 13:51 21.09.2020 11:24:42
Херсонські РЕМ Приозерне:
Лиманна 22
Одиничне відключення з 11:07 по 14:54 21.09.2020 12:42:56
Великолепетиські РЕМ Велика Лепетиха:
Незалежності(Тельмана) 96
Одиничне відключення з 11:24 по 14:02 21.09.2020 11:34:52
Чаплинські РЕМ Новокиївка:
Гоголя 47, 49, 54-70; Першотравнева 11-27; Тишкевича 48, 60-87
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047, 5099, 15782
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-68 Каланчак з 11:35 по 13:40 21.09.2020 09:31:23
Чаплинські РЕМ Іванівка:
Садова (Радянська) 1-24; Таврійська 29, 31, 33, 35, 37-39, 41-43, 45, 51, 53, 55, 57, 59-61, 63, 65, 67, 69; Українська (Фурманова) 30-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 578, 724
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-489 з 12:15 по 13:40 21.09.2020 10:32:00
Херсонські РЕМ Херсон:
ПатонаЄ 2/1
Одиничне відключення з 21.09.2020 12:25 по 22.09.2020 07:29 21.09.2020 12:43:55
Скадовські РЕМ Скадовськ:
Таврійська 21
Одиничне відключення з 12:34 по 15:55 21.09.2020 13:06:55
Каховські РЕМ Каховка:
Першотравнева 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4370, 4421
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-48 Л-1 з 12:46 по 13:24 21.09.2020 12:33:46
Олешківські РЕМ Брилівка:
Меліораторів 1
Одиничне відключення з 21.09.2020 13:21 по 22.09.2020 11:09 21.09.2020 13:25:46
Чаплинські РЕМ Строганівка:
Петренко 25, 29, 31-64, 68, 70, 72, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 654, 699, 11115
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-508 1Т з 13:41 по 14:28 21.09.2020 10:09:32
Чаплинські РЕМ Червона Поляна:
Соборна (Жовтнева) 8
Одиничне відключення з 21.09.2020 13:41 по 22.09.2020 13:30 21.09.2020 13:43:29
Високопільські РЕМ В.Олександрівка:
Паркова (Белінського) 13А
Одиничне відключення з 13:47 по 15:09 21.09.2020 13:52:54
Олешківські РЕМ Кринки:
ВишніО 265
Одиничне відключення з 21.09.2020 14:13 по 22.09.2020 14:05 21.09.2020 14:19:35
Іванівські РЕМ Особ. рахунки пром.: 546 Одиничне відключення з 21.09.2020 14:17 по 22.09.2020 09:45 21.09.2020 14:21:22
Генічеські РЕМ Генічеськ:
Південна(Дзержинського) 93
Одиничне відключення з 14:37 по 15:47 21.09.2020 15:06:40
Херсонські РЕМ Херсон:
КуликаІ 131, 133, 133В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 335, 592, 704, 954, 1748, 2297, 3215, 3234, 3266, 3554, 3559, 3658, 3706, 3749, 3882, 4116, 4219, 4373, 4409, 4619, 4965, 5298, 5330, 5392, 5475, 5553, 5764, 5766, 6012, 6018, 6044, 6608, 6675, 6841
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-608 1Т з 14:42 по 15:11 21.09.2020 14:45:20
Херсонські РЕМ Херсон:
Полковника Кедровського(Будьоного) 12
Одиничне відключення з 21.09.2020 14:46 по 22.09.2020 07:30 21.09.2020 14:56:06
Каховські РЕМ Петропавлівка:
40 років Перемоги 12; Кооперативна 2-66; Новоселів 15, 19; Херсонська 8-37; Шкільна 16-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-257 Л-2 з 14:47 по 16:40 21.09.2020 14:50:47
Чаплинські РЕМ Веселе-2:
Веселе 20
Одиничне відключення з 21.09.2020 14:48 по 22.09.2020 13:25 21.09.2020 15:48:43
Олешківські РЕМ Великі Копані:
Костіна 5
Одиничне відключення з 14:56 по 17:31 21.09.2020 15:02:40
Новокаховські РЕМ Таврійськ:
Лисенко 1-2; Портова 8-32; ЯрославаМудрого(Железняка) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 295, 399, 561
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-1 з 15:10 по 15:28 21.09.2020 15:08:47
Голопристанські РЕМ МаліКопані:
Горького 94
Одиничне відключення з 21.09.2020 15:10 по 22.09.2020 13:38 21.09.2020 15:12:59
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Шуменська 9
Одиничне відключення з 15:44 по 18:00 21.09.2020 15:46:53
Чаплинські РЕМ Преображенка (Червоний Чабан):
Гагаріна 2-20; Залізнична 3-17; Леніна 0, 17-32, 34; Лікарняний провулок 3-8; Перекопська 1-21; Поштовий провулок 2; Привокзальна 3, 7, 9, 11, 13; Шкільна 1-7; Шкільний провулок 5/1-5 а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5061, 5125, 5167, 5324, 15721, 15758, 15760, 15811
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-239 Каланчак з 15:55 по 17:40 21.09.2020 16:02:52
Новокаховські РЕМ Нова Каховка:
Героїв України(МарксаК) 67Б, 69, 71-71А, 73, 75, 77, 79, 81; Гідробудівників 67-80; Пушкіна 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 323, 492, 2179
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-3 з 15:56 по 17:44 21.09.2020 15:59:13
Каховські РЕМ Семенівка:
Шкільна (МарксаК) 46
Одиничне відключення з 21.09.2020 15:58 по 22.09.2020 13:48 22.09.2020 07:17:04
Новокаховські РЕМ Веселе:
Дорожня 4Д
Нова Каховка:
Новокаховське шосе 86
Таврійськ:
Гайдара 2-4, 6, 8-10, 12, 14, 16-100; Гастелло 2-96; Комунальний 3-9; Грушевського(Пархоменко) 1-77; Дорошенко 4-45; Козацька(Цюрупи) 5-106; Котляревського 01а-104; Коцюбинського 1-82; Кошового 1-47; Лазурна 19; ЛевицькогоН 1-86; Лисенко 1-100; МирногоП 1-89; Молодіжна 1-32; Партизанська 01а-20; Портова 2, 4, 6, 8-40; Прибережна 43; Сагайдачного 2-61; Тіньова 31-47; УкраїнкиЛ 1-103; Чкалова 1-101; ЯрославаМудрого(Железняка) 1-100
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 127, 178, 183, 200, 218, 255, 295, 310, 325, 343, 370, 399, 448, 464, 490, 561, 568, 576, 606, 611, 620, 641, 680, 844, 854, 916, 928, 1891, 1909, 2170, 2301, 2447, 2482, 2486, 2568, 3075, 3097, 3121, 3177, 3217, 3344, 8700032, 87000047, 87000054
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 625 з 16:00 по 18:54 21.09.2020 15:16:12
Новокаховські РЕМ Нова Каховка:
Франка 2А
Таврійськ:
Березня8 1-4; Богдана Ступки(9 Січня) 2-4; Вокзальна 36-62; Зелена 01а-1; Каховська 22-47, 49, 51, 56; Незалежності(Героїв Сталінграду) 1-9; Перекопська 38-49; Північна 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16-102; Портова 1, 3, 5, 7, 42а-42А; Солодухіна 1-100; Східна 4, 6; Таврічеська 1-99; Українська 1-23; Франка 2-2А, 04а-4А, 6-11Б, 15а-15А; Ювілейна 1-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 255, 296, 343, 348, 359, 362, 568, 675, 802, 920, 1907, 2041, 2116, 2182, 2211, 2217, 2232, 2277, 2347, 2358, 2388, 2447, 2535, 2545, 2591, 2593, 2606, 3062, 3063, 3116, 3129, 3200, 3211, 3213, 3294, 87000053
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 48 з 16:00 по 18:54 21.09.2020 15:24:17
Каховські РЕМ Костянтинівка:
40 років Перемоги 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 24; Урожайна 1-98
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-287 Л-1 Горностаевка з 16:00 по 16:54 21.09.2020 16:02:24
Херсонські РЕМ Херсон:
Дорофєєва 12-12А, 14-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 161, 297, 449, 591, 1799, 3966, 5538, 5586, 5591, 6002, 6439, 6657, 6709, 7161
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-762 1Т з 16:10 по 18:50 21.09.2020 16:39:01
Херсонські РЕМ Херсон:
Космічна 94, 96-106; Космічна 107/Північна12 119; Миколи Гринька(Бегми) 105, 107/95, 109/96-111, 113; Північна11 85, 87, 89, 91-91А, 93-116, 119-124, 130-140; Північна12 94-139; Північна13 92, 94, 96-103, 105-115; Ракетна 100-108
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7275
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-715 Л-2 з 16:15 по 18:17 21.09.2020 17:23:03
Херсонські РЕМ Антонівка:
Зарічна(Комсомольська) 2Б
Одиничне відключення з 21.09.2020 17:34 по 22.09.2020 08:22 22.09.2020 06:22:25
Чаплинські РЕМ Олександрівка:
Матросова 6-8А, 16, 18, 20, 22-24, 26, 35, 41-49, 53-57; Садова 13; Українська(Радянська) 0-7 А, 11-13, 22, 24-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5131, 5169, 15758, 15782
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-541 Каланчак з 17:35 по 18:07 21.09.2020 17:30:13
Новокаховські РЕМ Львово:
Без назви 28, барак; Вишневий 4-8; Миру 19 гараж-20А гараж; Набережна 5А, 7; Шкільна 1-15; Школа-інтернат 20
Ольгівка:
Вишневий 2; Миру 1-3, 11; Шкільна 2, 21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7384
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-244 Л-2 Берислав з 21.09.2020 17:38 по 22.09.2020 13:47 21.09.2020 17:45:35
Каховські РЕМ Особ. рахунки пром.: 93, 3551, 4566, 4832, 86000036 Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 257 з 17:44 по 19:47 21.09.2020 17:35:14
Каховські РЕМ Особ. рахунки пром.: 42, 264, 298, 3375, 3600, 3608, 3772, 3821, 3835, 3857, 4259, 4274, 4275, 4397, 4471, 4489, 4493, 4545, 4597, 4739, 4835, 11333 Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 92 з 18:07 по 19:32 21.09.2020 17:42:00
Каховські РЕМ Каховка:
Лісова 1-15; Сонячний 26; Квіткова 1-90; Першотравнева 36-126; Сонячна 1-89; Соснова 3-89; Тіниста 1-21
Малокаховка:
Кооперативна 1-7; Виноградний 1-52; Вишневий(Фрунзе) 1-45; Водопровідна 1-65; Водопровідний 1-39; Дніпровська 0-91; Зелена 1-125; землі Малокаховської селищної ради буд.майдан; Каховська 4-88; Кооперативний 2-8; Лісна 22-29; Лісова 31-32; Миру(Леніна) 1-53; Молодіжна 2-84; Морський 3-46; Новоселів 1-109; Південна 1-55; Піщана 4-78; Польова 2-3; Садовий 1-38; Сонячний 1-26; Степовий 1-8; Таврійська 1-138; Центральний 1-63; Шевченка 1-60; Шкільна 1-126; Ювілейна(Фрунзе) 1-120
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 68, 103, 264, 277, 312, 3380, 3403, 3451, 3493, 3629, 3640, 3709, 3772, 3783, 3789, 3791, 3810, 3854, 3874, 4260, 4265, 4297, 4298, 4331, 4390, 4397, 4427, 4437, 4438, 4440, 4443, 4485, 4598, 4670, 4715, 4737, 11333, 86000061, 86000069
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 93 з 18:07 по 19:22 21.09.2020 17:43:17
Новотроїцькі РЕМ Новомиколаївка:
Буденного ( Молодіжна ) 2-38; Григорюка 0-6; Жовтнева ( Таврійська ) 2-45; Мічуріна 2-70; Польового провулок 2-31; Садова 1-53; Фрунзе ( Зелена ) 1-71; Чапаева ( Степова ) 1-73; Шевченко 3-80
Новопокровка:
Гагаріна 1-65; Кірова ( Миру ) 1-22; Леніна ( Центральна ) 1-60; Терешкової 3-22; Пірогова 1-28; Пушкіна 1-38; Садова 35, 42, 44-91; Суворова 2-79; Хмельницького Богдана 2-30; Шевченко 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1460, 1505, 1543, 1675, 1720, 1800, 1805, 1826, 1893, 1925, 1953, 1961, 2033, 11115
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 533 з 18:11 по 19:42 21.09.2020 18:30:59
Чаплинські РЕМ Ставки:
Дружби 1-11; Жовтнева 1-15; Сімферопольская 1-б/н; Ставчанська 8; Степова 1-7; Центральна 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5125
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-376 Л-1 Каланчак з 18:12 по 19:50 21.09.2020 18:15:31
Херсонські РЕМ Херсон:
40років Жовтня 118А
Одиничне відключення з 21.09.2020 18:27 по 22.09.2020 07:30 22.09.2020 06:23:12
Новокаховські РЕМ Таврійськ:
Лисенко 1-2; Портова 8-32; ЯрославаМудрого(Железняка) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 295, 399, 561
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-1 з 18:44 по 19:15 21.09.2020 19:02:10
Чаплинські РЕМ Каланчак:
Виноградний провулок 1-12; Михайлівська Б/Н; 8 Березня 1-46; Будівельників (Фрунзе) 0-23; Вишневий провулок 1-СХІДНИЙ 3; Гагаріна 2-55; Гоголя 2-45; Горького 1-71; Дніпровського 1-55; Запорожчука провулок 1-17; Зарічний провулок 2-21; Шкільний провулок 4А-12; Затишна (Радянська) 1-48; Західний провулок 1-8; Зелений провулок 1-32; Іржика Юрія (Перекопська) 1-13; Калініна 2-б/н; Каховська 0-б/н; Козацька (Жовтнева) 1-54; Комарова 2-139; Космодем'янськоїЗ 1-Б/Н; Котляревського 1А-35; Котовського 1-41; Кримська 1-50; КудріІ 3-14; КуликаІ 1-а-47; Курчатова 1А-14; Левицького 1-116; Левицького 94а; Лисенко 0-11; Матросова 1-72; Маяковського провулок 1-22; Мирний провулок 1-7; Михайлівська (Піонерська) 0-110; Молодіжна 1-30; Молодогвардійців 1-40; МорозоваП 1-29; Олександра Берези 57-А; Парижська Комуна 0-35; Партизанська 1-104; Першотравнева 6; Першотравневий провулок 1 А-26; Південний провулок 1-18; Північний 1-47; Преображенська (Комсомольська) 1-31; Робоча 1-50; Роздольний провулок 2-18; Садова 1-98; Сімферопольська 1-135; Скадовська(Крупської) 3-б/н; Сонячний провулок 1-18; Спортивний (Скадовський) 1-8; Степова (Пролетарська) 1-118; Степовий провулок 1-7; Таврійська 2-67; Тарана 0-102; Теплична 0-Б\Н; Толбухіна 2-100; УкраїнкиЛ 1-81; Українська 1-55; Урус-Мартанівська 1-73; Харченко 1-68; Херсонська (Леніна) 0-100; Херсонський провулок 1-20; ХмельницькогоБ 1-82; Чапаєва 0-37; Червонопрапорний провулок 2-12; Чорноморська 0-167; Шевченко 1-114; Шмідта 1-б/н; Щорса 1-56
Новокиївка:
Шевченко 0
Новоолександрівка:
Весела 2-7; Водний 1-12; Залізнична 1-38; Миру 1-37; Молодіжна 0-108; Мочаліна 0-44; Прибережна 1-28; Шевченко 0-82; Ювілейна 1-67
Новопавлівка:
Жовтнева 1-34; Молодіжна 1-7; Садова 1-31; Билова 1-54; Гагаріна 1-61; Шкільна 1-78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423, 727, 759, 764, 1017, 5000, 5002, 5003, 5005, 5008, 5010, 5011, 5017, 5021, 5022, 5026, 5028, 5040, 5041, 5042, 5043, 5047, 5050, 5051, 5058, 5061, 5070, 5072, 5078, 5079, 5088, 5091, 5099, 5107, 5113, 5117, 5120, 5124, 5132, 5135, 5138, 5142, 5143, 5146, 5150, 5153, 5156, 5157, 5160, 5169, 5170, 5174, 5180, 5181, 5184, 5198, 5200, 5202, 5205, 5207, 5208, 5210, 5211, 5213, 5216, 5221, 5222, 5223, 5224, 5226, 5232, 5237, 5238, 5240, 5242, 5243, 5244, 5249, 5251, 5253, 5258, 5259, 5266, 5270, 5272, 5274, 5276, 5283, 5287, 5292, 5293, 5294, 5300, 5302, 5303, 5304, 5305, 5306, 5309, 5316, 5317, 5318, 5320, 5325, 5329, 5330, 5331, 5333, 5338, 5339, 5341, 5342, 5347, 5348, 5351, 5354, 5355, 5357, 5358, 5360, 5362, 5369, 5372, 5373, 5374, 5376, 5377, 5381, 5382, 5384, 5392, 5393, 5401, 5402, 5403, 5404, 5405, 5406, 5409, 5413, 5416, 5418, 5420, 5421, 5423, 5426, 5427, 5428, 5429, 5431, 5432, 5441, 5442, 5445, 5446, 5452, 5454, 5455, 5459, 11116.1, 11118, 15738, 15741, 15742, 15749, 15750, 15752, 15758, 15760, 15761, 15763, 15768, 15770, 15777, 15782, 15786, 15791, 15792, 15798, 15809, 15813, 15819, 91000020, 91000023, 91000524, 91000525, 91000526, 91000530, 91000532, 91000534, 91000536
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Каланчацька" 1Т з 19:03 по 19:03 21.09.2020 19:02:32
Іванівські РЕМ Братське:
Дружби 2-108; Першотравнева 1-48; Садова 3-48
Степне:
Братська 1-20; Европейська(Чапаєва) 1-15, 17; Миру 1-4; Молодіжна 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 593, 679, 879, 904, 18626, 18639, 18648, 18661, 18680
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 455 з 19:30 по 23:45 21.09.2020 19:31:30
Олешківські РЕМ Олешки:
ВасиляСимоненка(Комсомольський) 10
Одиничне відключення з 21.09.2020 19:35 по 22.09.2020 11:07 22.09.2020 07:43:19
Херсонські РЕМ Антонівка:
КошовогоО 19
Одиничне відключення з 21.09.2020 20:04 по 22.09.2020 08:23 22.09.2020 06:24:07
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Сонячна 5
Одиничне відключення з 21.09.2020 20:05 по 22.09.2020 07:30 22.09.2020 06:24:59
Новотроїцькі РЕМ Новомиколаївка:
Жовтнева ( Таврійська ) 39
Одиничне відключення з 21.09.2020 20:07 по 22.09.2020 14:55 22.09.2020 07:27:06
Голопристанські РЕМ Гола Пристань:
Фіалкова(Фрунзе) 58
Одиничне відключення з 21.09.2020 20:12 по 22.09.2020 11:06 21.09.2020 20:16:11
Херсонські РЕМ Херсон:
Дорофєєва 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5586
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-762 2Т Л-11 з 20:36 по 22:28 21.09.2020 20:38:45
Олешківські РЕМ Стара Маячка:
Олешківська(Цюрупи) 1-33; Поштова 0, 2-12; Соборна(Ленінградська) 1-2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 34-57; Східна 2-12, 24; Центральна(Леніна) 1-61
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 401, 410, 816, 874, 949
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-387 з 21.09.2020 20:44 по 22.09.2020 10:24 21.09.2020 20:54:09
Іванівські РЕМ Заповітне:
Перемоги 3-82; Трудова 1-60
Нижні Торгаї:
60 років Жовтня 1-53; Леніна 1-100; Мішкурова 1-157; Молодіжна 1; Північна 33; Фрунзе 1-24; Шевченко 1-91
В т.ч. особ. рахунки пром.: 552, 555, 581, 593, 679, 899, 925, 931, 936, 951, 983, 11115, 18615, 18627, 18648, 18660, 18686, 18705, 18713, 18716, 18717
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 454 з 21.09.2020 23:37 по 22.09.2020 00:09 21.09.2020 23:32:37
Дата відключення: 22.09.2020
Іванівські РЕМ Першотравневе:
70 років Жовтня 3Н-10Н; 87 Стрілкової дивизії 2Н-36Н; Гагаріна 3Н-50н; Меліоративна 1Н-8; Миру 1Н-50Н; Першотравнева 1Н-Н; Першотравнева, 2Н-30; Радянська 4Н-16Н; Спортивна 1Н-26Н; Ювілейна 1Н-19Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 638, 661, 679, 702, 762, 834, 879, 971, 83000009
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 492 з 01:00 по 01:20 21.09.2020 14:50:51
Херсонські РЕМ Приозерне:
Гагаріна 3-24; Комарова 2-4, 6-13, 18, 20; Райдужна (Терешкової) 21-22, 33; Свободи 2-7; Тітова 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5973
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-864 Л-1 з 06:36 по 12:32 22.09.2020 06:39:06
Херсонські РЕМ Херсон:
Східна10 22
Одиничне відключення з 06:53 по 09:43 22.09.2020 06:55:45
Великолепетиські РЕМ Особ. рахунки пром.: 987, 1016, 1220 Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-401 з 06:55 по 10:02 22.09.2020 07:27:03
Голопристанські РЕМ Садове:
Молодіжна 57
Одиничне відключення з 07:11 по 14:47 22.09.2020 07:23:16
Херсонські РЕМ Херсон:
Каховська 33
Одиничне відключення з 07:26 по 14:52 22.09.2020 07:31:15
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Аерофлотська 1-35; Космонавтів 3-17; Спортивна 1; Херсонська 2Г-2Д
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-950 А Л-1 Білозерка з 07:37 по 09:50 22.09.2020 08:08:48
Новокаховські РЕМ Тополівка:
Плодова(Комсомольська) 17
Одиничне відключення з 07:54 по 13:44 22.09.2020 08:13:58
Новокаховські РЕМ Веселе:
Бульварна 1-3; Видриганів 27А; Бериславська 1-68; Видригана 1-31; Видригана 1-28; Виноградна 3-5; Виноградний 11; Вишнева(Червонофлотська) 1-33; Гагаріна 1-66; Гаражна 11-23; Дорожня 1-4А, 4ж-12; Зарічна(Горького) 1-50; Західна 1-28; Західний 1-13; землі Веселівської с/р вагончик-побутовка, контур №121; Каховська 1-45; Козацький 1-15; Комарова 1-5; Космодем`янськоїЗ 1-12; Мирний 1-3; Молодіжна 1-26; Наддніпрянська(Леніна) 1-63; Південна 1-22; Північна 1-36; Польова 2-59; Садова 1-11; Східна 1-39; Східний 1-4; Таврійська 1-21; Терешкової 1-5; Українська(Радянська) 1-47; Херсонська 2-49; Чайковського 1-66; Чайковського(Калініна) 1-15; Чехова 1-6; Шевченка 4-11
Козацьке:
Садовий 3; Соборна(50р Жовтня) 1-26; Березня8 1-99; Видригана 19-87А; Вишнева(Ворошилова) 104-151; Гагаріна 1-7; Каховська 45; Козацький(Чапаєва) 21, 30, 40; Комарова 15-85; Маяковського 10; Миру 1-8, 41-73; Миру 2-5; Нова 1-24; Новий 3, 5; Першотравнева 12-108; Північний 1-7; Садова 1-65; Свободи(Леніна) 4-гараж; Степова 8-42; Степовий 1-67А; сщ/рада Козацька особ. селян госп; Травня1 1-110; Українська(Кірова) 105-151; Чкалова 15-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73, 135, 182, 660, 674, 729, 743, 748, 765, 791, 797, 885, 3250, 7108, 7181, 7192, 7196, 7204, 7217, 7221, 7224, 7225, 7251, 7280, 7293, 7305, 7316, 7342, 7345, 7402, 7413, 7422, 7454, 7476, 7484, 7493, 7501, 7515, 7541, 7559, 7560, 7589, 7619, 7621, 7628, 7648, 7658, 7708, 7718, 7770, 7771, 7797, 7798, 7805, 7829
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Козацька" 2Т з 08:06 по 09:00 22.09.2020 08:09:05
Чаплинські РЕМ Каїрка:
Братська 1
Одиничне відключення з 08:30 по 16:08 22.09.2020 08:35:04
Великолепетиські РЕМ Верхній Рогачик:
Мічуріна 16А
Одиничне відключення з 08:32 по 14:31 22.09.2020 08:56:30
Чаплинські РЕМ Новопавлівка:
Шкільна 54
Одиничне відключення з 08:39 по 12:26 22.09.2020 08:50:34
Херсонські РЕМ Східне:
РУСОВА БАЛКА 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20189, 20210
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Р-42 (Р-54) з 09:00 по 10:08 22.09.2020 08:35:09
Новокаховські РЕМ Дніпряни:
Виноградна 36-68; Гната Шила(Щорса) 1-9; Козацький(Радянський) 1-18; Корсунська 2-120; Межевича 2; Мижевича 01а-63; Молодіжний 1-17; Набережна 1-110; Наддніпрянська 137, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 212-232; Новолагерська 3-43; Новомаячковська 1-10, 12, 14, 16-18а, 20, 22, 24, 54а; Новоодеська 1-91а; Пушкіна 01б-14; Степова 1-16; Тихий 1-17; Шевченка 190; Ярошенко 1-54
Корсунка:
Hабережна 64, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 182, 218, 239, 284, 405, 515, 631, 912, 925, 960, 1813, 2281, 2416, 2478, 2552, 3240, 3241, 3250, 3283, 3338, 3341
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 51 з 09:00 по 09:04 22.09.2020 08:37:42
Новокаховські РЕМ Дніпряни:
Масюткиних 02а-10; 8 Березня 1-33; Виноградна 2-34а; Вишнева(МарксаК) 01а-165; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Коняшиних 1-25; Наддніпрянська 02а-135, 138-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160-160а, 164, 166, 168, 170-192; Новомаячковська 11, 13-13а, 15, 19а, 21, 23, 25-54, 56-80; Партизанський 1-28; Подвойської 1-65; Садова 27-154; Травня1 5-50; Ушакова 01б-74; Хитрий(Комсомольский) 01а-28; Червоноармійська 01а-29; Шевченка 01а-189, 191-215; Шкільний 1-14; Ювілейна 5-12
Маслівка:
Садова 01б-39; Степова 01а-37; Східна 1-41
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
Новокаїри:
Садова (50 років СРСР) 22
Обривка:
Довженко 6-36; Зелена(Калініна) 1-42; Першотравнева 1-44; Південна(Комсомольська) 1-55; Пушкіна 2-38; Шевченка 29; Ювілейна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 128, 135, 143, 182, 218, 239, 299, 314, 387, 405, 445, 480, 608, 674, 678, 846, 883, 922, 2148, 2154, 2168, 2189, 2208, 2222, 2410, 2447, 2566, 2600, 3250, 11116.1
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 83 з 09:00 по 09:04 22.09.2020 08:38:45
Іванівські РЕМ Особ. рахунки пром.: 546, 581, 679 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-54 Л-3 Н.Сірогози з 09:00 по 09:45 22.09.2020 09:47:27
Великолепетиські РЕМ Велика Лепетиха:
Київська(Дзержинського) 54А-63, 66; Лермонтова 0, 8, 11; Травня1 6А, 8, 12, 12б, 15, 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 893, 1317
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-72 Л-2 з 09:30 по 11:56 22.09.2020 09:29:41
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 3-5, 7-12, 14-16, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67-70, 72, 74-78, 80-84, 88, 93-94, 104-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065, 20671
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-3 Білозерка з 09:39 по 11:05 22.09.2020 09:42:48
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 3-5, 7-12, 14-16, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67-70, 72, 74-78, 80-84, 88, 93-94, 104-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065, 20671
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-3 Білозерка з 09:39 по 16:16 22.09.2020 10:21:40
Херсонські РЕМ Херсон:
ПатонаЄ 5А
Одиничне відключення з 22.09.2020 09:42 по 23.09.2020 08:01 23.09.2020 06:11:20
Новокаховські РЕМ Одрадокам'янка:
Шевченка 36
Одиничне відключення з 09:43 по 16:13 22.09.2020 10:01:12
Херсонські РЕМ Херсон:
40років Жовтня 161; Миру 10-14; Університетська(40роківЖовтня) 161
В т.ч. особ. рахунки пром.: 205, 497, 592, 871, 1053, 1075, 1189, 2628, 2751, 2926, 3560, 3566, 4324, 4347, 4376, 4379, 4551, 4719, 4771, 4789, 5078, 5250, 5353, 5355, 5799, 5952, 5990, 5999, 6467, 6530, 6657, 6675, 6736, 7131, 7176, 7285
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-242 1Т з 10:00 по 10:49 22.09.2020 10:01:05
Новотроїцькі РЕМ Громівка:
50 Років Перемоги 1-117; Березня8 1-53; Ватутина (Мира ) 1-75; ВласенкоСТ(Леніна) 1-23; Гоголя 1-40; Комарова 1-126; Комсомольська ( Шкільна ) 1-82; Молодіжна (Піонерська) 1-85А; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 2-68; Степова 1-36; Таврійська (Калініна) 1-56; Урожайна (Дзержинского) 1-29; Фрунзе ( Садова ) 1-62; Шевченка 2-123
Новомиколаївка:
Григорюка 0-6; Буденного ( Молодіжна ) 2-38; Жовтнева ( Таврійська ) 2-45; Мічуріна 2-70; Польового провулок 2-31; Садова 1-53; Фрунзе ( Зелена ) 1-71; Чапаева ( Степова ) 1-73; Шевченко 3-80
Новопокровка:
Гагаріна 1-65; Кірова ( Миру ) 1-22; Леніна ( Центральна ) 1-60; Пірогова 1-28; Пушкіна 1-38; Садова 2-91; Суворова 2-79; Терешкової 3-22; Хмельницького Богдана 2-30; Шевченко 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1393, 1412, 1421, 1431, 1459, 1460, 1505, 1543, 1675, 1693, 1720, 1799, 1800, 1802, 1805, 1826, 1893, 1925, 1953, 1961, 1985, 2033, 2046, 2078, 11115
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Громівка" 1T з 10:19 по 10:35 22.09.2020 10:25:47
Херсонські РЕМ Степанівка:
Більшого Горича 1-9, 12-14; Давидова Дениса 13-16; Дениса Давидова 12; Калинова 9-23А, 35-37; Очаківська 2
територія Степанівської с/р:
СТ "Енергетик" б/н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-922 Л-2 з 10:24 по 15:05 22.09.2020 10:34:33
Генічеські РЕМ Генічеськ:
Медичний(Червоноармійський) 5
Одиничне відключення з 10:34 по 14:48 22.09.2020 10:36:02
Новокаховські РЕМ Веселе:
Чайковського 15
Одиничне відключення з 10:40 по 16:14 22.09.2020 10:52:54
Чаплинські РЕМ Преображенка (Червоний Чабан):
Залізнична 3-17; Леніна 0, 24-28, 34; Поштовий провулок 2; Привокзальна 3, 7, 9, 11, 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5061, 5324
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-239 Л-2 Каланчак з 10:43 по 13:20 22.09.2020 10:49:34
Генічеські РЕМ ГенічеськаГірка:
Берегова 83; Набережна 50А-корп. 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1210, 1228, 1261, 1307, 1356, 1363, 1723, 1742, 1765, 4072, 4216, 4241, 4246, 4280, 4346, 4494, 4638, 4695, 4744, 4759, 4811, 4821, 4858, 4928, 5050, 5065, 5082, 5109, 5126
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 683 з 10:44 по 12:11 22.09.2020 10:56:10
Генічеські РЕМ Особ. рахунки пром.: 5200 Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 687 з 10:44 по 12:13 22.09.2020 10:56:18
Херсонські РЕМ Херсон:
40років Жовтня 73
Одиничне відключення з 10:49 по 15:28 22.09.2020 11:00:22
Херсонські РЕМ Білозерка:
Степова 1-30, 34-68; ФранкаІ 44
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-1 Білозерка з 10:52 по 13:34 22.09.2020 11:00:17
Генічеські РЕМ Щасливцеве:
Миру(Леніна) 154
Одиничне відключення з 10:53 по 13:49 22.09.2020 11:13:38
Чаплинські РЕМ Андріївка:
Андріївка 11; Степова 1-27; Яблунівська 9-58; Яблуновська 2-24
Магдалинівка:
40 років перемоги 1-13; Дружби 0-39; Жовтня 2-12; Миру (Радянська) 1-39; Мічуріна 1-54; Молодіжна 1-44; Північна 1-35; Садова 1-21; Степова 1-16; Таврійська 3-16; Українська (Комсомольська) 1-19; Урожайна (Колгоспна) 3-4; Шкільна 1-16; Ювілейна 1-24; Яблунівська 1-19
Чорна Долина:
Чорна Долина 62-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 380, 407, 421, 443, 500, 678, 703, 794, 873, 880, 885, 931, 983, 985
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 770 з 10:56 по 17:54 22.09.2020 10:57:24
Херсонські РЕМ Херсон:
Військове містечко23 44
Одиничне відключення з 22.09.2020 11:06 по 23.09.2020 08:11 23.09.2020 06:22:47
Новокаховські РЕМ Дніпряни:
Наддніпрянська 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 212-232; Новомаячковська 1, 2-10, 12, 14, 16-18а, 20, 22, 24; Шевченка 190
В т.ч. особ. рахунки пром.: 284, 912, 2552, 3240, 3250
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-137 Л-2 з 11:20 по 12:18 22.09.2020 11:20:47
Чаплинські РЕМ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 79
Одиничне відключення з 22.09.2020 11:23 по 23.09.2020 09:36 22.09.2020 11:27:19
Херсонські РЕМ Херсон:
Вірьовчин6 12
Одиничне відключення з 11:35 по 14:14 22.09.2020 11:48:16
Високопільські РЕМ Борозенське:
Українська (Радянська) 9
Одиничне відключення з 11:49 по 15:50 22.09.2020 11:57:23
Херсонські РЕМ Херсон:
Йосипа Пачоського (Спартаківський) 30-39; Пилипа Орлика(Січня9) 22-26, 28; Успенський (Спартаківський) 34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 415, 1252, 1871, 2507, 2678, 2680, 3620, 3854, 4085, 4247, 4414, 4841, 5359, 5367, 5700, 5867, 6688, 6727, 6836
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-374 1Т з 11:49 по 12:30 22.09.2020 11:49:57
Новотроїцькі РЕМ Сиваське:
Гоголя 2а-61; Горького 1-55; Новоселова 1-25; Партизанська 48, 50, 52-66; Петровського ( Херсонська ) 1-84; Тернопільська 3-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1853, 1881
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-404 з 13:12 по 14:05 22.09.2020 13:36:31
Новокаховські РЕМ Шляхове:
Бериславська 28
Одиничне відключення з 22.09.2020 13:56 по 23.09.2020 10:28 22.09.2020 14:00:11
Херсонські РЕМ Херсон:
(Гецька) 46; Грецька (Леніна) 25-29, 42-52; Леніна 11-11А, 13, 15, 23, 25, 29, 31, 33-37, 40, 42, 46, 48-50, 52-60; Санаторний 9, 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 163, 308, 309, 519, 592, 1112, 1901, 2719, 2758, 3396, 3453, 3785, 3813, 3955, 5680, 6136, 6649, 6887
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-260 з 14:07 по 14:35 22.09.2020 14:14:55
Іванівські РЕМ Агаймани(Фрунзе):
Миру(Леніна) 17Н
Одиничне відключення з 22.09.2020 14:10 по 23.09.2020 13:17 22.09.2020 15:06:55
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 1348, 1954, 2741, 3115, 3554, 3734, 4008, 4650, 5677, 5857 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩобщКулик139 з 14:20 по 15:33 22.09.2020 14:23:35
Чаплинські РЕМ Балтазарівка:
Нова 1-12; Північна (Комсомольська) 0-1, 7; Шкільна 2, 5-5/2
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-90 Л-1 з 14:25 по 21:41 22.09.2020 14:30:10
Генічеські РЕМ Новоолексіївка:
Дружби народів(Червоноармійська) 17б
Одиничне відключення з 22.09.2020 15:14 по 23.09.2020 08:45 22.09.2020 15:18:11
Херсонські РЕМ Федорівка:
40років Перемоги 48
Одиничне відключення з 22.09.2020 15:19 по 23.09.2020 08:01 23.09.2020 06:56:08
Високопільські РЕМ Високопілля:
Гоголя 3
Одиничне відключення з 15:28 по 17:38 22.09.2020 15:53:27
Новотроїцькі РЕМ Сиваське:
Петровського ( Херсонська ) 10-84; Тернопільська 3-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1881
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-404 Л-3 з 15:43 по 17:23 22.09.2020 15:51:13
Голопристанські РЕМ НоваЗбур’ївка:
Пшенична(Кірова) 10
Одиничне відключення з 15:54 по 18:10 22.09.2020 15:58:18
Новокаховські РЕМ Дніпряни:
Шевченка 98
Одиничне відключення з 22.09.2020 16:24 по 23.09.2020 13:16 22.09.2020 16:26:32
Каховські РЕМ Коробки:
Терни 6-6-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1, 93, 3523, 3877, 4003, 4150, 4272, 4413, 4811
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 121 з 16:30 по 17:15 22.09.2020 16:31:02
Херсонські РЕМ Херсон:
Антипенка 145/65, 147-152, 154, 156; Бойка 145-165, 167-176А, 178-185/42; Королюка 156/56; Космічна 39, 41/163; Миколи Гринька(Бегми) 39, 41/143-46А, 51-72/155
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 17:00 по 18:31 22.09.2020 17:04:52
Херсонські РЕМ Херсон:
Проточний 87
Одиничне відключення з 22.09.2020 17:02 по 23.09.2020 08:02 23.09.2020 06:26:35
Новотроїцькі РЕМ Сиваське:
Шевченко 32
Одиничне відключення з 17:10 по 18:58 22.09.2020 17:17:23
Олешківські РЕМ Абрикосівка:
Вінницька 1-51; Гагаріна 0-42; Західна 16; Казацька (Фрунзе) 1-43; Кооперативна 1-26; Львівська 1-22; Молодіжна 1-35; Олешківська (Піонерська) 1-11; Південна 0-27; Північна 1-44; Полтавська 1-42; Садова 1-44; СущаП 1-26; Східна 1-31; Фермерська (Совхозна/Радгоспна) 1-6; ХмельницькогоБ 0-40; Центральна (50 років Жовтня) 3-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 69, 93, 135, 224, 257, 536, 594, 883, 978, 1013, 1021, 1058
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1935 з 17:49 по 18:44 22.09.2020 17:50:03
Херсонські РЕМ Херсон:
Приміський4 26
Одиничне відключення з 18:08 по 20:26 22.09.2020 18:12:14
Генічеські РЕМ Плавське:
Романенко 71
Одиничне відключення з 22.09.2020 18:08 по 23.09.2020 13:35 23.09.2020 07:34:17
Генічеські РЕМ Плавське:
Романенко 43
Одиничне відключення з 22.09.2020 18:25 по 23.09.2020 13:35 22.09.2020 18:29:25
Скадовські РЕМ Скадовськ:
Заводська 3; Лугова 30-32, 36-58; Польова 3; Таврійська 20, 22, 24-43; Чорноморська 19; Шмідта 90, 92, 94, 96, 98, 100-100 А, 102, 104, 106, 108, 110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-783 Л-5 з 18:29 по 18:58 22.09.2020 18:32:32
Херсонські РЕМ Антонівка:
Таврійський 12
Одиничне відключення з 22.09.2020 18:33 по 23.09.2020 08:02 23.09.2020 06:27:39
Новокаховські РЕМ Дніпряни:
Виноградна 46
Одиничне відключення з 22.09.2020 18:38 по 23.09.2020 11:29 23.09.2020 07:54:55
Чаплинські РЕМ Ворошилово:
Пушкіна 40
Новонаталівка:
40 років Перемоги 1-186; Мира 1-192; Молодіжна 1-160
Шевченка:
Степова 0-83
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 445, 500, 553, 675, 678, 687, 747, 817, 963, 975, 995, 996, 11115
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 782 з 18:44 по 19:35 22.09.2020 18:48:17
Новотроїцькі РЕМ Новотроїцьке:
БілошкуриМІ 18
Одиничне відключення з 22.09.2020 19:01 по 23.09.2020 10:53 22.09.2020 19:06:50
Олешківські РЕМ Костогризове:
Лиманська 2
Одиничне відключення з 22.09.2020 19:16 по 23.09.2020 14:04 23.09.2020 07:19:31
Херсонські РЕМ Херсон:
200-річчя Херсона 25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2248, 4177, 4717, 5886, 5951
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩж/д 200-річчя Херсона 25 з 22.09.2020 19:46 по 23.09.2020 08:30 22.09.2020 19:49:15
Голопристанські РЕМ Братське(Індустріальне):
Вишнева 39
Одиничне відключення з 22.09.2020 19:47 по 23.09.2020 16:13 23.09.2020 15:00:02
Херсонські РЕМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 3
Одиничне відключення з 22.09.2020 19:49 по 23.09.2020 08:02 23.09.2020 06:28:31
Херсонські РЕМ Антонівка:
ТолстогоЛ 34/14
Одиничне відключення з 19:49 по 22:42 22.09.2020 19:57:29
Херсонські РЕМ Херсон:
Матроська 45
Одиничне відключення з 22.09.2020 20:29 по 23.09.2020 08:02 23.09.2020 06:29:14
Херсонські РЕМ Херсон:
Айвазовського 5
Одиничне відключення з 22.09.2020 20:31 по 23.09.2020 08:02 23.09.2020 06:29:57
Високопільські РЕМ Високопілля:
Українська 19
Одиничне відключення з 22.09.2020 21:07 по 23.09.2020 13:51 23.09.2020 08:07:23
Херсонські РЕМ Херсон:
Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 19
Одиничне відключення з 22.09.2020 21:09 по 23.09.2020 08:02 23.09.2020 06:30:56
Високопільські РЕМ Високопілля:
Шкільний 2
Одиничне відключення з 22.09.2020 21:11 по 23.09.2020 13:50 23.09.2020 08:05:36
Новокаховські РЕМ Особ. рахунки пром.: 7517 Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1027 з 22.09.2020 23:15 по 23.09.2020 00:02 22.09.2020 23:17:32
Дата відключення: 23.09.2020
Новокаховські РЕМ Веселе:
Бульварна 2; землі Веселівської с/р ділянка №2
Козацьке:
Видригана 3-17; Горького 4А-12; Дніпровський 1-25; Жовтнева 1-201; Заводський 3А-6; Залізнична 7-29А; Залізничний 4-15; ЗД містечко 1-14; Зелений 3-13; Козацький(Чапаєва) 3-18, 23-25, 32; Матросова 3-16; Маяковського 10; Миру 26; Молодіжний 9-38; Набережна 1А-170; Новий 1-2А, 4-15.; Овражний 1-3; Польова 37; Чехова 1-20; Чкалова 5-6; Шевченка 7-247; Шевченка 1-31
Одрадокам'янка:
Козацька 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 72, 135, 720, 729, 743, 779, 3250, 3263, 7108, 7170, 7211, 7219, 7251, 7293, 7448, 7453, 7482, 7498, 7552, 7599, 7606, 7626, 7632, 7667, 7769, 7801, 7812
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Козацька" 1Т з 02:01 по 02:53 23.09.2020 02:08:41
Новокаховські РЕМ Особ. рахунки пром.: 7517 Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1027 з 06:04 по 10:16 23.09.2020 06:16:22
Новокаховські РЕМ Інгулівка:
Зелена 1-68; Молодіжна 57-82; Степова 67-81 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7126
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-192 Л-1 Берислав з 07:00 по 16:12 23.09.2020 07:04:39
Чаплинські РЕМ Ставки:
Дружби 1-11; Жовтнева 1-15; Сімферопольская 1-б/н; Ставчанська 8; Степова 1-7; Центральна 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5018, 5114, 5125, 5207, 5324, 5343, 5348, 5360, 5365, 5367, 5434, 5445, 11116.1, 15721, 15741, 91000037
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 8822 з 07:25 по 12:11 23.09.2020 07:33:40
Херсонські РЕМ Білозерка:
500-річчя Українського козацтва 45-49, 65-85, 219; Вишнева 1-21; Джерельна 12-148; Заозерна 0-108
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-1167 Л-2 Белозерка з 07:36 по 08:20 23.09.2020 07:38:41
Олешківські РЕМ Олешки:
ГрушевськогоМ(Кірова) 27-34; Малий 1, 4-9; Озерний 3-29; Шевченка 133-133а, 141
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-3 з 07:50 по 08:30 23.09.2020 09:27:56
Херсонські РЕМ Херсон:
Польова3 8
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-6 з 08:06 по 09:20 23.09.2020 08:11:43
Херсонські РЕМ Херсон:
Бурзи 55
Одиничне відключення з 23.09.2020 08:10 по 24.09.2020 07:01 23.09.2020 10:46:13
Голопристанські РЕМ Гола Пристань:
Набережна 44
Одиничне відключення з 08:13 по 16:10 23.09.2020 15:05:19
Високопільські РЕМ Золота Балка:
Приморська 99
Одиничне відключення з 08:21 по 15:26 23.09.2020 08:30:33
Скадовські РЕМ Широке:
Дубініна 9
Одиничне відключення з 08:34 по 09:40 23.09.2020 08:37:07
Скадовські РЕМ Скадовськ:
45роківПеремоги 7-11, 25А; Височенко М 5-7; Заводська 1-2, 4-30, 35-46; Заводський провулок 1-9; Лісопаркова 35-41; Робітнича 5-9, 17, 33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-783 Л-4 з 08:42 по 12:40 23.09.2020 08:45:40
Каховські РЕМ Каховка:
МудрогоЯ(Червоноармійська) 53
Одиничне відключення з 23.09.2020 08:46 по 24.09.2020 08:24 23.09.2020 09:21:53
Високопільські РЕМ Бiляївка:
Центральна (Ленiна) 47-65
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-118 Л-1 Воронцовка з 08:54 по 11:51 23.09.2020 09:03:46
Новокаховські РЕМ Нова Каховка:
Перемоги 12
Одиничне відключення з 23.09.2020 08:56 по 24.09.2020 07:51 23.09.2020 09:08:45
Каховські РЕМ Любимівка:
Мелітопольська 40
Одиничне відключення з 09:03 по 14:42 23.09.2020 09:18:37
Голопристанські РЕМ Круглоозерка:
Березня8 01-32; Ветеранів 01-49; Миру 1-52; Молодіжна(Комсомольська) 1-65 Д; Садова 1-53 А; Східна 2-; Травня1 1-53; Центральна(Леніна) 1-100; Шкільна 2-
В т.ч. особ. рахунки пром.: 92, 171, 511, 681, 780, 876, 877, 917, 1050, 1127, 1172, 1229, 1295, 1350, 1365, 11118
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 962 з 09:26 по 10:44 23.09.2020 09:36:36
Олешківські РЕМ Виноградове:
Ларіонова 59-67; Соборна(Червонофлотська) 54; Таврійська 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19, 21-21А, 23, 25, 29, 32; Українська(Ж Революції) 2-7, 9-17, 19-24; Центральна(Січня9) 69-71
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-781 Л-2 з 09:34 по 15:45 23.09.2020 09:38:03
Херсонські РЕМ Херсон:
Тираспольська 2А
Одиничне відключення з 23.09.2020 09:40 по 24.09.2020 07:02 23.09.2020 10:48:51
Олешківські РЕМ Олешки:
ХмельницькогоБ(Стаханова) 48
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-78 А з 09:50 по 13:07 23.09.2020 13:03:29
Херсонські РЕМ Херсон:
Нижня(УльяноваД) 182А
Одиничне відключення з 23.09.2020 10:02 по 24.09.2020 07:02 23.09.2020 10:49:45
Генічеські РЕМ Генічеськ:
Південна(Дзержинського) 20
Одиничне відключення з 10:07 по 15:54 23.09.2020 10:20:15
Скадовські РЕМ Скадовськ:
Поповича 136
Одиничне відключення з 10:14 по 13:24 23.09.2020 10:21:06
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 296, 516, 1077, 1630, 3621, 3622, 3623, 3624, 3625, 3626, 3627, 3851, 3853 Аварійне відключення лінії 10(6) кВ РП-Мост яч.14 з 10:22 по 15:41 23.09.2020 10:25:35
Херсонські РЕМ Комишани:
Центральна(Радянська) 66
Одиничне відключення з 23.09.2020 10:25 по 24.09.2020 07:02 23.09.2020 10:50:36
Високопільські РЕМ Мала Олександрівка:
Набережна 47
Одиничне відключення з 10:28 по 17:25 23.09.2020 10:35:32
Олешківські РЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141Б
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до ж/б Енгельса 141 Б з 10:41 по 13:12 23.09.2020 10:44:08
Херсонські РЕМ Херсон:
Макіївський 2-45
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-306 1Т Л-1 з 10:48 по 11:18 23.09.2020 10:58:26
Голопристанські РЕМ Гола Пристань:
Московська 19
Одиничне відключення з 10:49 по 16:10 23.09.2020 15:07:32
Голопристанські РЕМ Гола Пристань:
Чорноморська (Червоноармійська) 48
Одиничне відключення з 11:33 по 15:08 23.09.2020 12:26:38
Чаплинські РЕМ Олександрівка:
Матросова 6-8А, 16, 18, 20, 22-24, 26, 35, 41-49, 53-57; Садова 13; Українська(Радянська) 0-7 А, 11-13, 22, 24-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5131, 5169, 15758, 15782
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-541 Каланчак з 11:43 по 14:16 23.09.2020 14:04:00
Високопільські РЕМ Нововоронцовка:
Суворова 35
Одиничне відключення з 11:49 по 16:33 23.09.2020 13:24:40
Чаплинські РЕМ Хорли:
Горького 1-52; Жовтнева 2-52; Леніна 1-46; Молодіжна 1-12; Морська 1-5; Набережна 6 Б-7; Першотравнева 1-37; Прикордонна 3-Б/о Строитель; Радгоспна 1-64 А; Смірнова 0-58; Степова 2-22; Червоноармійська 1-16; Чорноморська 0-54; Шкільна 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423, 5017, 5031, 5046, 5047, 5050, 5061, 5069, 5070, 5074, 5081, 5097, 5099, 5128, 5169, 5186, 5189, 5191, 5192, 5193, 5195, 5224, 5254, 5255, 5267, 5278, 5281, 5288, 5296, 5301, 5308, 5310, 5313, 5316, 5318, 5319, 5324, 5327, 5332, 5337, 5354, 5363, 5364, 5366, 5422, 5424, 5433, 5436, 5437, 5448, 5450, 5451, 5457, 5458, 5461, 11118, 15742, 15743, 15750, 15758, 15760, 15768, 15771, 15776, 15777, 15778, 15790, 15818, 15820, 91000509, 91000522, 91000523, 112154072156
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Рек-1 Ф-8412 з 11:54 по 14:31 23.09.2020 12:06:52
Новотроїцькі РЕМ Одрадівка:
Зелена 1-9; Київська 2-37; Кримська 1-32; Московська 2-34, 37, 39, 41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1611, 2045
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 544 з 12:54 по 14:08 23.09.2020 12:55:41
Каховські РЕМ Горностаївка:
Осіння(Жовтнева) 62, 66, 68, 70, 72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1113, 1126, 1194, 4238, 4311, 6200, 6265, 6289, 6352
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-2 Горностаевка з 13:00 по 13:45 23.09.2020 13:04:34
Новокаховські РЕМ Таврійськ:
Гайдара 13
Одиничне відключення з 13:06 по 15:59 23.09.2020 13:26:21
Голопристанські РЕМ Гладківка:
Садова 42
Одиничне відключення з 23.09.2020 13:08 по 24.09.2020 10:36 23.09.2020 15:09:06
Херсонські РЕМ Херсон:
Грецька (Леніна) 41; Леніна 35, 39, 41, 43-45, 47, 49, 51; Лікарняний 1-9; Орджонікідзе (Поштова) 4-8, 15; Шкільний 3-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 1127, 4810, 5119, 5131, 5801, 6328, 6582, 6926
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-10 1Т Л-10 з 13:18 по 15:35 23.09.2020 13:20:32
Херсонські РЕМ Станіслав:
Ювілейна 24
Одиничне відключення з 23.09.2020 14:12 по 24.09.2020 07:23 24.09.2020 07:19:20
Херсонські РЕМ Херсон:
Дніпропетровська (Героїв Крут) 221/2
Одиничне відключення з 23.09.2020 14:25 по 24.09.2020 07:03 23.09.2020 14:40:24
Херсонські РЕМ Херсон:
Полтавська 89Б
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-229 2Т Л-7 з 14:53 по 15:21 23.09.2020 14:45:41
Скадовські РЕМ Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 18
Одиничне відключення з 14:55 по 15:01 23.09.2020 14:56:45
Скадовські РЕМ Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 18
Одиничне відключення з 14:55 по 15:02 23.09.2020 14:56:52
Новокаховські РЕМ Монастирське(Ударник):
Будівельна 23
Одиничне відключення з 15:05 по 18:00 23.09.2020 15:07:49
Каховські РЕМ Особ. рахунки пром.: 42, 264, 298, 3375, 3600, 3608, 3772, 3821, 3835, 3857, 4259, 4274, 4275, 4397, 4471, 4489, 4493, 4545, 4597, 4739, 4835, 11333 Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 92 з 15:27 по 16:16 23.09.2020 15:59:23
Новокаховські РЕМ Козацьке:
Шевченка 54
Одиничне відключення з 23.09.2020 15:28 по 24.09.2020 14:24 23.09.2020 16:10:18
Олешківські РЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 23-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 825
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-381 2Т Л-7 з 15:30 по 15:53 23.09.2020 15:25:55
Голопристанські РЕМ Олексіївка:
Шкільна 14
Одиничне відключення з 15:40 по 18:44 23.09.2020 15:43:03
Олешківські РЕМ Нова Маячка:
Горького 40; Робочий 2, 4, 9
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-97 Л-1 з 15:41 по 16:40 23.09.2020 16:58:17
Херсонські РЕМ Антонівка:
Ак.Вернадського(МорозоваП) 1А-21А; Бєлінського 1-8; Будівельна 1А-41; Будівельників 13-39; Вишні Остапа 2-з.д104; Воронцовська 2-18; Горького 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36А, 38-38А, 40, 42, 44-103; Комарова 1-28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Космодем’янськоїЗ 1-19; Коцюбинського 1-38; КошовогоО 1-56; Кримська 1А-68; Лермонтова 2-75; Мересьєва 1-17А; Олімпійська 1-28; Пирогова 1-34А; Сергія Параджанова(Мікояна) 1-16; Спортивна 1А-114; УкраїнкиЛ 1-29; Центральна(Будьонного) 20, 23-23А, 25, 27-82; Шахтарська 1-43; Ювілейна 1-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 336, 591, 592, 1344, 2503, 2932, 3127, 3806, 3825, 4531
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3408 з 15:41 по 16:03 23.09.2020 15:41:54
Великолепетиські РЕМ Бабино:
Будівельний 17-19; Колгоспний 1-13; Малий 1-6; Морський 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7192
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-197 Л-1 Рогачик з 15:57 по 16:53 23.09.2020 16:06:36
Каховські РЕМ Костянтинівка:
40 років Перемоги 0, 3, 13-15, 17, 19, 21-23, 25-42; Будинок вчителів 17-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6306
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-287 Л-2 Горностаевка з 16:00 по 16:48 23.09.2020 15:58:03
Каховські РЕМ Костянтинівка:
40 років Перемоги 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 24; Урожайна 1-98
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-287 Л-1 Горностаевка з 16:00 по 16:48 23.09.2020 15:58:33
Херсонські РЕМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 18:2
Одиничне відключення з 23.09.2020 16:08 по 24.09.2020 07:03 24.09.2020 06:13:40
Олешківські РЕМ Козачі Лагері:
Шевченка 9
Одиничне відключення з 23.09.2020 16:11 по 24.09.2020 10:16 23.09.2020 16:27:11
Новокаховські РЕМ Крупиця:
Веремко 1-10; Овражний 1-11; Партизанська 3-24; Степова 4-26
Монастирське(Ударник):
Будівельна 1-40; Виноградна 2-32; Дружби 1-32; Нова 1-21; Садова 1-19; Східна 1-16
ЧервонийМаяк:
Біляєва 2-23; Будівельна 2-26; Виноградна 1-28; Водонапорна 1-9; Волкова 1-23; Коцюбинського 1-8; Гагаріна 1-22; Гоголя 3-14; Горького 1-30; Дніпровська 1-32; Добровольського 1-21; Зоряна (Островського) 1-29; Комарова 2-22; Куца балка 2-111; Маяковського 1-21; Морська 1-10; Набережна 1-110; Нафтова 1-21; Придніпровська 4-16; Пушкіна 1-7; Робоча 2-23; Спортивна 1-35; Степова 1-24; Франка 1-27; Центральна 1-21В; Шевченка 2-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 670, 783, 7108, 7119, 7238, 7293, 7416, 7420, 7421, 7424, 7461, 7477, 7509, 7570, 7594, 7675, 7685, 7713, 7776
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Червоний Маяк" 1Т з 16:33 по 16:58 23.09.2020 16:35:39
Херсонські РЕМ Антонівка:
Дубасова 18
Одиничне відключення з 16:47 по 21:05 23.09.2020 16:57:54
Новокаховські РЕМ Нова Каховка:
Перемоги 33
Одиничне відключення з 23.09.2020 16:57 по 24.09.2020 16:25 24.09.2020 07:35:22
Чаплинські РЕМ Чаплинка:
Довженка(Червоноармійська) 35
Одиничне відключення з 17:03 по 21:08 23.09.2020 17:07:54
Херсонські РЕМ - Одиничне відключення з 17:20 по 23:05 23.09.2020 17:25:09
Херсонські РЕМ Херсон:
Радісна 11
Одиничне відключення з 23.09.2020 17:44 по 24.09.2020 07:03 24.09.2020 06:15:14
Новокаховські РЕМ Качкарівка:
Придніпровська(Ворошилова) 30
Одиничне відключення з 23.09.2020 18:15 по 24.09.2020 16:26 24.09.2020 07:35:33
Чаплинські РЕМ Чаплинка:
Глінки 4
Одиничне відключення з 23.09.2020 19:03 по 24.09.2020 15:47 24.09.2020 08:57:51
Генічеські РЕМ Новоолексіївка:
Парижської Комуни 40
Одиничне відключення з 23.09.2020 19:16 по 24.09.2020 08:34 24.09.2020 07:37:03
Скадовські РЕМ Лазурне:
Садова 65
Одиничне відключення з 23.09.2020 19:22 по 24.09.2020 11:25 24.09.2020 07:10:46
Херсонські РЕМ Херсон:
Богородицька(Червонофлотська) 101
Одиничне відключення з 23.09.2020 19:36 по 24.09.2020 07:03 24.09.2020 06:16:05
Херсонські РЕМ Херсон:
Миру 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1794, 2552, 3577, 5173, 5843, 6675, 20678
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩж/д Миру 7 з 21:47 по 23:35 23.09.2020 21:50:15
Херсонські РЕМ Херсон:
БогунаІвана(Ілліча ) 103
Одиничне відключення з 23.09.2020 22:17 по 24.09.2020 07:03 24.09.2020 06:16:52
Херсонські РЕМ Станіслав:
Українська(Комсомольська) 16
Одиничне відключення з 23.09.2020 22:26 по 24.09.2020 07:03 24.09.2020 06:18:43
Дата відключення: 24.09.2020
Новокаховські РЕМ Дніпряни:
8 Березня 1-33; Гната Шила(Щорса) 1-9; Виноградна 2-68; Вишнева(МарксаК) 01а-165; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Козацький(Радянський) 1-18; Коняшиних 1-25; Корсунська 2-120; Масюткиних 02а-10; Межевича 2; Мижевича 01а-63; Молодіжний 1-17; Хитрий(Комсомольский) 01а-28; Шкільний 1-14; Набережна 1-110; Наддніпрянська 02а-232; Новолагерська 3-43; Новомаячковська 1-80; Новоодеська 1-91а; Партизанський 1-28; Подвойської 1-65; Пушкіна 01б-14; Садова 27-154; Степова 1-16; Тихий 1-17; Травня1 5-50; Ушакова 01б-74; Червоноармійська 01а-29; Шевченка 01а-215; Ювілейна 5-12; Ярошенко 1-54
Корсунка:
Hабережна 64, 66
Маслівка:
Садова 01б-39; Степова 01а-37; Східна 1-41
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
Новокаїри:
Садова (50 років СРСР) 22
Обривка:
Шевченка 29; Довженко 6-36; Зелена(Калініна) 1-42; Першотравнева 1-44; Південна(Комсомольська) 1-55; Пушкіна 2-38; Ювілейна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 128, 135, 143, 182, 218, 239, 284, 299, 314, 387, 405, 445, 480, 515, 608, 631, 674, 678, 846, 883, 912, 922, 925, 960, 1813, 2148, 2154, 2168, 2189, 2208, 2222, 2281, 2410, 2416, 2447, 2478, 2552, 2566, 2600, 3240, 3241, 3250, 3283, 3341, 11116.1
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 83 з 01:00 по 01:35 23.09.2020 19:54:17
Херсонські РЕМ Білозерка:
Степова 1-30, 34-68; ФранкаІ 44
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-1 Білозерка з 06:56 по 08:20 24.09.2020 06:59:25
Каховські РЕМ Ольгіне:
40 років Перемоги 0, 17-32
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-262 Л-1 Горностаевка з 07:09 по 08:42 24.09.2020 07:10:50
Високопільські РЕМ Осокорівка:
Днiпровська 6
Одиничне відключення з 07:15 по 15:46 24.09.2020 08:12:24
Іванівські РЕМ Особ. рахунки пром.: 601 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-171 Л-1 з 08:13 по 09:50 24.09.2020 08:14:56
Скадовські РЕМ Красне:
Калініна 8
Одиничне відключення з 08:17 по 10:47 24.09.2020 08:30:55
Генічеські РЕМ Люблінка:
Перекопська 1-23; Степна 1-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1214, 1276, 4518, 4772
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Сх-11 з 08:21 по 08:38 24.09.2020 08:40:27
Херсонські РЕМ Херсон:
Лугова 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3198
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-235 Л-6 з 08:35 по 14:02 24.09.2020 08:38:33
Чаплинські РЕМ Балтазарівка:
Шкільна 16
Одиничне відключення з 24.09.2020 08:38 по 25.09.2020 08:05 24.09.2020 08:41:32
Новокаховські РЕМ Козацьке:
Козацький(Чапаєва) 21, 40; Комарова 39-85; сщ/рада Козацька особ. селян госп
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-330 Л-2 Берислав з 08:40 по 08:58 24.09.2020 08:40:28
Голопристанські РЕМ Круглоозерка:
Шкільна 61-65, 67-94
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-350 Л-2 з 08:43 по 10:08 24.09.2020 09:33:51
Херсонські РЕМ Херсон:
Лугова 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3198
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-235 Л-6 з 08:44 по 14:23 24.09.2020 08:48:05
Чаплинські РЕМ Новонаталівка:
Мира 49, 67-68, 71, 73-75; Молодіжна 1-21, 23-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 445, 553, 678, 963, 975
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-343 з 09:00 по 10:20 24.09.2020 08:05:30
Високопільські РЕМ Михайлівка:
Зелений 6
Одиничне відключення з 09:00 по 13:54 24.09.2020 09:08:38
Каховські РЕМ Каховка:
Мелітопольська 30
Одиничне відключення з 09:03 по 15:33 24.09.2020 09:14:44
Херсонські РЕМ Геологів:
Теплична1 2-20; Теплична2 3-35
Зимівник(Куйбишеве,Геологів):
Грушевського 1; Незалежності 1-5, 8-22; Північна 1А-25; Теплична1 6-10; Теплична2 1-45
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-882 Л-3 з 09:11 по 15:29 24.09.2020 09:18:54
Каховські РЕМ Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 114
Каховка:
Зелений1 1-7; 417Стрілецькоїдівізії 1-88; Абрикосова 2-42; Абрикосовий 11-15; Айвазовського(МорозоваП) 63, 65, 74; Белінського 1-20А; Берегова 37-39; Березня8 2-18, 20, 22, 24-26А, 29, 31, 33-33А, 35-90; Береславська (Комунарів) 1-31; Будівельників 2-37; ВасиляХоменко(Орджонікідзе) 1-89/1; Велика Куликовська 63; Велика Куликовська (МарксаК) 1-160; Виноградна 1-20; Вишнева(ЛюксембургР) 1-16; ГетьманаСагайдачного(Пархоменка) 1-179; Гоголя 1-61; Гоголя 1-12; Горького 1-13; ГрушевськогоМ(Калініна) 1-76; Декабристів 1-21; Ентузіастів 1-12; Європейська(Ворошилова) 1-28; Європейський (Ворошилова) 8; Жовтнева 1-9; Затишна(Урицького) 2-24; Зелена 2-16; Зелений2 1-15; Золіна 1-370; Золіна 1-14; ІванаСірка(19Партз'’їзду) 1-44; Каштанова 4-22; Каштановий 7-11; Квіткова 1-90; Кобзарська(Чапаєва) 2-92; Кооперативна 1-61; Кооперативний 3-15; Космодем'янськоїЗ 55, 57, 72-76; Кошового 1-25; Купецька(Січня9) 1-13А; Кутузова 1-26; Ливарна 1-34; Ливарна/Щемилівська 24/20; Ливарний 2-10; Лісова 1-15; ЛіфінцеваО 3/1; Лугова 1-61; Луговий1 5-13; Луговий2 9; Матросова 1-39; Маяковського 5-24; Меліораторів 1-1А; Мелітопольська 17, 27, 29-29А, 31-33, 35, 39, 41, 45, 47, 49, 53, 55-275, 277-374; МиколиКуліша(Комсомольська) 1-43; Миру 1-8; МихайлаЖука(Свердлова) 1-ГАРАЖ; Мічуріна 1-50; МудрогоЯ(Червоноармійська) 2-72, 73А-74, 76, 78, 80, 105, 107, 113, 115 а-154; Набережна 1-41; Невського 1-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Новий 2-10; ОлесяГончара(Кірова) 2-19; Олешківська(Фрунзе) 2-48; Олешківський (Фрунзе) 2-15; Освіти 1-9; Осетрова 1-48/А, 50-63, 65, 67-90; ОсипенкоП 1-169; Осипових 2-24; Островського 1-10; Панкеєвська(ЛібкнехтаК) 1-138; Паркова(Піонерська) 1-28; Партизанська 1-38А; ПатонаЄ(Блюхера) 1-127; Перекопська 7-39; Перекопський1 9-15; Перекопський2 9-15; Перекопський3 5-15; Першотравнева 1-126; Південна 7; Південний 1-20; П.Орлика(ЦеткінК) 5-76; Портова 1-47; Портовий 1-15; Прикордонна 1-12; Пушкіна 1-220; РужинськогоБ(Жигаліної) 1-51; Садовий 1-11; Свободний 1-23; Селянський(Колгоспний) 1-19; Сєрова 1-22Б; СковородиГ(Петровського) 1-132; Слобідська(Енгельса) 1-50А; Соборності(Леніна) 3-117; Солов'яненкаА(Ейдемана) 2-76; Сонячна 1-89; Сонячний 26; Соснова 3-89; Спендіарова 1-95, 97-108; Степова 14-42; Степовий1 7-11; Степовий2 5-9; Суворова 1-31; Таванська(Цюрупи) 1-26; Таванський(Цюрупи ) 2А-13; Таврійська 5-44; Таврійський1 5-15; Таврійський2 9-15; Таврійський3 1-13; Таврійський4 3-9; Тіниста 1-21; Трудова 1-18; Тургенєва 1-45; УкраїнкиЛ 1-58; ФаїниГаєнко(Луначарського) 1-59; Фоміна 1-16, 18-29; ФранкаІ(ЛюбарськоїД) 4-40; ХмельницькогоБ 2-22; Чаплинське шосе 8; Чкалова 2-ГАРАЖ; Чумацька(Щорса) 1-21; Шевченка 2А-66; Шкільна 2-4; Шмідта 16-22; Щемилівська(Комінтерна) 1-41; Щемилівська (Комінтерна)/Б.Ружинського (Жигаліної) 10А/36; Щемилівський (Kомінтерна) 1-14; Ярмаркова(Котовського) 1-20
Малокаховка:
Виноградний 1-52; Вишневий(Фрунзе) 1-45; Водопровідна 1-65; Водопровідний 1-39; Дніпровська 0-91; Зелена 1-125; землі Малокаховської селищної ради буд.майдан; Каховська 4-88; Кооперативна 1-7; Кооперативний 2-8; Лісна 22-29; Лісова 31-32; Миру(Леніна) 1-53; Молодіжна 2-84; Морський 3-46; Новоселів 1-109; Південна 1-55; Піщана 4-78; Польова 2-3; Садовий 1-38; Сонячний 1-26; Степовий 1-8; Таврійська 1-138; Центральний 1-63; Шевченка 1-60; Шкільна 1-126; Ювілейна(Фрунзе) 1-120
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1, 5, 7, 14, 17, 20, 22, 25, 28, 29, 31, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 59, 63, 68, 69, 70, 75, 76, 77, 80, 81, 86, 89, 96, 102, 103, 106, 257, 264, 265, 270, 276, 277, 290, 291, 295, 297, 298, 312, 319, 1120, 3325, 3327, 3332, 3333, 3337, 3339, 3340, 3344, 3349, 3350, 3352, 3356, 3359, 3371, 3372, 3374, 3375, 3380, 3384, 3387, 3391, 3393, 3395, 3403, 3404, 3411, 3418, 3421, 3422, 3423, 3433, 3434, 3435, 3439, 3450, 3451, 3476, 3477, 3478, 3480, 3493, 3498, 3499, 3503, 3528, 3532, 3534, 3540, 3545, 3551, 3554, 3556, 3565, 3566, 3569, 3573, 3576, 3577, 3586, 3587, 3589, 3596, 3600, 3608, 3625, 3627, 3629, 3640, 3642, 3644, 3653, 3657, 3659, 3660, 3662, 3670, 3671, 3674, 3675, 3692, 3703, 3706, 3707, 3709, 3712, 3724, 3730, 3732, 3734, 3739, 3757, 3759, 3760, 3772, 3775, 3783, 3789, 3790, 3791, 3803, 3808, 3810, 3812, 3820, 3821, 3829, 3835, 3837, 3838, 3840, 3843, 3854, 3857, 3860, 3864, 3866, 3871, 3874, 3879, 3883, 3887, 3888, 3890, 3897, 3903, 3905, 3906, 3908, 3909, 3910, 3916, 3918, 3920, 3921, 3924, 3926, 3929, 3931, 3936, 3940, 3944, 3946, 3947, 3951, 3952, 3953, 3956, 3957, 3961, 3966, 3975, 3976, 3978, 3982, 3985, 3987, 3992, 3996, 4001, 4004, 4008, 4009, 4010, 4012, 4013, 4015, 4017, 4018, 4024, 4025, 4028, 4032, 4033, 4038, 4041, 4043, 4044, 4046, 4047, 4050, 4052, 4053, 4054, 4055, 4058, 4059, 4060, 4066, 4068, 4078, 4080, 4086, 4091, 4096, 4100, 4102, 4104, 4105, 4106, 4110, 4114, 4115, 4117, 4118, 4120, 4122, 4127, 4134, 4136, 4137, 4142, 4143, 4144, 4146, 4148, 4149, 4151, 4157, 4158, 4161, 4163, 4166, 4169, 4172, 4176, 4182, 4183, 4184, 4186, 4188, 4190, 4194, 4196, 4199, 4200, 4201, 4207, 4212, 4215, 4216, 4219, 4224, 4235, 4237, 4240, 4259, 4260, 4261, 4265, 4273, 4274, 4275, 4276, 4277, 4281, 4283, 4286, 4290, 4293, 4294, 4295, 4297, 4298, 4299, 4301, 4302, 4305, 4306, 4310, 4315, 4317, 4320, 4322, 4324, 4328, 4330, 4331, 4333, 4334, 4335, 4336, 4337, 4338, 4341, 4342, 4343, 4344, 4346, 4347, 4354, 4359, 4361, 4362, 4364, 4366, 4367, 4368, 4369, 4370, 4371, 4376, 4379, 4380, 4381, 4383, 4386, 4387, 4388, 4389, 4390, 4391, 4392, 4397, 4399, 4405, 4407, 4410, 4411, 4419, 4420, 4421, 4422, 4423, 4427, 4428, 4429, 4430, 4432, 4434, 4435, 4436, 4437, 4438, 4439, 4440, 4443, 4445, 4446, 4451, 4453, 4454, 4456, 4458, 4463, 4465, 4466, 4469, 4471, 4472, 4474, 4476, 4479, 4481, 4482, 4483, 4484, 4485, 4487, 4489, 4490, 4491, 4493, 4495, 4497, 4498, 4502, 4504, 4505, 4506, 4507, 4508, 4513, 4514, 4520, 4522, 4523, 4524, 4526, 4529, 4531, 4532, 4533, 4534, 4535, 4536, 4538, 4539, 4541, 4542, 4543, 4545, 4550, 4551, 4554, 4556, 4557, 4561, 4562, 4567, 4571, 4575, 4577, 4578, 4579, 4580, 4581, 4582, 4583, 4584, 4588, 4589, 4590, 4591, 4592, 4593, 4594, 4595, 4597, 4598, 4603, 4608, 4609, 4614, 4615, 4620, 4621, 4622, 4624, 4626, 4629, 4634, 4635, 4636, 4639, 4643, 4646, 4647, 4649, 4651, 4652, 4654, 4655, 4657, 4658, 4660, 4663, 4665, 4666, 4670, 4672, 4673, 4677, 4680, 4682, 4683, 4684, 4685, 4686, 4692, 4696, 4700, 4701, 4703, 4707, 4708, 4709, 4713, 4715, 4717, 4718, 4722, 4729, 4730, 4734, 4737, 4739, 4740, 4742, 4743, 4745, 4756, 4758, 4760, 4761, 4768, 4772, 4773, 4774, 4775, 4777, 4779, 4780, 4784, 4786, 4787, 4788, 4790, 4792, 4794, 4795, 4796, 4797, 4798, 4799, 4800, 4801, 4803, 4807, 4809, 4812, 4813, 4823, 4824, 4825, 4828, 4829, 4832, 4833, 4835, 4836, 4837, 4838, 4839, 6200, 6286, 11111, 11116.1, 11333, 77777, 77777777, 86000023, 86000032, 86000040, 86000054, 86000055, 86000061, 86000062, 86000069, 86000306, 86000312, 86000315, 86000322, 86000334, 111024969390, 8457342475
Аварійне відключення ПС 150 кВ ПС 150/35/10 "Промбаза" 2Т з 09:13 по 15:01 24.09.2020 16:22:17
Херсонські РЕМ Степанівка:
Більшого Горича 1-9, 12-14; Давидова Дениса 13-16; Дениса Давидова 12; Калинова 9-23А, 35-37; Очаківська 2
територія Степанівської с/р:
СТ "Енергетик" б/н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-922 Л-2 з 09:19 по 12:12 24.09.2020 09:21:33
Великолепетиські РЕМ Велика Лепетиха:
Ломоносова 1; МарксаК 3, 5-7, 10; Островського 9; Радянська 9, 10А-51; Січня9 56; Червоногвардійська 1-2, 4, 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 913
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-48 Л-1 з 09:44 по 10:27 24.09.2020 09:44:23
Олешківські РЕМ Олешки:
Голопристанська 21А
Одиничне відключення з 09:53 по 15:15 24.09.2020 09:59:14
Новотроїцькі РЕМ Двійне:
40 Років перемоги 2-21; Рабочая 2-18, 20-28, 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1795
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-305 Л-1 з 09:54 по 10:32 24.09.2020 09:55:07
Скадовські РЕМ Красне:
Горького 85
Одиничне відключення з 10:01 по 15:56 24.09.2020 10:44:39
Каховські РЕМ Каїри:
40 років Перемоги 0-33; Березня8 0-17; Весела 1-5; Горностаївська 2-10; Жовтнева 2-22; Калініна 1-121; Комсомольська 1-10; Лікарняна 1-52; Набережна 1-79; Піщана 2; Садова 1-30; Степова 1-87; Таврійська (Леніна) 2-2Б; Чапаєва 1-10, 12, 14, 16-17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 55, 57; Шкільна 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1083, 1117, 1149, 1167, 4209, 4304, 4358, 4605, 4613, 4791, 6204, 6264, 6287, 6303, 6320, 6330
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 261 з 10:09 по 10:20 24.09.2020 10:15:20
Новотроїцькі РЕМ Сиваське:
Петровського ( Херсонська ) 10-84; Тернопільська 3-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1881
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-404 Л-3 з 10:21 по 11:37 24.09.2020 10:22:40
Херсонські РЕМ Геологів:
Славянська 1-2, 46-72; Славянський 2/19-10; Теплична1 2-20; Теплична2 3-35; Теплична3 1-23, 28; Теплична4 1-33
Зимівник(Куйбишеве,Геологів):
4-та Теплична 11; Грушевського 1; Незалежності 1-22; Північна 1А-25; Слов’янська 23-23А, 32-54; Теплична 32-76; Теплична1 2И-10, 42-72; Теплична2 1-45; Теплична3 9-22; Теплична4 4а-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 592, 3510
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-882 з 10:26 по 14:36 24.09.2020 10:27:09
Олешківські РЕМ Олешки:
Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 111 А, 118А, 127, 129, 131, 133, 135-182; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 142-142А, 146-146А, 148, 177 Ж-177 К, 181, 183
В т.ч. особ. рахунки пром.: 365, 700
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-882 Л-3 з 11:11 по 12:29 24.09.2020 11:22:25
Іванівські РЕМ Іванівка:
Іванівська (Стаханова) 78
Одиничне відключення з 11:12 по 20:00 24.09.2020 19:55:58
Чаплинські РЕМ Хорли:
Горького 1-2; Жовтнева 2-10; Радгоспна 3-8; Смірнова 2-5, 7-9, 11-13, 15; Степова 2-22; Чорноморська 2; Шкільна 1, 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15820
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-4 Каланчак з 11:24 по 12:31 24.09.2020 11:26:33
Високопільські РЕМ Хрещенiвка:
60 рокiв Жовтня 19
Одиничне відключення з 11:31 по 15:55 24.09.2020 11:44:12
Херсонські РЕМ Херсон:
Качалова 37
Одиничне відключення з 24.09.2020 11:58 по 25.09.2020 07:22 25.09.2020 06:14:36
Чаплинські РЕМ Чаплинка:
Західна (Горького) 49
Одиничне відключення з 24.09.2020 12:16 по 25.09.2020 07:45 24.09.2020 13:26:44
Високопільські РЕМ В.Олександрівка:
Козацька (Радянська) 10А
Одиничне відключення з 12:19 по 14:13 24.09.2020 13:00:43
Херсонські РЕМ Херсон:
Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 15
Одиничне відключення з 24.09.2020 13:36 по 25.09.2020 07:22 25.09.2020 06:15:27
Високопільські РЕМ Особ. рахунки пром.: 200253 Одиничне відключення з 13:39 по 16:02 24.09.2020 13:48:06
Високопільські РЕМ Особ. рахунки пром.: 10020 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-259 Л-1 Воронцовка з 14:08 по 15:34 24.09.2020 14:18:24
Іванівські РЕМ Анатолівка:
Гагаріна 2 П-71 Л; Молодіжна 1-38; Чапаєва 1-19; Щорса 1-15
Богданівка:
60 років Жовтня 1-39
Догмаровка:
Матросова 1-27
Новоолександрівка:
50 років утворення колгоспу "Дружба" 1-28; Кірова 2-55; Леніна 1-103; Миру 1-100; Садова 6-141; Центральна 1-106
Новопетрівка:
Гагаріна 1-38; Галенко 2-32; МарксаК 1-41; Молодіжна 1-14; Садова 2-43; Степова 1-10
Першопокровка:
Бугаєнка 8-22; Гоголя 103-104; Куйбишева 1-110; Матросова 2-105; Миру(Леніна) 1-194
В т.ч. особ. рахунки пром.: 506, 508, 510, 511, 512, 547, 548, 555, 568, 580, 581, 679, 847, 876, 918, 951, 999, 1018, 1031, 11115, 18607, 18610, 18625, 18635, 18646, 18660, 18667, 18681, 18720, 18880, 84000202
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "П.Покровська 2Т" з 14:12 по 15:43 24.09.2020 14:33:02
Новокаховські РЕМ Берислав:
Довженко 8
Одиничне відключення з 14:59 по 17:47 24.09.2020 15:04:04
Генічеські РЕМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 20
Одиничне відключення з 24.09.2020 15:19 по 25.09.2020 09:22 24.09.2020 15:21:23
Високопільські РЕМ Давидів Брід:
Миру 48, 50-124; Набережна 1-32; Центральна (Леніна) 100
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200253
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-52 Л-1 Олександрівка з 15:22 по 16:02 24.09.2020 15:24:46
Херсонські РЕМ Садове:
Космодем’янськоїЗ 4
Одиничне відключення з 24.09.2020 15:22 по 25.09.2020 07:22 25.09.2020 06:16:30
Херсонські РЕМ Зеленівка:
ХмельницькогоБ 10
Одиничне відключення з 24.09.2020 15:24 по 25.09.2020 07:22 25.09.2020 06:17:20
Іванівські РЕМ Новоолександрівка:
50 років утворення колгоспу "Дружба" 1-28; Кірова 2-55; Леніна 1-103; Миру 1-100; Садова 6-141; Центральна 1-106
Першопокровка:
Куйбишева 1, 10; Миру(Леніна) 11-16, 18, 20, 22-32, 34-42, 44-59, 60-62, 113-136, 194
В т.ч. особ. рахунки пром.: 506, 508, 511, 547, 555, 581, 679, 847, 918, 951, 1018, 1031, 18607, 18625, 18635, 18660, 18681
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 433 з 15:43 по 17:50 24.09.2020 15:59:21
Херсонські РЕМ Херсон:
40років Жовтня (Інженера Корсакова) 3
Одиничне відключення з 24.09.2020 15:43 по 25.09.2020 07:23 25.09.2020 06:20:31
Херсонські РЕМ Микільське:
Слобідська(Леніна) 123
Одиничне відключення з 24.09.2020 15:45 по 25.09.2020 07:23 25.09.2020 06:21:28
Голопристанські РЕМ Гола Пристань:
Макаренко 3-22; Парусна(Ворошилова) 25, 27, 31-63А, 65-98, 100, 102, 104
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-125 Л-1 з 16:00 по 16:46 24.09.2020 16:04:14
Голопристанські РЕМ НоваЗбур’ївка:
Квіткова(Чапаева) 4
Одиничне відключення з 24.09.2020 16:35 по 25.09.2020 09:36 24.09.2020 16:54:38
Каховські РЕМ Дудчине:
Зелена 6; Садова 26; ХмельницькогоБ 2, 4, 9-13, 18-22, 26, 33-44, 48-70, 76-80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3869, 4668
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-386 А Л-2 з 16:41 по 17:54 24.09.2020 16:45:48
Херсонські РЕМ Мірошниківка:
Зелена 3; Набережна 14-31; Центральна 0
Музиківка:
Мірошниківська 1-8; Молодіжна 1; Набережна 0-1А, 3-4, 6, 7А-17, 19-20, 21-26
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-865 Л-1 Білозерка з 16:59 по 17:54 24.09.2020 17:01:44
Великолепетиські РЕМ Особ. рахунки пром.: 7198 Одиничне відключення з 17:48 по 18:55 24.09.2020 18:04:18
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 1876, 6025 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-689 1Т Л-3 з 18:09 по 18:46 24.09.2020 18:12:24
Херсонські РЕМ Херсон:
200-річчя Херсона 7:3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6381
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩж/д 200-річчя Херсона 7:3 з 18:12 по 18:44 24.09.2020 18:18:47
Чаплинські РЕМ Ставки:
Дружби 1-11; Жовтнева 1-15; Сімферопольская 1-б/н; Ставчанська 8; Степова 1-7; Центральна 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5125
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-376 Л-1 Каланчак з 18:36 по 21:21 24.09.2020 18:39:34
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 1876, 6025 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-689 1Т Л-3 з 19:01 по 19:50 24.09.2020 19:09:08
Херсонські РЕМ Херсон:
Смольна 133
Одиничне відключення з 24.09.2020 19:15 по 25.09.2020 07:23 25.09.2020 06:22:57
Новотроїцькі РЕМ Новопокровка:
Шевченко 49
Одиничне відключення з 24.09.2020 19:20 по 25.09.2020 09:25 25.09.2020 07:23:44
Чаплинські РЕМ Бабенківка 2:
Зелена 23-25; Лугова 0-34; Молодіжна 0-24; Першотравнева 0-54
Вербове:
Вербове 0-34; Колодязна 16
Максима Горького:
Ентузіастів 1-29; Космонавтів 0-21; Новобудова 1-21; Піонерська 1-18; Польова 1-30; Поштовий провулок 4; Прибережна 1-24; Приморська 1-19; Садова 1 А-23; Шкільна 1-8; Ювілейна 1-14
Південне:
60 років Жовтня 1-46; Березня8 1-49; Молодіжна(60 років СРСР) 1-54
Привілля:
Миру 1-б.н.; Молодіжна 1-46; Садова 1-27; Шкільна 1-47
Рибачий:
Рибачий 0-7
Роздольне:
Березня8 36; Виноградна 1-58; Винцех 0; Каланчацька 1-40; Комсомольська 0-66; Левицького 1-48; Молодіжна 36; Північний провулок 2-16-ка; Поштовий 0-15; Приморська 3-79; Садова 0-46; Степова 2-49; Шкільний провулок 2
с/рада Привільска:
Автодорога 0221114 Бабенківка Друга-Привілля 1км 1
Хорли:
Червоноармійська 1-16; Горького 1-52; Жовтнева 2-52; Леніна 1-46; Молодіжна 1-12; Морська 1-5; Набережна 6 Б-7; Першотравнева 1-37; Прикордонна 3-Б/о Строитель; Радгоспна 1-64 А; Смірнова 0-58; Степова 2-22; Чорноморська 0-54; Шкільна 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423, 5005, 5017, 5031, 5046, 5047, 5050, 5053, 5061, 5069, 5070, 5074, 5081, 5097, 5099, 5104, 5106, 5128, 5131, 5145, 5159, 5169, 5173, 5186, 5189, 5191, 5192, 5193, 5195, 5224, 5254, 5255, 5257, 5267, 5278, 5281, 5288, 5296, 5301, 5308, 5310, 5312, 5313, 5316, 5318, 5319, 5324, 5327, 5329, 5332, 5337, 5354, 5363, 5364, 5366, 5388, 5397, 5406, 5414, 5419, 5422, 5424, 5433, 5436, 5437, 5440, 5448, 5450, 5451, 5457, 5458, 5461, 11118, 15742, 15743, 15750, 15758, 15760, 15768, 15771, 15776, 15777, 15778, 15782, 15790, 15818, 15820, 91000509, 91000522, 91000523, 112154072156
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Привілля" з 19:28 по 20:14 24.09.2020 19:30:58
Великолепетиські РЕМ Чистопілля:
Молодіжна 1-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7062, 11962
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-159 Л-2 Рогачик з 19:29 по 20:35 24.09.2020 19:44:59
Херсонські РЕМ Херсон:
Комарова 83
Одиничне відключення з 24.09.2020 20:18 по 25.09.2020 07:23 25.09.2020 06:23:45
Херсонські РЕМ Херсон:
БогунаІвана(Ілліча ) 80-86, 88; Людвіка Заменгофа(БлагоєваД) 4-4Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 2122, 2382, 2719, 3430, 3783, 3926, 5595, 5605, 5956, 6023, 6028, 6070, 6197, 6490, 7056
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 3304 з 24.09.2020 21:14 по 25.09.2020 00:06 24.09.2020 21:22:58
Херсонські РЕМ Херсон:
БогунаІвана(Ілліча ) 72, 74-78, 91-93; Бурзи 112-120, 120Б; Лавреньова 2-3А, 5-7А, 9-11, 13-15, 17; Людвіка Заменгофа(БлагоєваД) 4Г-4Є; Фінансистів 2, 9-12, 15-15А, 17-19, 27/15Б-55; Фонтанна 30, 38, 78-122
В т.ч. особ. рахунки пром.: 30, 76, 125, 131, 191, 297, 370, 429, 449, 451, 509, 515, 527, 531, 591, 592, 621, 629, 652, 720, 756, 826, 1150, 1237, 1398, 1399, 1876, 1932, 2103, 2236, 2254, 2255, 2383, 2415, 2425, 2426, 2445, 2448, 2500, 2719, 2929, 2939, 2957, 3088, 3118, 3163, 3179, 3430, 3466, 3558, 3572, 3926, 4026, 4104, 4218, 4268, 4555, 4633, 4669, 4671, 4677, 4943, 4982, 5159, 5166, 5373, 5427, 5542, 5673, 5680, 5724, 5737, 5898, 5925, 5952, 6027, 6143, 6195, 6202, 6341, 6381, 6405, 6471, 6631, 6865, 7004, 7056, 7119, 7183, 7251
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 3318 з 24.09.2020 21:16 по 25.09.2020 00:10 24.09.2020 21:20:52
Херсонські РЕМ Антонівка:
Сергія Параджанова(Мікояна) 1Б
Одиничне відключення з 24.09.2020 21:28 по 25.09.2020 07:24 25.09.2020 06:24:40
Дата відключення: 25.09.2020
Генічеські РЕМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-7а, 7 б, 8-8а, 10А, 11А, 12А-38К, 40-43, 44а-45б, 59а, 75, 175А-176, 179-180, 191; Виноградна 1-5а, 9, 14-14б, 16а, 17а-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 63-65, 67а-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 16; Набережна 31Н-32а; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-35; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1223, 1253, 1254, 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4195, 4280, 4472, 4475, 4518, 4564, 4599, 4604, 4683, 4835, 4861, 4895, 5044, 5051, 5053, 5079, 5113, 5182, 5207, 81000070
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 684 з 02:45 по 03:18 25.09.2020 03:21:05
Новотроїцькі РЕМ Новотроїцьке:
Каштанова(Радянська) 3, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 33, 41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1482, 1986, 2042
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-551 Л-3 з 04:44 по 08:02 25.09.2020 04:48:01
Генічеські РЕМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-7а, 7 б, 8-8а, 10А, 11А, 12А-38К, 40-43, 44а-45б, 59а, 75, 175А-176, 179-180, 191; Виноградна 1-5а, 9, 14-14б, 16а, 17а-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 63-65, 67а-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 16; Набережна 31Н-32а; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-35; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1223, 1253, 1254, 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4195, 4280, 4472, 4475, 4518, 4564, 4599, 4604, 4683, 4835, 4861, 4895, 5044, 5051, 5053, 5079, 5113, 5182, 5207, 81000070
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 684 з 05:36 по 06:42 25.09.2020 05:46:53
Високопільські РЕМ Довгово:
40 років Перемоги 1-70
Новодмитрівка:
Весняна (50 років Гвардійської Дивізїї) 1-10; Затишна (Кірова) 1-7; Набережна 1-10; Шевченка 13-16, 18; Шкільна (Леніна) 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 59-100
Старосілля:
Гагаріна 1-4; Жовтнева 3-11; Зірковий 1-5; Колгоспна 1-22; Миру 1-60; Молодіжна 1-38; Одеська 1-19; Першотравнева 2-14; Південна 5-6; Робоча 1-54; Садова 1А-13; Садовий 11; Сільгоспвиробнича 1; Транспортна 1-18; Флотська 1-17
Шестаково:
Дружби 4-12; Шестакова 1-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20010, 20055, 20058, 20067, 200114, 200141, 200244, 200267, 200294, 200379, 2001052
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1375 з 05:55 по 09:05 25.09.2020 06:06:27
Іванівські РЕМ Нижні Торгаї:
Леніна 63, 65-100
В т.ч. особ. рахунки пром.: 552, 951, 18615
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-19 Л-2 Н.Сірогози з 06:59 по 10:21 25.09.2020 07:57:33
Іванівські РЕМ Нижні Торгаї:
Леніна 63, 65-100
В т.ч. особ. рахунки пром.: 552, 951, 18615
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-19 Л-2 Н.Сірогози з 06:59 по 10:21 25.09.2020 07:03:00
Генічеські РЕМ Петрiвка:
Толбухіна 19
Одиничне відключення з 07:01 по 15:37 25.09.2020 07:03:17
Херсонські РЕМ Херсон:
Державіна 53
Одиничне відключення з 07:05 по 15:05 25.09.2020 07:09:43
Олешківські РЕМ Костогризове:
Мічуріна 10
Одиничне відключення з 07:24 по 09:48 25.09.2020 07:31:49
Херсонські РЕМ Білозерка:
Київська(Жовтнева) 1-57; Соборна(Будьоного) 31, 41-43; Тайгова 1-21; Фестивальна 0-48; Чаленко 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6524, 6723, 11118, 20035.1, 20065, 20126, 20379, 20385, 20672, 20685, 20815, 20905, 21026
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 653 з 07:35 по 08:20 25.09.2020 07:55:45
Новотроїцькі РЕМ Одрадівка:
Зелена 1-9; Кримська 1-32
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-131 Л-1 з 07:43 по 08:23 25.09.2020 07:46:02
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 4982 Одиничне відключення з 08:03 по 20:01 25.09.2020 08:11:25
Олешківські РЕМ Нова Маячка:
Громадянська 11, 44, 46, 48, 59-77; Дніпровська 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62-66, 68; Садова 22а-22А, 22 В-22г, 47а-47В, 49, 51, 53; Соняшний 3-16; Телеграфна 22-30
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-91 Л-3 з 08:22 по 09:28 25.09.2020 08:30:17
Чаплинські РЕМ Павлівка:
Нова 37
Одиничне відключення з 08:29 по 10:43 25.09.2020 08:35:56
Голопристанські РЕМ Братське(Індустріальне):
Вишнева 1-39; Вулиця1 3-14; Вулиця3 4-14; Квіткова 1-26; Степова 10-11; Шевченка 1-18
Лиманівка:
Енгельса 1-40; Калініна 0-38; Мічуріна 2-7; Центральна(50років Жовтня) 1-41
Олександрівка(Краснознам’янка):
Миру 1-33; Молодіжна 1-62; Озерна 8-39; Перемоги 1-б/н; Таврійська 1-42А; Хуторська 2-6; Чорноморська 2-27
Олексіївка:
Земна 17; Зелена 1-22; Комарова 1-31; Комунарів 1-ЦЕРКОВЬ; Лугова 1-6 а; Луговий 8; Мисливський 1-3; Промисловий 1-6; Робоча 1-14; Садова 1-Б/Н; Степова 1-72; Суворова 1-92А; Тваринницька 1-6; Шкільна 1-22
П’ятихатки:
Вулиця1 2; Друга вулиця 1-2; Третя вулиця 2-3
Садове:
Молодіжна 33-59; Садова 1-21
Суворівка:
Пролетарська 1-48; Степова 0-б/н; Суворова 2-51; Шамикіна 2А-55
Чорноморське:
Березня8 1-34; Гагаріна 1-22А; Жовтнева 1-30; Зелена (Кірова) 1-24; Леніна 1-22; МарксаК. 1-напрот.бара; Миру 1-22; Перемоги 1-28; Робочий 1-10; Садова 2-21; с/рада Чорноморська господарська будівля; Травня1 1-19; Херсонська 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 65, 92, 126, 142, 216, 282, 303, 318, 324, 341, 358, 371, 430, 485, 511, 566, 609, 618, 619, 681, 725, 802, 873, 922, 953, 954, 1002, 1029, 1088, 1103, 1179, 1314, 1323, 1325, 1365, 1368, 1369, 1370
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Комінтерн" 2Т з 08:29 по 10:27 25.09.2020 08:48:21
Голопристанські РЕМ Чулаківка:
Шевченко 3
Одиничне відключення з 08:37 по 11:19 25.09.2020 08:48:46
Новокаховські РЕМ Берислав:
Березня8 42; Введенська(25рЖовтня) 24, 26-26А, 28, 31, 35-39, 41, 61, 63; Воскресенська(ЛюксембургР) 18, 28; Гоголя 35, 37-40; Кобзаря(Кірова) 42; Садова 1, 2-4, 10, 16, 22-23, 27; Успенська(Луначарського) 24-24.
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7207, 7483
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 Берислав з 08:45 по 11:05 25.09.2020 08:52:17
Чаплинські РЕМ Хорли:
Горького 1-2; Жовтнева 2-10; Радгоспна 3-8; Смірнова 2-5, 7-9, 11-13, 15; Степова 2-22; Чорноморська 2; Шкільна 1, 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15820
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-4 Каланчак з 08:45 по 18:56 25.09.2020 09:01:30
Голопристанські РЕМ ЗалізнийПорт:
Миру 106, 119-125, 128-Б/Н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-1264 Л-10 з 09:00 по 10:47 25.09.2020 07:52:19
Високопільські РЕМ Іванівка:
Суворова 37
Одиничне відключення з 09:01 по 18:20 25.09.2020 09:06:14
Каховські РЕМ Каховка:
Мелітопольська 171
Одиничне відключення з 09:03 по 12:29 25.09.2020 09:06:09
Новокаховські РЕМ Таврійськ:
Портова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2277, 3129
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-73 1Т Л-8 з 09:13 по 10:14 25.09.2020 09:15:10
Херсонські РЕМ Херсон:
Макарова Адмірала 3
Одиничне відключення з 09:14 по 15:29 25.09.2020 09:17:56
Генічеські РЕМ Щасливцеве:
Набережна 80
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-763 Л-2 з 09:23 по 11:36 25.09.2020 09:25:37
Генічеські РЕМ Щасливцеве:
Арабатська 5-11, 85; Гагаріна 1, 2-16, 18-18а, 20-20Б, 22, 24-89, 91А-105; Дніпровська 5-19; Зоряний 2; Ковильна 14-16; Комарова 0-5Б, 6-63з, 68-83; КузнєцоваР 70-72; Миру(Леніна) 16А, 118, 120, 122, 124-129, 132-176; Морська 5, 7, 11, 13, 15, 17-17а, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-45А, 47-47-А, 51-53а, 55, 56-в-57А, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 74, 78-79, 81, 83Б, 84А, 86б, 108-б, 114-116а, 118-122, 124-124а, 126-185В; Перлинна 6, 8; Південний 2-6; Сонячний 15; Торгова 1; Набережна 17, 20-а-23Я, 32-82г, 124а, діл.34; Уютна 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1256, 4097, 4132, 4166, 4303, 4344, 4473, 4520, 4578, 4590, 4616, 4643, 4835, 4890, 4905, 4947, 5007, 5011, 5076, 5099, 5162, 5188, 5198, 5201, 5209, 5212, 81000530
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 691 з 09:26 по 10:33 25.09.2020 09:29:27
Олешківські РЕМ Нова Маячка:
Громадянська 11, 44, 46, 48, 59-77; Дніпровська 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62-66, 68; Садова 22а-22А, 22 В-22г, 47а-47В, 49, 51, 53; Соняшний 3-16; Телеграфна 22-30
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-91 Л-3 з 09:29 по 10:32 25.09.2020 09:53:23
Голопристанські РЕМ Калинівка:
Молодіжна 14
Одиничне відключення з 09:33 по 12:38 25.09.2020 09:37:59
Чаплинські РЕМ Каланчак:
КудріІ 6
Одиничне відключення з 09:34 по 16:25 25.09.2020 09:43:22
Каховські РЕМ Каховка:
Мелітопольська 255
Одиничне відключення з 09:43 по 10:27 25.09.2020 09:45:48
Олешківські РЕМ Ювілейне:
Дружби народів 35
Одиничне відключення з 09:57 по 12:55 25.09.2020 10:00:30
Генічеські РЕМ Новоолексіївка:
Новоселів(Калініна) 12
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-102 Л-1 з 10:20 по 11:36 25.09.2020 10:36:35
Новокаховські РЕМ Берислав:
Березня8 42; Введенська(25рЖовтня) 24, 26-26А, 28, 31, 35-39, 41, 61, 63; Воскресенська(ЛюксембургР) 18, 28; Гоголя 35, 37-40; Кобзаря(Кірова) 42; Садова 1, 2-4, 10, 16, 22-23, 27; Успенська(Луначарського) 24-24.
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7207, 7483
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 Берислав з 10:22 по 11:05 25.09.2020 11:29:13
Скадовські РЕМ Труд:
Степова 27
Одиничне відключення з 10:28 по 14:08 25.09.2020 10:44:06
Скадовські РЕМ Олександрівка(Птахівка):
Молодіжна 51
Одиничне відключення з 10:51 по 13:00 25.09.2020 10:56:10
Олешківські РЕМ Великі Копані:
Садова 49
Одиничне відключення з 11:06 по 11:58 25.09.2020 11:12:16
Високопільські РЕМ В.Олександрівка:
Виноградна(ЛібкнехтаК) 1-31; Горького 18, 20-22, 24-29, 32-45; Зелений 3-12; Маяковського 59, 61, 63; Південна(ЦеткінаК) 1-14; Успішна(Дзержинського) 2-4, 6-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200334
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-21 Л-3 Олександрівка з 11:15 по 14:28 25.09.2020 11:23:31
Херсонські РЕМ Херсон:
ШовкуненкаО 84А
Одиничне відключення з 11:15 по 16:39 25.09.2020 11:19:11
Голопристанські РЕМ НоваЗбур’ївка:
Пшенична(Кірова) 31
Одиничне відключення з 11:36 по 17:42 25.09.2020 11:38:42
Скадовські РЕМ Лазурне:
Дружби(Радянська) 88 А
Одиничне відключення з 25.09.2020 11:43 по 26.09.2020 10:00 25.09.2020 11:45:14
Каховські РЕМ Каховка:
Маяковського 5-12; Мелітопольська 159, 161, 163-173, 175, 177-179, 181, 183, 185, 187, 189, 191-193; МудрогоЯ(Червоноармійська) 12-12Б, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38-40, 42; Панкеєвська(ЛібкнехтаК) 23-25, 27; Спендіарова 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3434, 3629
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-36 Л-5 з 11:47 по 12:29 25.09.2020 11:46:12
Голопристанські РЕМ НоваЗбур’ївка:
Молодіжна 3-64, Б/Н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-1276 Л-1 з 12:00 по 14:47 25.09.2020 12:03:05
Херсонські РЕМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 2:2-2,корп.4, 18:3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 2475, 2587, 4298, 4498, 4806, 4906, 5945, 6125, 7125, 7180
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-536 2Т з 12:39 по 17:28 25.09.2020 12:41:50
Херсонські РЕМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 16:1-18:2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 598, 1287, 2122, 2180, 3090, 3911, 4140, 4236, 4292, 4580, 4834, 5248, 6295, 6556, 6694, 6833, 7065, 7130
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-535 1Т з 12:43 по 17:28 25.09.2020 12:46:09
Іванівські РЕМ Заповітне:
Перемоги 3-82; Трудова 1-60
Нижні Торгаї:
60 років Жовтня 1-53; Леніна 1-100; Мішкурова 1-157; Молодіжна 1; Північна 33; Фрунзе 1-24; Шевченко 1-91
В т.ч. особ. рахунки пром.: 552, 555, 581, 593, 679, 899, 925, 931, 936, 951, 983, 11115, 18615, 18627, 18648, 18660, 18686, 18705, 18713, 18716, 18717
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 454 з 12:46 по 14:29 25.09.2020 12:52:04
Херсонські РЕМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 18:6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 592, 2539, 4393
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-537 2Т з 12:51 по 17:28 25.09.2020 12:55:19
Олешківські РЕМ Ювілейне:
Горького 1-9, 11; Дружби народів 0, 35-45, *; Миру(Леніна) 31, 33, 37-39, 41-43, 45, 47, 49, 51, 54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 127, 874, 949, 1080
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-158 Л-3 з 12:55 по 14:35 25.09.2020 13:00:41
Херсонські РЕМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 18:6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 592, 2539, 4393
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-537 2Т з 12:56 по 17:28 25.09.2020 12:58:24
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 4827, 7220 Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-1138 2Т з 13:09 по 17:28 25.09.2020 13:10:40
Новотроїцькі РЕМ Одрадівка:
Зелена 1-9; Кримська 1-32
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-131 Л-1 з 13:18 по 16:07 25.09.2020 13:21:30
Херсонські РЕМ Херсон:
200-річчя Херсона 38:2-38:5, 38:8, 44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 717, 1473, 2160, 3748, 4587, 4775, 4783, 4920, 5194, 5699, 6758
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-544 А 2Т з 13:25 по 17:42 25.09.2020 14:01:54
Новокаховські РЕМ Львово:
Карачинівська (Колгоспна) 3-10, 12-39; Магістральна (Радянська) 102, 114, 121-131, 139-149
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-239 Л-1 Берислав з 13:26 по 15:12 25.09.2020 13:28:54
Каховські РЕМ Горностаївка:
Березня8 2-60; Вільна 1-19; Квіткова(Комсомольська) 1-70; Крайній 1-8; Молодіжна 11А-60; Об’їздна 0-2, 4, 13-15, 17; Осіння(Жовтнева) 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138-140, 142-219; Першотравнева 155, 157, 161-194; Партизанська 98-100, 102, 104, 106А, 110-112, 114, 116-238; Південна 1-12; Покровська(Леніна) 206, 210-305; Садова 1-12; Шевченка 177-286
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1083, 1126, 1137, 1183, 4307, 4650, 6282, 6290, 6312, 6321, 6355
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Рек-1 Ф-274 з 13:29 по 13:40 25.09.2020 13:39:22
Каховські РЕМ Горностаївка:
Березня8 2-60; Вільна 1-19; Гаражі 0; Квіткова(Комсомольська) 1-70; Козацька(Радянської Армії) 24; Колгоспний 2-6; Крайній 1-8; Молодіжна 11А-60; Садова 1-12; Об’їздна 0-17; Осіння(Жовтнева) 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138-140, 142-219; Партизанська 98-100, 102, 104, 106А, 110-112, 114, 116-238; Перемоги 76, 78-78-А, 80, 82-84, 86-185; Першотравнева 75, 77, 79, 81-81-А, 83-194; Південна 1-12; Піщана 4-А, 6, 8-16; Покровська(Леніна) 206, 210-305; Сонячна 1-45; Торгова 16-16/2; УкраїнкиЛ 3-4; Українська(Радянська) 22-24; Шевченка 177-286; Ювілейна 1-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 102, 1061, 1072, 1083, 1094, 1113, 1126, 1135, 1137, 1142, 1155, 1183, 1190, 4189, 4256, 4307, 4641, 4650, 4714, 4757, 6282, 6290, 6312, 6321, 6355, 11115
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 274 з 13:29 по 13:35 25.09.2020 13:32:50
Каховські РЕМ Каїри:
40 років Перемоги 0-33; Березня8 0-17; Весела 1-5; Горностаївська 2-10; Жовтнева 2-22; Калініна 1-121; Комсомольська 1-10; Лікарняна 1-52; Набережна 1-79; Піщана 2; Садова 1-30; Степова 1-87; Таврійська (Леніна) 2-2Б; Чапаєва 1-10, 12, 14, 16-17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 55, 57; Шкільна 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1083, 1117, 1149, 1167, 4209, 4304, 4358, 4605, 4613, 4791, 6204, 6264, 6287, 6303, 6320, 6330
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 261 з 13:29 по 14:29 25.09.2020 13:33:33
Олешківські РЕМ Олешки:
ВасиляСимоненка(Комсомольський) 10
Одиничне відключення з 14:04 по 16:08 25.09.2020 14:28:59
Херсонські РЕМ Таврійське(Кірове):
Ставкова 20
Одиничне відключення з 14:18 по 17:10 25.09.2020 14:21:56
Чаплинські РЕМ Привілля:
Шкільна 2-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5397, 15782
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-110 Л-2 Каланчак з 14:30 по 17:02 25.09.2020 14:38:26
Високопільські РЕМ Миролюбiвка:
Косий Яр 17
Одиничне відключення з 14:30 по 20:32 25.09.2020 14:40:10
Скадовські РЕМ Лазурне:
Незалежна 100
Одиничне відключення з 25.09.2020 14:46 по 26.09.2020 10:40 25.09.2020 14:52:11
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 6266, 6508, 6658 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-579 2Т Л-15 з 15:19 по 15:50 25.09.2020 15:25:59
Олешківські РЕМ Великі Копані:
Лінійна 1, 3, 9, 13-17, 20-35, 37-44, 50, 56, 66, 70, 82; Пушкіна 1-4
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-880 Л-1 з 16:14 по 17:24 25.09.2020 16:24:55
Високопільські РЕМ Нововоронцовка:
Титова 16, 18, 20, 22-22 а, 24-24 а, 26, 28-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-1 Л-3 Воронцовка з 16:38 по 17:30 25.09.2020 16:52:25
Херсонські РЕМ Зеленівка:
Каштанова 6-38, 41-48, 56-59; Некрасова 1, 31, 35, 50-72
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-1102 Л-3 з 16:39 по 18:15 25.09.2020 16:41:48
Каховські РЕМ Червоноармійське:
ХмельницькогоБ 0
Одиничне відключення з 16:43 по 18:59 25.09.2020 16:46:12
Високопільські РЕМ Біла Криниця:
Затишна (Щорса) 2-66; Каховська 14-32, 36-66; Миру 6; УкраїнкиЛ 3-23; Центральна (Леніна) 42-91; Шевченка 27-71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20052, 20098
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-229 Л-1 Олександрівка з 16:59 по 17:10 25.09.2020 17:02:31
Чаплинські РЕМ Пам'ятник:
Польова 0-4
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-245 Л-1 Каланчак з 18:06 по 20:10 25.09.2020 18:23:11
Голопристанські РЕМ СтараЗбур’ївка:
Набережна(Леніна) 75
Одиничне відключення з 25.09.2020 18:23 по 26.09.2020 10:32 25.09.2020 18:25:25
Чаплинські РЕМ Іллінка:
Гагаріна 28
Одиничне відключення з 18:34 по 20:51 25.09.2020 18:52:48
Херсонські РЕМ Сонячне:
Центральна 16
Одиничне відключення з 25.09.2020 19:27 по 26.09.2020 16:27 25.09.2020 19:32:06
Херсонські РЕМ Херсон:
Покришева 10
Одиничне відключення з 20:20 по 23:25 25.09.2020 20:31:32
Голопристанські РЕМ НоваЗбур’ївка:
Центральна(Леніна) 24
Одиничне відключення з 25.09.2020 21:00 по 26.09.2020 15:01 25.09.2020 21:03:27
Голопристанські РЕМ СтараЗбур’ївка:
Першотравнева 44
Одиничне відключення з 25.09.2020 23:06 по 26.09.2020 12:08 25.09.2020 23:16:53
Дата відключення: 26.09.2020
Херсонські РЕМ Сонячне:
Центральна 16
Одиничне відключення з 07:04 по 16:27 26.09.2020 07:15:51
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 5057 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩ АТБ з 07:06 по 10:12 26.09.2020 07:15:59
Іванівські РЕМ Першопокровка:
Куйбишева 20, 33-34, 50, 53, 82-103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18607
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-90 Л-1 Н.Сірогози з 07:18 по 09:12 26.09.2020 07:29:45
Новокаховські РЕМ Нова Каховка:
Запорожців 58; Князя Володимира 37-65; Сагайдачного 30, 50; ХмельницькогоБ 49-65
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-306 Л-3 з 07:47 по 08:25 26.09.2020 07:50:59
Херсонські РЕМ Антонівка:
Кутузова 67-108; Лугова 57-59
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-204 Л-1 з 08:50 по 10:53 26.09.2020 09:28:37
Херсонські РЕМ Велетенське:
Виноградна 2-52; Вишнева 1-18; Горького 1-12; Дніпровська(МарксаК) 1-28; Зелена 1-12; Корольова 2-24А; МамкіноїШ 1-12, 14-32; Маяковського 2-24; Мирна(Комсомольська) 1-15; Молодіжна 2, 4, 6, 8-14; Паркова(Кірова) 1-12; Північна 0-1, 2, 3-51; Садова 1-6; Степова 2-22; УкраїнкиЛ(Леніна) 1-14; Центральна(Радянська) 1-122; Шевченка 1-114; Шкільна(30років Жовтня) 0-11
Гончарне:
Зелена 1-11; Центральна 1-8
Кізомис:
Горького 1-166; Зелена 12; Зелений 11-13; Касперівська(Радянська) 1-285; Маячна 3; Набережна 1-120; Робоча 1-56; Собка 1-21; Чехова 1-6; Шевченка 1-206; Шкільна 1-112
с/рада Кізомиська:
кадастровий номер б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 629, 676, 5281, 5639, 5836, 5861, 6324, 6489, 7201, 20038, 20056, 20219, 20224, 20256, 20320, 20361, 20388, 20406, 20438, 20491, 20495, 20604, 20701, 20718, 20749, 20861, 20943, 20993, 21010, 21013
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 773 з 08:51 по 09:34 26.09.2020 08:53:04
Херсонські РЕМ Антонівка:
Вишні Остапа 34-72; Спортивна 36, 56
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-410 Л-4 з 09:02 по 13:51 26.09.2020 09:12:04
Херсонські РЕМ Берегове:
Пушкіна 12-15
Велетенське:
Канальна 1-2; МамкіноїШ 13а; Набережна 1-17; Пушкіна 1-45
Янтарне:
Набережна 1-26; Центральна 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 7046, 20038, 20749, 20955
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 776 з 09:15 по 09:34 26.09.2020 09:21:06
Чаплинські РЕМ Каланчак:
Маяковського провулок 22
Одиничне відключення з 09:16 по 13:05 26.09.2020 09:21:31
Скадовські РЕМ Скадовськ:
ХмельницькогоБ 17
Одиничне відключення з 09:26 по 15:40 26.09.2020 09:37:44
Чаплинські РЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 49
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до ж/б Леніна, 49 з 09:30 по 16:00 26.09.2020 09:34:10
Олешківські РЕМ Олешки:
Шкільна 5
Одиничне відключення з 09:31 по 10:25 26.09.2020 09:34:18
Херсонські РЕМ Велетенське:
Вишнева 1-18; Горького 1-12; Мирна(Комсомольська) 1-14; Молодіжна 2, 4, 6, 8-14; Північна 1, 2, 3-11, 50; Степова 2, 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20-22; Центральна(Радянська) 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Шевченка 1-21, 25-27, 29-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 20406
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-107 Білозерка з 09:34 по 12:21 26.09.2020 10:01:43
Херсонські РЕМ Херсон:
Віннера 3-17, 20-22/70; Генерала Алмазова(Безродного) 2/61-20; Гридасова 3-20; Жуковського 80/46; ЛевицькогоТ 1-20; Північна13 2-8, 10-21/86; Північна14 5-19; ХетагуроваК 69, 77, 79/2-81, 85/2-87; Ціолковського 54-56, 58, 60
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-150 Л-4 з 09:55 по 10:50 26.09.2020 10:04:09
Голопристанські РЕМ НоваЗбур’ївка:
Декабристів 5
Одиничне відключення з 10:01 по 15:39 26.09.2020 10:04:58
Чаплинські РЕМ Олексіївка:
Шевченко 0, 21, 23-35; Шкільна 13, 15, 17, 19-20, 22-27, 29-32, 34-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5061, 15758, 15800
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-134 Л-2 Каланчак з 10:28 по 12:05 26.09.2020 10:31:31
Іванівські РЕМ Нижні Сірогози:
Пушкіна 7
Одиничне відключення з 10:28 по 11:51 26.09.2020 10:43:02
Херсонські РЕМ Велетенське:
Виноградна 2-52; Вишнева 1-18; Горького 1-12; Дніпровська(МарксаК) 1-28; Зелена 1-12; Корольова 2-24А; МамкіноїШ 1-12, 14-32; Маяковського 2-24; Мирна(Комсомольська) 1-15; Молодіжна 2, 4, 6, 8-14; Паркова(Кірова) 1-12; Північна 0-1, 2, 3-51; Садова 1-6; Степова 2-22; УкраїнкиЛ(Леніна) 1-14; Центральна(Радянська) 1-122; Шевченка 1-114; Шкільна(30років Жовтня) 0-11
Гончарне:
Зелена 1-11; Центральна 1-8
Кізомис:
Горького 1-166; Зелена 12; Зелений 11-13; Касперівська(Радянська) 1-285; Маячна 3; Набережна 1-120; Робоча 1-56; Собка 1-21; Чехова 1-6; Шевченка 1-206; Шкільна 1-112
с/рада Кізомиська:
кадастровий номер б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 629, 676, 5281, 5639, 5836, 5861, 6324, 6489, 7201, 20038, 20056, 20219, 20224, 20256, 20320, 20361, 20388, 20406, 20438, 20491, 20495, 20604, 20701, 20718, 20749, 20861, 20943, 20993, 21010, 21013
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 773 з 11:30 по 12:11 26.09.2020 11:28:15
Новокаховські РЕМ Особ. рахунки пром.: 3323 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до Піонерська 32 з 11:32 26.09.2020 11:35:38
Херсонські РЕМ Приозерне:
40років Перемоги 1-7; Абрикосова 6-27, 34-42А; Вишнева 10-40; Дружби народів 1, 10-11, 23, 44; Степова 1-5А, 7А-39; Українська 2А-6, 18, 32; Шаталова 1, 3-15, 17-21, 23
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-3 з 11:57 по 16:35 26.09.2020 12:00:57
Генічеські РЕМ Атамань:
Козацька(Ворошилова) 1-42; Свободи(Ленiна) 3-89; Степова(Свердлова) 1-35
Нова Праця:
Гагаріна 0-42; Лермонтова 1-20; Мiчурина 1-37; Пiонерська 1-46
Попiвка:
Зелена 0-26; Південна 3-12; Степова 5-19; Тітова 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1698, 4097, 4554, 4843, 5186
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ ФР-12 з 12:12 по 16:41 26.09.2020 12:29:16
Новокаховські РЕМ Особ. рахунки пром.: 7483, 7545 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-3 Берислав з 12:22 по 14:40 26.09.2020 12:26:38
Новотроїцькі РЕМ Новотроїцьке:
Соборна(Леніна) 105
Одиничне відключення з 12:28 по 14:55 26.09.2020 12:32:02
Олешківські РЕМ Костогризове:
Лиманська 2
Одиничне відключення з 13:25 по 15:50 26.09.2020 13:30:35
Каховські РЕМ Каїри:
Чапаєва 31
Одиничне відключення з 13:28 по 17:20 26.09.2020 13:36:27
Іванівські РЕМ Першопокровка:
Матросова 30-31, 35-38, 64, 83-95
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18607
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-1 Н.Сірогози з 14:01 по 15:46 26.09.2020 14:17:35
Іванівські РЕМ Іванівка:
Кібенка(Леніна) 79аН
Одиничне відключення з 14:37 по 15:50 26.09.2020 14:43:34
Каховські РЕМ Каховка:
Абрикосова 2, 7, 13-28, 30-42; Абрикосовий 11; Зелена 2, 4-16; Зелений1 1-7; Зелений2 1-15; Луговий2 9; Перекопська 7-14, 16, 21; Перекопський1 9-15; Перекопський2 9; Соборності(Леніна) 73-79; Таврійська 5, 7, 14-16, 18, 35; Таврійський1 5-15; Таврійський2 9-15; Чкалова 21, 23, 29, 37, 39
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-622 А Л-1 з 14:41 по 16:05 26.09.2020 14:42:46
Новокаховські РЕМ Таврійськ:
Каховська 3-5, 7-17, 19-21; Східна 8, 10, 16; ХмельницькогоБ 1-34
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-91 Л-5 з 14:51 по 15:34 26.09.2020 15:27:24
Олешківські РЕМ Тарасівка:
Литвиненка (Комсомольська) 10
Одиничне відключення з 15:25 по 16:40 26.09.2020 15:39:06
Херсонські РЕМ Ульянівка:
Братів Плохотників 1-18; Вишнева(Жовтнева) 2-61; Вінницька 74-97; Комарова 0-31; Роздольна 1-14; Сонячна 1-22; Шкільна 1-52
Федорівка:
40років Перемоги 1-48; Вінницька 1-95; Гагаріна 0-63А; Гастелло 1-18; Інгулецька 1-22; Молодіжна 1-24; Нова 1-30; Проїздний 1-7; Набережна 1-92; Першотравнева 2-38; Прохідний 2-7; Садова 1-23; Терешкової 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5462, 5795, 5797, 5944, 6218, 6268, 20157, 20199, 20257, 20334, 20388, 20427, 20495, 20501, 20504, 20569, 20708, 20879, 20915, 21010
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 555 з 15:41 по 16:40 26.09.2020 15:44:49
Високопільські РЕМ Заградівка:
Жовтнева 2-101; Комсомольська 2-40; Кузнечна 1-37; Леніна 1-56; Надрічна 1-44; Рибний 1-24; Садова 1-67; Шкільна 2-25
Камянка:
Яковенка 1-45
Кочубеївка:
Менонітська 114; Арташанська 1-85; Леніна 1-150; Ювілейна 2-81
Красновка:
Сироватко 3-57
Микільське:
Шевченка 1-46
Нова Шестірня(Петровське):
Леніна 3-51; Сонячна 1-9
Орлове:
60 років Жовтня 44; БогунаІвана(Карла Маркса) 4, 6, 10, 18-20, 22-26, 28-30, 32, 34, 36-38, 40, 42, 54, 56, 58, 64-111, 121, 123-125, 129-130, 148-150, 156; Гагаріна 1-49
Пригір`я:
40 років Перемоги 1-13; Кірова 1-128; Садова(Леніна) 1-60
Рівнопілля:
Степова 1-18
Розівка:
Лопаткіна 1-80
Світлівка:
Першотравнева 1-15
Свободне:
Бахоніна 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 12, 17, 20, 31, 41, 49, 60, 124, 136, 138, 139, 149, 162, 164, 165, 171, 182, 186, 207, 209, 330, 382, 1087, 1153, 1186, 1188, 1271, 1367, 1409, 1467, 11116.1, 75000611
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС-35/10 кВ "Кочубеївська" з 16:00 по 17:17 26.09.2020 16:04:33
Високопільські РЕМ Заградівка:
Жовтнева 2-101; Комсомольська 2-40; Кузнечна 1-37; Леніна 1-56; Надрічна 1-44; Рибний 1-24; Садова 1-67; Шкільна 2-25
Камянка:
Яковенка 1-45
Кочубеївка:
Менонітська 114; Арташанська 1-85; Леніна 1-150; Ювілейна 2-81
Красновка:
Сироватко 3-57
Микільське:
Шевченка 1-46
Нова Шестірня(Петровське):
Леніна 3-51; Сонячна 1-9
Орлове:
60 років Жовтня 44; БогунаІвана(Карла Маркса) 4, 6, 10, 18-20, 22-26, 28-30, 32, 34, 36-38, 40, 42, 54, 56, 58, 64-111, 121, 123-125, 129-130, 148-150, 156; Гагаріна 1-49
Пригір`я:
40 років Перемоги 1-13; Кірова 1-128; Садова(Леніна) 1-60
Рівнопілля:
Степова 1-18
Розівка:
Лопаткіна 1-80
Світлівка:
Першотравнева 1-15
Свободне:
Бахоніна 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 12, 17, 20, 31, 41, 49, 60, 124, 136, 138, 139, 149, 162, 164, 165, 171, 182, 186, 207, 209, 330, 382, 1087, 1153, 1186, 1188, 1271, 1367, 1409, 1467, 11116.1, 75000611
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС-35/10 кВ "Кочубеївська" з 16:07 по 17:17 26.09.2020 16:15:11
Великолепетиські РЕМ Велика Лепетиха:
Миру(Куйбишева) 49, 55, 57, 59, 61-63, 65, 67, 69-71, 73-75; Чкалова 23 д
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-317 Л-3 з 16:09 по 16:51 26.09.2020 16:16:45
Каховські РЕМ Каїри:
Кооперативна 36; Піщана 43 "А"; Чапаєва 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31-31А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62-62А, 64
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-3 Горностаевка з 16:16 по 17:20 26.09.2020 16:20:47
Херсонські РЕМ Антонівка:
Ак.Вернадського(МорозоваП) 1А-21А; Комарова 1-28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Коцюбинського 38; Мересьєва 1-17А; Сергія Параджанова(Мікояна) 1-16; УкраїнкиЛ 1-29; Ювілейна 1-18
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-88 з 17:00 по 18:58 26.09.2020 18:47:15
Чаплинські РЕМ Ставки:
Дружби 1-11; Жовтнева 1-15; Сімферопольская 1-б/н; Ставчанська 8; Степова 1-7; Центральна 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5125
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-376 Л-1 Каланчак з 17:56 по 18:55 26.09.2020 17:59:48
Новокаховські РЕМ Львово:
1-го Травня 1-30; 8 Березня 1-31; Вишневий 10; Жовтнева 5-17; Карачинівська (Колгоспна) 1-39; Кустарна 2-12; Леоніда Кринички (70 років Жовтня) 1-36; Лікарняна 1-61; Миру 1-19; Мисливська 6 А-12; Молодіжна 1-36; Овражна 4-14; Магістральна (Радянська) 1-149; Набережна 0-4, 6-65, 68-98, 102; Нова 1-68; Одеська 1-19; Панова 1-19; Перемоги 2-19; Південна (Комсомольська) 1-15; Північна 1-13; Польова 1-11; Придніпровська 2-46; Продольна 1-4; Робоча 1-16; Садова 1-9; Слобідська 1-8; Соборна (Радгоспна) 1-84; Степова 1-22; Східна 1-11; Херсонська 1-30; Червонобургунська 1-10; Шосейна 1-3
Ольгівка:
Миру 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 666, 673, 748, 867, 7115, 7130, 7162, 7212, 7293, 7337, 7338, 7369, 7448, 7492, 7564, 7570, 7573, 7597, 7612, 7665, 7675, 7727, 7779, 7804
Аварійне відключення ПС 35 кВ 2 СШ 10 кВ ПС Львовская з 18:14 по 19:49 26.09.2020 18:16:27
Чаплинські РЕМ Преображенка:
Гагаріна 28-28А, 32, 36; Мира 41; Першотравнева 40, 42-55, 57; Степова (Комсомольська) 24; Центральна (Кірова) 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 861
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-70 Л-2 з 18:32 по 20:32 26.09.2020 18:46:18
Чаплинські РЕМ Преображенка:
Гагаріна 28-28А, 32, 36; Мира 41; Першотравнева 40, 42-55, 57; Степова (Комсомольська) 24; Центральна (Кірова) 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 861
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-70 Л-2 з 18:39 по 20:32 26.09.2020 18:45:58
Олешківські РЕМ Олешки:
Санаторний 1
Одиничне відключення з 18:48 26.09.2020 18:53:02
Херсонські РЕМ Херсон:
Богородицька(Червонофлотська) 43, 44-53, 55-95, 96-97, 99; Леніна 23, 27; Михайлівська (Петренка) 78-80/1; Санаторний 1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 839, 2122, 4713, 5087, 5226, 5311, 6101, 6435
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-110 з 19:06 по 20:18 26.09.2020 19:10:26
Високопільські РЕМ Борозенське:
Будівельників 8
Одиничне відключення з 19:16 26.09.2020 19:25:25
Херсонські РЕМ Херсон:
Некрасова 165
Одиничне відключення з 19:20 26.09.2020 19:25:10
Чаплинські РЕМ Преображенка:
Гагаріна 28-28А, 32, 36; Мира 41; Першотравнева 40, 42-55, 57; Степова (Комсомольська) 24; Центральна (Кірова) 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 861
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-70 Л-2 з 20:00 по 20:32 26.09.2020 20:12:22
Високопільські РЕМ Новодмитрівка:
Шевченка 6
Одиничне відключення з 21:14 26.09.2020 21:24:01
Херсонські РЕМ Херсон:
Лавреньова 16, 20, 22, 24, 26, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 37, 2648, 5687, 6147, 6199, 6533, 6708, 6858
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-840 1Т з 22:16 по 22:29 26.09.2020 22:21:50
Херсонські РЕМ Херсон:
Лавреньова 16, 20, 22, 24, 26, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 37, 2648, 5687, 6147, 6199, 6533, 6708, 6858
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-840 1Т з 22:17 по 22:29 26.09.2020 22:19:04
Херсонські РЕМ Херсон:
Лавреньова 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 5350, 6680
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-840 2Т з 22:17 по 22:29 26.09.2020 22:19:10
Нагору