Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Аварійні відключення




Районний підрозділ Населений пункт Причина Час Час публікації
Дата відключення: 19.10.2021
Північне РУ Архангельське:
Борозенська(Кутузова) 4, 30-32, 34-36, 38, 40, 42, 48-54; Лісова 1-17
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-4 Високопілля з 18:13 по 18:45 19.10.2021 16:49:29
Північне РУ Мала Олександрівка:
Космічна 31, 32, 34-41; Революції 1А, 7А-8; Шевченка 1-9; Шкільна 2-20, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20067
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-217 Л-1 Олександрівка з 16:46 по 17:11 19.10.2021 17:04:12
Східне РУ Агаймани(Фрунзе):
Березня8 17; Гоголя 3Н-27Н; ФранкаІ 2Н-11Н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-191 Л-2 Іванівка з 16:22 по 17:06 19.10.2021 16:27:20
Західне РУ Антонівка:
Дубасова 62
Одиничне відключення з 19.10.2021 16:05 по 20.10.2021 15:22 (попередньо) 19.10.2021 16:22:38
Західне РУ Херсон:
Ушакова 64
Одиничне відключення з 19.10.2021 15:59 по 20.10.2021 15:06 (попередньо) 19.10.2021 16:07:17
Східне РУ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 60
Одиничне відключення з 19.10.2021 15:42 по 20.10.2021 15:42 (попередньо) 19.10.2021 15:58:46
Східне РУ Рикове(Партизани):
Залізнична(Першотравнева) 6
Одиничне відключення з 19.10.2021 15:42 по 20.10.2021 15:42 (попередньо) 19.10.2021 15:59:10
Західне РУ Херсон:
Садова 5, 9Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 215, 6718
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩж/д Садова 9Б з 15:29 по 17:26 19.10.2021 15:57:39
Західне РУ Особ. рахунки пром.: 6601 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-244 А 2Т Л-9 Херсон з 15:24 по 16:45 19.10.2021 16:45:39
Північне РУ Первомайське:
Незалежності (Чапаєва) 53
Одиничне відключення з 15:06 по 16:08 19.10.2021 15:45:10
Східне РУ Нижні Сірогози:
Миру 4
Одиничне відключення з 15:03 по 16:06 19.10.2021 16:00:22
Східне РУ Новоолексіївка:
Злагоди(Чапаєва) 49
Одиничне відключення з 14:58 по 15:57 19.10.2021 15:15:02
Північне РУ Особ. рахунки пром.: 200166, 20010166 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-309 Л-1 Олександрівка з 14:57 по 15:56 19.10.2021 14:57:40
Південне РУ НоваЗбур’ївка:
Дніпрова(Червонофлотська) 48
Одиничне відключення з 14:50 по 17:16 19.10.2021 17:22:12
Центральне РУ Каховка:
Будівельників 10
Одиничне відключення з 14:49 по 17:45 19.10.2021 17:46:59
Південне РУ Преображенка (Червоний Чабан):
Привокзальна 40
Одиничне відключення з 14:47 по 17:17 19.10.2021 17:19:16
Західне РУ Особ. рахунки пром.: 6601 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-244 А 2Т Л-9 Херсон з 14:44 по 16:43 19.10.2021 16:43:13
Західне РУ Херсон:
Перекопська 167
Одиничне відключення з 19.10.2021 14:42 по 20.10.2021 14:21 (попередньо) 19.10.2021 15:22:55
Північне РУ Веселе:
Гагаріна 43
Одиничне відключення з 14:31 по 16:38 19.10.2021 14:44:53
Західне РУ Томина Балка:
Садова 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20-79; Шевченка(Леніна) 37, 41, 43-51, 57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 7232, 7518, 20343, 20671
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-681 Л-1 Білозерка з 14:29 по 14:43 19.10.2021 14:53:26
Західне РУ Херсон:
Михайловича(ГетьманаСагайдачного) 18-19, 27-31, 33; ОлесяГончара(Бєлінського) 26, 28-30, 41-43; Преображенська(Декабристів ) 19, 38, 42, 46-46А, 51-корп. 23, 55, 57, 59-59/11, 61, 63; Радянська (Ярослава Мудрого) 37, 43/17, 54, 58А; ТолстогоЛ 28-28-А; Шолом Алейхема 15-22, 24, 26, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 422, 428, 449, 631, 713, 1658, 1889, 2121, 2806, 5012, 6601, 7110
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-244 А 2Т Херсон з 14:22 по 16:10 19.10.2021 15:56:57
Західне РУ Первомайське:
Східна 35/2, 39-43; Українська 52-92; Центральна 36-93
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 20696, 20869
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-119 Л-1 Білозерка з 14:18 по 15:17 19.10.2021 15:29:49
Північне РУ Біляївка:
Одеська 40, 44-72
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-105 Л-2 Воронцовка з 14:16 по 15:15 19.10.2021 15:16:03
Північне РУ Нововоронцовка:
Орленка 6
Одиничне відключення з 14:12 по 15:18 19.10.2021 15:10:20
Західне РУ Ромашкове:
Виноградна 26
Одиничне відключення з 19.10.2021 14:08 по 20.10.2021 13:17 (попередньо) 19.10.2021 15:23:25
Східне РУ Водославка:
Пушкина 1-35; Степова 0-31; Шевченко 3-26
Маячка:
Робоча 1-47; Степова 0-84; Шкільна 2-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1505, 1580, 1802, 1812, 1927, 1939, 1961, 2027, 2076, 2106
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 602 з 13:25 по 14:23 19.10.2021 14:32:03
Північне РУ Особ. рахунки пром.: 75000651 Одиничне відключення з 13:04 по 13:50 19.10.2021 13:52:14
Північне РУ Берислав:
Вишнева(Піонерська) 1-14; Горького 1-14А; Овражна 1-9А, 12, 14; Павловського 8; Різдвяна(ЦеткінК) 2-16; Травня1 321, 323-353; Шевченка 107, 109, 111-113, 119-123, 124, 128, 130, 132, 134; ЯрославаМудрого(Комінтерна) 1-16, 20
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-82 Л-2 Берислав з 12:35 по 15:47 19.10.2021 12:36:56
Південне РУ Комунарівка:
Молодіжна (Комунарів) 9
Одиничне відключення з 12:30 по 14:07 19.10.2021 14:07:00
Західне РУ Зимівник(Куйбишеве,Геологів):
Геологів 2Ж/1-2Ж/3, 8-15; Геологів 1-15, 17А; Грушевського 2А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 621, 3491, 4917
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-746 А Л-8 Херсон з 11:55 по 13:49 19.10.2021 13:49:38
Центральне РУ Таврійськ:
Дорошенко 41-45; Сагайдачного 30-43; Тіньова 47
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-108 Л-4 Н.Каховка з 11:29 по 11:46 19.10.2021 11:33:17
Східне РУ Миколаївка:
Незалежності(Комсомольська) 2-38; Нова 2-20; Першетравнева(Первомайська) 1-23; Почтова 1-26; Приморська(Октябрьська) 1-40; Степова(50 років Жовтня) 1-40; Чагіна 1-18; Шкiльна 1-42
Чернігівка:
Дачна 4; Сивашська 0-12-а; Східна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1214, 1254, 1698, 4097, 4260, 4554, 4795, 4823, 4826, 4843, 4941, 5120, 5164
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 633 з 11:28 по 13:24 19.10.2021 11:28:10
Західне РУ Херсон:
Північна14 31
Одиничне відключення з 19.10.2021 11:04 по 20.10.2021 10:16 (попередньо) 19.10.2021 15:24:09
Центральне РУ Подо-Калинівка:
Хліборобів 3
Одиничне відключення з 10:59 по 15:52 19.10.2021 11:31:54
Західне РУ Херсон:
Гагаріна 62, 64, 66, 68, 76, 78, 80, 82, 87-119; Гончарна (Котовського) 87-88, 92-93, 94, 98, 100, 102; Кременчуцька 74-74А, 76/108, 81-83А; Московська 74А-74Б, 76, 78, 81-95/75
В т.ч. особ. рахунки пром.: 844, 7089
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-78 Л-1 Херсон з 10:59 по 15:40 19.10.2021 11:05:16
Східне РУ Новотроїцьке:
Вузький 10
Одиничне відключення з 10:52 по 14:02 19.10.2021 11:37:47
Центральне РУ Особ. рахунки пром.: 201, 1980, 3342, 87000876 Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 603 з 10:42 по 12:33 19.10.2021 10:47:33
Західне РУ Олешки:
Польовий 21
Одиничне відключення з 10:40 по 11:57 19.10.2021 11:53:59
Північне РУ Берислав:
Губайдуліна 71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7108, 7323, 7365, 7505, 7510, 7579, 7590, 7609
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-506 Берислав з 10:31 по 17:40 19.10.2021 10:31:42
Західне РУ Херсон:
Старий Аеропорт 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5062, 7198, 7229
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-638 А Л-1 Херсон з 10:27 по 11:20 19.10.2021 11:20:17
Східне РУ Іванівка:
Шевченка (Чапаєва) 65Н
Одиничне відключення з 10:19 по 13:06 19.10.2021 13:01:28
Північне РУ Берислав:
Гетьманська (Чапаєва) 21; Затишна(Будьонного) 1-37; Херсонська 74, 113, 115-117, 121-123, 125, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 258-262
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-292 Л-1 Берислав з 10:18 по 10:38 19.10.2021 10:17:57
Південне РУ Суворівка:
Суворова 4, 26; Шамикіна 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19-55
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-292 Л-1 Г.Пристань з 10:17 по 13:01 19.10.2021 12:53:26
Західне РУ Антонівка:
Гоголя 1-15А; Лугова 2-3, 7-8, 10-11Б; Пацаєва 1-11; Поштовий 1-12; Херсонська 58Б-58В, 60, 62-62А, 64, 66-68, 70, 72, 74, 78-80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1190, 3975, 4133
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-220 Л-3 Херсон з 10:16 по 10:52 19.10.2021 10:18:40
Північне РУ Мала Олександрівка:
Шкільна 42
Одиничне відключення з 10:15 по 17:11 19.10.2021 10:48:42
Західне РУ Чорнобаївка:
Галицька 1-6, 8-14, 16, 18; Дружби 1-2, 4-30; Південна 58; Урожайна 55, 57, 59; Херсонська 51, 74, 76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1644, 20646
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-815 Л-1 Білозерка з 10:04 по 15:16 19.10.2021 11:54:46
Південне РУ Скадовськ:
Поповича 143
Одиничне відключення з 09:43 по 10:06 19.10.2021 10:06:10
Східне РУ Новотроїцьке:
Банкова(Чапаєва) 3
Одиничне відключення з 09:36 по 12:05 19.10.2021 09:45:47
Північне РУ Берислав:
Введенська(25рЖовтня) 1-14, 16; Козацька (Урицького) 45; Матросова 7-13, 17, 24; Прикордонна 36-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7223
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-333 Л-3 Берислав з 09:35 по 10:08 19.10.2021 09:34:36
Центральне РУ Виноградове:
Лісова(Фрунзе) 1-43; Чалбаська(Шмідта) б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 249, 819
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-247 Л-5 Олешки з 09:34 по 14:49 19.10.2021 11:37:16
Центральне РУ Преображенка:
Мира 77
Одиничне відключення з 09:21 по 16:34 19.10.2021 16:33:29
Центральне РУ Подо-Калинівка:
Миру(Леніна) 105
Одиничне відключення з 09:11 по 10:25 19.10.2021 09:50:35
Північне РУ Золота Балка:
Набережна 1-7, 9-11, 13, 15; Приморська 32, 38, 40, 44, 48, 52-54, 58, 60, 68-103
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-2 Воронцовка з 09:04 по 11:30 19.10.2021 09:27:39
Західне РУ Томина Балка:
Робоча 22
Одиничне відключення з 09:01 по 10:29 19.10.2021 10:20:13
Південне РУ Гола Пристань:
Бульварний 3-27; Горького 68, 70, 72-74, 76, 78, 80, 82-84, 86-151; Озерна 2, 6а, 8, 12, 18-18а, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 38; Олешківська(Ордженікідзе) 39-40; Радісна(Радянська) 32а; Травня1 83, 85, 87А, 89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 827, 989, 1208, 1360
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-740 Л-2 Г.Пристань з 08:58 по 09:48 19.10.2021 07:40:09
Південне РУ Вербове:
Вербове 0-34; Колодязна 16; Молодіжна 2; Степова 12
Максима Горького:
Ентузіастів 1-29; Космонавтів 0-21; Новобудова 1-21; Піонерська 1-18; Польова 1-30; Поштовий 4; Прибережна 1-24; Приморська 1-19; Садова 1 А-23; Шкільна 1-8; Ювілейна 1-14
Рибачий:
Рибачий 0-7
Хорли:
Горького 1-52; Жовтнева 2-52; Леніна 1-46; Молодіжна 1-12; Медова (Червоноармійська) 1-16; Морська 1-5; Набережна 6 Б-7; Першотравнева 1-37; Прикордонна 3-Б/о Строитель; Радгоспна 1-64 А; Смірнова 0-58; Степова 2-22; Чорноморська 0-54; Шкільна 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423, 5017, 5031, 5046, 5047, 5050, 5053, 5061, 5069, 5070, 5074, 5081, 5097, 5099, 5128, 5131, 5145, 5169, 5186, 5189, 5191, 5192, 5193, 5195, 5224, 5254, 5255, 5267, 5278, 5281, 5288, 5296, 5301, 5310, 5313, 5319, 5324, 5327, 5329, 5332, 5337, 5354, 5355, 5363, 5364, 5366, 5397, 5406, 5422, 5424, 5433, 5436, 5437, 5448, 5450, 5451, 5457, 5458, 5461, 11118, 15742, 15743, 15750, 15758, 15760, 15768, 15771, 15776, 15777, 15778, 15782, 15818, 15820, 91000509, 91000522, 91000523, 91000569, 112154072156
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 8412 ПС 35кВПривілля з 08:50 по 09:42 19.10.2021 09:22:02
Західне РУ Херсон:
40років Жовтня 15
Одиничне відключення з 19.10.2021 08:40 по 20.10.2021 08:10 (попередньо) 19.10.2021 15:24:52
Північне РУ Львово:
Кустарна 2-12; Магістральна (Радянська) 79, 93-97, 99-101, 103-111, 117-119, 135-135А; Робоча 1-16; Червонобургунська 1-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7844
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-239 Л-4 Берислав з 08:38 по 10:01 19.10.2021 10:22:33
Східне РУ Агаймани(Фрунзе):
Зелена(Калініна) 26
Одиничне відключення з 08:26 по 16:09 19.10.2021 16:07:42
Північне РУ Кар’єрне:
Заводська (Молодої Гвардії) 2-11; Лікарняна 1-8; Перемоги 27, 31, 33, 39-41; Шкільна 1-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20098, 200141, 2001052
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-108 Л-1 Олександрівка з 08:26 по 09:20 19.10.2021 09:23:03
Південне РУ Скадовськ:
Гагаріна 53
Одиничне відключення з 08:18 по 14:45 19.10.2021 14:44:48
Центральне РУ Катеринівка:
Горького 2, 4-33
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-132 Л-1 Лепетиха з 08:18 по 15:51 19.10.2021 15:21:32
Південне РУ Тендрівське(Комуна):
Радянська 18
Одиничне відключення з 08:15 по 16:28 19.10.2021 16:28:34
Південне РУ НоваЗбур’ївка:
Матросова 63, 67, 69А, 71, 73, 77, 81, 83, 85, 87-91, 93, 97, 99-101, 103, 105, 107, 111-111Б, 113, 115, 132-178, 186
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ КТП-1433 Л-1 Г.Пристань з 07:48 по 13:24 19.10.2021 13:15:06
Північне РУ Берислав:
Гагаріна 11
Одиничне відключення з 07:28 по 12:48 19.10.2021 08:38:00
Дата відключення: 18.10.2021
Західне РУ Херсон:
Нестерова 83/71
Одиничне відключення з 18.10.2021 22:15 по 19.10.2021 09:43 19.10.2021 09:43:41
Західне РУ Херсон:
Донський 44
Одиничне відключення з 18.10.2021 22:04 по 19.10.2021 07:25 19.10.2021 06:10:42
Північне РУ Трифонівка:
Миру 1-69, 71-89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20026, 20035, 20071, 20097, 200141, 75000658
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-134 Л-1 Олександрівка з 18.10.2021 20:54 по 19.10.2021 07:20 19.10.2021 07:23:27
Північне РУ Берислав:
Гагаріна 49; Садовий 6А, 10
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-79 Л-4 Берислав з 20:18 по 22:28 18.10.2021 22:10:01
Західне РУ Херсон:
Перекопська 161
Одиничне відключення з 18.10.2021 20:01 по 19.10.2021 07:25 19.10.2021 06:11:08
Східне РУ Новотроїцьке:
Белінського 120
Одиничне відключення з 18.10.2021 19:25 по 19.10.2021 12:04 19.10.2021 07:47:12
Західне РУ Херсон:
Некрасова 93
Одиничне відключення з 18.10.2021 18:45 по 19.10.2021 15:15 19.10.2021 09:07:08
Центральне РУ Рубанівка:
Пененка Г(Жовтнева) 56, 58-78, 81, 85, 91; УкраїнкиЛ 12-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 886, 891
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-103 Л-3 Лепетиха з 18:39 по 21:43 19.10.2021 05:57:15
Західне РУ Приозерне:
Білозерська 3, 7, 9, 11, 13-15, 17-17А, 19, 21, 23, 27, 29, 31-33, 37, 41, 43А; Лиманна 2-2А; Центральна Садиба 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-1188 Л-1 Херсон з 18:37 по 19:28 18.10.2021 19:30:09
Західне РУ Приозерне:
Білозерська 3, 7, 9, 11, 13-15, 17-17А, 19, 21, 23, 27, 29, 31-33, 37, 41, 43А; Лиманна 2-2А; Центральна Садиба 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-1188 Л-1 Херсон з 18:36 по 19:28 18.10.2021 19:33:25
Північне РУ Високопілля:
Молодіжна 37
Одиничне відключення з 18.10.2021 18:35 по 19.10.2021 10:25 19.10.2021 07:22:02
Західне РУ Білозерка:
Херсонська 46
Одиничне відключення з 18:34 по 20:31 18.10.2021 20:50:09
Центральне РУ Велика Лепетиха:
28 Армії 3А, 5А-52; Береговий(Свердлова) 54, 56-57; БолгаринаІ(Калініна) 43, 45-54; Будьоного 2-8; Довженка (Червоногвардійська) 3 Б, 7, 9-19; Калинова(Дімітрова) 33-33А, 37-64; Калиновий(Дімітрова ) 1-8; Козацька(Будьоного) 6; ЛіниКостенко(К.Маркса) 9-17; Лютого8(Микояна) 11-27; Національна(Орджонікідзе) 0, 25А, 27, 29-56А; Садова 0-16, 18-20; Народна(Комінтерна) 1-1А, 2-2А, 4, 63-63А, 65А-67, 69-140; Незалежності(Тельмана) 1-36, 38, 40, 42, 44, 48, 73, 75, 77Б-79Б, 81, 83-83А, 85-85А, 86Б-б/н; Хмельницького(Леніна) 159-161, 163, 165-167, 169, 172-200; Шкільна(Крупської) 1-52; Ярослава Мудрого(Енгельса) 1-80, 81А-94
Костянтинівка:
Дзержинського 5; Леніна 13, 35; Миру 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 868, 913, 989, 1036, 1057, 1080, 1086, 1087, 1101, 1165, 1167, 1180, 1186, 1188, 1192, 1220, 1235, 1237, 1249, 1280, 1288, 1289, 1295, 1317, 1322, 11115, 84000601
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Ф-321 до Р-5 з 18:14 по 19:17 19.10.2021 07:45:24
Західне РУ Херсон:
Дорофєєва 34
Одиничне відключення з 18.10.2021 17:41 по 19.10.2021 07:23 19.10.2021 06:11:31
Західне РУ Херсон:
Східна32 8
Одиничне відключення з 18.10.2021 17:40 по 19.10.2021 07:25 19.10.2021 06:11:53
Центральне РУ Велика Лепетиха:
Незалежності(Тельмана) 85, 87-115
Костянтинівка:
Дзержинського 2-4, 8-13; Леніна 2-10, 14-33, 36-54; Миру 2-9, 14-38; Центральна (Маяковського) 0-61
В т.ч. особ. рахунки пром.: 868, 894, 912, 941, 1015, 1057, 1086, 1180, 1220, 1225, 1252, 1320, 84000602
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Ф-321 від Рек-1 Ф-321 з 17:14 по 18:14 18.10.2021 17:30:03
Південне РУ Благодатне(Радгоспне):
Свято- Миколаївська (Леніна) 7
Одиничне відключення з 18.10.2021 17:04 по 19.10.2021 14:46 19.10.2021 14:46:16
Південне РУ Бабенківка 2:
Молодіжна 0-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5329, 5419
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-195 Л-1 Каланчак з 17:04 по 18:09 18.10.2021 18:10:47
Західне РУ Білозерка:
Пушкіна 224А
Одиничне відключення з 18.10.2021 16:51 по 19.10.2021 07:25 19.10.2021 06:12:15
Західне РУ Херсон:
Дорофєєва 26
Одиничне відключення з 18.10.2021 16:49 по 19.10.2021 07:24 19.10.2021 06:12:42
Східне РУ Генічеськ:
Монастирський(Пролетарський) 3
Одиничне відключення з 16:49 по 17:36 18.10.2021 17:21:49
Центральне РУ Нова Каховка:
Ентузіастів 4; Першотравнева 5-5а, 7, 9, 11, 13, 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 424, 523, 616, 679, 1830, 2005, 2250, 2422, 2549, 3050, 3102, 3120, 3169, 3266, 3286
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-4 Н.Каховка з 16:43 по 16:55 18.10.2021 16:44:47
Західне РУ Благодатне(Петрівське):
Херсонська 19-21, 23, 25, 27; Шевченка(Петрівського) 2, 4, 6, 8-10А, 12-12А, 14, 16, 18, 20-22, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20105
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-287 Л-1 Білозерка з 16:39 по 17:55 18.10.2021 17:16:06
Північне РУ Веселе:
Північна 18
Одиничне відключення з 16:14 по 18:07 18.10.2021 18:48:50
Західне РУ Сонячне:
Шкільна 41
Одиничне відключення з 18.10.2021 15:25 по 19.10.2021 07:24 18.10.2021 16:00:53
Західне РУ Козачі Лагері:
Сонячний (Червоноармійський) 12
Одиничне відключення з 15:24 по 17:03 18.10.2021 16:44:27
Східне РУ Сиваське:
Азовська 1-30; Белінського 13-39; Березня8 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21/41, 25-58; Водоп'янова 1-20; Гвардійська 2/1-12; Леніна ( Миру ) 2, 4-6, 12, 14-16, 18, 20, 22-24, 26, 28, 32, 34, 36, 40-107/8, 112-131, 133-135, 137, 141, 143, 147а-147д; Мічуріна 1-37; Першотравнева 3-24; Поповича 4-14; Пушкіна 2-10; Радянська ( Українська ) 1-93; Робітнича 1-17; Серьогіна 1-41; Ушакова 1; Стадіонна 2-62; Суворова пров. 3-28; Фрунзе ( Вишнева ) 1-50, 54/53; Чапаєва провулок ( Дружби ) 1-7, 28, 39, 41; Шевченко 9-89; Шкільна 3-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1397, 1421, 1427, 1431, 1434, 1452, 1505, 1543, 1565, 1587, 1618, 1633, 1667, 1683, 1687, 1693, 1824, 1849, 1879, 1886, 1914, 1945, 1947, 1953, 1961, 1995, 2004, 2027, 2042, 2071, 2077, 2106, 2107, 11115
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 576 з 15:24 по 16:48 18.10.2021 16:44:02
Північне РУ Високопілля:
Садова 53
Одиничне відключення з 15:08 по 15:50 18.10.2021 15:27:29
Північне РУ Давидів Брід:
Миру 48, 50-124; Набережна 1-32; Центральна (Леніна) 100
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200253
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-52 Олександрівка з 14:53 по 15:52 18.10.2021 14:57:45
Східне РУ Новотроїцьке:
Свято Троїцька(Дімітрова) 6
Одиничне відключення з 14:40 по 15:53 18.10.2021 15:52:38
Західне РУ Козачі Лагері:
Мічуріна 81-81/1; ФедораЛозенка(Щорса ) 1-2, 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 841
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-571 Л-1 Олешки з 14:35 по 15:10 18.10.2021 14:35:43
Центральне РУ НовіЛагері:
Толстого 45-47а, 49-51, 53, 55, 57, 59-59а, 61б, 63, 65, 67, 69
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-229 Л-4 Н.Каховка з 14:30 по 14:52 18.10.2021 14:30:13
Південне РУ Тарасівка:
Центральна (Леніна) 40, 42-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 115, 647
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-582 Л-1 Скадовск з 14:25 по 15:24 18.10.2021 14:30:04
Північне РУ Високопілля:
Андрєєва 1-2, 3а, 6-21, 23-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 267
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-87 A Л-1 Високопілля з 13:58 по 14:22 18.10.2021 14:25:01
Східне РУ Верхні Сірогози:
Калініна 9-11; Миру 60-84, 86-87, 90, 92-95, 99
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-67А Л-1 Н.Сірогози з 13:57 по 14:23 18.10.2021 14:19:57
Південне РУ Геройське:
Дубинди 119
Одиничне відключення з 18.10.2021 13:49 по 19.10.2021 10:34 19.10.2021 10:15:42
Західне РУ Херсон:
Заміська 1/2-11, 46/22; Мостова(Доброхотова ) 62-67; Полтавська 32; Стрітенська(ЛюксембургР) 35, 37-41, 43-45, 47, 49, 51/1, 53, 55, 57, 59, 61-65, 67, 69-69/12, 71, 73-75, 77, 79-81, 83, 85, 87; Сухарна 1А-3/34, 10, 12, 14, 16, 18-18А, 20, 22-22А, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-294 Л-1 Херсон з 13:36 по 15:43 18.10.2021 15:44:34
Західне РУ Херсон:
Заміська 1/2-11, 46/22; Мостова(Доброхотова ) 62-67; Полтавська 32; Стрітенська(ЛюксембургР) 35, 37-41, 43-45, 47, 49, 51/1, 53, 55, 57, 59, 61-65, 67, 69-69/12, 71, 73-75, 77, 79-81, 83, 85, 87; Сухарна 1А-3/34, 10, 12, 14, 16, 18-18А, 20, 22-22А, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-294 Л-1 Херсон з 13:36 по 15:43 18.10.2021 15:50:26
Північне РУ Петропавлівка:
Степова 23
Одиничне відключення з 13:34 по 14:55 18.10.2021 13:51:03
Південне РУ Гола Пристань:
Озерна 34
Одиничне відключення з 18.10.2021 12:42 по 19.10.2021 09:48 19.10.2021 08:58:57
Західне РУ Федорівка:
40років Перемоги 13
Одиничне відключення з 18.10.2021 12:19 по 19.10.2021 07:24 18.10.2021 14:17:08
Східне РУ Генічеськ:
Азовська 29
Одиничне відключення з 18.10.2021 12:10 по 19.10.2021 07:21 18.10.2021 13:15:15
Східне РУ Верхні Сірогози:
КороткихІ 18
Одиничне відключення з 11:56 по 14:43 18.10.2021 14:40:44
Східне РУ Генічеськ:
Братів Коваленко 21А
Одиничне відключення з 11:56 по 15:02 18.10.2021 13:14:38
Центральне РУ Чаплинка:
Кудрі 9
Одиничне відключення з 11:46 по 17:26 18.10.2021 17:26:09
Західне РУ Посад-Покровське:
Бобровського 81, 88; Воєнна 2-4, 8, 12; Дєдуха 84, 88, 90-92, 95-111; Херсонська 45, 71, 73, 75, 86-87, 93
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5512
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-360 Л-1 Білозерка з 11:42 по 13:30 18.10.2021 13:04:23
Південне РУ Карабулат(Ленінське):
Шкільна 61
Одиничне відключення з 11:42 по 13:24 18.10.2021 13:15:59
Західне РУ Херсон:
Донецька 28, 30-30Г, 32-35, 37, 39/21, 41-41/18, 43, 45, 49, 51-51А, 53, 55, 57, 59, 61; Котляревського 47, 98/43-113; Макарова Адмірала 41-59; Перова 1/49-7; УкраїнкиЛ 1/37-19; Шумського 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 1272, 1366
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-162 Л-2 Херсон з 11:25 по 12:04 18.10.2021 11:31:47
Центральне РУ Нова Каховка:
Першотравнева 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3050
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до Першотравнева 11 з 11:11 по 16:55 18.10.2021 11:13:48
Західне РУ Черешеньки:
Садова 8
Одиничне відключення з 18.10.2021 11:01 по 19.10.2021 07:24 18.10.2021 14:18:37
Східне РУ Генічеськ:
Вадія Гака (Крупської) 9
Одиничне відключення з 10:57 по 11:00 18.10.2021 11:00:28
Східне РУ Генічеськ:
Азовська 49
Одиничне відключення з 18.10.2021 10:55 по 19.10.2021 07:21 18.10.2021 13:13:26
Північне РУ Львово:
Польова 7
Одиничне відключення з 10:52 по 13:32 18.10.2021 11:07:20
Центральне РУ Ольгіне:
70 років Жовтня 11
Одиничне відключення з 10:52 по 13:20 (попередньо) 18.10.2021 14:30:34
Центральне РУ Нова Каховка:
Ентузіастів 4; Першотравнева 5-5а, 7, 9, 11, 13, 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 424, 523, 616, 679, 1830, 2005, 2250, 2422, 2549, 3050, 3102, 3120, 3169, 3266, 3286
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-4 Н.Каховка з 10:51 по 11:11 18.10.2021 10:51:03
Центральне РУ Велика Лепетиха:
Гоголя 1-32; Комарова 1-19; Котляревського 2, 4, 6-6А, 8-8А, 10-10А, 12, 16, 18, 20, 22; Миру(Куйбишева) 66, 68, 72, 76-76А, 78, 80, 82, 121А-125А; Некрасова 1-23А, 25-25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37-41, 43, 45; Пушкіна 63А-65, 67-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 858, 896, 940, 999, 1071, 1142, 1220, 1256
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-4 Лепетиха з 10:40 по 12:32 18.10.2021 10:04:05
Західне РУ Херсон:
Ушакова 66А
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩ ж/д Ушакова 66А з 10:35 по 14:13 18.10.2021 14:13:12
Південне РУ Михайлівка:
Степова 19 А
Одиничне відключення з 10:19 по 11:56 18.10.2021 11:47:18
Східне РУ Новотроїцьке:
Пушкіна 2б
Одиничне відключення з 10:00 по 15:50 18.10.2021 13:12:05
Західне РУ Олешки:
Польова 72
Одиничне відключення з 09:55 по 13:27 18.10.2021 10:08:32
Північне РУ Архангельське:
Гвардійська 25
Одиничне відключення з 09:53 по 15:28 18.10.2021 10:56:11
Центральне РУ Каховка:
Кобзарська(Чапаєва) 9
Одиничне відключення з 09:43 по 12:10 19.10.2021 09:10:24
Східне РУ Новотроїцьке:
Першотравнева 39
Одиничне відключення з 09:38 по 13:18 18.10.2021 09:49:42
Східне РУ Рикове(Партизани):
Героїв(Чапаєва) 36
Одиничне відключення з 18.10.2021 09:37 по 19.10.2021 09:03 18.10.2021 13:16:30
Центральне РУ Нова Каховка:
Затишна(Піонерська) 18
Одиничне відключення з 09:29 по 10:10 (попередньо) 18.10.2021 16:12:07
Східне РУ Ясная Поляна:
Ювілейна 0
Одиничне відключення з 09:06 по 15:02 18.10.2021 09:39:42
Центральне РУ Дудчине:
Садова 53
Одиничне відключення з 09:04 по 12:20 18.10.2021 16:05:43
Південне РУ Гола Пристань:
ШевцовоїЛ 67
Одиничне відключення з 09:04 по 16:13 18.10.2021 16:12:50
Східне РУ Генічеськ:
Азовська 4
Одиничне відключення з 09:02 по 13:11 18.10.2021 09:42:41
Центральне РУ Щасливе:
Таврійська (Червонофлотська) 8
Одиничне відключення з 08:55 по 09:26 18.10.2021 09:21:05
Західне РУ Херсон:
Генерала Алмазова(Безродного) 39:2
Одиничне відключення з 18.10.2021 08:54 по 19.10.2021 07:24 18.10.2021 14:19:18
Північне РУ Берислав:
Кобзаря(Кірова) 19А
Одиничне відключення з 08:49 по 13:33 18.10.2021 08:59:55
Південне РУ Тарасівка:
Центральна (Леніна) 47
Одиничне відключення з 08:48 по 15:24 18.10.2021 09:01:48
Західне РУ - Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-726 Л-1 Олешки з 08:47 по 09:32 18.10.2021 08:55:27
Центральне РУ Брилівка:
Запорізька 31; Котляревського 1-8; Таврійська 2-8, 12, 14; Українська 5-7, 26-28; Херсонська 1, 3-5, 7, 11-50
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-726 Л-1 Олешки з 08:47 по 09:32 18.10.2021 08:55:27
Центральне РУ Першокостянтинівка:
Нова 20
Одиничне відключення з 08:44 по 11:45 18.10.2021 11:44:47
Східне РУ Іванівка:
Миру (Крупської) 19
Одиничне відключення з 08:42 по 13:19 18.10.2021 13:16:04
Західне РУ Херсон:
Гагаріна 36-36А, 43-43А, 45, 47, 49, 51-51/1, 53, 55-55а, 57, 59-61; РазінаСтепана 9-11, 11/3-11/4; Тираспольська 10, 12-25, 27/10
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-3 Херсон з 08:36 по 17:34 18.10.2021 17:37:12
Центральне РУ Долинське:
Вінницька 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25-27, 29-31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 53, 55, 59, 61, 63
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-189 Л-4 Чаплинка з 08:34 по 10:03 18.10.2021 09:38:21
Центральне РУ Брилівка:
Херсонська 23
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-726 Л-1 Олешки з 08:09 по 08:47 18.10.2021 08:21:03
Східне РУ Попівка:
Південна 10
Одиничне відключення з 08:05 по 13:12 18.10.2021 08:08:09
Східне РУ Сергіївка:
Степова 1
Одиничне відключення з 08:02 по 13:30 18.10.2021 08:06:34
Південне РУ Гола Пристань:
Таврійська 11
Одиничне відключення з 07:54 по 09:18 18.10.2021 09:17:44
Східне РУ Подове:
Садова 1
Одиничне відключення з 07:52 по 12:01 18.10.2021 08:05:09
Західне РУ Степанівка:
Горіхова 1
Одиничне відключення з 18.10.2021 07:41 по 19.10.2021 07:23 18.10.2021 08:56:14
Південне РУ Благодатне(Радгоспне):
Будівельників 59
Одиничне відключення з 07:14 по 14:59 18.10.2021 14:58:38
Західне РУ Ближній Карабай:
б/н б/н
Винрозсадник:
Квіткова 17
за межами населеного пункту:
б/н Б/Н
Олешки:
Автодорога Олешки-ГПристань б/н; адміністративні межі Цюрупинської міської ради ЗЕМЕЛЬНА ДІЛ. ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБ. СЕЛЯН. ГОСП.; Арктична 1/3-43; Винрозсадник 0-71; Гордієнка 17-32, 34-41, 46-47, 51; Груднева 3-5; (за межами населеного пункту) б/н; Запорізька 5-27; кадастровий номер(6525010100:04:001:0131) б/н; Кар’ерна 3-6; Квіткова 1-49; Костогризівська 1-26; Лазурний 2; Майская 2-13; Молдавська 1-4; Олешківська 2-62; Перемоги 3-33; Східна 4 48; Східний 2зд 38; Східний-2 22-24; Травнева 2-13 А; Фабрична 3-32; Центральна(Пролетарська) 7-8, 10-10-А; Чорноморська 3-36
Саги:
Весняний 7; кадастровий номер:65225010100:23:004:0034 Б/н; Бойко 1-79; Молодіжна 1-діл.43; Молодіжний 2-16; Нечаєво 1; Підлісна 1-104
В т.ч. особ. рахунки пром.: 29, 45, 55, 69, 189, 393, 419, 426, 834, 874, 977, 1025, 1048, 1051, 1081, 1103, 1114, 79000097
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1908 з 00:06 по 01:00 18.10.2021 00:09:57
Дата відключення: 17.10.2021
Західне РУ Херсон:
Офіцерська/Січових стрільців 183/13; Офіцерська(Шмідта) 173, 175, 177, 179, 181-208; Січових стрільців(Калініна ) 3-16, 17; ХмельницькогоБ 17-33, 34Б-36; Чорноморська 11, 15А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5652
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ РП-Черноморский Л-6 з 22:54 по 23:50 17.10.2021 23:58:10
Західне РУ Херсон:
Офіцерська/Січових стрільців 183/13; Офіцерська(Шмідта) 173, 175, 177, 179, 181-208; Січових стрільців(Калініна ) 3-16, 17; ХмельницькогоБ 17-33, 34Б-36; Чорноморська 11, 15А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5652
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ РП-Черноморский Л-6 з 22:53 по 23:50 17.10.2021 23:48:49
Центральне РУ Велика Лепетиха:
Гоголя 21А-21Б, 22Б-32; Комарова 1-19; Миру(Куйбишева) 66, 68, 72, 76-76А, 78, 80, 82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 896, 999, 1142, 1220
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-4 Л-5 Лепетиха з 17.10.2021 21:06 по 18.10.2021 10:40 18.10.2021 08:08:13
Західне РУ Херсон:
Гагаріна 35
Одиничне відключення з 17.10.2021 19:50 по 18.10.2021 12:02 18.10.2021 09:29:46
Західне РУ Зеленівка:
Вузький 4
Одиничне відключення з 19:29 по 21:00 17.10.2021 21:26:48
Західне РУ Херсон:
ХмельницькогоБ 33
Одиничне відключення з 19:11 по 20:12 17.10.2021 20:24:05
Центральне РУ Чаплинка:
Космонавтів 16
Одиничне відключення з 18:23 по 22:07 17.10.2021 21:55:41
Західне РУ Козачі Лагері:
Шевченка 44
Одиничне відключення з 17.10.2021 17:37 по 18.10.2021 14:25 18.10.2021 06:35:33
Центральне РУ Чаплинка:
Космонавтів 12
Одиничне відключення з 17.10.2021 17:33 по 18.10.2021 12:09 17.10.2021 17:49:43
Центральне РУ Асканія-Нова:
Будівельна 24
Одиничне відключення з 17.10.2021 17:27 по 18.10.2021 13:57 17.10.2021 20:31:39
Центральне РУ Велика Лепетиха:
Береговий(Свердлова) 0, 2-3, 3Б, 5-28
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-335 Л-2 Лепетиха з 17:23 по 18:01 17.10.2021 17:46:45
Східне РУ Сиваське:
Жовтнева ( Центральна ) 106
Одиничне відключення з 16:27 по 18:00 17.10.2021 17:43:17
Західне РУ Олешки:
Перемоги(Енгельса) 20
Одиничне відключення з 17.10.2021 16:01 по 18.10.2021 12:01 17.10.2021 18:19:07
Південне РУ Скадовськ:
33 Гвар. дивізії 12
Одиничне відключення з 17.10.2021 15:31 по 18.10.2021 10:02 18.10.2021 10:02:26
Південне РУ Гола Пристань:
Ларіонова 99
Одиничне відключення з 15:28 по 16:22 17.10.2021 16:19:25
Північне РУ Берислав:
Кобзаря(Кірова) 13-19; Травня1 229, 237; Центральна(Леніна) 264, 266, 295-299, 301, 303-303 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 793, 7154, 7408
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-71 Л-2 Берислав з 15:07 по 15:40 17.10.2021 15:10:16
Західне РУ Зеленівка:
ПетраДорошенка(Воровського) 12
Одиничне відключення з 14:21 по 15:51 17.10.2021 15:47:19
Західне РУ Томина Балка:
Садова 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20-79; Шевченка(Леніна) 37, 41, 43-51, 57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 7232, 7518, 20343, 20671
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-681 Л-1 Білозерка з 13:59 по 14:52 17.10.2021 14:54:32
Східне РУ Новотроїцьке:
Грушевського(Островського) 5
Одиничне відключення з 17.10.2021 13:45 по 18.10.2021 13:15 18.10.2021 07:28:01
Східне РУ Сиваське:
Чапаєва провулок ( Дружби ) 39
Одиничне відключення з 13:45 по 18:37 17.10.2021 18:14:26
Центральне РУ Нова Маячка:
Соборна (Леніна) 152
Одиничне відключення з 13:42 по 16:30 17.10.2021 16:10:19
Північне РУ Берислав:
Кобзаря(Кірова) 17
Одиничне відключення з 12:53 по 15:50 17.10.2021 15:17:30
Східне РУ Водославка:
Пушкина 1-35; Степова 0-31; Шевченко 3-26
Маячка:
Робоча 1-47; Степова 0-84; Шкільна 2-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1505, 1580, 1802, 1812, 1927, 1939, 1961, 2027, 2076, 2106
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 602 з 12:41 по 15:30 17.10.2021 12:44:41
Північне РУ Нововоронцовка:
Титова 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76-76 а, 78, 80, 82, 84-88 а, 90, 92, 94, 96, 98
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-1 Л-2 Воронцовка з 12:34 по 15:37 17.10.2021 15:37:11
Західне РУ Солонці:
Лісна 1/12; Миру 13; Озерний 1-7, 8-10 А, 11, 12-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 79000804
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-449 Л-1 Олешки з 12:28 по 13:05 17.10.2021 13:06:16
Східне РУ Водославка:
Пушкина 1-35; Степова 0-31; Шевченко 3-26
Маячка:
Робоча 1-47; Степова 0-84; Шкільна 2-16
Новомихайлівка:
Відродження 1-20; Леніна ( Таврійська ) 0-119; Нова 1-38; Шевченко 1-11; Шкільний пров 2; Радянська ( Центральна ) 1-136
Оверянівка:
Неизвестная ( Сольона ) 2; Робітнича 5-20; Степова 3-43
Садове:
Садова 2-48; Шкільна 2-37
Сивашівка:
Волчкова 2-11; Миру (Фрунзе) 1/2-62; Молодіжна 1-25; Набережная 1-52; Піонерська ( Шкільна ) 1-30; Поштова 8 А-69; Степова 1-28; Таврическая 1-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1434, 1505, 1543, 1580, 1684, 1686, 1802, 1812, 1815, 1820, 1870, 1875, 1927, 1939, 1952, 1953, 1961, 1967, 1975, 2027, 2076, 2102, 2103, 2106
Аварійне відключення ПС 35 кВ 2 СШ-10 з 12:13 по 12:41 17.10.2021 12:22:58
Південне РУ Облої:
Бивший п/т "Приморський" 01; Морська(Комсомольська) 3-35, 37, б/н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-278 Л-1 Г.Пристань з 12:10 по 14:39 17.10.2021 14:16:28
Північне РУ Любимівка:
Молодiжна 1-7, 9, 11, 18-28; Нова 1-36, 48, 50, 52, 54, 56, 58-62, 64, 66-68, 70, 73-83, 85-87, 89, 91, 93, 99, 101, 105-107; Садова 1-34; Таврійська (Ленiна) 2-41; Центральна 1-14, 16, 18, 20, 22, 24, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57-60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76
Трудолюбівка:
Галаганова 4; Комсомольська 1-16; Суворова 1-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10011, 10020, 10043, 10085, 100236, 100319, 100323, 100332, 100356, 75000666
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1693 з 11:32 по 12:58 17.10.2021 12:51:07
Південне РУ Гаврилівка:
Ювілейна 22
Одиничне відключення з 10:58 по 13:00 17.10.2021 12:49:26
Центральне РУ Червона Поляна:
Степова 49
Одиничне відключення з 10:49 по 11:59 17.10.2021 11:28:20
Південне РУ Гола Пристань:
ФранкаІ 11
Одиничне відключення з 10:36 по 13:14 17.10.2021 13:16:35
Західне РУ Великі Копані:
Пролетарська 8-15, 20-32, 48, 50; Радянська 30, 33-37
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ЩТП-952 Л-1 Олешки з 10:29 по 11:17 17.10.2021 08:11:39
Східне РУ Новотроїцьке:
Робітнича 25
Одиничне відключення з 10:15 по 16:36 17.10.2021 16:20:36
Західне РУ Херсон:
Полярників 37
Одиничне відключення з 09:48 по 10:15 17.10.2021 11:13:39
Західне РУ Херсон:
РазінаСтепана 34, 39, 41; Тираспольська 26, 28; Тираспольська/Українська 27/40; Українська 9 гараж літера"В", 32-32А, 37-42, 42А, 45-53, 56, 60-62А, 64, 66, 68, 70, 76-78, 80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5626
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-5 Херсон з 09:41 по 16:07 17.10.2021 09:44:11
Східне РУ Сивашівка:
Степова 21
Одиничне відключення з 08:53 по 11:01 17.10.2021 10:47:20
Західне РУ Херсон:
Гончарова 1/82-16, 18А-26; Державіна 43-; Ракетна 1-1А, 3, 5-7, 9-9А, 11, 13-17
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-2 Херсон з 08:41 по 16:35 17.10.2021 08:55:19
Центральне РУ Таврійськ:
Південна 7
Одиничне відключення з 08:13 по 09:26 17.10.2021 09:05:03
Північне РУ Лиманець (Кірово):
Білоруська 1-29; Брянська 34; Зелений 1-21; Набережна 4-84; Ніни Токар (Жовтнева) 1-63А; Садовий 1-14; Степова 22, 24-60; Студентська 1-41; Травня1 2-4А, 6, 10, 14, 18-80; Шкільна 0-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7293, 7302, 7395, 7400, 7508, 7530, 7640, 7641, 7675, 7845
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1093 з 07:40 по 09:31 17.10.2021 09:19:10
Дата відключення: 16.10.2021
Західне РУ Комишани:
Поштова 6А
Одиничне відключення з 16.10.2021 22:18 по 17.10.2021 00:35 17.10.2021 00:42:43
Західне РУ Інженерне(Жовтневе):
Без назви 40
Одиничне відключення з 20:50 по 22:42 16.10.2021 22:52:06
Західне РУ Херсон:
Олександрівська(Червонопрапорна) 105
Одиничне відключення з 20:30 по 23:40 16.10.2021 23:46:50
Західне РУ Херсон:
200-річчя Херсона 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 893, 2491, 2602, 3294, 3305, 3836, 4038, 4206, 4607, 4665, 4834, 5241, 5383, 5386
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-662 1Т Херсон з 20:29 по 21:02 16.10.2021 21:05:01
Західне РУ Херсон:
200-річчя Херсона 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 893, 2491, 2602, 3294, 3305, 3836, 4038, 4206, 4607, 4665, 4834, 5241, 5383, 5386
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-662 1Т Херсон з 20:21 по 21:20 16.10.2021 20:57:40
Західне РУ Херсон:
Перекопська 155А
Одиничне відключення з 19:37 по 21:48 16.10.2021 21:59:49
Західне РУ Раденськ:
Пролетарська 57
Одиничне відключення з 16.10.2021 19:25 по 17.10.2021 09:44 17.10.2021 09:45:05
Центральне РУ Каховка:
УкраїнкиЛ 10
Одиничне відключення з 19:16 по 19:49 16.10.2021 19:51:14
Західне РУ Херсон:
Перекопська 153А
Одиничне відключення з 19:13 по 20:23 16.10.2021 20:38:45
Західне РУ Янтарне:
Набережна 13
Одиничне відключення з 18:52 по 21:12 16.10.2021 20:52:12
Західне РУ Херсон:
Ушакова 64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1247, 1876, 4523, 6225
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩ ж/д Ушакова 64 з 17:52 по 19:28 16.10.2021 18:15:45
Західне РУ Солонці:
Озерний 5
Одиничне відключення з 17:25 по 20:15 16.10.2021 20:17:49
Південне РУ НоваЗбур’ївка:
Центральна(Леніна) 54
Одиничне відключення з 17:10 по 17:42 16.10.2021 17:30:51
Центральне РУ Мала Лепетиха:
Гагаріна 1; Пушкіна 1-3, 4Б-7, 10-25, 33-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-231 Л-1 Лепетиха з 16:04 по 17:11 16.10.2021 16:52:15
Західне РУ Великі Копані:
Пролетарська 8-15, 20-32, 48, 50; Радянська 30, 33-37
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ЩТП-952 Л-1 Олешки з 15:58 по 18:05 16.10.2021 18:08:20
Західне РУ Мирне(Червоний Поділ):
Вишнева 6
Одиничне відключення з 15:54 по 22:35 16.10.2021 22:23:23
Центральне РУ Особ. рахунки пром.: 1015 Одиничне відключення з 15:17 по 17:00 16.10.2021 16:42:28
Східне РУ Водославка:
Пушкина 1-35; Степова 0-31; Шевченко 3-26
Маячка:
Робоча 1-47; Степова 0-84; Шкільна 2-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1505, 1580, 1802, 1812, 1927, 1939, 1961, 2027, 2076, 2106
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 602 з 14:48 по 15:20 16.10.2021 15:21:03
Західне РУ Херсон:
Гімназична(Червоностудентська) 19
Одиничне відключення з 14:25 по 18:27 16.10.2021 19:20:38
Східне РУ Особ. рахунки пром.: 1967 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до ТП-497 (скважина) з 13:42 по 14:57 16.10.2021 14:25:20
Центральне РУ НовіЛагері:
Енергетиків 2-2/1; Миру 31, 33-65; Нова 39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 201, 2442
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-147 Л-2 Н.Каховка з 13:42 по 14:06 16.10.2021 13:42:36
Північне РУ Новопетрівка:
Калініна 114
Одиничне відключення з 13:41 по 15:33 16.10.2021 15:00:13
Південне РУ Лазурне:
Миру 41
Одиничне відключення з 13:20 по 15:48 16.10.2021 16:07:20
Східне РУ Особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1272, 1380, 1704, 4123, 4496, 4671, 4697, 4873, 4880, 5172, 11116.1, 37524934 Аварійне відключення лінії 10(6) кВ ф-721/2 отп. ЛР-202 з 12:55 по 13:59 16.10.2021 13:05:02
Західне РУ Микільське:
Молодіжна 22
Одиничне відключення з 12:51 по 15:06 16.10.2021 15:06:46
Центральне РУ НовіЛагері:
Миру 45
Одиничне відключення з 12:46 по 14:06 16.10.2021 13:07:38
Західне РУ Антонівка:
Квіткова(Фурманова) 86
Одиничне відключення з 12:24 по 14:11 16.10.2021 14:03:29
Східне РУ Новотроїцьке:
Херсонська 42а
Одиничне відключення з 12:16 по 13:12 16.10.2021 12:35:49
Центральне РУ Верхній Рогачик:
Невського 10
Одиничне відключення з 11:59 по 13:37 16.10.2021 13:17:49
Східне РУ Захарівка:
Космічна 13, 14, 20-40Н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-234 Л-2 Іванівка з 11:33 по 17:38 16.10.2021 13:03:01
Західне РУ Херсон:
295Херсонської стрілецької дивізії 15-24, ГАРАЖ; Гагаріна 15-28, 31-33, 37-39, 41; Гончарна (Котовського) 12-36; Українська 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1120, 2012, 2677
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-4 Херсон з 11:28 по 16:46 16.10.2021 17:11:41
Південне РУ Гола Пристань:
Фермерська 1
Одиничне відключення з 11:25 по 12:40 16.10.2021 12:21:55
Південне РУ Гола Пристань:
Корчагіна 14
Одиничне відключення з 11:22 по 12:01 16.10.2021 11:38:12
Західне РУ Херсон:
Залаегерсег 8-8А; Перекопська 177/2, 181, 183
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 560, 2998, 3159, 3294, 4140, 4180, 6007, 6675, 6790
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-578 2Т Херсон з 11:09 по 12:45 16.10.2021 11:12:37
Східне РУ Водославка:
Пушкина 1-35; Степова 0-31; Шевченко 3-26
Маячка:
Робоча 1-47; Степова 0-84; Шкільна 2-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1505, 1580, 1802, 1812, 1927, 1939, 1961, 2027, 2076, 2106
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 602 з 11:03 по 11:34 16.10.2021 11:34:16
Південне РУ Каланчак:
Будівельників (Фрунзе) 18, 19Д
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5043, 5330, 15782
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-73 Л-11 Каланчак з 10:57 по 11:20 16.10.2021 10:57:40
Південне РУ Каланчак:
Будівельників (Фрунзе) 0, 14, 16, 19-19e, 21-б.н.
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5333, 5432
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-73 Л-4 Каланчак з 10:57 по 11:20 16.10.2021 10:58:56
Західне РУ Антонівка:
Кутузова 24А
Одиничне відключення з 10:49 по 11:58 16.10.2021 11:27:17
Західне РУ Великі Копані:
Пролетарська 10
Одиничне відключення з 10:28 по 16:42 16.10.2021 10:43:57
Західне РУ Херсон:
Гончарова 17/223; Грибоєдова 1-36; Достоєвського 77/9-84/2; Достоєвського/Грибоєдова 75/18; Некрасова 199/33, 201, 203-203А, 205, 207-207А, 209-209А, 211-211Б, 213, 217/36, 219, 221, 225/18-227/17; Ракетна 36/213; Серафимовича 1-16
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-1 Херсон з 10:17 по 15:34 16.10.2021 15:41:59
Центральне РУ Велика Лепетиха:
Каховська(Лазо) 21
Одиничне відключення з 09:45 по 13:03 16.10.2021 12:53:13
Південне РУ Скадовськ:
Святоюріївська(Будьонного) 167
Одиничне відключення з 09:38 по 12:04 16.10.2021 12:17:25
Північне РУ Любимівка:
Молодiжна 1-7, 9, 11, 18-28; Нова 1-36, 48, 50, 52, 54, 56, 58-62, 64, 66-68, 70, 73-83, 85-87, 89, 91, 93, 99, 101, 105-107; Садова 1-34; Таврійська (Ленiна) 2-41; Центральна 1-14, 16, 18, 20, 22, 24, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57-60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76
Трудолюбівка:
Галаганова 4; Комсомольська 1-16; Суворова 1-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10011, 10020, 10043, 10085, 100236, 100319, 100323, 100332, 100356, 75000666
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1693 з 09:30 по 10:52 16.10.2021 10:12:56
Північне РУ В.Олександрівка:
ЛесіУкраїнки(Фрунзе) 13
Одиничне відключення з 09:29 по 10:44 16.10.2021 10:32:01
Центральне РУ Надеждівка:
Миру (Радянська) 26
Одиничне відключення з 08:57 по 10:53 16.10.2021 10:22:17
Східне РУ Стрілкове:
Центральна(Леніна) 111
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1284, 4709
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-735 Геническ з 08:49 по 14:52 16.10.2021 09:04:11
Східне РУ Стрілкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-72, 80, 86-102А; Берегова 6Б-7/7, 9/1-11/2, 11/7-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1272, 1380, 1704, 1722, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 5019, 5172, 11116.1, 37524934
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 721/2 з 08:14 по 12:55 16.10.2021 08:21:31
Західне РУ - Одиничне відключення з 08:06 по 09:35 16.10.2021 09:35:40
Східне РУ Стрілкове:
Азовська 26-54; Акацій 39-84; Берегова 9, 27А-27Ф, 41а-71; Вишнева 46; Морська 32-44; Південна 5; Щаслива 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1231, 1339, 1693, 1715, 1769, 4065, 4139, 4600, 4608, 4627, 4628, 4642, 4689, 4752, 4857, 4862, 4901, 4950, 4996, 5043, 5071, 5097, 5206, 5219, 5249, 81000044
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 723 з 08:00 по 13:21 16.10.2021 08:17:41
Східне РУ Стрілкове:
50роківПеремоги 67, 80А; Азовська 1-20, 118-120; Берегова 12/21, 13/10, 36А; Виноградна 4; Гагарина 1-17; Ковильна 0-9; Молодіжна 1-7; Морський 2; Новий 1-11; Приморська 1-131; Садова 1-32; Світла 1-64А; Сивашська 50; Східна 1-37, 68-84; ЧерепковаВ 15-63в; Центральна(Леніна) 1-310-б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1258, 1284, 1339, 1701, 1755, 4034, 4082, 4280, 4285, 4366, 4368, 4374, 4427, 4509, 4518, 4564, 4585, 4596, 4618, 4646, 4663, 4681, 4709, 4737, 4746, 4812, 4822, 4823, 4827, 4843, 4872, 4920, 4940, 4941, 4983, 5022, 5040, 5056, 5075, 5096, 5213, 11116.1
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 722 з 07:56 по 08:20 16.10.2021 08:15:41
Західне РУ Антонівка:
Лісна 7А
Одиничне відключення з 07:15 по 10:57 16.10.2021 11:01:22
Південне РУ Каланчак:
Будівельників (Фрунзе) 19-19e
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до ж/б Фрунзе, 19 з 01:21 по 11:20 16.10.2021 09:22:44
Дата відключення: 15.10.2021
Західне РУ Херсон:
Проточний 67
Одиничне відключення з 20:44 по 22:27 15.10.2021 22:09:16
Центральне РУ Виноградове:
Тітова 55
Одиничне відключення з 15.10.2021 20:43 по 16.10.2021 09:43 16.10.2021 09:12:36
Східне РУ Генічеськ:
Арабатський 1-11; 40роківПеремоги 2-61; 78 Укріпрайона 3-30; Абрикосова(Орджонiкiдзе) 3-43; Азовська 2а-88; Азовський 3-22; Белiнського 3-27; Бірючанська (Урицького) 3-31А; Братів Коваленко 3-67; Братів Коваленко 11-67; Вадія Гака (Крупської) 2-29; Виноградна(ЛібкнихтаК) 3-3А, 5, 7-50; Відродження (Петровського) 3-11, 13-28; Вокзальна(Володарського) 3-4 ПЕРЕУЛОК, 7-7б, 9-9А; Гагаріна 2а-23; Гагаріна 3А-14А; Гастелло 2-11; Генічеська 1-20; Гоголя 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25-27; Суворова 3-34; Горького 1-54; Горького 3-20; Добичиних 6-32; Дровникова 1-53а; Дружби народів (Махарадзе) 3, 21; Дружби народів(Махарадзе) 2-7, 8-9, 10, 12, 14, 16-20, 21-25, 26-51, 53, 55, 57; Затишна (Птахова) 3-6; Зелена 106-106а; Казакова 1А-9; Квіткова(Островського) 1-34; Ковпака 1-47А; Колективна(Колгоспна) 1-10, 12, 14-36, 38, 40; КомбатаД 2; Коцюбинського 16, 42а, 72, 76-78; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Курортна(Кiрова) 3-113А; Лазурна(МарксаК) 142-146; Лікарняний 2-11; Лободи 1-31А; Лободи 2-33; Медичний(Червоноармійський) 2-20; Мельнікової Любові 3; ФранкаІ 1-46; Миру 4, 6-6А, 8, 10, 12, 14-14 а, 16, 18, 20, 22, 26-108, 110, 112-зем.д.; Міська(Червоноармійська) 3-а-12, 30, 36Б; Молодiжна 1-82; Монастирська(Червоного Жовтня) 3-81; Монастирський(Пролетарський) 2-33; Московський 1-18; Московський 6/2; Набережна(Свердлова) 6, 8-10, 13-59А; Невського 3-5а; Некрасова 3-35; Паризької Комуни 1, 5, 7-7а, 9, 11, 13-13А, 15-15 а, 17, 19, 21, 23, 25-27, 29-90; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Першетравнева 5-32; Першотравневий 3-34; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 4-40; Північна9 3-18; Плавська 18; Приморська 4а-63; Прихненкa 4-25; Світлий (Щорса) 1-10а; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 2-74; Соборна(Воровського) 200, 202-273; Сонячна 5-12; Сонячний 1-2; Степна 1-33; Суворова 2-78; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20; Центральна(Ленiна) 12; Шкільний 1-20; Шуменська 1-109; Щаслива(Котовського) 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1201, 1232, 1247, 1253, 1254, 1258, 1262, 1278, 1283, 1284, 1288, 1290, 1298, 1300, 1301, 1303, 1306, 1308, 1309, 1323, 1324, 1325, 1328, 1331, 1333, 1337, 1340, 1344, 1346, 1348, 1350, 1372, 1377, 1385, 1388, 1729, 1742, 1750, 1753, 1780, 1782, 1790, 1795, 4000, 4024, 4026, 4043, 4051, 4052, 4067, 4079, 4083, 4084, 4088, 4090, 4092, 4099, 4105, 4119, 4131, 4134, 4163, 4169, 4186, 4208, 4213, 4219, 4227, 4241, 4259, 4279, 4280, 4288, 4294, 4308, 4314, 4316, 4326, 4327, 4336, 4339, 4340, 4373, 4383, 4394, 4397, 4401, 4420, 4425, 4436, 4438, 4443, 4447, 4460, 4463, 4469, 4470, 4486, 4502, 4508, 4511, 4512, 4513, 4514, 4515, 4518, 4528, 4529, 4531, 4532, 4538, 4543, 4546, 4548, 4550, 4553, 4556, 4564, 4568, 4573, 4585, 4609, 4611, 4612, 4635, 4636, 4637, 4659, 4675, 4682, 4685, 4691, 4699, 4700, 4707, 4709, 4713, 4718, 4723, 4730, 4731, 4736, 4738, 4741, 4746, 4749, 4751, 4769, 4775, 4786, 4788, 4790, 4794, 4800, 4805, 4807, 4819, 4823, 4824, 4828, 4833, 4847, 4849, 4856, 4868, 4870, 4871, 4874, 4882, 4884, 4885, 4886, 4887, 4889, 4892, 4898, 4904, 4918, 4921, 4931, 4932, 4936, 4937, 4941, 4942, 4944, 4953, 4955, 4957, 4960, 4967, 4971, 4972, 4980, 4981, 4986, 4988, 4995, 5003, 5004, 5005, 5006, 5017, 5020, 5021, 5024, 5031, 5034, 5035, 5066, 5068, 5078, 5084, 5086, 5089, 5091, 5093, 5108, 5115, 5121, 5131, 5134, 5136, 5167, 5173, 5175, 5185, 5192, 5195, 5210, 5220, 5221, 5223, 5228, 5229, 5230, 5231, 5232, 5233, 5247, 5251, 5255, 5257, 5263, 37524961, 81000040, 81000099
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 645 з 19:24 по 23:29 15.10.2021 19:40:22
Центральне РУ Першокостянтинівка:
Весела (Радянська) 14, 17; Сивашська 23, 34; Толбухіна 34-37, 41-47, 52-70
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-431 Л-2 Чаплинка з 18:50 по 20:45 15.10.2021 20:14:49
Південне РУ Гола Пристань:
Миколаівська 35
Одиничне відключення з 15.10.2021 18:45 по 16.10.2021 08:42 16.10.2021 08:43:28
Західне РУ Херсон:
Східна31 60
Одиничне відключення з 18:43 по 21:05 15.10.2021 21:05:42
Південне РУ Михайлівка:
Шульги 41
Одиничне відключення з 15.10.2021 17:56 по 16.10.2021 09:33 16.10.2021 09:58:59
Східне РУ Новодмитрівка друга:
Радянська 8Н
Одиничне відключення з 15.10.2021 17:46 по 16.10.2021 10:28 16.10.2021 10:17:15
Західне РУ Степанівка:
Запорізька 7
Одиничне відключення з 17:38 по 21:24 15.10.2021 21:24:40
Західне РУ Загорянівка:
МазепиІ 14-16; Південна 13-17; Центральна 3, 6, 17-20
Шкуринівка:
Невідома 0; ШКУРИНОВКА 1, 5-10, 39-61
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20110
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-899 Л-3 Білозерка з 17:09 по 17:59 15.10.2021 18:00:58
Західне РУ Особ. рахунки пром.: 592 Одиничне відключення з 16:17 по 18:20 15.10.2021 18:28:16
Центральне РУ Райське:
Радгоспна 1
Одиничне відключення з 15:12 по 15:49 15.10.2021 16:20:20
Західне РУ Білозерка:
Будівельників 10
Одиничне відключення з 14:06 по 15:15 15.10.2021 14:57:21
Західне РУ Чорнобаївка:
Бульварна 4
Одиничне відключення з 13:36 по 14:16 15.10.2021 14:17:30
Центральне РУ Павлівка:
Запорізька 22
Одиничне відключення з 12:52 по 14:47 15.10.2021 14:29:52
Південне РУ СтараЗбур’ївка:
Набережна(Леніна) 189
Одиничне відключення з 12:51 по 14:10 15.10.2021 14:11:04
Східне РУ - - з 12:34 по 14:30 15.10.2021 13:29:58
Центральне РУ Нова Каховка:
Миколи Букіна 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2067, 3056
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до БукінаМ 28 з 12:21 по 13:40 15.10.2021 12:42:49
Західне РУ Херсон:
Польова3 53
Одиничне відключення з 12:14 по 14:08 15.10.2021 14:14:36
Східне РУ Гордієнківці(Шлях Незаможника):
РуставелліШ 1-25; Шевченко 1-19
Новий Мир:
Нова 1-26; Центральна 0-63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4097, 4227, 4248, 4408, 4725, 4843, 5119
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ ФК-11 з 12:06 по 12:29 15.10.2021 12:32:06
Східне РУ Новомихайлівка:
Радянська ( Центральна ) 73
Одиничне відключення з 12:03 по 15:35 15.10.2021 15:14:59
Східне РУ Іванівка:
Іванівська (Стаханова) 107Н, 111Н-113, 115, 119Н-202Н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-165 Л-2 Іванівка з 11:37 по 12:07 15.10.2021 11:39:08
Центральне РУ Балтазарівка:
Шкільна 8
Одиничне відключення з 11:31 по 13:22 15.10.2021 12:51:26
Західне РУ Херсон:
Державіна 21/11-42/13; Миколи Гринька(Бегми) 1/18, 9, 13-15, 17; Огарьова 19/6-38, 40/8; Фонвізіна 28-49
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-252 Л-5 Херсон з 11:17 по 11:46 19.10.2021 11:54:24
Західне РУ Знам’янка:
не визначено 0-27; Незалежна 59; Незалежності 2-61; Східна 0-33
Зорівка:
Комунарів 0-б/н; Новоселів 1-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-18; Українська 27; Українська(Радянська) 0-35
Надеждівка:
Вишнева 1-57; Вінницька 1-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-25; Набережна 1-72; Нова 1-33; Новоселів 1-8; Степова 1-14; Центральна 2-83
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5179, 5281, 7518, 20056, 20065, 20109, 20126, 20154, 20369, 20414, 20440, 20705, 20839, 37524800
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-504 з 11:03 по 13:22 15.10.2021 11:05:51
Західне РУ Антонівка:
28 Східна 36
Херсон:
Джанкойська 9, 15А-41; Джанкойський 14-15, 17-59; Східна26 29-56/14; Східна27 29-55; Східна28 33-48/22; Східна29 29/15-56; Східна30 29/19-56; Східна31 29/23, 31, 33-64/34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 475, 591, 1652, 2137, 2501, 2837, 3328, 3422, 5013, 5110, 6586, 11116.1, 20057
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 2319 з 11:01 по 11:59 15.10.2021 11:12:24
Південне РУ Чулаківка:
Свято-Миколаївська(Щорса) 2
Одиничне відключення з 10:49 по 11:57 15.10.2021 11:42:53
Східне РУ Іванівка:
Іванівська (Стаханова) 121Н
Одиничне відключення з 10:47 по 12:07 15.10.2021 11:42:13
Південне РУ Олександрівка:
Українська(Радянська) 30
Одиничне відключення з 10:33 по 12:47 15.10.2021 12:11:06
Північне РУ Берислав:
ЯрославаМудрого(Комінтерна) 55
Одиничне відключення з 10:29 по 14:58 15.10.2021 16:53:24
Західне РУ Херсон:
Гончарова 1/82-16, 18А-26; Державіна 43-; Ракетна 1-1А, 3, 5-7, 9-9А, 11, 13-17
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-2 Херсон з 09:54 по 16:51 15.10.2021 17:16:21
Центральне РУ Тарасівка:
Нова 3
Одиничне відключення з 09:50 по 13:20 15.10.2021 13:10:01
Східне РУ Генічеськ:
9 Січня 0-75; Московський 6/2; 993Стрілкового полку 1-51; Азовська 2а-88; Азовський 3-22; БідногоД 5, 11-38; ВерхняСлобідка (Фрунзе) 1-76; Відродження (Петровського) 3-211; Відродження (Петровського) 3-55; Вокзальна(Володарського) 3-69; Вокзальний (Володарського) 14 ПЕРЕУЛОК; Гагаріна 2а-23; Гагаріна 3А-14А; Гастелло 2-11; Геройська (Полеглих за революцiю) 1-23, 27-34, 40, 42-52, 54-83; Гоголя 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25-27; Сивашський (Рози Люксембург) 1-17; Горького 1-54; Горького 3-20; Дем'янаБідного 2-5, 7-12, 15-48; Дровникова 1-53а; Дружби народів (Махарадзе) 3, 21; Дружби народів(Махарадзе) 2-7, 8-9, 10, 12, 14, 16-20, 21-25, 26-51, 53, 55, 57, 101; Зелена 1-39; Казакова 1А-9; Казковий(Чапаєва) 4-30; Калиновий(Калінiна) 1-27; Козацька(Куйбишева) 3-66; Колективна(Колгоспна) 60; Курортна(Кiрова) 3-113А; Лазурна(МарксаК) 3-14, 16; Лиманний(Артема) 1-49; Лікарняний 2-11; Маяковського 1-43; Медичний(Червоноармійський) 2-20; Січня9 9, 14, 16, 30, 32, 42а, 44, 46, 48, 50-92; Миру 1-108, 110, 112-133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151-153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167-167А, 169, 171-171а, 173, 175, 177-179, 181-181б, 183-183а, 185-185а, 187, 189, 191, 193, 195, зем.д.; Міська(Червоноармійська) 3-а-15, 30, 36Б; Монастирська(Червоного Жовтня) 3-81; Монастирський(Пролетарський) 2-33; Морська(УльяноваД) 2-43; Московський 1-18; Набережна(Свердлова) 1-59А; НижняСлобідка (Фрунзе спуск) 4-78; Першетравнева 5-32; Першотравневий 3-34; Південна(Дзержинського) 3-42, 44-46, 48; Північна5 28; Портовuй 3-19; Приморська 4а-39, 52, 58; Пушкiна 3-39; Пушкіна 7-46, 48-50а, 52-54, 56, 58, 60-60а, 62, 64, 66, 68-70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86/2; Революції 3-13; Слов`янська (Радянська) 2-42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56-60; Соборна(Воровського) 2-108, 109а-110; Соборний (Воровського) 3-7, 9-35, 41, 49; Спортивна 2-10; Спортивний 5-12; Суворова 2-78; Суворова 3-34; узвізПортовuй 6А; Ушакова 1-27; Ушакова 17-19; Фрунзе кут 1а; Центральна(Ленiна) 7-90, 92-208; Чернuшевського 1-14; Чкалова 2а-29, 31-86, 88-91; Шевченкa 50, 82, 84, 86, 90-96, 100-151
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1181, 1200, 1201, 1232, 1247, 1254, 1258, 1262, 1278, 1283, 1284, 1290, 1298, 1299, 1300, 1301, 1303, 1306, 1309, 1311, 1313, 1317, 1323, 1324, 1328, 1333, 1335, 1336, 1337, 1340, 1344, 1346, 1348, 1350, 1372, 1377, 1385, 1388, 1706, 1712, 1729, 1742, 1750, 1753, 1757, 1780, 1782, 1790, 1797, 4000, 4024, 4026, 4028, 4037, 4043, 4051, 4052, 4067, 4075, 4079, 4084, 4088, 4092, 4105, 4107, 4119, 4131, 4163, 4186, 4208, 4213, 4216, 4224, 4227, 4241, 4246, 4256, 4280, 4294, 4301, 4305, 4308, 4314, 4316, 4326, 4336, 4339, 4340, 4343, 4372, 4373, 4383, 4394, 4397, 4401, 4420, 4425, 4436, 4442, 4443, 4445, 4447, 4454, 4466, 4470, 4486, 4489, 4498, 4505, 4506, 4508, 4512, 4514, 4518, 4528, 4529, 4531, 4532, 4538, 4543, 4548, 4550, 4553, 4556, 4564, 4568, 4573, 4603, 4609, 4610, 4611, 4612, 4622, 4625, 4635, 4636, 4659, 4665, 4675, 4679, 4682, 4685, 4686, 4687, 4691, 4699, 4700, 4709, 4712, 4718, 4723, 4730, 4731, 4736, 4746, 4748, 4749, 4769, 4771, 4775, 4787, 4789, 4790, 4798, 4800, 4806, 4808, 4819, 4823, 4824, 4833, 4847, 4849, 4859, 4867, 4868, 4870, 4882, 4884, 4889, 4892, 4898, 4904, 4905, 4917, 4921, 4931, 4935, 4936, 4937, 4939, 4941, 4942, 4944, 4953, 4955, 4957, 4960, 4965, 4972, 4980, 4981, 4982, 4986, 4988, 5003, 5004, 5005, 5006, 5013, 5017, 5020, 5024, 5066, 5068, 5069, 5078, 5084, 5086, 5089, 5091, 5093, 5098, 5107, 5108, 5121, 5127, 5134, 5136, 5161, 5167, 5173, 5175, 5179, 5185, 5187, 5192, 5193, 5195, 5210, 5219, 5220, 5221, 5223, 5228, 5230, 5232, 5244, 5251, 5255, 5257, 5259, 5263, 37524961, 37524997, 81000040, 81000099
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 643 з 09:45 по 14:14 15.10.2021 10:04:18
Західне РУ Херсон:
РазінаСтепана 34, 39, 41; Тираспольська 26, 28; Тираспольська/Українська 27/40; Українська 9 гараж літера"В", 32-32А, 37-42, 42А, 45-53, 56, 60-62А, 64, 66, 68, 70, 76-78, 80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5626
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-5 Херсон з 09:25 по 14:24 15.10.2021 15:04:36
Східне РУ Чонгар:
Гагарина 28, 30, 32-37; Молодіжна 2, 3а, 4а, 5А, 6а-7, 8а-9, 10а, 11а, 13-14, 15, 16а, 18а-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4406, 4941
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-43 А Л-1 Геническ з 09:16 по 15:18 15.10.2021 15:27:21
Східне РУ Воскресенка:
Радянська 13Н
Одиничне відключення з 09:15 по 11:00 15.10.2021 11:01:22
Північне РУ Нововознесенське:
Шевченка 40
Нововоскресенське:
Дружби(МарксаК) 1 5 2-166; Миру(Чапаєва) 1-130; Молодіжна(Новомосковська) 1-67; Першотравнева 3-42; Торгова 2 2-179; Шевченка 1-128
Петропавлівка:
Жовтнева 2-91; Зелена 1-22; Перемоги 1-25; Степова 1-31; Травня1 1-47; Центральна(Радянська) 1Б-98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041, 10048, 10054, 10063, 10089, 10099, 100122, 100125, 100130, 100140, 100170, 100176, 100189, 100222, 100236, 100240, 100247, 100258, 100265, 100314, 100323, 100332, 100335, 100351, 100363, 100369, 100373, 100375, 75000628, 75000677, 75000680
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС-35/10 кВ "Нововоскресенівська" з 09:13 по 10:40 15.10.2021 09:25:17
Південне РУ Лазурне:
Степова 20
Одиничне відключення з 09:05 по 15:30 15.10.2021 15:07:47
Північне РУ Козацьке:
Козацький(Чапаєва) 3-10; Набережна 51-53-гар, 55-55-гар, 60-64, 67-72, 74-90, 94-96, 98-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-37 Л-2 Берислав з 09:03 по 13:38 15.10.2021 09:40:27
Центральне РУ Нова Маячка:
Червона 65
Одиничне відключення з 09:02 по 12:10 15.10.2021 11:53:31
Західне РУ Херсон:
Київська 2, 4, 6, 8/70; Московська 53, 55, 57, 59, 61, 63-69, 71-74А, 75
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-78 Л-10 Херсон з 09:01 по 09:20 19.10.2021 11:59:25
Південне РУ Володимирівка:
Центральна (Радянська) 44
Одиничне відключення з 08:38 по 14:33 15.10.2021 14:23:19
Північне РУ Тягинка:
Степова 10А
Одиничне відключення з 08:34 по 12:17 15.10.2021 12:55:41
Південне РУ Особ. рахунки пром.: 975 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РУ-0.4 кВ. Башта " Рожновського" (975) з 08:25 по 10:13 15.10.2021 10:11:35
Центральне РУ Щасливе:
Садова 4, 13; Таврійська (Червонофлотська) 1-46; Центральна (Леніна) 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1080
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-139 Л-2 Олешки з 08:15 по 10:25 15.10.2021 08:18:23
Західне РУ Киселівка:
Виноградна 0-17; Гуменюка 6; Комарова 1-4, 9-49; Курилівська(Жовтнева) 1-71; Лугова 2-3, 11-33; Маргелова 17-67; Миру 57-59, 61, 63-92; Молодогвардійська 1-23, 47-47а, 49-54; Набережна 3-38; Новоселів 1-24; Освітянська(Радянська) 45А, 48, 52-55, 57-62, 64-106; Польова 25-56; Сонячна 2-12; Степова 1-17; Таврійська 2-54; Тюленіна 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5215, 6781, 20102, 20225, 20608, 20628, 20849, 20953
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 611 з 08:07 по 10:32 15.10.2021 08:51:15
Центральне РУ Щасливе:
Таврійська (Червонофлотська) 8
Одиничне відключення з 07:57 по 11:55 15.10.2021 11:56:14
Дата відключення: 14.10.2021
Північне РУ Давидів Брід:
Миру 1-47, 49; Стадіонна 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20071, 200101, 2001059
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-336 Л-2 Олександрівка з 14.10.2021 23:48 по 15.10.2021 10:36 15.10.2021 10:26:24
Південне РУ ВеликаКардашинка:
Українська 36-52; Шкільна 5-28, 30-37, 39-41, 45А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 485, 511, 733, 1087, 1139
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-94 Л-1 Г.Пристань з 14.10.2021 22:57 по 15.10.2021 09:01 15.10.2021 09:01:06
Східне РУ Анатолівка:
Гагаріна 2 П-71 Л; Молодіжна 1-38; Чапаєва 1-19; Щорса 1-15
Богданівка:
60 років Жовтня 1-39
Верби:
Гагаріна 1-104; Зелена 2-44; Молодіжна (60 років Жовтня) 1-59; Паркова 1-10; Північна 1-173
Верхні Сірогози:
Калініна 2-78; Кірова 2-104; КороткихІ 1-54; Миру 1-169; Молодіжна 1-20; Поштова 0-112; Українська (Леніна) 2-105; Центральна (Радянська) 1-154
Верхні Торгаї:
Ворошилова 1-13; Гагаріна 1-95; Горького 1-29; Жданова 0; Леніна 1-26; Орджонікідзе 1-23; Південа 3; Східна 0-37; ФранкоІ 1-17; Фрунзе 1-22; Чапаєва 2-15; Щорса 2-18
Вільне:
40роківПеремоги 1-101; Братів Вінниченко 1-26; БратівЯрмаш 1-36; Миру 2-24; Молодіжна(Комсомольська) 1-18; Некрасова 1-5; Свердлова 1-104; Суворова 1-25; Східна 1-15
Дем'янівка:
Белінського 1-19; Добролюбова 1-11; Кутузова 3-92; Леніна 1-51; Молодіжна 1-10; Подова 1-21; Суворова 1-80; Тельмана 4-92; Чапаєва 1-31
Догмаровка:
Матросова 1-55
Зернове:
Південна (Дзержинського) 2-37; Північна 1-15/2; Садова 1-15
Змагання:
Інтернаціональна 0-51; Пархоменка 2-36
Комсомольське:
Степова 1-29; Терешкової 1-42; Тітова 1-50
Нижні Сірогози:
Банкова(Свердлова) 1-94; Будьоного 0-24; Височина 9-93; Горєлова 1-28; Жданова 1-102; Зелена (Чапаєва) 2-50; Калініна 1-33; Купрія 2-46; МарксаК 1-127; Миру 1-54; Молодіжна 1-38; Незалежності(Петровського) 3-244; Папаніна 2-39; Перемоги (Куйбишева) 2-157; Першотравнева 1-22; Пушкіна 1-90; Садова (Леніна) 9-260; Сонячна (Котовського) 1-65; Степова 1-57; Суворова 1-179; Таврійська(Щорса) 0-79; Українська 17; Чкалова 3-219; Шевченко 1-126; Шмідта 0-80
Новоолександрівка:
50 років утворення колгоспу "Дружба" 1-28; Кірова 2-55; Леніна 1-101; Миру 1-100; Садова 6-141; Центральна 1-55Б, 56-106
Новопетрівка:
Гагаріна 1-38; Галенко 2-32; МарксаК 1-41; Молодіжна 1-14; Садова 2-43; Степова 1-10
Новорогачинське:
Зелена 44; Центральна 12-47
Партизани:
Маслових 1-55; Новосільна 9а-40
Першопокровка:
Бугаєнка 8-22; Гоголя 103-104; Куйбишева 1-110; Матросова 2-105; Миру(Леніна) 1-194
Сірогози:
40 років Перемоги 1-34; Дружби 1-6; Елеваторна 0-95; Залізнодорожна 2-42; Миру 2-129; Молодіжна 1-2; Робоча 1-38; Свободи 1-15
Чеховка:
Інтернаціональна 0-23; Східна 0-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 501, 505, 506, 508, 510, 511, 512, 513, 523, 527, 533, 541, 542, 543, 554, 557, 560, 562, 564, 567, 568, 572, 574, 575, 576, 577, 581, 587, 590, 592, 594, 679, 847, 849, 850, 851, 853, 856, 859, 860, 862, 867, 871, 872, 876, 879, 882, 890, 898, 900, 911, 914, 918, 920, 929, 932, 933, 937, 944, 946, 948, 951, 952, 953, 959, 961, 962, 964, 969, 972, 973, 974, 976, 977, 979, 988, 989, 991, 993, 994, 995, 996, 999, 1012, 1018, 1024, 1027, 1031, 1033, 1035, 1038, 1040, 1041, 1042, 11115, 18603, 18604, 18606, 18609, 18610, 18615, 18616, 18618, 18619, 18621, 18625, 18628, 18631, 18632, 18633, 18634, 18635, 18636, 18637, 18641, 18643, 18646, 18655, 18657, 18658, 18659, 18660, 18662, 18663, 18666, 18667, 18668, 18669, 18670, 18672, 18678, 18679, 18681, 18687, 18690, 18694, 18696, 18700, 18701, 18703, 18704, 18706, 18707, 18708, 18714, 18720, 18722, 18723, 18724, 18725, 18880, 18889, 37525019, 83000013, 83000016, 84000202
Аварійне відключення лінії 35 кВ ф.35 Первопокровка з 22:12 по 22:23 14.10.2021 22:19:29
Центральне РУ Павлівка:
Жовтнева 6-44; Першотравнева 2-29; Пролетарська 1-39; Українська 1-74
Самійлівка:
35 років Перемоги 3-54; Дружби 4-12; Комсомольська 1-52; Кооперативна 1-47; Миру 1-52; Молодіжна 3-24; Степова 1-14; Ударна 10-33; Центральний(Леніна) 1-29; Ювілейна 3-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7033, 7068, 7072, 7077, 7101, 7110, 7167, 7177, 7215, 11954, 11957, 11990, 111003, 111006, 111023, 111047
Аварійне відключення лінії 35 кВ ф.35 Первопокровка з 22:12 по 22:23 14.10.2021 22:19:29
Центральне РУ Павлівка:
Жовтнева 6-44; Першотравнева 2-29; Пролетарська 1-39; Українська 1-74
Самійлівка:
35 років Перемоги 3-54; Дружби 4-12; Комсомольська 1-52; Кооперативна 1-47; Миру 1-52; Молодіжна 3-24; Степова 1-14; Ударна 10-33; Центральний(Леніна) 1-29; Ювілейна 3-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7033, 7068, 7072, 7077, 7101, 7110, 7167, 7177, 7215, 11954, 11957, 11990, 111003, 111006, 111023, 111047
Аварійне відключення лінії 35 кВ ф.35 Первопокровка - Самойловка в В Лепет РЭС з 22:12 по 22:23 14.10.2021 22:25:41
Західне РУ Херсон:
сщ.Інженерне (Жовтневе сел.) 47
Одиничне відключення з 14.10.2021 20:56 по 15.10.2021 13:14 15.10.2021 13:36:36
Західне РУ Особ. рахунки пром.: 592 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-457 2Т Л-16 Херсон з 20:53 по 23:14 14.10.2021 23:16:05
Центральне РУ Богданівка:
Паркова (Поштова) 80
Одиничне відключення з 20:20 по 21:14 14.10.2021 21:31:16
Північне РУ В.Олександрівка:
Міліцейська 29В, 33, 47А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2009, 20026, 20080, 20089, 200228, 200232, 200238, 200258, 200292, 200307, 200327, 200402, 75000617
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-16 Л-1 Олександрівка з 18:35 по 18:45 14.10.2021 18:43:25
Центральне РУ Тополівка:
ТарасаШевченка(Краснофлотська) 12
Одиничне відключення з 18:34 по 20:32 14.10.2021 21:01:46
Східне РУ Іванівка:
Іванівська (Стаханова) 107Н, 111Н-113, 115, 119Н-202Н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-165 Л-2 Іванівка з 18:21 по 19:12 14.10.2021 19:03:11
Північне РУ В.Олександрівка:
Братська 25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200203, 200282, 200285, 200288, 200289, 200290, 200291, 200299, 200308, 200351
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-16 Л-5 Олександрівка з 18:00 по 18:31 14.10.2021 18:29:56
Західне РУ Херсон:
Садова 9А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2115
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩж/д Садова 9А з 17:49 по 18:26 14.10.2021 18:18:15
Західне РУ Киселівка:
Курилівська(Жовтнева) 2, 6, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Лугова 2-3, 11-33
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-258 Л-4 Білозерка з 17:45 по 18:24 14.10.2021 18:20:43
Південне РУ Новочорномор’є:
Нова 1-13; Приозерна 1; Степова 1-10; Фальц-Фейна(Леніна) 45-47-а, 49-51, 54-82; Ялтенська 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 681, 1372
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-1 Г.Пристань з 17:38 по 18:17 14.10.2021 18:12:10
Західне РУ Херсон:
Каскадна 3
Одиничне відключення з 17:20 по 22:25 14.10.2021 22:25:36
Західне РУ Степанівка:
Весела (Радянської Армії) 1-55; Мирний 1-16; Тихий 1-6
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-833 Л-2 Білозерка з 17:08 по 20:37 14.10.2021 20:37:37
Східне РУ Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-232 Л-1 Іванівка з 17:06 по 17:36 14.10.2021 17:09:37
Північне РУ Миколаївка:
Набережна 14
Одиничне відключення з 14.10.2021 16:52 по 15.10.2021 11:19 15.10.2021 11:30:06
Західне РУ Чорнобаївка:
Херсонська 27
Одиничне відключення з 16:28 по 18:46 14.10.2021 18:38:01
Центральне РУ Балтазарівка:
Вишневий провулок 1-7; Гагаріна 1, 3, 5, 9, 17, 26-32; Каштанова (МарксаК) 2-; Космонавтів 1-17; Кудрі 1-; Кулика 4-14; Нова 1-12; Північна (Комсомольська) 0-7; Пушкіна 1-10; Садова 1-168; Степова 7-15; Таврійська 2, 16, 19, 21-25; Франка І 1-34; Черноморська 1-19; Шевченко 1-23; Шкільна 2-26
Морозівка:
В"їздна 5-31; Мира 16-45; Північна 101; Сонячна 1-20; Українська 59-97; Шкільна 1-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 559, 624, 818, 880, 943, 1015
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 792 з 16:24 по 18:42 14.10.2021 16:38:52
Центральне РУ Першокостянтинівка:
Весела (Радянська) 8; Толбухіна 2-32
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-432 Л-2 Чаплинка з 16:01 по 17:00 14.10.2021 17:29:30
Західне РУ Комишани:
9Січня 1-40; Крилова 21, 29, 31, 33-68; Пестеля 1-17; Фонтанна 35Б
Приозерне:
Білозерська 4-6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24-26, 28-28А, 30, 34-36, 38, 42, 44, 46, 48; Західна 2-4, 14, 23-24, 28; Мічуріна 1-47, 51-53; Пестеля 2-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1282, 3755, 5784
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-1123 Херсон з 15:40 по 16:20 14.10.2021 15:44:01
Північне РУ Любимівка:
Молодiжна 8, 10, 16; Нова 37-41, 43-47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 69, 71; Центральна 13, 15, 17, 19-19А, 21, 23, 25-38, 40, 42, 44, 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10011, 100123, 100209, 100225, 100227, 100238
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-182 Л-3 Воронцовка з 15:25 по 15:59 14.10.2021 15:27:21
Південне РУ Каланчак:
Сімферопольська 49
Одиничне відключення з 15:19 по 16:05 14.10.2021 15:58:56
Центральне РУ Особ. рахунки пром.: 15768 Одиничне відключення з 15:14 по 16:05 14.10.2021 16:03:14
Північне РУ Любимівка:
Центральна 42
Одиничне відключення з 15:05 по 15:25 14.10.2021 15:28:24
Південне РУ Гола Пристань:
Озерна 38
Одиничне відключення з 14:36 по 17:48 14.10.2021 17:23:36
Західне РУ Олешки:
Першотравнева 32
Одиничне відключення з 14:25 по 16:17 14.10.2021 16:23:13
Південне РУ СтараЗбур’ївка:
Нахімова 5
Одиничне відключення з 13:53 по 16:30 14.10.2021 16:00:05
Східне РУ Одрадівка:
Гагаріна 50
Одиничне відключення з 13:53 по 16:54 14.10.2021 16:40:54
Північне РУ Козацьке:
Шевченка 127, 129, 131, 133, 135, 137-147, 151-152, 154-199
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-53 Л-4 Берислав з 13:50 по 14:47 14.10.2021 14:36:21
Західне РУ Херсон:
Миру 21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 945, 3357, 4961, 6825, 7359
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩ ж/б Миру 21 з 13:37 по 15:39 14.10.2021 15:50:45
Північне РУ Любимівка:
Таврійська (Ленiна) 59, 61, 63, 65-67, 76-78, 88, 90, 92, 94, 96, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10011, 10063, 100189, 100332
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-94 Л-3 Воронцовка з 13:09 по 15:00 14.10.2021 14:14:15
Західне РУ Зорівка:
Пролетарська 15
Одиничне відключення з 12:56 по 17:58 14.10.2021 17:15:34
Південне РУ Каланчак:
Північний 31
Одиничне відключення з 12:54 по 14:17 14.10.2021 13:54:17
Центральне РУ Першокостянтинівка:
Шкільний провулок 4
Одиничне відключення з 12:49 по 13:39 14.10.2021 13:45:34
Південне РУ Красне:
Сонячна(Красіна) 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60-117
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-232 Л-2 Скадовск з 12:46 по 13:30 14.10.2021 12:49:23
Східне РУ Новоолексіївка:
Горіхова(Фрунзе) 26
Одиничне відключення з 12:45 по 20:42 14.10.2021 20:43:25
Східне РУ Бойове:
Горького 0-60; Петровського 1-21
Олексіївка(Щорсівка):
Жовтнева 7, 12а-54; Інтернаціональна 1-21, 23; Молодіжна(Чапаєва) 0-1, 3-66; Плавська 1-20; Степова 1; Таврійська(Леніна) 23; Чкалова 20-28; Шабовти 25, 27-52; Шевченка 3-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1380, 4097, 4217, 4243, 4361, 4426, 4499, 4823, 4843, 4900, 5027
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Ф646 РП-5 Ф-4 з 12:38 по 13:52 14.10.2021 12:39:55
Центральне РУ Сергіївка:
Шкільна 35
Одиничне відключення з 12:20 по 13:40 14.10.2021 13:40:25
Західне РУ Антонівка:
Антонівська(Червоноармійська) 5
Одиничне відключення з 12:17 по 22:51 14.10.2021 22:51:05
Західне РУ Олешки:
Виноградний 16, 18-31; Польова 19, 21, 23, 25, 27-42, 44, 46-46А, 48, 50, 52, 54, 56-56А, 58, 60; Польовий 3-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 341
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-56 Л-1 Олешки з 12:06 по 13:11 14.10.2021 12:07:05
Східне РУ Особ. рахунки пром.: 4256, 4506 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-04 Л-3 Геническ з 12:06 по 12:47 14.10.2021 12:11:19
Західне РУ Херсон:
Гончарова 17/223; Грибоєдова 1-36; Достоєвського 77/9-84/2; Достоєвського/Грибоєдова 75/18; Некрасова 199/33, 201, 203-203А, 205, 207-207А, 209-209А, 211-211Б, 213, 217/36, 219, 221, 225/18-227/17; Ракетна 36/213; Серафимовича 1-16
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-1 Херсон з 12:03 по 16:53 14.10.2021 16:53:17
Південне РУ Геройське:
Лісова 4
Одиничне відключення з 14.10.2021 11:54 по 15.10.2021 09:02 15.10.2021 09:24:26
Південне РУ СтараЗбур’ївка:
Базарний 1-10; ГероївУкраїни(Кірова) 29, 37, 39, 41, 43; Козацький(Ворошилова) 1; Нахімова 4, 5а-5 Б, 9; Святотроїцька(Ворошилова) 3; ШевцовоїЛ 2а-6, 8-16; Шкільна 2, 4, 6-8; Шкільний 10
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-65 Л-1 Г.Пристань з 11:51 по 12:38 14.10.2021 11:51:58
Західне РУ Херсон:
Огарьова 32
Одиничне відключення з 14.10.2021 11:48 по 15.10.2021 11:45 14.10.2021 20:34:39
Центральне РУ Дніпряни:
Новомаячковська 8
Одиничне відключення з 11:44 по 12:56 14.10.2021 12:08:08
Західне РУ Херсон:
Олександрівська(Червонопрапорна) 114
Одиничне відключення з 11:34 по 19:52 14.10.2021 19:52:39
Північне РУ Мала Шестірня:
Молодіжна 1-58; Шкільний 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 77, 111
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 Високопілля з 11:23 по 12:15 14.10.2021 11:25:38
Південне РУ Каланчак:
КудріІ 6
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до ж/б Кудрі, 6 з 10:56 по 13:33 14.10.2021 13:19:57
Західне РУ Особ. рахунки пром.: 6054 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩ ТП-835 1Т Л-16 з 10:48 по 12:37 14.10.2021 12:34:10
Західне РУ Кізомис:
Горького 48
Одиничне відключення з 14.10.2021 10:47 по 15.10.2021 08:50 14.10.2021 13:24:43
Східне РУ Новотроїцьке:
Шевченко 20а
Одиничне відключення з 10:40 по 11:59 14.10.2021 12:04:07
Східне РУ Щасливцеве:
Айвазовського 61; Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 5-17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78-80, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4А, 5а/1-6-А, 7А-8А, 9в-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А, 129А; Приморська 2; Сивашська 0-2А, 81, 85-99; Набережна 1-14, 20, 25-27; Радянська(Зелена) 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1253, 1254, 1258, 1284, 1303, 4082, 4097, 4132, 4227, 4254, 4280, 4402, 4448, 4482, 4518, 4524, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4630, 4823, 4843, 4902, 4941, 4948, 4949, 4970, 5044, 5248
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 693 з 10:37 по 11:20 14.10.2021 10:39:33
Південне РУ Скадовськ:
ГуманенкоВ 12-12 Б, 14, 16, 17; Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 286-290, 294
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682, 1361
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-698 Скадовск з 10:36 по 10:45 14.10.2021 10:39:18
Західне РУ Херсон:
Московська 71
Одиничне відключення з 14.10.2021 10:35 по 15.10.2021 09:20 14.10.2021 14:58:33
Західне РУ Олександрівка:
Лиманська 40
Одиничне відключення з 10:20 по 11:49 14.10.2021 11:34:13
Західне РУ Знам’янка:
не визначено 0-27; Незалежна 59; Незалежності 2-61; Східна 0-33
Зорівка:
Комунарів 0-б/н; Новоселів 1-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-18; Українська 27; Українська(Радянська) 0-35
Надеждівка:
Вишнева 1-57; Вінницька 1-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-25; Набережна 1-72; Нова 1-33; Новоселів 1-8; Степова 1-14; Центральна 2-83
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5179, 5281, 7518, 20056, 20065, 20109, 20126, 20154, 20369, 20414, 20440, 20705, 20839, 37524800
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-504 з 10:12 по 10:15 14.10.2021 10:13:23
Східне РУ Новомиколаївка:
Дружби 2Н-22Н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-242 Л-1 Іванівка з 10:05 по 10:32 14.10.2021 10:15:14
Західне РУ Херсон:
КулішаМ 15
Одиничне відключення з 10:04 по 18:00 14.10.2021 18:01:40
Західне РУ Комишани:
Кооперативна 42-44В; Мирний 25, 27, 29, 31, 33, 44-46; Польова 2-22; Садова 97В, 100, 102-114Б; Центральна(Радянська) 77А, 88А; Широка(Червоноармійська) 17А, 19, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 993, 1837, 1980, 2517, 2916, 3755, 7298
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-755 Л-3 Херсон з 10:01 по 16:54 14.10.2021 16:38:43
Західне РУ Зеленівка:
Українського прапора(Червонопрапорна) 11
Одиничне відключення з 09:59 по 16:30 14.10.2021 15:43:51
Західне РУ Білозерка:
Вінницька 66
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-1 Білозерка з 09:59 по 14:21 14.10.2021 13:54:23
Східне РУ Генічеськ:
Миру 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1300, 4819, 4889, 4898, 4936
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-02 Л-12 Геническ з 09:56 по 15:04 14.10.2021 15:05:32
Південне РУ Скадовськ:
ГуманенкоВ 15 А
Одиничне відключення з 09:53 по 18:00 14.10.2021 16:49:53
Східне РУ Сокологірне:
Залізнична 6-13; Миру 3-31, 32-34, 36, 42, 46-88, 122-124; Патріотична (Леніна) 1-38, 41-84, 90-110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4097
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-362 Геническ з 09:52 по 16:03 14.10.2021 10:35:40
Південне РУ Сліпушинське:
Миру(Тельмана) 45
Одиничне відключення з 09:47 по 14:33 14.10.2021 14:09:21
Західне РУ Олександрівка:
Колгоспний 1-14; Приозерна 1-12; Садова 1-24
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-789 Л-2 Білозерка з 09:46 по 11:16 14.10.2021 11:12:00
Західне РУ Херсон:
Польова1 102/1
Одиничне відключення з 09:44 по 15:40 14.10.2021 15:40:52
Східне РУ Щасливцеве:
Арабатська 5-11; Вербна 1; Весняний 7; Гагаріна 1, 2-16, 18-18а, 20-20Б, 22, 24-89, 91А-105; Дніпровська 3-19; Зоряний 2; Ковильна 14-16; Комарова 0, 1а-1в, 3, 5-5Б, 6-7б, 10-63з, 68-71, 73, 77, 81-81А; КузнєцоваР 70-72; Миру(Леніна) 16А, 118, 120, 122, 124-129, 132-176; Набережна 17, 20-а-23Я, 32-82г, 124а, діл.34; Перлинна 6-20; Південний 2-6; Сонячний 15; Торгова 1; Туристична 19; Морська 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17-17а, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-45А, 47-47-А, 51-53а, 55, 56-в-57А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 74, 78-79, 81, 83Б, 84А, 86б, 108-б, 114-116а, 118-122, 124-124а, 126-128Б, 130-185В; Уютна 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 4132, 4166, 4303, 4344, 4473, 4578, 4590, 4616, 4643, 4890, 4905, 4941, 4947, 5007, 5011, 5044, 5076, 5083, 5099, 5162, 5188, 5198, 5201, 5209, 5212, 5215, 5219, 5234, 5237, 81000530
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 691 з 09:37 по 10:36 14.10.2021 09:38:44
Центральне РУ Тополівка:
Плодова(Комсомольська) 2
Одиничне відключення з 09:36 по 11:45 14.10.2021 10:49:32
Західне РУ Зеленівка:
Глібова Леоніда (Крилова) 7/1
Одиничне відключення з 09:31 по 15:24 14.10.2021 14:20:13
Центральне РУ Строганівка:
Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 41
Одиничне відключення з 09:17 по 11:10 14.10.2021 10:40:59
Західне РУ Херсон:
Уманський 6
Одиничне відключення з 09:12 по 16:42 14.10.2021 14:19:22
Східне РУ Новомиколаївка:
Дружби 16Н
Одиничне відключення з 09:10 по 10:32 14.10.2021 10:08:43
Центральне РУ Рубанівка:
Ульянова 69
Одиничне відключення з 09:09 по 11:05 14.10.2021 10:55:46
Північне РУ Козацьке:
Шевченка 168
Одиничне відключення з 08:58 по 14:47 14.10.2021 11:57:06
Північне РУ Мала Шестірня:
Молодіжна 27
Одиничне відключення з 08:46 по 11:23 14.10.2021 11:27:08
Центральне РУ Абрикосівка:
Вінницька 1-51; Гагаріна 0-42; Західна 16; Казацька (Фрунзе) 1-43; Кооперативна 1-26; Львівська 1-22; Молодіжна 1-35; Олешківська (Піонерська) 1-11; Південна 0-27; Північна 1-44; Полтавська 1-42; Садова 1-44; СущаП 1-26; Східна 1-31; Фермерська (Совхозна/Радгоспна) 1-6; ХмельницькогоБ 0-40; Центральна (50 років Жовтня) 3-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 69, 93, 135, 224, 257, 536, 594, 883, 978, 1013, 1021, 1058, 79000035, 79000769
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1935 з 08:45 по 10:11 14.10.2021 09:20:45
Південне РУ Гола Пристань:
Будівельників 12
Одиничне відключення з 08:40 по 09:30 14.10.2021 09:23:28
Західне РУ Миролюбівка(Радянське):
Центральна 24
Одиничне відключення з 08:39 по 10:42 14.10.2021 09:51:21
Північне РУ Монастирське(Ударник):
Виноградна 32
Одиничне відключення з 08:35 по 10:29 14.10.2021 10:18:38
Південне РУ НоваЗбур’ївка:
Пшенична(Кірова) 230
Одиничне відключення з 08:32 по 10:51 14.10.2021 10:46:26
Північне РУ Новогреднєво:
Новогреднєво 50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20099, 2001052
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-197 Л-1 Олександрівка з 08:31 по 13:32 14.10.2021 09:08:44
Східне РУ Новотроїцьке:
Чкалова 49
Одиничне відключення з 08:14 по 11:36 14.10.2021 11:27:41
Північне РУ Миролюбівка:
Шевченка 90
Одиничне відключення з 08:12 по 10:05 14.10.2021 09:52:15
Південне РУ Лазурне:
Чорноморська 53
Одиничне відключення з 08:03 по 15:25 14.10.2021 14:47:49
Західне РУ Олешки:
Житлоселище 6
Одиничне відключення з 08:01 по 09:10 14.10.2021 09:11:44
Східне РУ Сиваське:
Азовська 13
Одиничне відключення з 08:01 по 22:11 14.10.2021 16:40:16
Східне РУ Новотроїцьке:
Чкалова 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18-22, 24, 26-28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64-66, 70, 72-74
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-190 Л-2 Новотроїцьк з 08:00 по 10:44 14.10.2021 10:43:01
Центральне РУ Нова Маячка:
Соборна (Леніна) 257
Одиничне відключення з 07:59 по 11:03 14.10.2021 11:06:42
Східне РУ Новотроїцьке:
Белінського 111
Одиничне відключення з 07:50 по 15:34 14.10.2021 15:35:28
Східне РУ Щасливцеве:
Гагаріна 44-44А, 46, 50, 51-55, 57, 59-59б, 61; Миру(Леніна) 170а; Морська 185В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4344, 4616
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-763 Л-1 Геническ з 07:43 по 09:58 14.10.2021 10:44:04
Східне РУ Ковильне:
Цветочная 11
Одиничне відключення з 07:42 по 13:59 14.10.2021 13:00:30
Східне РУ Новоолексіївка:
Виноградна 5-88; Грушова(50рСРСР) 1-44; Дружба народів(Червоноармійський) 16, 18а; Квіткова(60рСРСР) 1-30; Комаровська(Ленiна) 1-74; Космiчна 1-72; Молодiжна 1-33; Парижської Комуни 134; Фонтаний 18-37; Фонтанний 23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4462
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-672 Геническ з 07:36 по 12:20 14.10.2021 11:40:13
Північне РУ Камене:
Камене 19; Миру 3-16; Степова 16
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-49 Л-1 Олександрівка з 07:28 по 11:38 14.10.2021 09:22:42
Східне РУ Генічеськ:
Арабатський 17; Вишнева(Комсомольська) 48; Коцюбинського 19 ПЕР, 24, 26, 51-70, 74; Коцюбинського 3, 5-26; Паризької Комуни 62; Шабовти 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4471, 5216
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-044 Л-3 Геническ з 07:22 по 08:58 14.10.2021 09:12:11
Західне РУ Особ. рахунки пром.: 20539 Одиничне відключення з 07:13 по 13:32 14.10.2021 13:31:59
Центральне РУ Самійлівка:
Дружби 4-12; Комсомольська 1-52; Миру 1-20; Молодіжна 3-24; Ударна 10-33
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 412 з 05:57 по 10:59 14.10.2021 07:56:52
Східне РУ Рикове(Партизани):
Елеваторна(Петровського) 16, 47; Морський(Фрунзе) 15; Сиваська(Кузнєцова) 5-13, 15, 17, 19, 21, 25, 27-29, 35, 37, 41, 43, 45, 47-51, 53-58, 62-63, 65, 67, 69, 71-85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4404, 5111
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-216 Л-3 Геническ з 00:54 по 13:59 14.10.2021 14:09:33
Східне РУ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 44, 48, 51; Відродження (Петровського) 55; Соборна(Воровського) 2-12, 14, 18-21, 25-27, 29-31; Соборний (Воровського) 4; Центральна(Ленiна) 9-11, 13-20, 22-30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1790, 1797, 4037, 4208, 4256, 4305, 4372, 4498, 4505, 4748, 4806, 4917, 5013, 5084
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-04 Л-1 Геническ з 00:23 по 12:47 14.10.2021 07:28:52
Східне РУ Сиваське:
Комарова 2-24, 26-38
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-435 Л-2 Новотроїцьк з 00:17 по 01:00 14.10.2021 01:11:00
Дата відключення: 13.10.2021
Східне РУ Новоолексіївка:
Меліораторів 0-3; Новоолексіївська 2, 18
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 715 з 13.10.2021 23:46 по 14.10.2021 00:39 13.10.2021 23:49:24
Північне РУ Суханове:
Бериславська 1-9; Гагаріна 1; Молодіжна 1-17; Нова 1-8; Робоча 2-21; Східна 2-8; Шевченка (Комсомольська) 2-18; Шкільна 4А-34А; Шкільний 10; Ярова (Кірова) 1-18
ЧервонийЯр:
Клубна 4; Нова 1-4; Степова(Радянська) 4-18; Шкільна 3А-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7120, 7293, 7448, 7495, 7709, 7846
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Суханівська" 1Т з 23:13 по 23:16 13.10.2021 23:15:17
Північне РУ Заможнє:
Гагаріна 2-10; Садова 1-40
Костирка:
1-го Травня 1-4; Дружби 1-48; Миру 1-31; Молодіжна 1-70
Кошари:
9 Травня 4-16; Лугова 3; Слава 9-28
Новорайськ:
30р.Перемоги 3-37; 40 років Перемоги 5; 40р.Перемоги 4-18; Бериславська 0-Б/Н; Вишнева(Жовтнева) 1-24; Гардемана 1-б/н; Дружби(Котеліна) 1-26; Західна(50р.Жовтня) 1-30; Івановка 1-34; Квіткова 1-25; Комарова 1-19; Конституції 1-8; Миру(Комсомольська) 1-29; Мічуріна 1-72; Мічуріна 0-6; Молодіжна 1-19; Набережна 1-15; Овражна 1-7; ПашіАнгеліної 1-13; Першотравнева 1-22; Південна 1-18; Садова(Чапаєва) 2-16; Соборна(Леніна) 1-57; Сонячна(Щорса) 1-16; Студентська 1-33; Таврійська(58р.Жовтня) 1-41; Херсонська 2-30; Шевченка 1-31; Ювілейна 1-3
Степне:
Акацієва 2; Крайня 1-15; Нова 1-36; Перемоги 1-16; Садова 2-16; Степова (Колгоспна) 11; Травня1 1-51; Херсонська 1-31; Шкільна 1-46
Суханове:
Бериславська 1-9; Гагаріна 1; Молодіжна 1-17; Нова 1-8; Робоча 2-21; Східна 2-8; Шевченка (Комсомольська) 2-18; Шкільна 4А-34А; Шкільний 10; Ярова (Кірова) 1-18
ЧервонийЯр:
Клубна 4; Нова 1-4; Степова(Радянська) 4-18; Шкільна 3А-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 128, 748, 7108, 7119, 7120, 7134, 7197, 7293, 7311, 7344, 7347, 7374, 7380, 7387, 7393, 7434, 7448, 7461, 7495, 7498, 7516, 7517, 7527, 7583, 7598, 7624, 7635, 7662, 7675, 7696, 7709, 7730, 7743, 7746, 7787, 7846, 7850, 37521103
Аварійне відключення лінії 35 кВ ф.35 Космос 2 з 22:23 по 22:26 13.10.2021 22:25:52
Західне РУ Херсон:
Бурзи 53
Одиничне відключення з 13.10.2021 22:18 по 14.10.2021 10:10 14.10.2021 08:01:37
Західне РУ Херсон:
КулішаМ 15-15Б; Лавреньова 29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2719
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-833 1Т Л-16 Херсон з 13.10.2021 21:53 по 14.10.2021 00:34 14.10.2021 00:51:39
Східне РУ Новоолексіївка:
Дружби народів(Червоноармійська) 17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1303, 4823, 4842, 5123, 5174
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-633 Геническ з 13.10.2021 21:45 по 14.10.2021 16:13 14.10.2021 04:23:36
Південне РУ Скадовськ:
ГуманенкоВ 12-12 Б, 14, 17; Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 288 А-288Б, 294
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-698 Л-7 Скадовск з 13.10.2021 21:00 по 14.10.2021 12:17 13.10.2021 23:47:25
Південне РУ Скадовськ:
ГуманенкоВ 12-12 Б, 14, 17; Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 288 А-288Б, 294
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-698 Л-7 Скадовск з 13.10.2021 20:48 по 14.10.2021 12:17 13.10.2021 23:47:00
Західне РУ Широка Балка:
Шевченка 33
Одиничне відключення з 13.10.2021 20:42 по 14.10.2021 12:20 14.10.2021 12:07:09
Центральне РУ Щасливе:
Садова 4, 13; Таврійська (Червонофлотська) 1-46; Центральна (Леніна) 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1080
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-139 Л-2 Олешки з 20:36 по 22:43 13.10.2021 22:45:39
Південне РУ Скадовськ:
ГуманенкоВ 12-12 Б, 14, 17; Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 288 А-288Б, 294
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-698 Л-7 Скадовск з 13.10.2021 20:31 по 14.10.2021 12:17 13.10.2021 23:49:11
Західне РУ Особ. рахунки пром.: 591 Одиничне відключення з 13.10.2021 20:26 по 14.10.2021 08:19 14.10.2021 08:17:28
Західне РУ Федорівка:
Гагаріна 0-8, 10, 13, 15-17; Інгулецька 1-22; Набережна 1-7; Проїздний 1-7
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-519 Л-1 Білозерка з 13.10.2021 20:24 по 14.10.2021 00:52 14.10.2021 00:08:47
Північне РУ Козацьке:
Березня8 8-8А, 10, 12, 15-17 КУХН, 19, 21-39, 41, 43А, 45, 47; Комарова 15-34; Миру 1, 8; Миру 2-5; Соборна(50р Жовтня) 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 182, 7559
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-54 Берислав з 13.10.2021 20:22 по 14.10.2021 02:15 14.10.2021 01:03:58
Північне РУ Веселе:
Бульварна 1-3; Видриганів 27А; Бериславська 1-68; Видригана 1-31; Видригана 1-28; Виноградна 3-5; Виноградний 11; Вишнева(Червонофлотська) 1-33; Гагаріна 1-66; Гаражна 11-23; Дорожня 1-12; Зарічна(Горького) 1-50; Західна 1-28; Західний 1-13; землі Веселівської с/р вагончик-побутовка, контур №121; Каховська 1-45; Козацький 1-15; Комарова 1-5; Космодем`янськоїЗ 1-12; Мирний 1-3; Молодіжна 1-26; Наддніпрянська(Леніна) 1-63; Південна 1-22; Північна 1-36; Польова 2-59; Садова 1-11; Східна 1-39; Східний 1-4; Таврійська 1-21; Терешкової 1-5; Українська(Радянська) 1-47; Херсонська 2-49; Чайковського 1-66; Чайковського(Калініна) 1-15; Чехова 1-6; Шевченка 4-11
Козацьке:
Садовий 3; Соборна(50р Жовтня) 1-26; Березня8 1-99; Видригана 19-87А; Вишнева(Ворошилова) 104-151; Гагаріна 1-7; Каховська 45; Козацький(Чапаєва) 21, 30, 40; Комарова 15-85; Маяковського 10; Миру 1-8, 41-73; Миру 2-5; Нова 1-24; Новий 3, 5; Першотравнева 12-108; Північний 1-7; Садова 1-65; Свободи(Леніна) 4-гараж; Степова 8-42; Степовий 1-67; сщ/рада Козацька особ. селян госп; Травня1 1-110; Українська(Кірова) 105-151; Чкалова 15-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73, 135, 182, 660, 674, 729, 743, 748, 765, 791, 797, 885, 3250, 7108, 7181, 7192, 7196, 7204, 7217, 7221, 7224, 7225, 7251, 7280, 7293, 7305, 7316, 7342, 7345, 7402, 7413, 7422, 7454, 7476, 7484, 7493, 7501, 7515, 7541, 7559, 7560, 7589, 7619, 7621, 7628, 7658, 7708, 7718, 7770, 7771, 7797, 7798, 7829, 7836
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1114 з 20:16 по 20:34 13.10.2021 20:24:27
Західне РУ Херсон:
Достоєвського 60, 66, 69; Космічна 3, 10А, 14
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-4 Херсон з 13.10.2021 20:04 по 14.10.2021 09:30 13.10.2021 21:02:30
Західне РУ Мирне(Червоний Поділ):
Польова 5
Одиничне відключення з 13.10.2021 19:56 по 14.10.2021 09:37 14.10.2021 09:37:00
Західне РУ Раденськ:
Островського 9
Одиничне відключення з 19:54 по 21:30 13.10.2021 21:33:45
Східне РУ Новоолексіївка:
Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Південа 31-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1303, 1380, 4263, 4307, 4823, 4842, 5123, 5174
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Ф-714 до ЛР-042 з 19:41 по 22:02 13.10.2021 20:18:32
Західне РУ Херсон:
40років Жовтня 44-54А, 56-65/2, 67, 69; 40років Жовтня (Інженера Корсакова) 43/2; Видригана 8; Гончарна (Котовського) 154; Ливарна 34, 40-40А, 42-42А, 46-46 А, 48/44, 50-51/5, 53-55, 57-57/70, 61-63/6, 65, 67, 69, 71-71/9; Ливарна/Міліцейська 7/32-53/4; Матроська 46, 48, 50, 55-65; Міліцейський 3-7, 9; Новий 2-5, 7; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 64, 69-76; Стрілецький 3-3А, 4/2; Університетська(40роківЖовтня) 54-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7024
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-540 Л-4 Херсон з 19:14 по 21:00 13.10.2021 21:13:05
Південне РУ Гола Пристань:
200 років Голій Пристані 88-88А, 90, 94, 96-96А, 98, 100, 102-102-А, 104, 106-106А, 108; Матросова 25, 31-37
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-210 Л-3 Г.Пристань з 13.10.2021 18:54 по 14.10.2021 10:13 13.10.2021 19:25:29
Західне РУ Херсон:
Гончарова 1/82-26; Грибоєдова 1-36; Державіна 43-; Державіна/Космічна 41/11; Достоєвського 47/18-84/2; Достоєвського/Грибоєдова 75/18; Космічна 1/50-1А, 3-4, 10А, 14, 16, 19/50-34, 45; Некрасова 199/33, 201, 203-203А, 205, 207-207А, 209-209А, 211-211Б, 213, 217/36, 219, 221, 225/18-227/17; Польова1 166/31, 168, 170-189; Ракетна 1-1А, 3, 5-7, 9-9А, 11, 13-36/213; Серафимовича 1-16; Тургенєва 41/23-63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4652
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-652 Херсон з 18:53 по 20:04 13.10.2021 20:52:11
Західне РУ Херсон:
Гончарова 1/82-26; Грибоєдова 1-36; Державіна 43-; Державіна/Космічна 41/11; Достоєвського 47/18-84/2; Достоєвського/Грибоєдова 75/18; Космічна 1/50-1А, 3-4, 10А, 14, 16, 19/50-34, 45; Некрасова 199/33, 201, 203-203А, 205, 207-207А, 209-209А, 211-211Б, 213, 217/36, 219, 221, 225/18-227/17; Польова1 166/31, 168, 170-189; Ракетна 1-1А, 3, 5-7, 9-9А, 11, 13-36/213; Серафимовича 1-16; Тургенєва 41/23-63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4652
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-652 Херсон з 18:49 по 20:04 13.10.2021 20:12:43
Західне РУ Херсон:
Польова4 30
Одиничне відключення з 13.10.2021 18:36 по 14.10.2021 08:35 14.10.2021 08:35:31
Південне РУ Красне:
Сонячна(Красіна) 87
Одиничне відключення з 13.10.2021 18:32 по 14.10.2021 13:30 14.10.2021 08:50:43
Західне РУ Білозерка:
Свободи(МарксаК) 218
Одиничне відключення з 18:17 по 20:22 13.10.2021 20:25:16
Західне РУ Херсон:
Піонерська(Купецька) 136
Одиничне відключення з 13.10.2021 18:13 по 14.10.2021 11:07 13.10.2021 22:14:25
Східне РУ Генічеськ:
Арабатський 17; Вишнева(Комсомольська) 48; Коцюбинського 19 ПЕР, 24, 26, 51-70, 74; Коцюбинського 3, 5-26; Паризької Комуни 62; Шабовти 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4471, 5216
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-044 Л-3 Геническ з 18:08 по 23:05 13.10.2021 23:04:24
Східне РУ Азовське(Фрунзе):
Більшовик 1-42; Гагаріна 1-22, 24, 26; Комарова 1-41; Леніна 0-27; Приципіловка 0-41; Східна 1
Генічеськ:
Заповiдна 2
Придорожне:
Мелітопольська 1-96; Приморська 1-75; Сереневая 23-25; Шевченко 1-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1212, 1317, 1388, 1772, 1773, 1777, 4057, 4164, 4227, 4245, 4412, 4495, 4558, 4613, 4642, 4748, 4823, 4843, 4846, 5117, 5172, 5183, 37524971
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 702 з 18:08 по 20:22 13.10.2021 18:33:14
Південне РУ Каланчак:
8 Березня 1-46; Будівельників (Фрунзе) 1-7А; Горького 1-59; Дніпровського 1-55; Затишна (Радянська) 11-48; Каховська 15, 17, 18А-48, 50; Комарова 2-68; Космодем'янськоїЗ 1, 2-8, 12, 14, 16, 26 А, 28, 30; Котовського 1-12, 19; КудріІ 3-14; Лисенко 0, 5; Маличенка(Калініна) 49, 51/А-59, 61-б/н; Маяковського провулок 1-6, 8, 10-12; Михайлівська Б/Н; Михайлівська (Піонерська) 0-84, 86-88; Молодіжна 1-30; Олександра Берези 57-А; Першотравневий провулок 2 А; Північний 22-24, 26, 28-47; Роздольний провулок 2; Садова 1-98; Скадовська(Крупської) 3-23, 25, 27, б/н; Спортивний (Скадовський) 1-8; Теплична 0-2, 6-20, Б\Н; УкраїнкиЛ 48, 50, 52, 54, 58, 67-79; Українська 1-13, 17, 19, 21 А-21А, 23, 25-27 А, 29-29А, 31, 33-33 А, 35, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49-55; Херсонська (Леніна) 0, 2 А-3, 5, 31-62, 66-76; Херсонський провулок 1-20; ХмельницькогоБ 1-82; Чапаєва 0-17; Чорноморська 0-46, 49-53, 55; Шевченко 43-43 А; Шкільний провулок 4А-12; Щорса 45, 52-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 727, 5002, 5003, 5005, 5017, 5026, 5028, 5040, 5041, 5047, 5058, 5070, 5072, 5079, 5088, 5107, 5113, 5120, 5142, 5146, 5150, 5153, 5184, 5208, 5211, 5216, 5224, 5232, 5237, 5240, 5251, 5253, 5266, 5274, 5276, 5303, 5309, 5320, 5330, 5333, 5338, 5339, 5341, 5342, 5351, 5357, 5360, 5364, 5369, 5373, 5393, 5401, 5403, 5404, 5405, 5426, 5431, 5455, 5459, 11118, 15738, 15742, 15750, 15758, 15760, 15761, 15782, 15791, 15809, 15819, 91000020, 91000525, 91000532, 91000535, 91000550, 91000566
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 8303 з 17:42 по 18:04 13.10.2021 17:57:31
Західне РУ Херсон:
Воронцовська(Комунарів) 16-20А, 22-24; Старообрядницька(Комсомольська) 24-27; Суворова 32; Театральна(Горького) 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 109, 118, 257, 575, 958, 1267, 1507, 1633, 1834, 2133, 2219, 2719, 2898, 3318, 3641, 3779, 4492, 4597, 4621, 4895, 4926, 5181, 5393, 5829, 6371, 6676, 6697, 7017, 7082, 7087
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-6 1Т Л-7 Херсон з 17:35 по 18:40 13.10.2021 18:32:57
Північне РУ Томарино:
Бериславська 1-4; Вишнева (Комарова) 1-церк-25; Гагаріна 1-19; Горіхова (Комсомольська) 1-22; Миру 1-19; Молодіжна 2-12; Нова 1-23; Новоселів 1-54; Південна (Видригана) 1-29; Польова (40 років Перемоги) 1-53; Поштова (Щорса) 1-21; Пришкільна 1-13; Степова 2-14; Травня1 1-11; Українська (Чапаєва) 2-27; Шевченка 1-27; Широка (Піонерська) 2-28; Яновського 1-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743, 758, 7108, 7293, 7448, 7487, 7675, 7843
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1007 з 17:12 по 17:17 13.10.2021 17:14:12
Східне РУ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-61; 78 Укріпрайона 3-30; Абрикосова(Орджонiкiдзе) 3-43; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Арабатський 1-11; Белiнського 3-27; Бірючанська (Урицького) 3-31А; Братів Коваленко 3-67; Братів Коваленко 11-67; Вадія Гака (Крупської) 2-29; Виноградна(ЛібкнихтаК) 3-3А, 5, 7-50; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; Дровникова 1-53а; Затишна (Птахова) 3-6; Зелена 106-106а; Квіткова(Островського) 1-34; Ковпака 1-47А; Колективна(Колгоспна) 1-10, 12, 14-36, 38, 40; КомбатаД 2; Коцюбинського 16, 42а, 72, 76-78; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лазурна(МарксаК) 142-146; Лікарняний 2-11; Лободи 1-31А; Лободи 2-33; Мельнікової Любові 3; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Молодiжна 1-82; Невського 3-5а; Некрасова 3-35; Паризької Комуни 1, 5, 7-7а, 9, 11, 13-13А, 15-15 а, 17, 19, 21, 23, 25-27, 29-90; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 4-40; Північна9 3-18; Плавська 18; Приморська 4а-55, 61-63; Прихненкa 4-25; Світлий (Щорса) 1-10а; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 2-74; Соборна(Воровського) 200, 202-273; Сонячна 5-12; Сонячний 1-2; Степна 1-33; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20; Шкільний 1-20; Шуменська 1-109; Щаслива(Котовського) 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1201, 1253, 1254, 1258, 1278, 1288, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4090, 4099, 4134, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4279, 4280, 4288, 4294, 4314, 4327, 4438, 4460, 4463, 4469, 4502, 4508, 4511, 4512, 4513, 4515, 4546, 4564, 4568, 4585, 4637, 4707, 4713, 4738, 4741, 4751, 4775, 4786, 4788, 4794, 4805, 4807, 4819, 4823, 4828, 4856, 4871, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4932, 4967, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5035, 5078, 5115, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5233, 5247
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 645 з 17:09 по 17:46 13.10.2021 17:15:21
Західне РУ Ближній Карабай:
б/н б/н
Винрозсадник:
Квіткова 17
за межами населеного пункту:
б/н Б/Н
Олешки:
Автодорога Олешки-ГПристань б/н; адміністративні межі Цюрупинської міської ради ЗЕМЕЛЬНА ДІЛ. ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБ. СЕЛЯН. ГОСП.; Арктична 1/3-43; Винрозсадник 0-71; Гордієнка 17-32, 34-41, 46-47, 51; Груднева 3-5; (за межами населеного пункту) б/н; Запорізька 5-27; кадастровий номер(6525010100:04:001:0131) б/н; Кар’ерна 3-6; Квіткова 1-49; Костогризівська 1-26; Лазурний 2; Майская 2-13; Молдавська 1-4; Олешківська 2-62; Перемоги 3-33; Східна 4 48; Східний 2зд 38; Східний-2 22-24; Травнева 2-13 А; Фабрична 3-32; Центральна(Пролетарська) 7-8, 10-10-А; Чорноморська 3-36
Саги:
Весняний 7; кадастровий номер:65225010100:23:004:0034 Б/н; Бойко 1-79; Молодіжна 1-діл.43; Молодіжний 2-16; Нечаєво 1; Підлісна 1-104
В т.ч. особ. рахунки пром.: 29, 45, 55, 69, 189, 393, 419, 426, 834, 874, 977, 1025, 1048, 1051, 1081, 1103, 1114, 79000097
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1908 з 17:03 по 17:53 13.10.2021 17:05:56
Східне РУ Щасливцеве:
КузнєцоваР 1-17, 19; Радянська(Зелена) 1-19, 27; Сивашська 0, 85-99
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ МТП-577 Геническ з 13.10.2021 16:45 по 14.10.2021 11:20 13.10.2021 17:02:46
Південне РУ Вербове:
Вербове 0-34; Колодязна 16; Молодіжна 2; Степова 12
Максима Горького:
Ентузіастів 1-29; Космонавтів 0-21; Новобудова 1-21; Піонерська 1-18; Польова 1-30; Поштовий 4; Прибережна 1-24; Приморська 1-19; Садова 1 А-23; Шкільна 1-8; Ювілейна 1-14
Рибачий:
Рибачий 0-7
Хорли:
Горького 1-52; Жовтнева 2-52; Леніна 1-46; Молодіжна 1-12; Медова (Червоноармійська) 1-16; Морська 1-5; Набережна 6 Б-7; Першотравнева 1-37; Прикордонна 3-Б/о Строитель; Радгоспна 1-64 А; Смірнова 0-58; Степова 2-22; Чорноморська 0-54; Шкільна 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423, 5017, 5031, 5046, 5047, 5050, 5053, 5061, 5069, 5070, 5074, 5081, 5097, 5099, 5128, 5131, 5145, 5169, 5186, 5189, 5191, 5192, 5193, 5195, 5224, 5254, 5255, 5267, 5278, 5281, 5288, 5296, 5301, 5310, 5313, 5319, 5324, 5327, 5329, 5332, 5337, 5354, 5355, 5363, 5364, 5366, 5397, 5406, 5422, 5424, 5433, 5436, 5437, 5448, 5450, 5451, 5457, 5458, 5461, 11118, 15742, 15743, 15750, 15758, 15760, 15768, 15771, 15776, 15777, 15778, 15782, 15818, 15820, 91000509, 91000522, 91000523, 91000569, 112154072156
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 8412 ПС 35кВПривілля з 16:43 по 21:44 13.10.2021 12:00:01
Східне РУ Олексіївка(Щорсівка):
Залізнична 2-3; Інтернаціональна 22, 24-44; Червоноармійська 1; Чкалова 7, 9, 11-13; Шабовти 1-19, 26А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4673, 4823, 4843, 4925, 5243
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Ф646 РП-5 Ф-3 з 13.10.2021 16:10 по 14.10.2021 13:52 13.10.2021 21:53:44
Східне РУ Бойове:
Горького 0-60; Петровського 1-21
Олексіївка(Щорсівка):
Жовтнева 2-54; Залізнична 2-3; Зелена 2-14; Інтернаціональна 1-44; Махарадзе 2-34; Миру 1-45; Молодіжна(Чапаєва) 0-66; Плавська 1-20; Пушкина 0-18; Степова 1; Таврійська(Леніна) 2-31; Червоноармійська 1-14; Чкалова 3-28; Шабовти 1-52; Шевченка 3-12; Щорса 2-21
Ярошик:
Дружби 0-133
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1284, 1380, 4097, 4217, 4243, 4280, 4361, 4426, 4499, 4673, 4823, 4843, 4900, 4904, 4910, 4925, 5027, 5243
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Ф-646 зах в РП-5 з 16:05 по 21:13 13.10.2021 21:26:14
Східне РУ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-61; 78 Укріпрайона 3-30; Абрикосова(Орджонiкiдзе) 3-43; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Арабатський 1-11; Белiнського 3-27; Бірючанська (Урицького) 3-31А; Братів Коваленко 3-67; Братів Коваленко 11-67; Вадія Гака (Крупської) 2-29; Виноградна(ЛібкнихтаК) 3-3А, 5, 7-50; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; Дровникова 1-53а; Затишна (Птахова) 3-6; Зелена 106-106а; Квіткова(Островського) 1-34; Ковпака 1-47А; Колективна(Колгоспна) 1-10, 12, 14-36, 38, 40; КомбатаД 2; Коцюбинського 16, 42а, 72, 76-78; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лазурна(МарксаК) 142-146; Лікарняний 2-11; Лободи 1-31А; Лободи 2-33; Мельнікової Любові 3; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Молодiжна 1-82; Невського 3-5а; Некрасова 3-35; Паризької Комуни 1, 5, 7-7а, 9, 11, 13-13А, 15-15 а, 17, 19, 21, 23, 25-27, 29-90; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 4-40; Північна9 3-18; Плавська 18; Приморська 4а-55, 61-63; Прихненкa 4-25; Світлий (Щорса) 1-10а; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 2-74; Соборна(Воровського) 200, 202-273; Сонячна 5-12; Сонячний 1-2; Степна 1-33; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20; Шкільний 1-20; Шуменська 1-109; Щаслива(Котовського) 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1201, 1253, 1254, 1258, 1278, 1288, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4090, 4099, 4134, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4279, 4280, 4288, 4294, 4314, 4327, 4438, 4460, 4463, 4469, 4502, 4508, 4511, 4512, 4513, 4515, 4546, 4564, 4568, 4585, 4637, 4707, 4713, 4738, 4741, 4751, 4775, 4786, 4788, 4794, 4805, 4807, 4819, 4823, 4828, 4856, 4871, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4932, 4967, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5035, 5078, 5115, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5233, 5247
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 645 з 16:04 по 17:09 13.10.2021 16:34:16
Східне РУ Новоолексіївка:
Вишнева(Комсомольська) 46, 48, 50-105; Дорожня 2-24; Дружби народів(Червоноармійська) 7, 9, 17, 26, 35, 47, 53, 67, 70, 75, 84, 86; Елеваторна 1-14, 16-22; Залізнична 118, 120-166; Злагоди(Чапаєва) 30, 32, 34, 36, 40, 44-46, 48, 50, 52-119; ЛесіУкраїнки(30рЖовтня) 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-59, 61-63, 65-71, 73-77, 79-89; Меліораторів 0-3; Новоолексіївська 2, 18; Південа 3-29; Центральна(Петровського) 4 пер, 6 пер, 10А, 61-63, 70-106, 108-162
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1251, 1284, 1299, 1303, 1785, 1794, 1796, 4002, 4009, 4153, 4215, 4225, 4300, 4389, 4566, 4656, 4658, 4670, 4714, 4715, 4804, 4823, 4923, 4930, 4941, 4943, 5000, 5177, 5180
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 715 з 16:00 по 20:53 13.10.2021 20:29:06
Східне РУ Веснянка:
Миру 1-36; Молодіжна 0-22
Новодмитрівка:
40 років Жовтня 3-88; Вишнева(Леніна) 1-79; Мирy 1-69; Молодіжна 5; Нова 1-23; Садова 3-24; Шевченка 1-84; Шкільна 1-82
Новоолексіївка:
Будівельників 12-15, 17-19; Тітова 1-95
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1284, 4094, 4097, 4518, 4739, 4772, 4823, 4842, 4843, 4904, 4941, 4966, 5211
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 712 з 15:53 по 18:39 13.10.2021 16:42:55
Східне РУ Новоолексіївка:
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гоголя 3-60; Гончарова 1-19; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Горького 4-22; Деповська 2-12; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; ЛеонідаБикова(Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів(Калінiна) 1-36; Новоселів(Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південа 31-32; Польова 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна(Котовського) 1-41; Степова(Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська(Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 28-56
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Центральна(Леніна) 15, 17-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1206, 1208, 1254, 1258, 1267, 1272, 1303, 1380, 1790, 4030, 4047, 4097, 4166, 4167, 4263, 4280, 4307, 4378, 4423, 4522, 4607, 4640, 4780, 4823, 4842, 4843, 4904, 4924, 4941, 4980, 5118, 5119, 5123, 5170, 5174, 5266
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 714 з 15:52 по 19:41 13.10.2021 16:05:34
Східне РУ Азовське(Фрунзе):
Більшовик 1-42; Гагаріна 1-22, 24, 26; Комарова 1-41; Леніна 0-27; Приципіловка 0-41; Східна 1
Генічеськ:
Заповiдна 2
Придорожне:
Мелітопольська 1-96; Приморська 1-75; Сереневая 23-25; Шевченко 1-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1212, 1317, 1388, 1772, 1773, 1777, 4057, 4164, 4227, 4245, 4412, 4495, 4558, 4613, 4642, 4748, 4823, 4843, 4846, 5117, 5172, 5183, 37524971
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 702 з 15:47 по 17:56 13.10.2021 17:57:54
Східне РУ ГенічеськаГірка:
Азовська 7А, 7б-7в, 8а-10, 11-11а, 11б-12а, 39, 150-175, 177-178, 181-191; Виноградна 6а-12Д, 14, 14д-16, 17, 67, 79; Мисливська 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1204, 1244, 1708, 4038, 4305, 4318, 4426, 4434, 4502, 4559, 4582, 4776, 4777, 4809, 4881, 4977, 4997, 5077, 5171, 5245, 5261, 5262
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 685 з 15:29 по 16:00 13.10.2021 16:13:09
Східне РУ Українське:
Бобровного 2Н-32Н
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-328 Л-2 Іванівка з 15:23 по 17:23 13.10.2021 15:41:08
Східне РУ Щасливцеве:
Морська 51-53а, 74; Набережна 40Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5198
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-931 Геническ з 13.10.2021 15:23 по 14.10.2021 10:36 14.10.2021 08:49:21
Східне РУ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-7а, 7 б, 8-8а, 10А, 11А, 12А-38К, 40-43, 44а-45б, 59а, 75, 175А-176, 179-180; Виноградна 1-5а, 9, 13-14б, 16а, 17а-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 64-65, 67а-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 12-16; Набережна 31Н-32а; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-39Д; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1223, 1253, 1254, 1256, 1258, 1303, 4082, 4097, 4132, 4195, 4280, 4472, 4475, 4518, 4564, 4599, 4604, 4683, 4861, 4895, 5044, 5051, 5053, 5059, 5079, 5113, 5182, 5207, 81000070
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 684 з 15:18 по 16:00 13.10.2021 16:07:40
Східне РУ Новоолексіївка:
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гоголя 3-60; Гончарова 1-19; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Горького 4-22; Деповська 2-12; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; ЛеонідаБикова(Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів(Калінiна) 1-36; Новоселів(Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південа 31-32; Польова 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна(Котовського) 1-41; Степова(Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська(Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 28-56
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Центральна(Леніна) 15, 17-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1206, 1208, 1254, 1258, 1267, 1272, 1303, 1380, 1790, 4030, 4047, 4097, 4166, 4167, 4263, 4280, 4307, 4378, 4423, 4522, 4607, 4640, 4780, 4823, 4842, 4843, 4904, 4924, 4941, 4980, 5118, 5119, 5123, 5170, 5174, 5266
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 714 з 15:16 по 15:42 13.10.2021 15:16:56
Південне РУ Таврія:
Молодіжна 14
Одиничне відключення з 13.10.2021 15:00 по 14.10.2021 10:05 14.10.2021 09:46:44
Східне РУ Стрілкове:
50роківПеремоги 67, 80А; Азовська 1-20, 118-120; Берегова 12/21, 13/10, 36А; Виноградна 4; Гагарина 1-17; Ковильна 0-9; Молодіжна 1-7; Морський 2; Новий 1-11; Приморська 1-131; Садова 1-32; Світла 1-64А; Сивашська 50; Східна 1-37, 68-84; ЧерепковаВ 15-63в; Центральна(Леніна) 1-310-б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1258, 1284, 1339, 1701, 1755, 4034, 4082, 4280, 4285, 4366, 4368, 4374, 4427, 4509, 4518, 4564, 4585, 4596, 4618, 4646, 4663, 4681, 4709, 4737, 4746, 4812, 4822, 4823, 4827, 4843, 4872, 4920, 4940, 4941, 4983, 5022, 5040, 5056, 5075, 5096, 5213, 11116.1
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 722 з 14:53 по 15:28 13.10.2021 15:29:26
Східне РУ Стрілкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-72, 86-102А; Берегова 6Б-7/7, 9/1-11/2, 11/7-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-6А; Східна 62Б
Щасливцеве:
Нахімова 16; Сивашська 0-2, 4-76, 84
Щасливцівська с/рада:
Азов плюс"-Дачний масив, вул.Березнева 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1243, 1245, 1268, 1272, 1380, 1704, 4123, 4280, 4588, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4855, 4873, 4880, 4970, 5172, 5189, 11116.1, 37524934
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 694 з 14:53 по 15:28 13.10.2021 15:26:21
Східне РУ Стрілкове:
Гагарина 17а-48; Квіткова 3; Морський 1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1216, 1705, 1727, 4419, 4507, 4539, 4565, 4628, 4696, 5112
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 724 з 14:53 по 15:28 13.10.2021 15:30:43
Південне РУ ЗалізнийПорт:
кадастровий номер 6522384300:02:001:0436 б/н; кадастровий номер: 6522384300:02:001:0564 б/н; кадастровий номер: 6522384300:02:001:0566 б/н; кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 .; Кооперативна 54; Маячна 8/1; Миру 22, 22 В, 23 в, 44-44/1, Б/Н; Морська 1, 1-К-1 М, 2 Н-3, 4, 5, 6/1-8-Б, 8В-11/1, 12, 13-15Б, 16/1-17, 18Б, 19/1-20 А, 20 Г, 21/1-23, 23Б/1, 24, 25-25/1, 25/16-25/19, 25/8-25 А, 25 Д, 25З, 25 Я-29Г/1, 29Д-31 В, 31 З-31К, 32-33Б, 34-38 а, 40-75, б/н, Б/Н, Б\Н, діл.1; Перспективна Б\Н; Садова 38, 40А-40В, 45А-45Б, 46А, 48, 65; Травня1 41, 43, 45-62, 62А-74, 76, 78, 80, 82, 108; Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 15 А, 16-17, 17б-18А, 19-39А, 41-43а, 43 Г, б/н, Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 50, 161, 350, 452, 453, 461, 468, 477, 481, 486, 511, 581, 620, 626, 675, 676, 677, 812, 856, 864, 870, 894, 904, 905, 913, 915, 923, 925, 931, 991, 1048, 1059, 1062, 1067, 1070, 1092, 1097, 1150, 1191, 1192, 1193, 1199, 1208, 1209, 1276, 1281, 1293, 1306, 1328, 1364, 1372, 1373, 1429
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 842 з 14:52 по 14:54 13.10.2021 15:17:28
Східне РУ Щасливцеве:
Айвазовського 61; Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 5-17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78-80, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4А, 5а/1-6-А, 7А-8А, 9в-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А, 129А; Приморська 2; Сивашська 0-2А, 81, 85-99; Набережна 1-14, 20, 25-27; Радянська(Зелена) 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1253, 1254, 1258, 1284, 1303, 4082, 4097, 4132, 4227, 4254, 4280, 4402, 4448, 4482, 4518, 4524, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4630, 4823, 4843, 4902, 4941, 4948, 4949, 4970, 5044, 5248
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 693 з 14:51 по 15:28 13.10.2021 14:58:08
Східне РУ Стрілкове:
Азовська 26-54; Акацій 39-84; Берегова 9, 27А-27Ф, 41а-71; Вишнева 46; Морська 32-44; Південна 5; Щаслива 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1231, 1339, 1693, 1715, 1769, 4065, 4139, 4600, 4608, 4627, 4628, 4642, 4689, 4752, 4857, 4862, 4901, 4950, 4996, 5043, 5071, 5097, 5206, 5219, 5249, 81000044
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 723 з 14:50 по 15:28 13.10.2021 15:33:53
Східне РУ Веснянка:
Миру 1-36; Молодіжна 0-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4094, 4772, 4904, 4941
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ Ф-712 отпайка ЛР-18 з 14:49 по 18:39 13.10.2021 15:13:17
Північне РУ Кочубеївка:
Арташанська 1-85
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-210 А Л-1 Високопілля з 14:48 по 21:40 13.10.2021 20:44:06
Західне РУ Олешки:
Баштанний(Куйбишева пров) 2; Київська(БєдногоД) 4; Полтавський 4, 16, 25; СікорськогоІ(Куйбишева) 17А, 22, 24, 26-26 А, 27 Б-31, 38-74; Тихий 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 82
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-887 Л-1 Олешки з 14:48 по 15:18 13.10.2021 15:07:17
Західне РУ Знам’янка:
не визначено 0-27; Незалежна 59; Незалежності 2-23, 31-61; Східна 0-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-306 Л-1 Білозерка з 14:37 по 16:14 13.10.2021 16:24:54
Східне РУ Атамань:
Козацька(Ворошилова) 1-42; Свободи(Ленiна) 3-89; Степова(Свердлова) 1-35
Нова Праця:
Ветеранів(Пiонерська) 1-46; Гагаріна 0-42; Лермонтова 1-20; Мiчурина 1-37
Попівка:
Зелена 0-26; Південна 3-12; Степова 5-19; Тітова 1-5
Сиваш:
Берегова 0-16; Ветеранів 0-19; Залізнична 2-9; Зелена 0-7; Комсомольска 0-16; Молодіжна 0-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 4097, 4268, 4554, 4843, 4941, 5186, 5241
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ ФР-12 з 14:36 по 18:58 13.10.2021 14:36:54
Південне РУ Скадовськ:
ФранкаІ 21
Одиничне відключення з 14:20 по 14:40 13.10.2021 14:39:47
Центральне РУ Сергіївка:
Степова 1-33; Центральна 1-37, 39-41, 43, 45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 245, 3403, 4282, 4810
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-111 Л-2 Каховка з 14:20 по 15:15 13.10.2021 14:22:15
Західне РУ Олешки:
Нижня 204Б, 217, 219, 221, 223, 225, 227-227а, 229, 231, 237А, 243, 245-247, 249, 251-287, 290-324; Шевченка 25, 27-28, 30-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-79 Л-1 Олешки з 14:14 по 14:54 13.10.2021 14:23:37
Центральне РУ Червона Поляна:
Пушкіна 5-85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-391 А Л-1 Чаплинка з 14:06 по 15:02 13.10.2021 11:14:24
Центральне РУ Нова Маячка:
Одеська 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189А
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-885 Л-2 Олешки з 13:58 по 14:45 13.10.2021 14:09:21
Північне РУ Монастирське(Ударник):
Садова 17
Одиничне відключення з 13:50 по 15:47 13.10.2021 15:58:50
Східне РУ Веснянка:
Миру 1-36; Молодіжна 0-22
Новодмитрівка:
40 років Жовтня 3-88; Вишнева(Леніна) 1-79; Мирy 1-69; Молодіжна 5; Нова 1-23; Садова 3-24; Шевченка 1-84; Шкільна 1-82
Новоолексіївка:
Будівельників 12-15, 17-19; Тітова 1-95
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1284, 4094, 4097, 4518, 4739, 4772, 4823, 4842, 4843, 4904, 4941, 4966, 5211
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 712 з 13:29 по 14:49 13.10.2021 13:31:25
Центральне РУ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 64; Оборонна 2-24
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-28 А Л-3 Чаплинка з 13:23 по 13:57 13.10.2021 11:12:28
Північне РУ Високопілля:
Вокзальна 32
Одиничне відключення з 13:21 по 14:46 13.10.2021 14:46:02
Південне РУ НоваЗбур’ївка:
Ринкова(Щорса) 18, 20-33, 35, 37-54; Шкільна 1-28, 29-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1279, 1426
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-44 Л-2 Г.Пристань з 13:16 по 16:53 13.10.2021 16:57:14
Західне РУ Олешки:
Житлоселище 18
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до ж/б Житлоселищє, 18 з 12:51 по 14:00 13.10.2021 14:02:41
Центральне РУ Каховка:
Набережна 29; Пушкіна 179, 181, 183, 185, 187, 189, 204-220; Тургенєва 2, 4-16, 18, 20, 22, 31-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3337
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-28 Л-3 Каховка з 12:45 по 15:32 13.10.2021 12:47:07
Центральне РУ Князе-Григорівка:
Таврійська(Фрунзе) 210
Одиничне відключення з 12:43 по 17:32 13.10.2021 17:23:09
Центральне РУ Чаплинка:
Гагаріна 1-14, 15-43; Каланчацька(60років Жовтня) 67 А, 69, 71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-3 Чаплинка з 12:42 по 13:20 13.10.2021 11:06:53
Східне РУ Азовське(Фрунзе):
Гагаріна 34
Одиничне відключення з 12:41 по 14:50 13.10.2021 13:07:49
Західне РУ Станіслав:
Сонька Сергія Морпіха (Флотська) 26
Одиничне відключення з 12:35 по 14:50 13.10.2021 12:47:10
Західне РУ Херсон:
Старостіна(Церковна) 52
Одиничне відключення з 12:30 по 21:16 13.10.2021 21:32:32
Центральне РУ Чаплинка:
Шкільна 1-40, 40Б-57
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-35 Л-2 Чаплинка з 12:21 по 12:41 13.10.2021 10:55:41
Південне РУ Карабулат(Ленінське):
Космонавтів 5-8, 11-20, 22-25, 32, 40-47; Космонавтів 1-43; Шкільна 54, 61-62, 77-93
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-1 Скадовск з 12:18 по 14:00 13.10.2021 12:18:40
Північне РУ Мала Олександрівка:
Степова 12
Одиничне відключення з 12:17 по 15:45 13.10.2021 15:05:50
Східне РУ Сивашівка:
Набережная 30
Одиничне відключення з 12:15 по 14:42 13.10.2021 13:32:36
Південне РУ Новомиколаївка:
Гагаріна 28-45; проспект Миру (Кірова проспект) 31; Робітнича 71, 74-86, 88, 90
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-344 Л-3 Скадовск з 12:14 по 13:17 13.10.2021 12:14:48
Північне РУ Новопавлівка:
Корольова 53
Одиничне відключення з 12:12 по 14:00 13.10.2021 13:51:41
Східне РУ Чкалово:
Південа 46
Одиничне відключення з 12:06 по 14:40 13.10.2021 13:32:53
Центральне РУ Чаплинка:
Лермонтова 1-21, 24, 26, 28
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-2 Чаплинка з 11:56 по 12:20 13.10.2021 11:04:28
Центральне РУ Каховка:
Мелітопольська 96/1; Портова 2А-4; Пушкіна 1, 3, 5; Слобідська(Енгельса) 13, 15-46, 48-50А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3783, 4381
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-458 Л-2 Каховка з 11:53 по 12:42 13.10.2021 11:56:12
Південне РУ НоваЗбур’ївка:
Український 1
Одиничне відключення з 11:37 по 12:42 13.10.2021 12:43:20
Західне РУ Херсон:
Олешківська4(Цюрупинська4) 4
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩж/д Олешківська4(Цюрупинська4), б. 4 з 11:35 по 13:43 13.10.2021 13:32:31
Південне РУ Гола Пристань:
Учбова 53
Одиничне відключення з 11:27 по 14:10 13.10.2021 14:11:31
Західне РУ Раденськ:
Інтернаціональна 5 А, 18; Маяковського 1-10/2; Миру 32, 34; Праці 1-5, 7-8; Раденська(Радянська) 46-48, 50-52, 54-57, 59-69, 71, 73, 75; Спортивний 1-10; Шкільна 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Ювілейна 7-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 79000809
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-303 Л-1 Олешки з 11:23 по 13:14 13.10.2021 13:10:59
Північне РУ Веселе:
Дорожня 1, 3-4А; Зарічна(Горького) 1-48; Західна 1, 3, 5-28; Західний 1-13; Козацький 9-11; Мирний 1-3; Польова 19; Чайковського 15, 30А, 55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7413
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-1 Берислав з 11:17 по 11:39 13.10.2021 11:19:08
Центральне РУ Мала Лепетиха:
Кірова 29-59, 62, 66-73
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-216 Л-2 Лепетиха з 11:17 по 14:26 13.10.2021 13:29:46
Західне РУ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 111; Нестерова 115; Північна14 98
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-137 Херсон з 11:10 по 15:20 13.10.2021 11:20:38
Західне РУ Херсон:
Північна14 90/121-112/116
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-137 Л-2 Херсон з 11:03 по 14:30 13.10.2021 11:33:30
Центральне РУ Любимівка:
УкраїнкиЛ.(Пролетарська) 35А
Одиничне відключення з 10:59 по 13:10 13.10.2021 13:12:46
Західне РУ Херсон:
Придніпровська2 8
Одиничне відключення з 10:57 по 13:40 13.10.2021 13:48:01
Центральне РУ Велика Лепетиха:
Січня9 27
Одиничне відключення з 10:55 по 12:25 13.10.2021 12:11:55
Південне РУ Суворівка:
Степова б/н
Одиничне відключення з 10:34 по 13:19 13.10.2021 12:26:59
Центральне РУ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 35-45, 47; Горького 12; Дружби(Дзержинського) 32, 34-34А, 36, 38, 40-42; Новоселівська(Жовтнева) 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2255, 2293, 3334
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-7 Н.Каховка з 10:26 по 10:53 13.10.2021 10:09:27
Центральне РУ Добросілля:
Підлісна 1-13; Щаслива 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-47, 49, 51, 53, 55, 57-
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-278 Л-2 Олешки з 10:16 по 14:21 13.10.2021 10:36:43
Східне РУ Новотроїцьке:
Калинова(Калініна) 111
Одиничне відключення з 10:15 по 13:07 13.10.2021 12:15:02
Північне РУ Мала Шестірня:
Молодіжна 1-58; Шкільний 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 77, 111
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 Високопілля з 10:10 по 17:58 13.10.2021 17:13:34
Східне РУ Новопокровка:
Хмельницького Богдана 2
Одиничне відключення з 10:07 по 14:43 13.10.2021 12:45:21
Східне РУ Вознесенка:
Південна 32
Одиничне відключення з 10:07 по 16:09 13.10.2021 10:22:32
Західне РУ Херсон:
Прибережний 6
Одиничне відключення з 10:02 по 22:09 13.10.2021 22:13:10
Південне РУ НоваЗбур’ївка:
Зоряна(МарксаК) 75а
Одиничне відключення з 09:53 по 11:33 13.10.2021 11:34:30
Центральне РУ Кожум'яки:
60 років Жовтня 1-6; Гагаріна 2-23; Шевченко 1-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7062
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-29 Л-1 Рогачик з 09:52 по 16:15 13.10.2021 15:10:33
Центральне РУ Строганівка:
Таврійська 63
Одиничне відключення з 09:48 по 10:38 13.10.2021 10:18:16
Південне РУ Гостроподолянське:
Затишна (Пролетарська) 26
Одиничне відключення з 09:44 по 11:07 13.10.2021 11:10:07
Південне РУ Скадовськ:
ГуманенкоВ 12 А
Одиничне відключення з 09:40 по 14:01 13.10.2021 14:01:13
Західне РУ Чорнобаївка:
Набережна 2А-2В, 29А
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-806 Білозерка з 09:28 по 10:12 13.10.2021 10:26:33
Західне РУ Олешки:
Центральна(Пролетарська) 42
Одиничне відключення з 09:25 по 15:42 13.10.2021 12:36:26
Західне РУ Приозерне:
Сонячна 14
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ КТП-1139 Л-3 Херсон з 09:24 по 13:10 13.10.2021 13:05:44
Східне РУ Атамань:
Козацька(Ворошилова) 1-42; Свободи(Ленiна) 3-89; Степова(Свердлова) 1-35
Нова Праця:
Ветеранів(Пiонерська) 1-46; Гагаріна 0-42; Лермонтова 1-20; Мiчурина 1-37
Попівка:
Зелена 0-26; Південна 3-12; Степова 5-19; Тітова 1-5
Сиваш:
Берегова 0-16; Ветеранів 0-19; Залізнична 2-9; Зелена 0-7; Комсомольска 0-16; Молодіжна 0-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 4097, 4268, 4554, 4843, 4941, 5186, 5241
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ ФР-12 з 09:21 по 13:21 13.10.2021 11:42:03
Центральне РУ Нова Маячка:
Одеська 171
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-885 Л-2 Олешки з 09:11 по 14:45 13.10.2021 09:31:57
Західне РУ Великі Копані:
Ковальський (Ковальний) 6
Одиничне відключення з 09:06 по 14:10 13.10.2021 10:26:13
Західне РУ Зимівник(Куйбишеве,Геологів):
Дружби 25
Одиничне відключення з 09:00 по 21:18 13.10.2021 21:03:54
Південне РУ Скадовськ:
Сергіївська(Радянська) 53
Одиничне відключення з 08:56 по 14:00 13.10.2021 14:00:16
Західне РУ Сонячне:
Молодіжна 9
Одиничне відключення з 08:52 по 14:00 13.10.2021 11:35:04
Західне РУ Степанівка:
Ракетна 21
Одиничне відключення з 08:50 по 11:48 13.10.2021 11:48:39
Західне РУ Крутий Яр:
Донецька 1-25; Запорізька 3-18; Колгоспна 1; Крутоярська 1-23; Погарська 2-18; Шкільна 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 5426, 5705, 7328, 11116.1, 20009, 20105, 20126, 20196, 20197, 20316, 20954
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 635 з 08:43 по 10:53 13.10.2021 10:55:44
Центральне РУ Горностаївка:
Шевченка 1-Б
Одиничне відключення з 08:40 по 09:28 13.10.2021 10:09:21
Центральне РУ Нижній Рогачик:
40 років Перемоги 2-59; Радянська 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7074, 7167, 7169, 111006
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-1 Рогачик з 08:35 по 12:22 13.10.2021 11:28:32
Західне РУ Херсон:
РазінаСтепана 34, 39, 41; Тираспольська 26, 28; Тираспольська/Українська 27/40; Українська 9 гараж літера"В", 32-32А, 37-42, 42А, 45-53, 56, 60-62А, 64, 66, 68, 70, 76-78, 80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5626
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-5 Херсон з 08:31 по 17:20 13.10.2021 17:20:55
Західне РУ Херсон:
Залізняка Партизана(Теплоенергетиків) 43
Одиничне відключення з 08:25 по 15:50 13.10.2021 15:37:18
Південне РУ Антонівка:
Будівельників 40
Одиничне відключення з 08:04 по 13:32 13.10.2021 13:32:20
Західне РУ Станіслав:
Миру(25з’їзду КПРС) 57
Одиничне відключення з 07:56 по 13:50 13.10.2021 08:11:30
Північне РУ Берислав:
Херсонська 169
Одиничне відключення з 07:21 по 13:29 13.10.2021 07:30:33
Західне РУ Херсон:
Чорноморська 161
Одиничне відключення з 07:17 по 11:45 13.10.2021 12:22:16
Західне РУ Особ. рахунки пром.: 5, 7056 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-608 2Т Л-14 Херсон з 07:12 по 08:08 13.10.2021 08:32:52
Західне РУ Особ. рахунки пром.: 5, 3848 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-274 1Т Л-3 Херсон з 07:11 по 07:38 13.10.2021 08:02:14
Західне РУ Херсон:
Старий Аеропорт 1
Одиничне відключення з 07:01 по 07:11 13.10.2021 07:05:23
Західне РУ Херсон:
Мала Садова 7
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-274 2Т Л-12 Херсон з 06:31 по 07:38 13.10.2021 07:43:51
Центральне РУ Горностаївка:
Березня8 56
Одиничне відключення з 05:43 по 06:26 13.10.2021 06:27:44
Західне РУ Херсон:
ВазоваІ 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-836 1Т Л-8 Херсон з 05:19 по 07:24 13.10.2021 07:38:37
Західне РУ Софіївка:
Гагаріна 1-20; Нова 0-20Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-723 Л-1 Білозерка з 03:51 по 05:30 13.10.2021 05:23:04
Західне РУ Херсон:
Шенгелія 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6614
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩж/д Шенгелія 6 з 01:52 по 05:35 13.10.2021 06:45:09
Південне РУ Хорли:
Горького 1-52; Жовтнева 2-52; Леніна 1-46; Медова (Червоноармійська) 1-16; Молодіжна 1-12; Морська 1-5; Набережна 6 Б-7; Першотравнева 1-37; Прикордонна 3-Б/о Строитель; Радгоспна 1-64 А; Смірнова 0-58; Степова 2-22; Чорноморська 0-54; Шкільна 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423, 5017, 5031, 5046, 5047, 5050, 5061, 5069, 5070, 5074, 5081, 5097, 5099, 5128, 5169, 5186, 5189, 5191, 5192, 5193, 5195, 5224, 5254, 5255, 5267, 5278, 5281, 5288, 5296, 5301, 5310, 5313, 5319, 5324, 5327, 5332, 5337, 5354, 5363, 5364, 5366, 5397, 5406, 5422, 5424, 5433, 5436, 5437, 5448, 5450, 5451, 5457, 5458, 5461, 11118, 15742, 15743, 15750, 15758, 15760, 15768, 15771, 15776, 15777, 15778, 15782, 15818, 15820, 91000509, 91000522, 91000523, 91000569, 112154072156
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ ВЛ-10кВ Ф-8412 Рек.-1 + з 00:08 по 05:21 13.10.2021 00:32:30
Нагору