Аварийные отключения




Районное подразделение Населенный пункт Причина Время
19.2.2018
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля, Банкова (Леніна) Високопілля, Визволителів (Червоноармійська) відключення ПЛ 0.4 кВ з 19.02.2018 17:00 по 19.02.2018 17:40
Високопільський РЕЗ і ЕМ Буцівське, Набережна Камене, Камене Камене, Миру Камене, Садова Камене, Степова Нова Калуга, Артема Нова Калуга, за межами села Нова Калуга, Садова Нова Калуга, с.Н.Калуга 0.2 км. до с.Реконструкція Нова Калуга, Степова Нова Калуга, Шевченка Нова Калуга, Шкільна Новопавлівка, Гагаріна Новопавлівка, Корольова Новопавлівка, Миру Первомайське, Молодіжна Первомайське, Чапаєва Первомайське, Щорса Червона Людмилівка, КосмодемянськоїЗ Червона Людмилівка, с.Червонолюдмилівка, 1 км до с. Новопавлівка Червона Людмилівка, Черврнолюдмилівка відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 20:30 по 19.02.2018 21:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ, Арабатський Генічеськ, Ковпака Генічеськ, Курасова Генічеськ, Лободи Генічеськ, Парижської Комуни відключення в ТП з 19.02.2018 14:06 по 19.02.2018 16:28
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Приморське, Берегова Приморське, Західна Приморське, Лазурна Приморське, Леніна Приморське, Миколаївська Приморське, Миру Приморське, Морська Приморське, Набережна Приморське, Навпроти б.в. Корабел Приморське, Піщана Приморське, Приморська Приморське, Сонячна Приморське, Східна Приморське, Харківська Приморське, Херсонська Приморське, Чорноморська відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 12:01 по 19.02.2018 13:45
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ c.Тендрівка, Вишнева Бехтери, Будівельників Бехтери, Виноградна Бехтери, Виробнича база за селом Бехтери, Ворошилова Бехтери, Горького Бехтери, Жовтнева Бехтери, Калініна Бехтери, Кірова Бехтери, КТП в полі траса Чулаківка Бехтери 12 км Бехтери, Кутузова Бехтери, Леніна Бехтери, Лікарняна Бехтери, Лісництво Бехтери, Молодіжна Бехтери, Нова Бехтери, Потіївський кордон землі Бехтерської с/ р Бехтери, Прикордонна Бехтери, Радянська Бехтери, Радянський Бехтери, Садова Бехтери, Степова Бехтери, Степовий Бехтери, Суботи Бехтери, Суворова Бехтери, Таврійська Бехтери, Технікум Бехтери, Торговий Бехтери, Травня1 Бехтери, Траса Гопри Бехтери 34 км Бехтери, Траса Гопри Бехтери 36 км базова станція ЮМС Бехтери, Ушакова Бехтери, Ферма за селом Бехтери, Фрунзе Бехтери, Чапаева Бехтери, Чорноморська Бехтери, Шкільна Більшовик, вул. Степова Буркути, Асканійська Буркути, вулиця1 ВеликаКардашинка, Зелена ВеликаКардашинка, Козацька ВеликаКардашинка, Кримська ВеликаКардашинка, Лісгосп за межами села ВеликаКардашинка, Лісна ВеликаКардашинка, Лісовий ВеликаКардашинка, Меліораторів ВеликаКардашинка, Мирний ВеликаКардашинка, Миру ВеликаКардашинка, Молодіжна ВеликаКардашинка, Новоселів ВеликаКардашинка, Одеська ВеликаКардашинка, Першотравнева ВеликаКардашинка, Подільська ВеликаКардашинка, Прокопенко ВеликаКардашинка, Садова ВеликаКардашинка, Середній ВеликаКардашинка, Степовий ВеликаКардашинка, Траса Гопри Цюрупинск ВеликаКардашинка, УкраїнкиЛ ВеликаКардашинка, Українська ВеликаКардашинка, ХмельницькогоБ ВеликаКардашинка, Черкаська ВеликаКардашинка, Шевченка ВеликаКардашинка, Шкільна Великі Клини, Жовтнева Великі Клини, Кірова Великі Клини, Конотопа Великі Клини, Луначарського Великі Клини, Новоселів Великі Клини, Пангало Великі Клини, РадянськоїНауки Великі Клини, Ферма Гладківка, Гагаріна Гладківка, Гагарінапров Гладківка, ДНС в полі Гладківка, Кірова Гладківка, Леніна Гладківка, Лісна Гладківка, Миру (Жовтнева) Гладківка, Молодіжний Гладківка, На території лісомисливського підприємства Гладківка, Нова Гладківка, Садова Гладківка, Совхозний Гладківка, Степова Гладківка, Учбова Гладківка, Центральна Гладківка, Шкільна Гола Пристань, 200 років Голій Пристані Гола Пристань, 24ГвардійськойДивізії Гола Пристань, Берегова Гола Пристань, Березнева (Будьоного) Гола Пристань, Бєляєва Гола Пристань, БрагиМ Гола Пристань, Будівельників Гола Пристань, Висовіна Гола Пристань, ВовчкаМ Гола Пристань, Ворошилова Гола Пристань, Гагаріна Гола Пристань, Гончарова Гола Пристань, Горького Гола Пристань, Дачи за городом Гола Пристань, Дачі траса Гопри Гладківка 12 км Гола Пристань, Депутатська Гола Пристань, Дніпрова Гола Пристань, Довженко Гола Пристань, Дружби Гола Пристань, Дубініна Гола Пристань, Енгельса Гола Пристань, Енергетиків Гола Пристань, Жовтневий Гола Пристань, Зарічна Гола Пристань, Зелена Гола Пристань, Ігнатченко Гола Пристань, Каховська Гола Пристань, Київська Гола Пристань, Козацька Гола Пристань, Комарова Гола Пристань, Комсомольська Гола Пристань, Комунарів Гола Пристань, Корольова Гола Пристань, Королюка Гола Пристань, Космодем’янськоїЗ Гола Пристань, Коцюбинського Гола Пристань, Кошового Гола Пристань, КрупськоїН Гола Пристань, КуликаІ Гола Пристань, Курортний Гола Пристань, Ларіонова Гола Пристань, Леніна Гола Пристань, Лермонтова Гола Пристань, Лісна Гола Пристань, Лугова Гола Пристань, Макаренко Гола Пристань, МарксаК Гола Пристань, Матросова Гола Пристань, Миколаівська Гола Пристань, Миру Гола Пристань, Мінська Гола Пристань, Молодіжна Гола Пристань, Московська Гола Пристань, Набережна Гола Пристань, Надії Гола Пристань, Нафтовий Гола Пристань, Новоселів Гола Пристань, Обєкт біля цвинтаря за містом Гола Пристань, Обїздна Гопри Скадовск Гола Пристань, Объездная Гола Пристань, ОлійникаС Гола Пристань, Перемоги Гола Пристань, Піонерський Гола Пристань, Піщаний Гола Пристань, Покришева Гола Пристань, Полякова Гола Пристань, Пушкіна Гола Пристань, Радгоспний Гола Пристань, Садова Гола Пристань, Свободи Гола Пристань, Степна Гола Пристань, Стрельченко Гола Пристань, Суботи Гола Пристань, Суворова Гола Пристань, Тельмана Гола Пристань, Торговий Гола Пристань, Травня1 Гола Пристань, Траса Гопри Гладковка 7 км ферма Гола Пристань, ферма Гола Пристань, Фермерська Гола Пристань, ФранкаІ Гола Пристань, Фрунзе Гола Пристань, Херсонська Гола Пристань, ХмельницькогоБ Гола Пристань, Чайковського Гола Пристань, Чапаєва Гола Пристань, Червоноармійська Гола Пристань, Чумацький Гола Пристань, ШевцовоїЛ Гола Пристань, Шевченка Гола Пристань, Шкільний Дачі Кардашинка, Дачи Кардашинка Дачі Кардашинка, Траса Гопри Кардашинка 9 км Долматівка, 60роківЖовтня Долматівка, Гагаріна Долматівка, Горького Долматівка, Калініна Долматівка, Леніна Долматівка, Рівненська ЗалізнийПорт, Авілова ЗалізнийПорт, біля б/в Водник ЗалізнийПорт, кадастровий номер 6522384300:02:001:0436 ЗалізнийПорт, кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 ЗалізнийПорт, Кооперативна ЗалізнийПорт, Кутузова ЗалізнийПорт, Маячна ЗалізнийПорт, Маячний ЗалізнийПорт, Миру ЗалізнийПорт, Мор кордон за межами села землі Ж.Порт с/р 58 ЗалізнийПорт, Морська ЗалізнийПорт, На узбережжі ЗалізнийПорт, Перспективна ЗалізнийПорт, Підстанція ЗалізнийПорт, Садова ЗалізнийПорт, Травня1 ЗалізнийПорт, Шкільна Збур’ївка, Дружби Збур’ївка, Збурьевка насосна станція Збур’ївка, Леніна Збур’ївка, Перемоги Збур’ївка, Садова Збур’ївка, Степова Збур’ївка, Травня1 Збур’ївка, Шкільна Кардашинка, Українська Коммуна, Леніна Коммуна, Молодіжна Коммуна, Пролетарська Коммуна, Радянська Кохани, Гопри Кохани 6 км землі Кардашинської с/р Круглоозерка, 1Травня Круглоозерка, Березня8 Круглоозерка, Ветеранів Круглоозерка, Комсомольська Круглоозерка, Леніна Круглоозерка, Миру Круглоозерка, Промислова база КТП в полі Круглоозерка, Садова Круглоозерка, Східна Круглоозерка, Шкільна Лиманівка, 50років Жовтня Лиманівка, Енгельса Лиманівка, Калініна Лиманівка, Мічуріна Лиманівка, Садова МаліКопані, Вічної Віри Миколаївни МаліКопані, Гагаріна МаліКопані, Горького МаліКопані, Кірова МаліКопані, Комарова МаліКопані, Кошового МаліКопані, Леніна МаліКопані, Лісгосп землі М.Копані с/р 33 км МаліКопані, Нова МаліКопані, Підстепна МаліКопані, Погранична МаліКопані, Покришева МаліКопані, Пушкіна МаліКопані, Садова МаліКопані, Спортивна МаліКопані, Ушакова МаліКопані, Центр МаліКопані, Чапаєва МаліКопані, Чкалова МаліКопані, Шевченко МаліКопані, Шкільна МаліКопані, Щорса НоваЗбур’ївка, Базарний НоваЗбур’ївка, Безимянний НоваЗбур’ївка, Виноградна НоваЗбур’ївка, Виноградний НоваЗбур’ївка, Вишнева (МорозоваП) НоваЗбур’ївка, Військова НоваЗбур’ївка, Гагаріна НоваЗбур’ївка, ГромовоїУ НоваЗбур’ївка, Дніпрова (Червонофлотська) НоваЗбур’ївка, Зоряний (МарксаК) НоваЗбур’ївка, КосмодемянськоїЗ НоваЗбур’ївка, Кошового НоваЗбур’ївка, Кузнечна НоваЗбур’ївка, Кузнечний НоваЗбур’ївка, Лікарняна НоваЗбур’ївка, Лісгоп за селом землі Н.Збур с/р НоваЗбур’ївка, Лісова НоваЗбур’ївка, МарксаК НоваЗбур’ївка, Матросова НоваЗбур’ївка, Миру (Комсомольська) НоваЗбур’ївка, Першотравнева НоваЗбур’ївка, Піщаний НоваЗбур’ївка, площа Гагаріна НоваЗбур’ївка, Пшенична (Кірова) НоваЗбур’ївка, Ринкова (Щорса) НоваЗбур’ївка, Центральна (Леніна) НоваЗбур’ївка, Чумацький (Піонерський) НоваЗбур’ївка, Шевченка НоваЗбур’ївка, Шкільна НоваЗбур’ївка, Щасливий (Жовтневий) НоваФедорівка, Жовтнева НоваФедорівка, Леніна НоваФедорівка, Незалежності НоваФедорівка, Перспективна НоваФедорівка, Першотравнева НоваФедорівка, Степова Новософіївка, Леніна Новочорномор’є, . Новочорномор’є, Голопр р-н адмін межі Бехтерської с/р Новочорномор’є, Лісова Новочорномор’є, Нова Новочорномор’є, Приозерна Новочорномор’є, Степова Новочорномор’є, Фальц-Фейна(Леніна) Новочорномор’є, Центр Новочорномор’є, Ялтенська Облої, Берегова Облої, Бивший п/т Приморський Облої, Зелена Облої, Комсомольська Облої, Робоча Приморське, Берегова Приморське, Дачна Приморське, Західна Приморське, Лазурна Приморське, Леніна Приморське, Миколаївська Приморське, Миру Приморське, Морська Приморське, Набережна Приморське, Навпроти б.в. Корабел Приморське, Невідома Приморське, Піщана Приморське, Приморська Приморське, Сонячна Приморське, Степова Приморське, Східна Приморське, Траса Гопри Лазурне 85 км Приморське, Харківська Приморське, Херсонська Приморське, Чорноморська РіднаУкраїнка, Київська РіднаУкраїнка, Українська Сліпушинське, Єднання Сліпушинське, Польова Сліпушинське, Пундалова Сліпушинське, Тельмана с/рада Малокопанівська, кадастровий номер 6522383800:03:001:0031) СтараЗбур’ївка, 24ГвардійськойДивізії СтараЗбур’ївка, Базарний СтараЗбур’ївка, Виноградна СтараЗбур’ївка, Виноградний СтараЗбур’ївка, Військове містечко СтараЗбур’ївка, В/К №7 за селом землі Ст. Збурївської с/р 18 к СтараЗбур’ївка, Ворошилова СтараЗбур’ївка, Кірова СтараЗбур’ївка, Комсомольська СтараЗбур’ївка, Красна СтараЗбур’ївка, Кривий СтараЗбур’ївка, Кутузова СтараЗбур’ївка, Леніна СтараЗбур’ївка, Лісна СтараЗбур’ївка, Лісний СтараЗбур’ївка, Молодіжна СтараЗбур’ївка, Набережна СтараЗбур’ївка, Нахімова СтараЗбур’ївка, Партизанський СтараЗбур’ївка, Перемоги СтараЗбур’ївка, Першотравнева СтараЗбур’ївка, Першотравневий СтараЗбур’ївка, Піонерська СтараЗбур’ївка, Портовий СтараЗбур’ївка, Прудове господарство землы Ст Збур с/р 18 км СтараЗбур’ївка, Рибгосп СтараЗбур’ївка, Рибний СтараЗбур’ївка, Соснова СтараЗбур’ївка, Стаханова СтараЗбур’ївка, Степова СтараЗбур’ївка, Тюленіна СтараЗбур’ївка, ХмельницькогоБ СтараЗбур’ївка, Червоноармійська СтараЗбур’ївка, Червонофлотська СтараЗбур’ївка, ШевцовоїЛ СтараЗбур’ївка, Шкільна СтараЗбур’ївка, Шкільний Суворівка, Гагаріна Суворівка, Пролетарська Суворівка, Степова Суворівка, Суворова Суворівка, Шамикіна Таврійське, Виноградна Таврійське, Жовтнева Таврійське, Інтернаціональний Таврійське, Комплекс Таврійське, Леніна Таврійське, Лісгосп 27 км Таврійськ Н.Збурївка Таврійське, Лісна Таврійське, Люлька Таврійське, Миру Таврійське, Першотравнева Таврійське, Покришева Таврійське, Таврічеська Чорноморське, Березня8 Чорноморське, Гагаріна Чорноморське, Жовтнева Чорноморське, Кірова Чорноморське, Леніна Чорноморське, МарксаК. Чорноморське, Миру Чорноморське, Перемоги Чорноморське, Робочий Чорноморське, с/рада Чорноморська Чорноморське, Травня1 Чорноморське, Херсонська Чорноморське, Шамикіна Чулаківка, Жовтневий Чулаківка, Підстанція Чулаківка, Сільська рада Чулаківська відключення на ПС 150 кВ з 19.02.2018 12:05 по 19.02.2018 16:10
Каховський РЕЗ і ЕМ Дудчине, від села 6.5 км в сторонуЧаплинського р-ну Дудчине, від села 7км в сторону с Л.Павлівка Дудчине, від села 7км. в сторону Чаплинського р-ну Дудчине, Молодіжна відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 08:48 по 19.02.2018 15:35
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка, 8 Березня Горностаївка, Вільна Горностаївка, Гаражі Горностаївка, Квіткова (Комсомольська) Горностаївка, Козацька (Радянської Армії) Горностаївка, Колгоспний Горностаївка, Крайній Горностаївка, Молодіжна Горностаївка, Об’їздна Горностаївка, Осіння (Жовтнева) Горностаївка, Партизанська Горностаївка, Перемоги Горностаївка, Першотравнева Горностаївка, Південна Горностаївка, Піщана Горностаївка, Покровська (Леніна) Горностаївка, Садова Горностаївка, Сонячна Горностаївка, Торгова Горностаївка, УкраїнкиЛ Горностаївка, Українська (Радянська) Горностаївка, Шевченка Горностаївка, Ювілейна Каїри, Горностаївська відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 10:30 по 19.02.2018 10:35
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка, Покровська (Леніна) Каїри, 40 років Перемоги Каїри, 60 років Комсомолу Каїри, Березня8 Каїри, Будьоного Каїри, Весела Каїри, Горностаївська Каїри, Жовтнева Каїри, Зелена Каїри, Калініна Каїри, Колгоспна Каїри, Комсомольська Каїри, контур №7 Каїри, Кооперативна Каїри, Леніна Каїри, Лікарняна Каїри, Мирного Каїри, Набережна Каїри, Новоселів Каїри, Партизанська Каїри, Першотравнева Каїри, Піщана Каїри, Приморська Каїри, Рибальська Каїри, Садова Каїри, Спеціалістів Каїри, Степова Каїри, Чапаєва Каїри, Шевченка Каїри, Шкільна Каїри, Щорса Нова Благовіщенка, Мельник Надія відключення на ПС 35 кВ з 19.02.2018 10:30 по 19.02.2018 10:40
Каховський РЕЗ і ЕМ Костогризове, Гагаріна Костогризове, Чкалова відключення ПЛ 0.4 кВ з 19.02.2018 11:29 по 19.02.2018 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка, Покровська (Леніна) Каїри, 40 років Перемоги Каїри, 60 років Комсомолу Каїри, Березня8 Каїри, Будьоного Каїри, Весела Каїри, Горностаївська Каїри, Жовтнева Каїри, Зелена Каїри, Калініна Каїри, Колгоспна Каїри, Комсомольська Каїри, контур №7 Каїри, Кооперативна Каїри, Леніна Каїри, Лікарняна Каїри, Мирного Каїри, Набережна Каїри, Новоселів Каїри, Партизанська Каїри, Першотравнева Каїри, Піщана Каїри, Приморська Каїри, Рибальська Каїри, Садова Каїри, Спеціалістів Каїри, Степова Каїри, Чапаєва Каїри, Шевченка Каїри, Шкільна Каїри, Щорса Нова Благовіщенка, Мельник Надія відключення на ПС 35 кВ з 19.02.2018 17:17 по 19.02.2018 17:32
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка, 8 Березня Горностаївка, Вільна Горностаївка, Гаражі Горностаївка, Квіткова (Комсомольська) Горностаївка, Козацька (Радянської Армії) Горностаївка, Колгоспний Горностаївка, Крайній Горностаївка, Молодіжна Горностаївка, Об’їздна Горностаївка, Осіння (Жовтнева) Горностаївка, Партизанська Горностаївка, Перемоги Горностаївка, Першотравнева Горностаївка, Південна Горностаївка, Піщана Горностаївка, Покровська (Леніна) Горностаївка, Садова Горностаївка, Сонячна Горностаївка, Торгова Горностаївка, УкраїнкиЛ Горностаївка, Українська (Радянська) Горностаївка, Шевченка Горностаївка, Ювілейна Каїри, Горностаївська відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 19:44 по 19.02.2018 19:45
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка, Покровська (Леніна) Каїри, 40 років Перемоги Каїри, Березня8 Каїри, Весела Каїри, Горностаївська Каїри, Жовтнева Каїри, Калініна Каїри, Комсомольська Каїри, Леніна Каїри, Лікарняна Каїри, Набережна Каїри, Піщана Каїри, Садова Каїри, Степова Каїри, Чапаєва Каїри, Шкільна відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 19:44 по 19.02.2018 19:46
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське, 0.1 км на схід від вул.Радянська,1 А Сиваське, 0.5 км на північ від села Сиваське, Азовська Сиваське, Белінського Сиваське, Березня8 Сиваське, Водопянова Сиваське, Гвардійська Сиваське, Дружби Сиваське, Леніна ( Миру ) Сиваське, Миру Сиваське, Мічуріна Сиваське, Першотравнева Сиваське, Поповича Сиваське, Пушкіна Сиваське, Радянська ( Українська ) Сиваське, Робітнича Сиваське, Серьогіна Сиваське, Стадіонна Сиваське, Суворова пров. Сиваське, Ушакова Сиваське, Фрунзе ( Вишнева ) Сиваське, Чапаєва ( Квіткова ) Сиваське, Чапаєва провулок ( Дружби ) Сиваське, Шевченко Сиваське, Шкільна Сиваське, Шкільний відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 13:05 по 19.02.2018 14:58
Херсонські МЕМ Херсон, 40років Жовтня (Інженера Корсакова) Херсон, Київська Херсон, Московська відключення в ТП з 19.02.2018 01:44 по 19.02.2018 02:00
Херсонські МЕМ Херсон, Дорофєєва Херсон, Острівське відключення в ТП з 19.02.2018 05:11 по 19.02.2018 05:28
Херсонські МЕМ Олександрівка, . Олександрівка, Приозерна відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 05:13 по 19.02.2018 06:12
Херсонські МЕМ Олександрівка, . Олександрівка, Банний Олександрівка, Гагаріна Олександрівка, Гагаріна/Д. Харька/Перемоги Олександрівка, Гомана Олександрівка, Князєва Олександрівка, Колгоспний Олександрівка, Комсомольська(Центральна)/Шкільна/Князєва Олександрівка, Кооперативна Олександрівка, Лиманська Олександрівка, Лиманська, Кооперативна, Гагаріна, Д.Харько, Миру Олександрівка, Мельнична Олександрівка, Мельнична/Нова/Князєва/Комсомольська(Центральна) Олександрівка, Миру(Леніна) Олександрівка, Молодіжна Олександрівка, Нова Олександрівка, Перемоги Олександрівка, Поперечна Олександрівка, Приозерна Олександрівка, Приозерна/Садова/ Робоча/ Шевченка/Поперечна Олександрівка, Робоча Олександрівка, Садова Олександрівка, Спортивний Олександрівка, Степова Олександрівка, Степова/Молодіжна/Мельнична/Нова Олександрівка, Степова/Молодіжна/Мельнична/Нова/Князєва Олександрівка, ХарькоД Олександрівка, Центральна(Комсомольська) Олександрівка, Шевченко Олександрівка, Шкільна Станіслав, . Станіслав, Березня8 Станіслав, Білозерське Станіслав, Виноградна Станіслав, Гомельська Станіслав, Меліоративна Станіслав, Нова Станіслав, Тихий Станіслав, Херсонська(МарксаК) Станіслав, Шевченка відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 05:37 по 19.02.2018 06:40
Херсонські МЕМ Херсон, Морська Херсон, Портова (Краснощьокіної) Херсон, Ушакова відключення в ТП з 19.02.2018 05:42 по 19.02.2018 06:06
Херсонські МЕМ Херсон, Вербовий Херсон, Високий Херсон, Дніпропетровська (Героїв Крут) Херсон, Кам’яний Херсон, Офіцерська (Шмідта) Херсон, Очеретовий Херсон, Сакко і Ванцетті (Миколи Садовського) Херсон, Сиваська Херсон, Слобідський Херсон, СуботиМ Херсон, Шмідта (Офіцерська)/СуботиМ відключення в ТП з 19.02.2018 08:00 по 19.02.2018 16:26
Херсонські МЕМ Антонівка, Східна23 Херсон, Джанкойська Херсон, Джанкойський Херсон, Східна1 Херсон, Східна22 Херсон, Східна23 Херсон, Східна24 Херсон, Східна25 відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 08:39 по 19.02.2018 17:57
Херсонські МЕМ Молодіжне, Беляєва Молодіжне, Ботанічна Молодіжне, Мічуріна Молодіжне, Садова Молодіжне, Українська (Жовтнева) Молодіжне, Ювілейна відключення ПЛ 0.4 кВ з 19.02.2018 09:51 по 19.02.2018 16:56
Херсонські МЕМ Херсон, Бавовняний Херсон, БєдногоД (Тягинська)/Матроська Херсон, Волгоградська Херсон, Дніпропетровська (Героїв Крут) Херсон, Кам’яний Херсон, Матроська Херсон, Нафтовий Херсон, Офіцерська (Шмідта) Херсон, Перекопська Херсон, Сакко і Ванцетті (Миколи Садовського) Херсон, Сиваська Херсон, Слобідський Херсон, Східний Херсон, Тягинська(БєдногоД) Херсон, ХмельницькогоБ Херсон, Цегельний відключення ПЛ 10 кВ з 19.02.2018 09:54 по 19.02.2018 16:26
Херсонські МЕМ Молодіжне, Беляєва Молодіжне, Ботанічна Молодіжне, Мічуріна Молодіжне, Садова Молодіжне, Українська (Жовтнева) Молодіжне, Ювілейна відключення ПЛ 0.4 кВ з 19.02.2018 16:57 по 19.02.2018 18:40
Херсонські МЕМ Херсон, Комкова Херсон, Мала Садова(Владимирова ) Херсон, Садова відключення ПЛ 0.4 кВ з 19.02.2018 18:51 по 19.02.2018 21:10
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво, 40 років Перемоги Маркеєво, Асканійська Маркеєво, Гагаріна Маркеєво, Заповідна Маркеєво, Зелена Маркеєво, Кримська Маркеєво, Миру Маркеєво, Першотравнева Маркеєво, Робоча Маркеєво, Спортивна Маркеєво, Степова (Комсомольська) Маркеєво, Шевченка Маркеєво, Шевченка (Леніна) Маркеєво, Шкільна відключення на ПС 35 кВ з 19.02.2018 10:16 по 19.02.2018 12:10
20.2.2018
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка, В.Олександрівка 1 км до Б.Криниці В.Олександрівка, Воровського (Соборна) В.Олександрівка, Гоголя В.Олександрівка, Жовтневий В.Олександрівка, Калініна В.Олександрівка, Курортний В.Олександрівка, Леніна В.Олександрівка, Лікарняна В.Олександрівка, Вільна В.Олександрівка, Літучі піски В.Олександрівка, Маяковського В.Олександрівка, Молодіжний В.Олександрівка, Набережна В.Олександрівка, Нєкрасова В.Олександрівка, Нікітіна В.Олександрівка, Першотравнева В.Олександрівка, Піонерська В.Олександрівка, Пляжний В.Олександрівка, Річна В.Олександрівка, Садова В.Олександрівка, смт В.Олександрівка 0.1 км до смт Б.Криниця В.Олександрівка, Суворова В.Олександрівка, Таврійська (Пролетарська) В.Олександрівка, Тичини В.Олександрівка, ЦациІ В.Олександрівка, Червонофлотська В.Олександрівка, Чехова В.Олександрівка, Чкалова В.Олександрівка, Шевченка В.Олександрівка, Шкільна В.Олександрівка, Ярмаркова Твердомедово, 60 років Жовтня Твердомедово, Будьоного Твердомедово, КраснікаІ Твердомедово, Невідома Твердомедово, Нова Твердомедово, с. Твердомедово . 0.5 км до с. Камене відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 07:38 по 20.02.2018 09:51
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка, Аптечний Нововоронцовка, Воронцова (Ленiна) Нововоронцовка, Гагарiна Нововоронцовка, Дiмiтрова Нововоронцовка, Калiнiна Нововоронцовка, Кооперативний Нововоронцовка, Нахiмова Нововоронцовка, Радянська Нововоронцовка, Суворова Нововоронцовка, Торговий Нововоронцовка, ХмельницькогоБ Нововоронцовка, Шевченка Нововоронцовка, Шкільний відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 10:50 по 20.02.2018 17:05
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка, 50 років Жовтня ГенічеськаГірка, 50 років Перемоги ГенічеськаГірка, 993стрілецькогоПолку ГенічеськаГірка, Азовська ГенічеськаГірка, Виноградна ГенічеськаГірка, Дорожня ГенічеськаГірка, Курортна ГенічеськаГірка, Набережна ГенічеськаГірка, Полина ГенічеськаГірка, Придорожна ГенічеськаГірка, Придорожня ГенічеськаГірка, Степова Генічеськ, Слободка Приозерне, Заводська Приозерне, Заводська/Сиваська/Соляників Приозерне, Сивашська Приозерне, Соляників відключення на ПС 35 кВ з 20.02.2018 05:53 по 20.02.2018 06:25
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове, Приморська відключення ПЛ 0.4 кВ з 20.02.2018 10:47 по 20.02.2018 16:16
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка, Азовська Стрiлкове, 53 км. Стрілкове - Керч Щасливцеве, Арабатська Щасливцеве, Гагаріна Щасливцеве, за межами населеного пункту с.Щасливцево Щасливцеве, Комарова Щасливцеве, КузнєцоваР Щасливцеве, Миру(Леніна) Щасливцеве, Морська Щасливцеве, Набережна Щасливцеве, Сонячний відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 12:30 по 20.02.2018 14:10
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка, Георгієвська МалаКардашинка, Зелена МалаКардашинка, Кардаша МалаКардашинка, Копаньська МалаКардашинка, Легендарна МалаКардашинка, Лісна МалаКардашинка, Мирного МалаКардашинка, Шкільна відключення в ТП з 20.02.2018 13:02 по 20.02.2018 15:45
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт, від б/в Мрія до б/в Прибой ЗалізнийПорт, Миру ЗалізнийПорт, Морська ЗалізнийПорт, На узбережжі ЗалізнийПорт, Садова ЗалізнийПорт, Шкільна відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 13:32 по 20.02.2018 14:01
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка, Центральна (Леніна) відключення ПЛ 0.4 кВ з 20.02.2018 15:07 по 20.02.2018 16:22
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне, Перемоги Заповітне, Трудова Нижні Торгаї, 60 років Жовтня Нижні Торгаї, Леніна Нижні Торгаї, Мішкурова Нижні Торгаї, Молодіжна Нижні Торгаї, Фрунзе Нижні Торгаї, Шевченко відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 10:45 по 20.02.2018 12:40
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка, Гагаріна Василівка, Фрунзе Велика Благовіщенка, Без назви Велика Благовіщенка, Іванівського Велика Благовіщенка, Леніна Велика Благовіщенка, Партизанська Велика Благовіщенка, Північна Велика Благовіщенка, Провулок Велика Благовіщенка, Центральний Велика Благовіщенка, Шевченка Єлизаветівка, Без назви Єлизаветівка, Димитрова Єлизаветівка, Садова Козачі Лагері, 40 років Перемоги Козачі Лагері, Зелена Козачі Лагері, Космічна Козачі Лагері, Леніна Козачі Лагері, Піонерська Козачі Лагері, Чапаєва Козачі Лагері, Шкільна Н.Єлизаветівка, Дмитрова Нова Благовіщенка, Гагаріна Нова Благовіщенка, Леніна Нова Благовіщенка, Мельник Надія Нова Благовіщенка, Шевченка Олешки, Комсомольська Олешки, Мира Славне, Леніна Славне, Мира Славне, Молодіжна Славне, Світанок Славне, Степова Славне, Швигіна Славне, Щорса Софіївка, Без назви Софіївка, Шевченка відключення на ПС 35 кВ з 20.02.2018 17:05 по 20.02.2018 19:50
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка, Гагаріна Василівка, Фрунзе Велика Благовіщенка, Без назви Єлизаветівка, Без назви Єлизаветівка, Димитрова Єлизаветівка, Садова Н.Єлизаветівка, Дмитрова Нова Благовіщенка, Гагаріна Нова Благовіщенка, Леніна Нова Благовіщенка, Мельник Надія Нова Благовіщенка, Шевченка відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 17:05 по 20.02.2018 21:20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Милове, Жовтневий Милове, І.Франка (Комсомольська) Милове, Л.Українки (Радянська) Милове, Милодіжна (Піонерська) Милове, Придніпровська Милове, р-н Центра біля ТП-172 Милове, Робоча Милове, Садова Милове, Шевченка Милове, Шкільна (Леніна) відключення в ТП з 20.02.2018 09:13 по 20.02.2018 11:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино, Бериславська Томарино, Горіхова (Комсомольська) Томарино, Молодіжна Томарино, Нова Томарино, Поштова (Щорса) Томарино, Українська (Чапаєва) Томарино, Широка (Піонерська) Томарино, Яновського відключення ПЛ 0.4 кВ з 20.02.2018 16:30 по 20.02.2018 17:13
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ, Джарилгацька(Комсомольська) Скадовськ, Єлизаветівська(Кірова) Скадовськ, Кірова/Будьоного Скадовськ, Лазурна(ЛюксембургР) Скадовськ, Незалежності(Чапаєва) Скадовськ, Святоюріївська(Будьонного) Скадовськ, Софіївська(Ворошилова) Скадовськ, Чкалова/Ворошилова відключення ПЛ 0.4 кВ з 20.02.2018 09:26 по 20.02.2018 10:15
Скадовський РЕЗ і ЕМ Приморське, за межами населеного пункта Приморське, Леніна відключення ПЛ 0.4 кВ з 20.02.2018 10:30 по 20.02.2018 11:30
Херсонські МЕМ Херсон, Леніна Херсон, Суворова відключення ПЛ 0.4 кВ з 20.02.2018 00:00 по 20.02.2018 15:40
Херсонські МЕМ Томина Балка, Гагаріна Білозерка, ХмельницькогоБ Новодмитрівка, . Новодмитрівка, Нова Новодмитрівка, Одеська Новодмитрівка, Південна(Радянська) Новодмитрівка, Радянська(Південна)/Нова Томина Балка, . Томина Балка, 40років Перемоги Томина Балка, Зелена Томина Балка, Миру Томина Балка, Миру/Робоча/Зелена/Молодіжна/40років Перемоги Томина Балка, Молодіжна Томина Балка, Робоча Томина Балка, Робоча/Гагаріна/Молодіжна Томина Балка, Садова Томина Балка, Степова Томина Балка, Шевченка(Леніна) Томина Балка, Шевченка(Леніна)/Садова відключення на ПС 35 кВ з 20.02.2018 00:55 по 20.02.2018 01:07
Херсонські МЕМ Білозерка, ХмельницькогоБ Новодмитрівка, . Новодмитрівка, Нова Новодмитрівка, Одеська Новодмитрівка, Південна(Радянська) Новодмитрівка, Радянська(Південна)/Нова Томина Балка, . відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 02:00 по 20.02.2018 02:19
Херсонські МЕМ Велетенське, . Велетенське, Виноградна Велетенське, Вишнева Велетенське, Горького Велетенське, Дніпровська(МарксаК) Велетенське, Зелена Велетенське, Корольова Велетенське, МамкіноїШ Велетенське, Маяковського Велетенське, Мирна(Комсомольська) Велетенське, Молодіжна Велетенське, Паркова(Кірова) Велетенське, Північна Велетенське, Садова Велетенське, Степова Велетенське, УкраїнкиЛ(Леніна) Велетенське, Центральна(Радянська) Велетенське, частково Радянська/Степова,/Горького/ Вишнева Велетенське, частково Радянська/Степова/Шевченко/Північна Велетенське, частково Радянська/Ш.Мамкіної/40років жовтня Велетенське, частково Радянська/Ш.Мамкіної/Виноградна/Корольова Велетенське, частково Радянська/Ш.Мамкіної/Маяковського Велетенське, Шевченка Велетенське, Шкільна(30років Жовтня) Гончарне, . Гончарне, Зелена Гончарне, Центральна Кізомис, . Кізомис, Горького Кізомис, Зелена Кізомис, Зелений Кізомис, Касперівська (Радянська) Кізомис, Маячна Кізомис, Набережна Кізомис, Робоча Кізомис, Собка Кізомис, частково вул.Радянська/вул.Робоча/вул.Горького Кізомис, частково вул.Радянська/вул.Шевченко Кізомис, частково вул.Радянська/вул.Шевченко/вул.Горько Кізомис, частково вул.Радянськ/вул.Набережна Кізомис, Чехова Кізомис, Шевченка Кізомис, Шкільна с/рада Кізомиська, кадастровий номер відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 02:49 по 20.02.2018 03:29
Херсонські МЕМ Токарівка, . Токарівка, Будівельників Токарівка, Дедуха Токарівка, Заводський Токарівка, Зелена Токарівка, М-14 Одеса-Новоазовськ Токарівка, Молодіжна Токарівка, Нова Токарівка, Нова/Будівельників/Молодіжна/Ювілейна Токарівка, Одеса-Мелітополь, 231км Токарівка, Придніпровська Токарівка, Ростов-Рені Токарівка, Спортивна Токарівка, УкраїнкиЛ Токарівка, ФранкаІ Токарівка, Херсонська Токарівка, Чорноморська Токарівка, Ювілейна відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 09:02 по 20.02.2018 09:23
Херсонські МЕМ Херсон, Консервний Херсон, Полярників Херсон, Промислова Херсон, Промислова2 Херсон, Промисловий Херсон, Чапаєва (Гетьмана Дорошенка) відключення ПЛ 0.4 кВ з 20.02.2018 09:08 по 20.02.2018 10:21
Херсонські МЕМ Молодіжне, Ботанічна Молодіжне, Садова відключення ПЛ 0.4 кВ з 20.02.2018 09:24 по 20.02.2018 15:16
Херсонські МЕМ Понятівка, Микільської сільської ради Орлове, . Орлове, Дніпровська Понятівка, . Понятівка, Гагаріна Понятівка, Горіхова(Будьоного) Понятівка, Дніпровська Понятівка, зернотік СТОВ Колос Понятівка, Коняєва Понятівка, Кооперативна Понятівка, Кулика Понятівка, Миру Понятівка, Молодіжна Понятівка, Набережна Понятівка, Нова Понятівка, ОлеяКурбаса(Фрунзе) Понятівка, Ольги Княгині(Леніна) Понятівка, Садова Понятівка, Скіфська(Куйбишева) Понятівка, Степова Понятівка, Херсонська Токарівка, . відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 10:19 по 20.02.2018 10:20
Херсонські МЕМ Новотягинка, Придніпровська Новотягинка, . Токарівка, Виноградна Токарівка, Комарова Токарівка, Низова Токарівка, Придніпровська Токарівка, Придніпровська/ Українська/Виноградна Токарівка, Степова Токарівка, Українська відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 10:19 по 20.02.2018 10:20
Херсонські МЕМ Антонівка, Польова Херсон, 183 КМ Херсон, Антонівська Херсон, ГрінченкаБ Херсон, Дніпрової Чайки Херсон, Дніпрової Чайки/Яворницького Херсон, Інтернаціональна Херсон, Каскадна Херсон, Крайня Херсон, Пугачова/Суботи Херсон, Чарівна Херсон, ЧернявськогоМ Херсон, Яворницького відключення в ТП з 20.02.2018 10:56 по 20.02.2018 14:40
Херсонські МЕМ Понятівка, зернотік СТОВ Колос Орлове, . Орлове, Дніпровська Понятівка, . Понятівка, Гагаріна Понятівка, Горіхова(Будьоного) Понятівка, Дніпровська Понятівка, Коняєва Понятівка, Кооперативна Понятівка, Кулика Понятівка, Микільської сільської ради Понятівка, Миру Понятівка, Молодіжна Понятівка, Набережна Понятівка, Нова Понятівка, ОлеяКурбаса(Фрунзе) Понятівка, Ольги Княгині(Леніна) Понятівка, Садова Понятівка, Скіфська(Куйбишева) Понятівка, Степова Понятівка, Херсонська Токарівка, . відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 11:13 по 20.02.2018 12:40
Херсонські МЕМ Новотягинка, . Новотягинка, Придніпровська Токарівка, Виноградна Токарівка, Комарова Токарівка, Низова Токарівка, Придніпровська Токарівка, Придніпровська/ Українська/Виноградна Токарівка, Степова Токарівка, Українська відключення ПЛ 10 кВ з 20.02.2018 11:13 по 20.02.2018 12:40
Херсонські МЕМ Iванівка, Східна Iванівка, Заводська Iванівка, Західна Iванівка, Театральна Iванівка, Театральна/Східна/Західна Iванівка, Чепиноги відключення в ТП з 20.02.2018 16:45 по 20.02.2018 21:35
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка, Шкільна Павлівка, Урожайна (Дзержинського) Нововолодимирівка, Гірського Павлівка, Гірського Павлівка, Каштанова (Радянська) Павлівка, Миру (Леніна) Павлівка, Присивашська відключення ПЛ 0.4 кВ з 20.02.2018 10:06 по 20.02.2018 13:40
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво, Спортивна Маркеєво, Шевченка Маркеєво, Шевченка (Леніна) Маркеєво, 40 років Перемоги Маркеєво, Асканійська Маркеєво, Гагаріна Маркеєво, Шкільна Маркеєво, Заповідна Маркеєво, Зелена Маркеєво, Кримська Маркеєво, Миру Маркеєво, Першотравнева Маркеєво, Робоча Маркеєво, Степова (Комсомольська) відключення ПЛ 35 кВ з 20.02.2018 11:55 по 20.02.2018 13:10
Нагору