Аварийные отключения




Районное подразделение Населенный пункт Причина Время Час публікації
Дата відключення: 17.10.2018
Херсонські МЕМ Зеленівка:
Березня8 1А-58; ВірьовчинаБалка 1-31; Гагаріна 4, 8, 11-12, 14-15; ІванаМазепи(Кірова) 2-55, 57-98, 101-132, 136-154, 157-174; Лугова 2; Луговий 3-6; МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 2-8; Луначарського 1-22А; Маяковського 1-11, 13-27, 29-37, 40; МирногоПанаса 1-82; Молодіжна 1-21, 23-48Б; НевськогоО 5-21, 36-45; Нова 2-4, 5-11, 14-23; Новий 2-20; Парковий 1-3; Пархоменка 2-16; Польова 1-2, 10-28; Польовий 4-22; Прикордонний 1-9; Разіна Степана 1, 3, 5-15; Сонячна 18; Студентська 1-17, 20-82; Таврійська 2-221, 233; Тупиковий 1-6, 8-8А; ХмельницькогоБ 1-23, 25-42; Чапаєва 4-12; Шевченка 3, 5-6, 8-13, 15, 17-23, 25-27, 29, 33-48, 51-52, 54-65, 67, 69-71; Шкільна 1А-7А, 9-29Б; Щорса 2-13
Херсон:
Новий 8-21, 23; Офіцерська(Шмідта) 171/30; Пархоменка 4, 6, 8, 10, 12, 16; ХмельницькогоБ 4, 6, 10-11, 14-16, 19, 21-23, 26-29, 34А, 41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 592, 1344, 1661, 2073, 2503, 2594, 2735, 3095, 3470, 3493, 3657, 3789, 4333, 4358, 4840, 4951, 5142, 5379, 5711, 5986, 6789
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1025 з 00:21 по 00:24 17.10.2018 00:21:09
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Балка"Кизи-Кермен" 2-5-гараж, 8, 10-15, 17-24А, 26-30, 32-41, 47; 1 Травня 167-169, 171-178, 180-196А, 198-262, 269-286, 287-288, 289-291, 293-306, 308-311, 313-314, 315-337, 343-344, 346-354, 357, 360-376, 378-381, 384-387, 389, 393-418, 421-424А, 428, 430, 432, 438; Березня8 1-3, 4-6, 8-9, 13-15, 16А, 18, 20-22, 24, 26-30; Введенська(25рЖовтня) 1-22, 23-23А, 25, 27, 29, 42; Вишнева(Піонерська) 1-4, 6, 7-15, 18; Воскресенська(ЛюксембургР) 1-7, 9-14, 15-17, 19-26, 28a-30; Всхід 1-3, 4-6; Гагаріна 1-5, 7-9А, 10-18, 20-21, 26, 28, 30, 32; Гоголя 6-33, 34, 36; Горний 4-8; Горького 1-10А, 10В-12, 14-14А; Грушевського(Мануйленко) 1, 2-13, 15, 28 гараж; Дружби(Свердлова) 1-9, 10-14, 15-16, 17-21, 22А-23, 24-26, 28А-40, 44-46; ЗахисниківВітчизни(Куйбишева) 2-10, 13-20, 21-24, 25, 27-28, 30, 34, 38-42; Київська 10; Кобзаря(Кірова) 1-2, 3-22, 23-26А, 28-30А; Козацька (Урицького) 1-37, 39, 41, 43-46; КостіГордієнка(Червоноармійська) 2-3, 5, 6, 7-9, 9А-10, 11.-13, 14, 16; Котляревського(Колгоспна) 1-1А, 3, 5-26, 27А-38; Лікарняний 4-11, 12-21; Матросова 7-24; Овражна 1-1А, 4-5, 6А-9А, 12, 14; Павловського 1-2А, 5-6, 8-9А, 11, 13, 15, 17, 21, 25; Паркова(МарксаК) 1-14, 16А-41; Пархоменко 74-88; Перекопська 1-2А, 6-6.; Першотравневий 1А-4, 6-21; Покровський(Колгоспний) 1, 2А.-9, 11, 13-42; Прикордонна 4-8, 12-38; Пушкіна 1-8А., 10-11, 12-29; Різдвяна(ЦеткінК) 2-10, 12-15А; Скіфський(Крупської) 12-23, 25-30, 34; Славна(Комсомольська) 1-50; Смеричинського 8, 9А-33, 35, 38-40, 44, 48-50, 54; Солов'їна(Крупської) 1-1А, 3-6А, 8-14, 16-21, 26-28; Таврійський 1-8; Успенська(Луначарського) 2-23А, 25; Франка 10-12, 14, 15 А-38 А, 39-45, 47-57; Херсонська 1-5, 7-25, 27-35, 36, 37-64А, 65А, 67-67А, 69-73, 75А-77, 79-79 А, 83, 85, 87, 89, 91, 95-95А, 111; Центральна(Леніна) 163, 165, 171-178, 180-186, 188-191, 193-202, 204, 206-235, 242-254, 255-256, 257-303 А, 307, 309, 311, 313, 315, 319, 321-321 А, 323, 325, 327, 388-390, 392, 394, 396, 398, 400, 402-404, 406-408, 412, 414-418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434; Чкалова 1-12; Чумацька(Котовського) 2-7, 8-15; Шевченка 1-11, 13-41, 43-58, 61-63, 64.-65, 67-77, 77А-95, 98., 100-104, 106-111., 113, 116-121, 123-125, 127-134, 137-147, 149-155, 157, 159, 161-172, 174-175, 177-183, 186-199; Шкільна(Артема) 18, 38, 40, 42-42а, 44, 50, 61-75, 77А-79; ЯрославаМудрого(Комінтерна) 1, 1А-8, 9Б-13, 14А-16
Гаражи:
Невідома 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 514, 671, 673, 742, 743, 746, 748, 749, 752, 758, 759, 760, 761, 762, 765, 772, 776, 793, 851, 953, 7100, 7102, 7108, 7113, 7147, 7154, 7160, 7169, 7182, 7190, 7201, 7223, 7228, 7229, 7249, 7262, 7270, 7278, 7288, 7292, 7293, 7324, 7332, 7349, 7358, 7364, 7365, 7383, 7390, 7394, 7395, 7408, 7409, 7414, 7419, 7429, 7439, 7446, 7447, 7448, 7459, 7466, 7469, 7475, 7483, 7489, 7498, 7504, 7511, 7518, 7520, 7523, 7529, 7537, 7539, 7542, 7551, 7562, 7568, 7570, 7587, 7588, 7595, 7596, 7610, 7611, 7616, 7620, 7623, 7625, 7628, 7639, 7643, 7645, 7652, 7653, 7661, 7668, 7671, 7672, 7674, 7678, 7680, 7697, 7714, 7715, 7721, 7734, 7735, 7742, 7750, 7754, 7755, 7762, 7778, 7786
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1005 з 00:54 по 01:00 17.10.2018 00:55:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Будівельна 01а-6, 8-25; Вишнева 1-22, 24-25; Крушельницької(Фрунзе) 01а-9, 11-22; Портова 50-54; Франка 21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 173, 568
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 42 з 01:00 по 01:18 17.10.2018 01:23:28
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар:
Молодіжна 13а
Одиничне відключення з 06:54 по 14:53 17.10.2018 07:14:11
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 1-3, 3А-8; Радгоспна 1-3, 6, 9; Смірнова 0, 17, 19, 25, 27-31; Чорноморська 3, 10
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-2 Каланчак з 08:06 по 10:20 17.10.2018 08:11:37
Херсонські МЕМ Херсон:
Огарьова 26
Одиничне відключення з 17.10.2018 08:31 по 18.10.2018 08:06 17.10.2018 14:44:19
Олешківський РЕЗ і ЕМ Подо-Калинівка:
Миру(Леніна) 91
Одиничне відключення з 08:39 по 15:41 17.10.2018 08:45:15
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Чапаєва 25
Одиничне відключення з 08:45 по 09:36 17.10.2018 08:47:59
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка:
Дзержинського 37
Одиничне відключення з 08:56 по 13:15 17.10.2018 09:05:27
Херсонські МЕМ Херсон:
295Херсонської стрілецької дивізії 15, 19-20; Гагаріна 36-36А, 45, 47, 49, 51-51/1, 53-53А, 57, 59-61; РазінаСтепана 11-11/4; Разіна Степана/Кримська 34/2; Тираспольська 10, 14-18, 19-19А, 20-22, 25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 769, 2994, 4578
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-3 з 09:16 по 09:50 17.10.2018 09:37:57
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка:
Чапаєва 5-6, 8-10, 16; Червоноармійська 2-4, 7-15, 17-23, 25а-28, 31; Шевченка 1, 5-12, 14-17, 20-29
Нововознесенське:
МарксаК 1-11, 13-14, 16-17, 19-35, 38-52, 59; Молодіжна 1-21; Українська 2-4, 6-9а, 11-15, 18-18a, 20-24, 28-31, 35-37; Шевченка 2-3, 6-25, 27, 29-34, 38, 45-53, 56-69; Шкільна (Леніна) 1-2, 4-12, 14-22, 24-26, 28-30, 32-37, 39-41, 43-45, 47-57а, 59, 63-66, 70-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 18, 21, 47, 60, 77, 79, 102, 136, 183, 232, 271, 1047, 1197, 2167, 100227
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1534 з 09:20 по 15:15 17.10.2018 09:20:40
Херсонські МЕМ Херсон:
Вірьовчин4 1/132, 4-15А, 17-20; Вірьовчин5 1-41; Вірьовчин6 1/140-10, 12-25, 27-42; Вірьовчин7 2/142; Старий УкрНДІЗЗ 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2130
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-356 Л-3 з 09:21 по 10:20 17.10.2018 09:35:11
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань:
Дружби 54-75; Миру 54-68; Перемоги 46-65, 79-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 165, 1185, 1253
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-1174 Л-2 з 09:22 по 13:21 17.10.2018 09:23:49
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне:
Воровського 1Н, 4Н-6Н, 9Н-10Н, 12Н-13Н, 15Н, 17Н, 19Н-20Н, 22Н-25Н, 27Н-29Н, 31Н, 33Н-34Н, 37Н-51Н, 54Н-55Н, 56Н; Дружби 1Н-6Н, 10Н-13Н, 16Н-17Н; Миру 33Н-35Н, 37Н-41Н, 43Н-46Н, 47Н-55Н, 57Н-61Н, 63Н-64, 67Н, 70-92, Д54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 941, 1014, 1015
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-225 з 10:07 по 11:35 17.10.2018 11:21:17
Херсонські МЕМ Копані:
Елеваторна 0-117
Петрівське(Благодатне):
Залізнична(50років СРСР) 1-2А, 4-8А, 10-34; Молодіжна(Жовтнева) 2-3, 5-19, 21, 23-26, 27,27А-30, 36-38; Першотравнева 1-25, 27-31, 33-72; Харченко 1-5, 7-29, 31-65; Херсонська 1-30; Шевченка(Петрівського) 1-8, 10-20, 22-45, 47-73
Посад-Покровське:
Бобровського 1-18, 20-21, 23-28, 32, 34, 36/2, 38; Молодіжна 3; Степова 2-6; Дєдуха 1-12, 13-33; Зелена 1-3, 6-10, 12-21, 26-37, 39-40, 42-59; Покровська(Радянська) 1-42, 44-52, 54-73; Приозерна 1-8, 10, 13, 15-25, 27, 29; Садова 1-2, 5-10, 12-26, 28, 30, 44А, 46А-46Б, 52А; Спортивна 1-6А, 8-20, 22-40; Херсонська 1-7, 9-18, 19А-33, 35, 37-39, 41, 43Д, 48, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74-75, 78, 80, 84, 86, 92, 96А, 98; Южна 1-4, 7-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3473, 5281, 5436, 5809, 6368, 6472, 6526, 6561, 6644, 20047, 20047.1, 20056, 20102, 20126, 20158, 20296, 20322, 20375, 20388, 20404, 20412, 20495, 20516, 20562, 20654, 20703, 20716, 20748, 20786, 20797, 20808, 20895, 21010
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 820 з 10:10 по 10:10 17.10.2018 10:13:44
Олешківський РЕЗ і ЕМ Привітне:
Зелена 1
Одиничне відключення з 10:14 по 14:25 17.10.2018 10:18:27
Херсонські МЕМ Херсон:
Дніпропетровська (Героїв Крут) 9-9А; Лабазний 3-5, 7-13; Офіцерська 98; Офіцерська(Шмідта) 61, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79-85, 86-90, 92-96, 98-98А; Тарана (Медова) 18, 20, 22-24/64, 25А-27, 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-33 Л-3 з 10:26 по 17:53 17.10.2018 10:28:21
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка:
Горіхова 1-38; Чапаєва 24, 26, 28, 32, 34, 36, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 77, 368, 2067
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-3 з 10:26 по 11:30 17.10.2018 10:26:41
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 101
Одиничне відключення з 10:34 по 11:23 17.10.2018 10:41:20
Херсонські МЕМ Музиківка:
Пролетарська 3А-5, 7, 11, 15, 18, 21; Пролетарська2 9-19; Херсонська 1А-8, 10-17, 20А-22, 24-28, 30, 32, 34-36, 38, 40, 52, 64
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-843 Л-3 Білозерка з 10:51 по 16:55 17.10.2018 10:56:34
Іванівський РЕЗ і ЕМ Шотівка:
Леніна 50Н
Одиничне відключення з 10:57 по 16:29 17.10.2018 12:14:51
Херсонські МЕМ Херсон:
Текстильна15 27
Одиничне відключення з 17.10.2018 11:19 по 18.10.2018 08:06 17.10.2018 14:47:58
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Приморське(Більшовик):
Дачна 17-корп. *; Миру 28, 30, 32, 34А, 36, 38, 40, 42, 44-71; Невідома 15; Степова 33А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 170
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-352 Л-4 з 11:25 по 14:38 17.10.2018 11:29:39
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Роздольне:
Виноградна 1-6, 8-27, 28-37, 40-49, 51-58; Каланчацька 1-17, 19-40; Північний провулок 2-16-ка; Поштова 3, 5; Садова 0-4, 5/1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5005, 5061, 5104, 5131, 5406, 15758, 15782
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-106 Каланчак з 11:50 по 13:30 17.10.2018 13:31:12
Каховський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Будівельна 1/1-11, 16, 23-30, 38; Львівська 1-12, 14-17; Світанок 0-3, 5-7, 9-12, 19-26, 30-33, 35, 41, 43-44, 46-50, 53-54, 59-61, 65-73; Сонячна 5-9, 13-24; Східна 1-11, 13-17, 19; Шевченка 1-19, 21-22
Братолюбівка:
Піонерська 2-34, 42-52; Ударна 3-27, 30-31, 34-36, 38-42, 44-45, 47-53, 55-59, 61-63, 66-67, 70-100
Дубівка:
Комсомольська 0-25, 27-30, 33-40, 43-73, 76-85, 87-89; Молодіжна 2-24; Полтавська 1-27, 29-35, 38, 41-46, 50-54, 58-72, 76-78; Степова 0-25, 27-64; Шкільна 0-2, 4-6, 8-14, 17-24, 26-30, 32-38, 40-51, 54-55, 57-58
Запорізьке:
Київська 1-2, 5-7, 9-11, 12-14, 18-21, 23-24; Леніна 1, 3-4, 6, 8-10, 13-19, 21-22, 24-30, 33-39, 41-51; Молодіжна 2-6, 8; Північна 1
Зірка:
Жовтнева 0-15, 17, 19-21; Західна 2-13, 17-18; Кооперативна 4-5, 7, 9-17; Мелітопольська 1-11; Робітнича 1-16; Селянська 1, 3-11
Костянтинівка:
40 років Перемоги 0-13, 15-29, 31-42; Без назви 0; Будинок вчителів 17-19; Елеваторська 0-14; Заводська 0, 2-6; Залізнична 1 "А"-3А; Мира 1-16, 18-27, 29-50, 56-70, 74-118; Молодіжна 1-6, 8-11, 13-25, 27-28, 30, 32-52, 54-60, 62-115; Робітнича 2-28; Степова 1-9; Тітаренко 0-10, 12-34, 36-40, 42, 46; Урожайна 1-41, 45-77, 81-98; Шевченка 0-9, 11-18, 20-26, 28-42, 44-48, 50-71, 73-75, 77-96
Миколаївка:
Польова 2, 4, 7-8, 10-11, 14, 18-19, 24-25, 28, 31-35, 37, 43-48, 50, 53, 55-56, 59, 61, 63, 71-73
Стара Лук’янівка:
Зоря 1-24; Перемоги 1-6, 9-15, 19, 22, 24-27, 29-34, 36-38, 41-42, 44-52, 59, 61, 67
Червона Поляна:
Вишнева 1-19, 34; Лікарняна 5-6; Миру (Леніна) 2-31; Молодіжна 1-16; Незалежна (Пролетарська) 1-8, 11-34, 40, 42 "А"-50; Новоселів 1-5, 7-12, 14-16; Олімпійська 0-7, 10-15; Садова 0-4, 6-21; Сонячна (Комсомольська) 1-16, 18; Степова 1-10; Таврійська 0-14; Чинючина 2-16, 22; Шкільна (Піонерська) 3-12, 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1110, 1126, 1131, 1135, 1136, 1156, 1164, 1166, 1178, 1193, 4211, 4349, 4414, 4464, 4510, 4511, 4604, 4606, 4631, 4669, 4690, 4702, 4711, 4720, 6217, 6234, 6241, 6246, 6255, 6259, 6261, 6268, 6273, 6275, 6286, 6306, 6319, 6326, 6336, 6343, 6364, 6367, 11115
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Костянтинівка 1Т" з 12:09 по 16:25 17.10.2018 12:11:40
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 157
Одиничне відключення з 17.10.2018 12:49 по 18.10.2018 10:34 17.10.2018 13:38:16
Херсонські МЕМ Музиківка:
Березня8 20, 23-29, 31-40, 43-50, 52-58, 60-92; Мира 0, 2, 4-9; Травня1 29, 41-43, 45-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20441
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-850 А Л-1 Білозерка з 12:50 по 14:43 17.10.2018 13:02:36
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Милове:
Гагаріна 2
Одиничне відключення з 17.10.2018 12:58 по 18.10.2018 10:30 17.10.2018 13:14:51
Херсонські МЕМ Херсон:
Покришева 45:1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 708, 1053, 1174, 2598, 2719, 4205, 4249, 4619, 4866, 5826, 6119
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-523 1Т Л-1 з 13:03 по 16:21 17.10.2018 13:06:39
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Гагаріна 40
Одиничне відключення з 13:08 по 15:30 17.10.2018 14:12:03
Іванівський РЕЗ і ЕМ Веселівка:
Леніна 2Н-5Д, 7Н-12 Н, 14, 15Н-Н; Миру 1Н-4 Н, 5 Н-9 Н, 10 Н, 12 Н, 19 Н; Фатєєва 3Н-9Н, 12Н-15 Н, 17Н-19Н, 22Н-30Н
Воскресенка:
40 років Перемоги 1Н-9Н, 11Н-21Н, 23Н-35Н, 39а; Дружби 1Н-6Н, 9Н, 11Н-17Н, 20Н-22, 25-27Н, 30-36; Жовтнева 1Н-4Н, 6-20Н, 22Н, 24Н-47Н; Комсомольська 1Н-13Н, 15-18Н, 20Н, 22Н-27Н, 29Н-32Н; Матросова 1Н-15Н; Миру 1Н-5Н, 7Н-9Н, 11Н, 12Н-18Н, 21Н, 23Н-32Н; Молодіжна 1Н-2Н, 4Н-19Н; Радянська 1Н-35; Центральна 1Н-3, 6-8Н, 9Н, 11Н-12Н, 14-14Н, 18Н-Н; Шкільна 1Н-11Н, 13Н-28Н, 32Н-Н
Іванівка:
Франка Івана 17; Вишнева (Кірова) 1-4, 5Н-12/1, 13-32; Горького 1Н-5, 6Н-35Н, 37-53Н, 56Н-64аН, 65аН-68, 69Н-71Н, 73Н-89Н, 91Н-93Н, 96-101Н, 103Н-108Н, 110-119Н, 121Н-132Н, 133Н-160Н, 164Н; Іванофранківська 1аН-25Н, 27Н-48Н, 50Н-Н; Леніна 1-4, 5Н-8, 9Н-20, 22-63Н, 65Н-70, 71Н-85Н, 87Н-98Н; МарксаК 3Н-7, 9-13Н, 14Н, 16Н-49Н, 50Н-65Н, 67, 69Н-114Н, 115Н-147Н, 150Н-167Н, 170Н-175Н, 178Н-179Н, 182-183Н, 185, 191Н, 193Н, 199Н-205Н, 211Н; Миру (Крупської) 11H-44 Н, 45 Н-49, 51 Н-60Н, 61Н-66Н, 68Н-84Н, 87Н-99Н; Молодіжна 5Н-9Н, 12Н-Н; Пушкіна 1Н-6, 8Н-24Н, 25Н-36Н, 37Н-61Н; Садова 1Н-8-А, 10Н-16Н; Соборна (Щорса) 11Н-29Н, 30Н-34Н, 35Н-47, 48Н-57Н, 58Н-82Н, 84-86, 87Н, 89Н-114Н, 116-117Н, 119Н-121Н, 122Н, 125Н-128, 129Н-133Н, 135Н-136Н, 138Н-163Н, 166Н-175Н, 177-199Н, 201-218, 220Н, 224Н-228Н; Стаханова 1-16Д, 17 Н-28Д, 30Н-39, 41Н, 42Н-44Н, 46Н-52, 53Н-97, 100Н, 104Н-108, 110Н-111Н, 113Н, 114Н-115, 116Н, 118Н-124Н, 125Н-126н, 128Н-133Н, 135Н-146Н, 148Н-149Н, 151Н-202Н; Степова 1Н-8Н, 22Н-24Н; Таврійська (Енгельса) 3-16, 17 Н-56Н, 57Н, 59Н-124Н, 126Н-145, 147Н, 149Н, 150Н-157Н, 159Н-170Н, 172Н-175Н; Українська (Радянська) 1-4, 4вН-15Н, 18-19Н, 20 а-31, 31Д-99Н, 101Н-107/2, 107Н-115Н, 117Н-157Н; Чапаєва 1-14Н, 15Н-17Н, 20Н-24Н, 25Н-27Н, 30Н, 32Н-35Н, 37Н-39Н, 40Н-49Н, 50Н-70Н, 72Н-78Н, 80-88Н, 89Н-93, 95Н-105Н, 107Н-111Н, 113Н-138Н, 144Н-150Н, 154Н; Чернишевського 1Н-5Н, 8Н-9Н, 11Н-15Н
Михайлівка:
Шевченко 2-8Н, 10Н-15Н, 17Н-32
Нововасилівка:
Жовтнева 1Н-6Н, 8Н-54Н, 58-60н; Молодіжна 1Н-5Н, 7-18, 19Н-24, 27Н-32, 34-40Н, 54; Садова 1, 2 Н-5 Н, 6Н-11Н, 13Н-18Н, 20Н-28Н, 30, 33-46, 47Н, 48Н-52Н, 53Н-57Н, 59Н-70Н; ЧайкіноїЛ 1 Н-9Н, 10Н-13Н, 16Н, 18Н-23Н, 27Н-29Н, 31Н-33Н, 35Н-46, 47Н-67; Шкільна 1-4Н, 6Н-11Н, 14Н-15Н, 17Н-20, 21Н-22Н, 23Н-24Н, 25Н-26Н, 29-32Н, 36Н-37Н, 39НН-50Н, 54Н-Н
Новомиколаївка:
Дружби 2Н, 3Н-10Н, 11Н-13Н, 16Н-21Н, 22Н; Гришина 2бН-2Н, 5Н-6Н, 9Н-11Н, 12Н-13Н, 15Н, 16Н, 19Н-20Н, 23Н-24Н, 27Н; Гагаріна 5Н-6Н, 9Н-12Н, 14Н-16Н, 18Н-19Н, 21Н-25Н, 27Н, 30Н-40, 41Н-43Н, 47Н-49Н, 51Н-65Н, 67Н, 69Н-73Н, 76Н-80Н, 83Н, 89-89Н, 91Н-95Н, 98Н-103Н, 108Н
Новосеменівка:
Леніна 2Н-11Н, 13Н-16Н, 20Н, 23Н-24Н, 27Н-31Н, 34Н-35, 38Н-40Н, 43Н, 49Н, 51Н-56Н, 58Н-60Н; Миколаївська 2Н-3Н, 6Н, 9Н-18Н, 21Н-26Н; Чапаєва 1Н, 3Н-7Н, 9Н-13Н, 15Н-20Н, 23Н-24, 26Н-27Н, 29Н, 31Н-34Н, 36Н-39Н, 41Н-42Н, 44Н, 46Н-52Н; Чернівецька 1 Н, 2Н-3, 5Н-10Н, 14Н, 16Н, 18Н-19Н, 22Н, 25Н, 27Н, 29Н-34Н; Шкільна 1-6Н, 8Н-37Н, 41Н-43Н, 47Н, 51-53Н, 57Н-69Н, 73Н
Українське:
60 років Жовтня 1-4Н, 9Н-10Н, 12Н, 20Н-21, 31Н, 34Н, 36Н-38Н; Бобровного 2Н-7Н, 10Н-17Н, 19Н-20Н, 23Н-24Н, 30Н-32Н; Воровського 3Н-4Н, 6Н, 10Н-11Н, 13, 16Н-20Н, 23Н, 25Н, 28Н-29Н, 31Н-Н9Д; Леніна 1Н-3Н, 7Н-8Н, 11Н, 13Н-14Н, 16-18Н, 21Н, 25Н-26Н, 27Н-28Н, 31-31Н, 33Н, 35-36Н; Степова 3Н-6Н, 8Д, 11Н-12Н, 18Н, 24Н-27Н, 33Н; Терешкової 1Н-6Н, 8Н-10Н, 12Н, 14Н-15Н, 20, 24Н-26Н, 28Н-32, 36Н; Шевченко 1Н, 6Н, 10Н, 14Н-16Н, 18Н-23Н, 25Д, 29Н-32Н, 34Н, 36Н
Червоний прапор:
Леніна 3Н-5Н, 13-14Н, 16Н-21Н
Широка долина:
Куйбишева 2 Н-9 Н, 13 Н, 19 Н-21 Д, 27 Н-39 Н, 45 Н; Садова 1Н-2 Н, 7-7 Н, 11Н-15Н, 25Н-29Н, 33Н-43 Н
Шотівка:
Гагаріна 1Н-13Н, 16Н-20Н, 21 Н-22 Н, 24Н-29 Н; Горького 1Н-6Н, 8Н-13Н, 15Н-24Н, 32Н; Леніна 3 Н, 5Н-6Н, 8 Д-16, 18Н-28Н, 31Н-33Н, 36, 39-40, 41Н-43Н, 46Н-52Н, 54Н-71Н; Мічуріна 0-3Н, 5Н-20Н; Садова 1-1Н, 2Н-5Н, 6Н-7Н, 8Н-16Н, 19Н-40д, 42Н-43Н, 45Н-46Н; Урицького 1Н-2Н, 3Н-11Н, 12Н-16Н, 17Н-18Н, 19Н-23Н, 25Н-28Н, 30Н-31Н, 33Н-35Н, 37Н; Фрунзе 1Н-10Н, 12Н-17Н, 20Н-21Н, 24Н-28Н; Шевченко 2/3Н-2Н, 3Н-6Н, 10Н-15Н, 17/2-20Н, 27Н-Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 601, 602, 604, 605, 606, 607, 624, 625, 635, 636, 638, 643, 650, 651, 656, 657, 659, 662, 668, 669, 673, 675, 677, 678, 679, 681, 682, 683, 691, 692, 693, 696, 697, 698, 702, 703, 706, 709, 710, 711, 712, 713, 717, 718, 721, 722, 729, 736, 739, 740, 741, 747, 748, 752, 754, 756, 759, 761, 763, 766, 767, 768, 779, 782, 784, 788, 789, 791, 798, 799, 801, 806, 809, 811, 815, 817, 818, 820, 821, 824, 827, 828, 830, 831, 835, 836, 839, 841, 844, 846, 848, 863, 864, 870, 874, 878, 881, 884, 888, 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897, 912, 914, 919, 921, 926, 928, 934, 935, 940, 941, 943, 954, 957, 966, 968, 975, 976, 978, 980, 982, 984, 985, 986, 992, 998, 1000, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1010, 1015, 1016, 1017
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Іванівська 2Т" з 13:30 по 16:12 17.10.2018 13:32:37
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Пролетарська 31
Одиничне відключення з 17.10.2018 13:33 по 18.10.2018 12:31 17.10.2018 14:04:58
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Інгулецький (Червонофлотський) 1-19; Маяковського 1-4, 6, 8, 10, 12; Першотравнева 1-14, 16-27, 29А-34, 36-53; Пляжний 1-9; ЦациІ 1-1А, 2А-3, 12, 14; Шкільна 1, 3-6, 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200400, 200404
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-308 Л-1 Олександрівка з 13:40 по 14:15 17.10.2018 13:49:13
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе):
Шкільна 0
Одиничне відключення з 17.10.2018 14:00 по 18.10.2018 10:33 17.10.2018 14:14:02
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 14:24 по 15:40 17.10.2018 14:28:40
Херсонські МЕМ Херсон:
Янтарна 13-15; Яружний(Овражний) 1-10А, 11А, 12А-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1344
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-1126 з 14:59 по 16:30 17.10.2018 15:20:12
Олешківський РЕЗ і ЕМ Костогризове:
Весела 12-33, 35-45, 47-70, 73-75, корп. 5, 76, 78-86, 88-90; Ладичука 3-9, 33-37; Піщана 1-12А, 14-60; Польова 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 264, 874
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-321 Л-1 з 15:31 по 20:20 17.10.2018 15:34:21
Херсонські МЕМ Іванівка:
Придніпровська 5
Одиничне відключення з 17.10.2018 15:37 по 18.10.2018 08:06 17.10.2018 15:57:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке:
Зелена(Піонерська-не существует?) 1-5, 8, 11, 15-20, 22-24; Шкільна 1-3
Карабулат(Ленінське):
Космонавтів 5-12, 16, 18-25, 27-29, 32, 35, 40, 42, 47-51; Космонавтів 1-43; Шкільна 1, 4-6, 17-25, 28, 54, 56-57, 61-62, 75-77, 91-93
Луч:
Лісова 1-2, 4-14, 16, 18-33, 35-36, 38-41, 44-47, 49-57
Михайлівка:
Миколи Золотаревського (Жовтнева) 1-1 А, 2 А-58, 60-98, 101-127; Спортивна 1-11, 15-53; Центральна 1-2; Степова 1-18, 19 А, 21-103, .8; Таврійська (Комсомольська) 1-30, 33-47, 51-60, 62-66, 68-97, 99-128; Урожайна 1-3, 5-20, 22-27, 29-48, 50-67, 69-82, 84-93, 95-111; Шкільна (Леніна) 1-11, 14-49, 51-58, 64-65, 67-83, 85-88, 90-94, 96-98, 100-112, 114-119; Шульги 1-2, 3-6, 8-21, 23-32, 34-45, 48-79, 81-83, 86-118
Новосілка:
Миру 4-42; Новосілка 5, 8-10, 13-20, 22-40
Труд:
Молодіжна 1-26, 28-29, 52; Робоча 1, 3-22; Степова 1-12, 14-22, 24-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 59, 63, 66, 88, 115, 175, 245, 461, 466, 633, 727, 744, 763, 953, 1117, 1195, 1200, 1222, 1283, 1286, 1290, 1352
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Михайловка" з 15:51 по 15:59 17.10.2018 15:53:24
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка:
Шкільна 2-4, 8-10, 12-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-90 Л-3 з 16:09 по 18:10 17.10.2018 16:21:09
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Московська 1, 2-15, 17 А, 19-20, 22, 25, 26, 28-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 731, 790, 1174
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-1 з 16:20 по 17:40 17.10.2018 16:22:43
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби:
60 років Жовтня 1-59; Гагаріна 1-5, 8-10/1, 13-20, 25-27, 28/1-36, 39, 43-45, 49-53, 55-65, 67-73/1, 75, 79-83/2, 88, 93, 99-104; Зелена 2-14, 15, 17-20, 22-24, 26-32, 36-38, 40-44; Паркова 1-10; Північна 1-56, 122-129, 133, 135-151, 153-158, 161-165, 167, 169-173
Вільне:
40роківПеремоги 1-4, 6-9, 12-101; Братів Вінниченко 1-8, 10-12, 14-23, 26; БратівЯрмаш 1-36; Комсомольська 1, 3-14, 16-18; Миру 1-2, 4-16, 20-24; Некрасова 1-3, 5; Свердлова 1-8, 10-18, 90, 92, 104; Суворова 1-9, 11-25; Східна 1-15
Дем'янівка:
Белінського 1-19; Добролюбова 1-5, 8-11; Кутузова 3, 6, 9, 11, 14-16, 18, 23-27, 29-31, 34-35, 38-47, 49-55, 57, 63-65, 69-73, 77, 79-85, 92; Леніна 1-12, 14-29, 31-51; Молодіжна 1, 3-10; Подова 1-3, 5-10, 12-21; Суворова 1-6, 8-10, 12-16, 18-19, 21-31, 33-35, 38-45, 47-48, 51-53, 62-80; Тельмана 4, 7-9, 12-21, 25-30, 34-39, 41-61, 92; Чапаєва 1-31
Зернове:
Південна (Дзержинського) 2, 4-5, 7-16, 18-20, 23-33, 36-37; Північна 1, 3-7, 9-11, 15/2; Садова 1-11, 15
Змагання:
Інтернаціональна 0-14, 16, 20-21, 23, 25-32, 34, 36-44, 51; Пархоменка 2-12, 16-24, 26-33, 35-36
Комсомольське:
Степова 1-16, 18-21, 23-29; Терешкової 1, 3-4, 6-11, 13, 15, 17-19, 21-28, 30-32, 34-42; Тітова 1-7, 9, 11-23, 27-44, 50
Новорогачинське:
Зелена 44; Центральна 12, 23, 37, 43-47
Партизани:
Маслових 1, 3-7, 9-10, 14-18, 20-23, 25-26, 28-41, 45-47, 49-50, 53-55; Новосільна 9а-27, 29-32, 34, 36, 38-40
Чеховка:
Інтернаціональна 0-5, 8-23; Східна 0-22, 25-43, 46-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 544, 551, 553, 554, 555, 581, 679, 853, 860, 867, 871, 898, 933, 951, 961, 969, 972, 973, 974, 977, 11115, 18603, 18615, 18616, 18621, 18631, 18641, 18643, 18658, 18660, 18696, 18701, 18708, 18725
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Верби 1Т" з 16:50 по 17:25 17.10.2018 17:25:47
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 17:03 по 21:22 17.10.2018 17:11:51
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське:
Леніна 20, 23, 26-33, 37-52, 54-77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-163 Л-1 з 17:13 по 19:40 17.10.2018 17:16:13
Херсонські МЕМ Антонівка:
Єсеніна 15
Одиничне відключення з 17.10.2018 17:30 по 18.10.2018 15:20 18.10.2018 06:05:26
Генічеський РЕЗ і ЕМ Петрiвка:
Махарадзе 21
Одиничне відключення з 17.10.2018 17:47 по 18.10.2018 12:33 18.10.2018 08:44:46
Генічеський РЕЗ і ЕМ Петрiвка:
Перекопська 29
Одиничне відключення з 17.10.2018 18:01 по 18.10.2018 08:25 17.10.2018 18:06:07
Херсонські МЕМ Білозерка:
Вінницька 27
Одиничне відключення з 17.10.2018 18:25 по 18.10.2018 15:20 18.10.2018 06:07:23
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Тополиний (Жовтневий) 2А
Одиничне відключення з 17.10.2018 18:27 по 18.10.2018 07:22 18.10.2018 07:21:14
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Куйбишева 109
Одиничне відключення з 18:33 по 18:58 17.10.2018 18:35:48
Херсонські МЕМ Херсон:
Польова7 12
Одиничне відключення з 17.10.2018 18:40 по 18.10.2018 15:20 18.10.2018 06:08:44
Херсонські МЕМ Зеленівка:
Маяковського 40
Одиничне відключення з 17.10.2018 19:04 по 18.10.2018 10:30 17.10.2018 19:09:46
Херсонські МЕМ Херсон:
Покришева 45:1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 708, 4619, 6119
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩж/д Покришева 45:1 з 19:05 по 22:15 17.10.2018 19:10:17
Херсонські МЕМ Олександрівка:
Степова 37
Одиничне відключення з 17.10.2018 19:15 по 18.10.2018 15:25 17.10.2018 19:27:04
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка:
Садова 47
Одиничне відключення з 19:22 по 20:40 17.10.2018 19:26:15
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Маяковського 20-21; Партізанська(Червонопартизанська) 26, 30, 39, 42, 76, 78, 82, 91-93; Свободи (Леніна) 20-24, 27-59, 60-74, 78-80, 86-91, 93-93А; Шкільна 2, 8, 10, 20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20058, 20097, 200242, 200310, 200375, 2001357
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-20 Л-1 Олександрівка з 19:24 по 20:30 17.10.2018 19:26:20
Херсонські МЕМ Херсон:
Чорноморська 28
Одиничне відключення з 17.10.2018 19:35 по 18.10.2018 15:20 18.10.2018 06:10:13
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Шевченка 85
Одиничне відключення з 17.10.2018 19:43 по 18.10.2018 16:45 18.10.2018 10:25:11
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Декабристів 1-4, 6-9, 12-15, 17-18, 20, 22-24; Квіткова(ЛазоС) 1-7; ЛесіУкраїнки(Фрунзе) 1-4А, 6-10, 12, 14, 18, 20-20А, 22, 24-26, 28-30; Партізанська(Червонопартизанська) 3; Покровський(Пархоменко) 1-8; Свободи 115A; Трудова 2, 7-10, 14-15, 17-23, 25, 27; ЦациІ 19-19А, 21, 23, 25-28, 30, 32, 34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20097
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-1 Олександрівка з 19:45 по 20:15 17.10.2018 19:49:37
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
1 Травня 361, 363, 365-367, 369-373, 378-381, 385-387, 389, 393-397; Всхід 1-3, 4-6; Покровський(Колгоспний) 34-42; Скіфський(Крупської) 12-23, 25-30, 34; Солов'їна(Крупської) 9-9А, 11-13, 16-21, 26-28
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-83 Л-1 Берислав з 20:02 по 21:10 17.10.2018 20:05:05
Херсонські МЕМ Херсон:
Пушкінська 63
Одиничне відключення з 17.10.2018 20:02 по 18.10.2018 15:20 18.10.2018 06:11:26
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка:
Садова 1-7, 8-17, 19-26, 28-30, 32-53, 55-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-202 Л-2 з 20:05 по 20:40 17.10.2018 20:11:27
Олешківський РЕЗ і ЕМ Брилівка:
Лікарняна 24; Миру 1-39, 43-45; Першотравнева 27, 31, 33, 38-40, 42-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 120, 203
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-335 Л-1 з 21:10 по 22:40 17.10.2018 21:13:31
Херсонські МЕМ Херсон:
Свободи 4
Одиничне відключення з 17.10.2018 22:42 по 18.10.2018 15:20 18.10.2018 06:24:27
Херсонські МЕМ Херсон:
Спортивна 21
Одиничне відключення з 17.10.2018 22:58 по 18.10.2018 15:20 18.10.2018 06:25:45
Дата відключення: 18.10.2018
Херсонські МЕМ Музиківка:
КарлаВ 23А-60; Лісна 1-15; Львівська1 1-30; Львівська2 1-27; Степова 24, 39А-40, 53, 57; Тваринників 0-30, 34-п 1; Тваринників 0-40; Теплична 1-21; Тепличний 9-11; Травня1 1-5, 7-13, 15-24, 26, 29А-40; ХерсонськаІІ 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20800
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-856 Білозерка з 00:55 по 01:33 18.10.2018 00:57:09
Каховський РЕЗ і ЕМ Подівка:
Чехова 1-7, 9-12, 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-165 Л-1 з 07:07 по 09:10 18.10.2018 07:09:54
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка:
Зелена 1-47; Шкільна (Леніна) 33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200383
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-32 Л-1 Олександрівка з 07:33 по 09:30 18.10.2018 07:36:47
Олешківський РЕЗ і ЕМ Саги:
Бойко 30
Одиничне відключення з 07:35 по 11:50 18.10.2018 07:39:33
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Веселе:
Веселе 0, 3, 5-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 886, 1252
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "В.Благовіщенка 1Т" з 08:03 по 10:00 18.10.2018 08:07:36
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Гагаріна 0, 5-7, 12-20, 22-27, 30-35, 40; Хмельницького (Фрунзе) 0, 11, 18-19, 25, 27-29, 32-33, 36, 38
Велика Благовіщенка:
Іванівського 0-7, 9-34, 36-39, 41-45, 48, 51, 57-72; Леніна 0-17, 19-27, 29-43, 45, 47-60; Партизанська 0-16, 19, 21-26, 28, 31-40, 42-43, 47, 51-66; Північна 0-6, 8-14, 16-22, 24-38, 52, 62; Провулок 0; Шевченка 0-4, 7-8, 10-21, 24-36, 38, 40-74
Єлизаветівка:
Без назви 0; Димитрова 0-7, 18, 20-21, 23, 26, 31-41, 46-54; Садова 0, 3-5, 8-10, 12, 22-32, 35-38
Козачі Лагері:
40 років Перемоги 1-14, 16-19, 21-27, 29-30, 32; Зелена 1-2, 4-9, 11-12, 14-16, 19-22; Леніна 0-2, 3-7, 10-11, 13-21, 23-27, 32-39; Піонерська 1-23, 25-26, 28-32, 34-40, 43-69; Чапаєва 3-9, 60-67; Шкільна 1-10, 12-16, 18-22
Нова Благовіщенка:
Гагаріна 5-9; Леніна 1, 3, 5, 7-12, 17-18, 21-22, 25-26, 28-30; Шевченка 3-5, 8, 10-12
Олешки:
Комсомольська 3, 8-14, 16-19, 21-22, 29-38, 58-60, 62-66, 68-69, 72-74, 77; Мира 4-13, 110-118, 124-127
Славне:
Світанок 0-5; Леніна 2, 4-14, 16-19, 23, 27-33, 37-38, 40-46, 48-49, 54, 62, 64-65, 69, 72-73; Мира 0-1, 4-11, 14-16, 18-22, 24-40; Молодіжна 1, 3-5, 7-8; Степова 0; Щорса 0, 3, 6-8, 10, 14
Софіївка:
Без назви 0; Шевченка 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1064, 1069, 1076, 1082, 1102, 1126, 1155, 1157, 1193, 4318, 4353, 4414, 4596, 4633, 4695, 6272, 6326, 6360, 6363, 11115
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "В.Благовіщенка 1Т" з 08:03 по 10:00 18.10.2018 08:07:36
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка:
Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 14
Одиничне відключення з 08:06 по 16:26 18.10.2018 16:20:29
Іванівський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 679 Одиничне відключення з 08:12 по 11:20 18.10.2018 08:24:01
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 5348 Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до ТП-539 Каланчак Л-1(тимчасовий пункт дислокації) з 08:49 по 14:15 18.10.2018 08:53:15
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Нижня 242
Одиничне відключення з 08:52 по 20:05 18.10.2018 08:55:27
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Бережного 69
Одиничне відключення з 08:57 по 10:05 18.10.2018 09:00:38
Олешківський РЕЗ і ЕМ Адміністративні межі Олешківської міської ради:
Тимчасова споруда для ведення ОСГ 0
Олешки:
Абрикосовий 0-7, 10, 14-16, 19-40, 42-65; Байдукова 1-33, 34-41; Бузьковий 1-7; Баштанний(Куйбишева пров) 1-12; Веселковий (Райдужний) 1-4, 6-9; Горіховий 2-16; Горобиновий 2-32; ГрушевськогоМ(Кірова) 2-60 А, 61А, 62-64 В, 65-82; Декабристів 3, 51А, 53, 55, 57-96, 97/2-204; Декабристів 4, 6-12; Декабристів/Байдукова 56/43; Дніпровська 1-31, 33-38, 43-58, 60-75, 79-101, 105-109; Зелений 1-6; Калганова 31, 33, 35, 37, 39, 41-42, 44-49, 51-85; Калиновий 1-16, 20-31; Каховський 3-7, 17-20; Каштановий 1-6, 11-28; Квіткова 2Б; Квітковий 1-8; Квітучий(Олешківський,Стаханова) 1-15; Київська(БєдногоД) 4; Київський 1-5; Колхозний 1-28; Космонавтів 9, 11, 13, 15, 17-17А, 19-19 А, 21, 22 В, 23, 25-58; Кудієвського 1-9; Лагерна 60; Лебединий 1-25; Леваневського 65, 67-67А, 69, 71-71А, 73, 75-113, 115/2-123, 123а-136 Е, 136 З-141Г, 142-152; Літвінова 2-20; Луки Балашова(Комсомольська) 40; Луний 1-5, 11-13; Малий 1-9; Меліораторів діл.2; Мирний 1А-51, 55-61; Михайлова Юхима(Котовського) 1-28, 28В-39, 43-45; Молодіжна 3-87; Московський 1-7; Нижня 41, 45, 47, 49, 51-53, 55, 57, 59, 62-234, 236-238, 240-265, 267-268, 270-279, 280А-287в, 290-324; Одеська 4-7А, 12-22; Озерна 4-8, 11-34/5; Озерний 1-31; ОлегаОльжича(Кірова ) 1 А-12; Панкєєвих(Петровського) 2А-7; Папаніна 1-34, 40 А, 44-50; Парниковий 2-5, 9-11; Піроцького 2-30; Полтавський 2-9, 11-29; Прудний 7-13; Пушкіна 1-1А, 3-3 А, 5-21; Райдужний 7-10; Роздольна 4-7, 13-32, 36-73; Сенявіна 3; СікорськогоІ(Куйбишева) 15-41, 43-56, 60-74; Соняшний 1-18; Спартака 1; Тимчика 1-5, 7-13, 15-52; Тихий 18; ХмельницькогоБ(Стаханова) 2-26 А, 29-34 А, 35 А-48, 49-50А, 51А-91А; Часника 1-9, 11-17, 19-26; Червоноармійський 1; Шевченка 40, 42, 44, 46, 48а, 50-112, 114-240; Шевченка 1а-30, 31а-44; Шкільна 1-7, 8 А-39, 41-53, 55-72; Шукшина 1-6; Южакова(Чапаєва) 8 А, 8 Г-8 П, 10-10А, 12-33; Ягідний 7-9; Янтарна 4, 8, 10-52, 54-74
Підлісне:
Абрикосова (Комунарів) 1-11а; Виноградна 14; Виноргадний 2-18; Військова 1; Військова Частина 1-А 183Б; Лісна 1; Садова 1-14, 16-17; Центральна 2-16
Солонці:
Зелений 2-11; Інтернаціональна 1-3, 6; Клиновий 6; Луговий 5-13; Веселковий 0-5; Виноградна 6; Джерельний 5-10, 14; Зарічна 1-89, 90-138, 140-159, 160 А-168, 170-200, 200 Б-206, 210-226, 228-234, 236-242, 246А, 252-272; Кардашинський 1, 3-19; Козацький 2-8; Лиманський 1, 3-28; Лісна 0-29, 32-40; Миру 13; Молодіжна 0-10; Молодіжний 11-24; Озерна 1-47; Озерний 1-44; Південний 1; Польовий 1-5; Прудний 2-8, 14; Садовий 1-21; Соняшний 1; Срібний Ключ 9; Степова 12-16; Ювілейна 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10, 18, 20, 21, 24, 27, 29, 42, 67, 69, 96, 158, 167, 184, 199, 201, 206, 207, 244, 251, 260, 287, 302, 363, 410, 418, 474, 480, 493, 551, 604, 610, 614, 616, 620, 628, 700, 752, 771, 818, 825, 826, 834, 841, 846, 874, 917, 932, 953, 967, 968, 973, 1018
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1905 з 09:02 по 18:17 18.10.2018 09:07:37
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози:
Поштова 33, 45, 87-112; Радянська 49, 55-56, 154
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-51 Л-1 Н.Сірогози з 09:14 по 10:10 18.10.2018 09:18:04
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
8 Березня 1-8; Аптечний 1-6; Бережного 1-10, 12-26, 29-66, 68-81; Бериславська 2a-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 а, 24, 26, 28, 30, 32-58, 60 а-70, 72-78, 84-110; Будiвельникiв 1-20; Вiльна 4, 6; Ватутiна 1-17; Весела 2-28; Весняна(Свердлова) 1-15, 17-25, 27-52; ВишнiО 2-10; Вишневий 1-7, 9-11; Воронцова(Ленiна) 11-62, 66-72; Гагарiна 4-33, 35-49, 51-62; Гайдара 1-2, 4-9, 13-15; Горького 1-86, 88-92; Грудня5 1 а-13; Дiмiтрова 1-4, 6, 10, 12; Суворова 1-37, 39-47, 49-50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Дудченка 1-8, 10-16, 17-95, 97; Кiрова 1-9, 11-26, 28, 30, 32; Калiнiна 1-36; Карнаушенка 1-16; Колгоспний 1-7; Комсомольський 1-13; Кооперативний 3-12; Крупської 1-20, 24-26 а; Лебедина 7-27; МарксаК 1-8; Миру 1-8, 10-19, 21-30; Молодiжна 1-12, 14; Надiї 1-21; Нахiмова 1-44; Невського 2-8, 10, 12, 14, 16, 18-26; Незалежної України 2; Орлина 2-28; Пiвнiчний 1-10; Петровського 2-14, 16-30, 34-42, 44-46; Покровська(Жовтнева) 1-17; Прикордонна 1-32; Приморська 2-10, 14-26; Пушкiна 1-25; Радянська 2 а-31, 33-38, 40-62, 65-93; Соколина 3-25; Солов'їна 1-27; Стаханова 1-8 а, 10-30, 33-85; Степова 2, 8, 10, 12, 14-20; Терешкової 1, 5-27; Титова 1 а-25, 26-38, 40-42, 44-70, 72, 74, 76-76 а, 78, 80, 82, 84, 86, 88-88 а, 90, 92, 94, 96, 98; Торговий 1-6; Травня1 2, 4, 8-20; Українська 4-22; Ушакова 2-38; Херсонська 5-20; ХмельницькогоБ 1-3, 5, 7, 9; Чкалова 1-3, 5-33, 35, 37-41, 43-62, 64-66, 68-71, 73, 75, 77, 79; Шевченка 1-8; Шкільний 1-9, 13-15; Щорса 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1063, 10012, 10021, 10022, 10025, 10027, 10028, 10036, 10038, 10039, 10040, 10044, 10050, 10051, 10054, 10060, 10063, 10064, 10068, 10072, 10074, 10075, 10077, 10083, 10093, 100100, 100107, 100116, 100125, 100127, 100128, 100129, 100133, 100134, 100146, 100149, 100150, 100153, 100154, 100156, 100157, 100160, 100161, 100163, 100166, 100168, 100182, 100184, 100199, 100200, 100201, 100209, 100218, 100221, 100223, 100234, 100236, 100244, 100246, 100247, 100254, 100260, 100266, 100267, 100271, 100272, 100275, 100276, 100279, 100280, 100281, 100284, 100286, 100290, 100291, 100292, 100294, 100296, 100297, 100298, 100299, 100307, 100309, 100310, 100311, 100313, 100316, 100317, 100320, 100321, 100323, 100327, 100329, 100333, 100336, 100340, 100342, 100346, 100350, 100352, 100355, 100361, 100377, 100378, 100380, 100388, 100393, 100394, 100395, 100396, 100397, 100400, 100402, 100405, 200395, 2001312, 108983163132
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1601 з 09:21 по 09:50 18.10.2018 09:23:52
Херсонські МЕМ Музиківка:
Херсонська 21
Одиничне відключення з 09:22 по 15:10 18.10.2018 09:32:52
Високопільський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 10022 Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 2111 з 09:25 по 09:50 18.10.2018 09:32:49
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка:
50 Років Перемоги 14
Одиничне відключення з 09:27 по 16:28 18.10.2018 16:20:22
Херсонські МЕМ Музиківка:
Пролетарська 3А-5, 7, 11, 15, 18, 21; Пролетарська2 9-19; Херсонська 1А-8, 10-17, 20А-22, 24-28, 30, 32, 34-36, 38, 40, 52, 64
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-843 Л-3 Білозерка з 09:29 по 15:15 18.10.2018 09:32:45
Херсонські МЕМ Херсон:
Єврейська(Войкова ) 59-60, 62/56, 78, 102, 130; Мостова(Доброхотова ) 84; Пушкінська 50, 52-57А, 59, 90; Садова 25, 27, 29, 31, 33-40, 41, 43-60, 64-68; Садова/Смольна 66/72; Смольна 39, 41, 43, 49, 51-70, 74, 76, 78, 80-82, 84; Сорокіна(Качельна) 68А; Фрітаун 51, 63, 65-65/56, 68-68А; Яружна(Овражна) 39, 54-55, 56/61-57, 59-62, 63А-65, 67, 69-83А, 91; Яружна /Смольна 73/53
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-3 з 09:34 по 16:48 18.10.2018 10:37:38
Херсонські МЕМ Антонівка:
Благодатний(Куйбишева) 1-11; Ватутіна 32, 34, 38, 40, 42, 51-97, 101-107; Джона Горварда(Фрунзе) 25, 29; Миколаєва 1, 2Б; Вишнева(Кірова) 1-6, 7, 9-46, 50-79; Дубасова 1-56, 60-68; Колодязна 15, 17, 19-19А, 21-21Б, 23, 25, 27, 29, 31-48, 50-74; Крайня 1-29, 33-51; Лазурнй(ЛазоС) 1А-4, 6, 8-16, 18-24; Миколаєва 2-10Б; Мирна 5/16, 9, 13, 43-58; Польова 3; Таврійський 1-6, 7-30
Херсон:
183 КМ 0; Автомобілістів 7-9; Автомобілістів/Енергетиків 11/20; Антонівська 18/47-139, 147-253; Вишневий 12; Вишневий(сел.Янтарний) 7-39А; Волошкова 21; ГрінченкаБ 6-65; Джанкойська 61; Джерельний 3; Дніпрової Чайки 2-19, 21-31, 35-57; Дніпрової Чайки/Яворницького 6/20; Енергетиків 18-65; Затишний 16-22; Затишний(сел.Янтарний) 1-7; Згоди 3-5, 8-44; Інтернаціональна 6/1-58, 64-74; Каскадна 1-53; Козацька 10-15, 21, 27-110/45; Кришталевий 2/15-34, 44-46-діл.38; НаливайкаС 1-6, 8-9, 11-20; Олешківська 1-18, 23-25, 31-33; РОДНИКОВАЯ 7-30; Січовий 1-24; Східна31 1-28, 30, 32, 55, 64/34; Східна32 1-18Б, 20-64; Східна33 1-11, 13-35, 36-64; Східна34 7-63; Чарівна 5, 12-57; ЧернявськогоМ 2/4-46; Яворницького 1/38-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 3096
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-617 Л-1 з 10:04 по 13:11 18.10.2018 10:38:06
Херсонські МЕМ Херсон:
Гімназична(Червоностудентська) 3-8, 9-40А; Дружби 6-8; Лютеранська(Кірова) 16-22; Морська 3-6, 7-7А, 11-13А; Порт- Елеватор 1-3, 4-13; Чекістів (Петра Калнишевського) 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 187, 200, 232, 259, 279, 295, 418, 449, 591, 592, 621, 637, 644, 647, 684, 708, 855, 902, 1073, 1093, 1137, 1344, 1380, 1420, 1598, 1814, 1940, 2094, 2191, 2278, 2719, 2724, 2750, 2970, 3002, 3264, 3488, 3684, 4116, 4117, 4383, 4450, 4523, 4531, 4706, 4889, 4907, 4946, 5458, 6034, 6399, 6589, 6591, 6675
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 2923 з 10:14 по 11:55 18.10.2018 11:06:37
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовіЛагері:
Толстого 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14а, 16, 18-18а, 20, 22, 24, 26, 32, 34-34б, 36, 40, 42, 44, 48
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-229 Л-2 з 10:23 по 10:50 18.10.2018 10:47:08
Херсонські МЕМ Херсон:
КуликаІ 114, 114А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2029, 2718, 3569, 3604, 3856, 3952, 4045, 4046, 4117, 4145, 4700, 4914, 5039, 5174, 5825, 6363, 6578, 6675
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-580 2Т Л-8 з 10:39 по 12:15 18.10.2018 10:49:50
Херсонські МЕМ Херсон:
Василя Стуса (Енгельса ) 111А, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145-146, 148-170; Василя Стуса (Енгельса)/Полтавська 124/37; Комунальна 60, 62, 64-64А, 66-82; Олешківська січ(Цюрупинська) 96, 98-111А; Полтавська 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/101, 61, 63/2, 65-65В; Пролетарська(Весела) 95, 111, 116-127, 129-147; Стрітенська(ЛюксембургР) 140; Студентський 2, 14-18А; Чайковського 236-236А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 376, 449, 522, 708, 3848, 3996, 4179
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-259 Л-3 з 10:48 по 11:21 18.10.2018 11:52:57
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Буркути:
Асканійська 11-11Б; вулиця1 1-9, 12-22
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-145 Л-1 А з 10:49 по 13:23 18.10.2018 10:53:45
Херсонські МЕМ Херсон:
БогунаІвана(Ілліча ) 88
Одиничне відключення з 18.10.2018 10:51 по 19.10.2018 07:04 18.10.2018 15:21:58
Херсонські МЕМ Станіслав:
Вишнева 2-21; Вишневий 19; Голобородька 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20704, 20767, 20771
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-620 Л-1 Білозерка з 10:56 по 14:00 18.10.2018 10:55:53
Херсонські МЕМ Станіслав:
Базарна 1-2, 4-41; Вишневий 2; Голобородька 14-24; Торговий 1-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20091, 20761, 20771, 20890
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-620 Л-2 Білозерка з 10:57 по 14:00 18.10.2018 10:56:08
Херсонські МЕМ Херсон:
Гімназична(Червоностудентська) 3-8, 9-18, 22/2-22А, 24-24А; Лютеранська(Кірова) 16-22; Морська 3-6, 7-7А, 11-13А; Порт- Елеватор 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 232, 259, 279, 449, 592, 855, 902, 1093, 1420, 1814, 2191, 2278, 2719, 2724, 2970, 3002, 3264, 3684, 4116, 4117, 4383, 4523, 4531, 4907, 4946, 5458, 6034, 6675
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-30 з 11:00 по 14:42 18.10.2018 16:34:09
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка:
Водопровідний 3-4, 8, 10-11; Південна 23-25, 26-55; Садовий 1-2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 277
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-253 А Л-1 з 11:10 по 15:45 18.10.2018 11:15:18
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Лісова 1-15; Сонячний 26; Квіткова 1-78, 81-90; Першотравнева 36-68, 72-126; Сонячна 1-46, 52, 54-89; Соснова 3-89; Тініста 1-21
Малокаховка:
Лісна 22-29; Виноградний 1-52; Вишневий (Фрунзе) 1-38; Водопровідна 1-65; Водопровідний 1-39; Дніпровська 16-91; Зелена 1-16, 18-82, 85-125; землі Малокаховської селищної ради буд.майдан; Каховська 4-88; Кооперативна 1-7; Кооперативний 2-8; Лісова 31-32; Миру (Леніна) 1-1-2, 2-24, 26-38, 40-53; Молодіжна 2-42, 48-84; Морський 3-46; Новоселів 1-109; Південна 1-25, 26-55; Піщана 4-42, 46-78; Польова 2-3; Садовий 1-38; Сонячний 1-26; Степовий 1-8; Таврійська 1, 3-36, 38-66, 69-138; Фрунзе(Вишневий) 34; Центральний 1-63; Шевченка 1-55, 58-60; Шкільна 1-14, 15А-71, 73-93, 94-106; Ювілейна(Фрунзе) 1-89, 91-120
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 68, 103, 264, 277, 312, 3380, 3403, 3451, 3493, 3629, 3640, 3709, 3772, 3783, 3789, 3791, 3810, 3854, 3874, 4260, 4265, 4297, 4298, 4331, 4390, 4397, 4427, 4437, 4438, 4440, 4443, 4485, 4598, 4715, 11333
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 93 з 11:10 по 13:35 18.10.2018 11:15:58
Херсонські МЕМ Херсон:
Чорноморська 30, 32-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6294
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-582 Л-3 з 12:05 по 13:06 18.10.2018 12:12:27
Херсонські МЕМ Херсон:
Береговий 7-9; Дорофєєва 8-14, 18-20А, 24-24а, 25А-26; ПатонаЄ 17-17А; Шенгелія 2, 4, 6-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 161, 297, 449, 484, 580, 591, 592, 714, 1399, 1733, 1799, 2070, 2110, 2441, 2446, 2521, 2719, 2979, 3200, 4140, 4712, 4894, 5025, 5100, 5125, 5149, 5172, 5444, 5445, 5446, 5586, 5591, 5680, 5756, 6053, 6082, 6132, 6149, 6207, 6290, 6338, 6340, 6344, 6381, 6406, 6518, 6567, 6607, 6614, 6657
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 3732 з 12:08 по 12:42 18.10.2018 12:13:03
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Вишнева 5
Одиничне відключення з 12:09 по 16:12 18.10.2018 13:59:37
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Польова 60А
Одиничне відключення з 18.10.2018 12:28 по 19.10.2018 07:28 18.10.2018 12:33:39
Херсонські МЕМ Херсон:
Береговий 7-9
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ РП-Дорофеева яч.№11 до ЗТП-768 1 с.ш з 12:43 по 13:18 18.10.2018 12:43:20
Херсонські МЕМ Херсон:
ПатонаЄ 17-17А; Шенгелія 6-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592, 2441, 2446, 2521, 2719, 3200, 5756, 6344, 6381, 6614
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ ЗТП-760 2 с.ш до ЗТП-910 2 с.ш з 12:43 по 12:50 18.10.2018 12:43:22
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Миру 66
Одиничне відключення з 13:15 по 14:31 18.10.2018 13:22:26
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка:
Довженко 24-34; Ювілейна 1-13, 15-26, 29, 31, 33-54
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-174 Л-2 з 13:18 по 14:00 18.10.2018 13:57:06
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Бєлгородська 8
Одиничне відключення з 18.10.2018 13:25 по 19.10.2018 13:22 18.10.2018 14:16:14
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
Молодіжна(Комсомольська) 96, 98, 100, 102, 104-106, 108; Підстепна 40-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041, 100181, 100230, 100332
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-276 Л-3 Воронцовка з 13:30 по 14:20 18.10.2018 13:38:13
Херсонські МЕМ Антонівка:
Квіткова(Фурманова) 58
Одиничне відключення з 13:30 по 14:57 18.10.2018 13:35:54
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Буркути:
вулиця1 14
Одиничне відключення з 18.10.2018 13:38 по 19.10.2018 13:25 18.10.2018 13:46:51
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольговка:
Молодіжна 1, 2/А, 5, 7-9, 12-14, 16, 20-21, 24-64; Соняшна (Леніна) 3-19/А; Центральна 9-13, 22-24, 43-45, 48-49, 52-53, 57, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-155 Л-2 з 13:46 по 17:30 18.10.2018 13:55:34
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка:
Робоча 50
Одиничне відключення з 18.10.2018 13:52 по 19.10.2018 12:06 18.10.2018 13:58:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби:
60 років Жовтня 1-59; Гагаріна 1-5, 8-10/1, 13-20, 25-27, 28/1-36, 39, 43-45, 49-53, 55-65, 67-73/1, 75, 79-83/2, 88, 93, 99-104; Зелена 2-14, 15, 17-20, 22-24, 26-32, 36-38, 40-44; Паркова 1-10; Північна 1-56, 122-129, 133, 135-151, 153-158, 161-165, 167, 169-173
Вільне:
40роківПеремоги 1-4, 6-9, 12-101; Братів Вінниченко 1-8, 10-12, 14-23, 26; БратівЯрмаш 1-36; Комсомольська 1, 3-14, 16-18; Миру 1-2, 4-16, 20-24; Некрасова 1-3, 5; Свердлова 1-8, 10-18, 90, 92, 104; Суворова 1-9, 11-25; Східна 1-15
Дем'янівка:
Белінського 1-19; Добролюбова 1-5, 8-11; Кутузова 3, 6, 9, 11, 14-16, 18, 23-27, 29-31, 34-35, 38-47, 49-55, 57, 63-65, 69-73, 77, 79-85, 92; Леніна 1-12, 14-29, 31-51; Молодіжна 1, 3-10; Подова 1-3, 5-10, 12-21; Суворова 1-6, 8-10, 12-16, 18-19, 21-31, 33-35, 38-45, 47-48, 51-53, 62-80; Тельмана 4, 7-9, 12-21, 25-30, 34-39, 41-61, 92; Чапаєва 1-31
Зернове:
Південна (Дзержинського) 2, 4-5, 7-16, 18-20, 23-33, 36-37; Північна 1, 3-7, 9-11, 15/2; Садова 1-11, 15
Змагання:
Інтернаціональна 0-14, 16, 20-21, 23, 25-32, 34, 36-44, 51; Пархоменка 2-12, 16-24, 26-33, 35-36
Комсомольське:
Степова 1-16, 18-21, 23-29; Терешкової 1, 3-4, 6-11, 13, 15, 17-19, 21-28, 30-32, 34-42; Тітова 1-7, 9, 11-23, 27-44, 50
Новорогачинське:
Зелена 44; Центральна 12, 23, 37, 43-47
Партизани:
Маслових 1, 3-7, 9-10, 14-18, 20-23, 25-26, 28-41, 45-47, 49-50, 53-55; Новосільна 9а-27, 29-32, 34, 36, 38-40
Чеховка:
Інтернаціональна 0-5, 8-23; Східна 0-22, 25-43, 46-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 544, 551, 553, 554, 555, 581, 679, 853, 860, 867, 871, 898, 933, 951, 961, 969, 972, 973, 974, 977, 11115, 18603, 18615, 18616, 18621, 18631, 18641, 18643, 18658, 18660, 18696, 18701, 18708, 18725
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Верби 1Т" з 14:00 по 15:15 18.10.2018 14:15:55
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля:
Молодіжна 16
Одиничне відключення з 14:34 по 16:00 18.10.2018 14:38:23
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ:
Соборна(Леніна) 6
Одиничне відключення з 18.10.2018 14:52 по 19.10.2018 10:31 18.10.2018 15:11:14
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Пушкіна 94
Одиничне відключення з 15:04 по 15:45 18.10.2018 15:08:58
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 126, 128-162, 163а-169, 171-197, 203-211; Геройська (Полеглих за революцiю) 4, 23, 29, 31; Козацька (Куйбишева) 3-12, 14-49; Центральна(Ленiна) 106-146, 150
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4092, 4208, 4512, 4610, 4973
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-014 з 15:20 по 16:50 18.10.2018 15:21:23
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля:
Колгоспна 14-22; Молодіжна 1, 3, 5, 7-8, 10-21, 23-34, 36-38; Робоча 36-48, 50, 53-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20067
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-364 Л-1 Олександрівка з 15:20 по 16:00 18.10.2018 15:39:17
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни:
Наддніпрянська 75, 77, 79-79а, 81, 83-83а, 85, 87, 89-89а, 91, 93, 95, 97, 99, 112, 114; Подвойської 25-65
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-224 Л-3 з 15:22 по 15:50 18.10.2018 15:40:41
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Дружби 5
Одиничне відключення з 15:53 по 16:24 18.10.2018 16:19:55
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка перша:
Степова 1Н-3Н, 5Н, 7Н-11Н, 13Н-16Н, 19Н-20Н, 22Н-23Н, 26Н-27ДН, 30Н-32Н, 36Н, 39Н-40, 43Н, 45Н, 48Н-50Н, 52Н, 60Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 707
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-239 Л-1 з 16:05 по 18:25 18.10.2018 16:27:12
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тополівка:
Березня8 15-58; Польова 18; Ушакова 15-22, 26-37
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-200 Л-3 з 16:15 по 16:35 18.10.2018 16:57:40
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Ентузіастів 2; Торгова(Латиських стрільців) 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 103, 302, 352, 363, 412, 413, 423, 437, 454, 471, 491, 523, 548, 581, 658, 663, 880, 882, 885, 1926, 1938, 2162, 2360, 2422, 2490, 3050, 3128, 3131, 3132, 3133, 3134, 3142, 3146, 3167
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-6 з 16:41 по 19:20 18.10.2018 16:49:23
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Базарний 2-9; Берегова 1-3, 6-16, 19-25, 27-41, 43-66, 69-70, 72-87; Владичанського 0, 7, 11-17, 19-19Б; Кірова 1-14, 16-20, 22-36, 38-49, 50-67, 70-81, 83-91, 94-100, 101-102, 104-111, 114-133, 136-142, 144-156, 160, 164, 166, 168, 170, 172; Комунальний 1-19, 25; Корбута 132-132А, 134, 136, 140, 142, 144, 150, 154, 156, 157А, 158-167, 169-181, 183-197, 201-221; Крайній 1-8; Леніна 80-82, 84-88, 90, 92, 94, 97-100, 102-111, 113-115, 117, 119, 125-127, 129, 131; Першотравнева 1-7, 9-11, 17-19, 23, 26, 30, 34-38; Поштовий 3-6; Успенська(Комсомольська) 1-3, 5, 7-16, 18-21, 23-26, 28-29, 31-48, 50А-54; Ювілейна 0, 70-72, 74-74А, 76-76А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7010, 7118, 7147, 7177, 7195, 11954, 11990, 111006
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 377 з 17:45 по 17:51 18.10.2018 17:48:31
Херсонські МЕМ Геологів:
Славянська 18
Одиничне відключення з 18.10.2018 18:04 по 19.10.2018 12:00 18.10.2018 18:08:59
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка:
Водопровідний 3
Одиничне відключення з 19:03 по 20:00 18.10.2018 19:07:55
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Ентузіастів 2-4; Першотравнева 5-5а, 7, 9, 11, 13, 15; Торгова(Латиських стрільців) 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 103, 155, 260, 283, 302, 350, 352, 363, 366, 412, 413, 423, 424, 437, 454, 471, 491, 523, 548, 581, 616, 638, 657, 658, 663, 679, 696, 880, 881, 882, 885, 888, 1830, 1870, 1886, 1898, 1900, 1926, 1938, 2005, 2160, 2162, 2169, 2250, 2280, 2315, 2330, 2360, 2417, 2422, 2430, 2490, 2491, 2497, 2526, 2549, 3050, 3120, 3128, 3131, 3132, 3133, 3134, 3135, 3142, 3146, 3166, 3167
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-12 з 19:22 по 20:00 18.10.2018 19:22:51
Каховський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка:
Молодіжна 1, 3-20, 22-25, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 286
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-227 Л-2 з 19:25 по 19:55 18.10.2018 19:32:32
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Буркути:
Асканійська 11-11Б; вулиця1 1-9, 12-22
Великі Клини:
Кірова 2-16, 18-21; Конотопа 1-11, 13-34, 38-40; Луначарського 3-4, 5-17; Новоселів 1-10, 13; Пангало 2-11, 13-19; РадянськоїНауки 1-4, 6-9
Гладківка:
Гагаріна 1-Б\Н; Гагарінапров 10; Леніна 1-2, 5-14, 16-17, 19-29, 32-56, 58-88, 91-109, 111-113, 115-139, 141-159, 161-202, 205-255, 258-273, 275-ЦЕРКВА; Миру (Жовтнева) 1-1а, 3-65, 68-81а, 83-98, 100-109, 111-157, 159-172, 174-186, 188-205, 207, 210-214, 216-234, 236-243; Молодіжний 1-13, 15-19; Нова 1-11, 13-24; Садова 1-60; Совхозний 1-13, 15-24; Степова 1-3, 5-29, 32-92; Учбова 1-47, 48-51; Шкільна 4-8, 12-27, 30-33
МаліКопані:
Погранична 1-14, 17; Вічної Віри Миколаївни 2; Гагаріна 1-32, 35-45; Горького 1, 2А-3, 3А-4, 6А-15А, 17, 19-21, 23-53, 54А-59, 62А-74А, 76-85, 87-109, 111-123; Кірова 5 А-16, 19-33, 34а-41, 43А-65, 67-76 В, 78-84Б, 86-99, 101-102, 104-121, 123-131, 134-185, 189-191; Комарова 2-13; Кошового 1-6; Нова 1-21, 24-84, 86-118, 122-144, 199; Підстепна 1-29; Покришева 1-12, 14-16, 19-35, 39-41, 45; Пушкіна 2-10, 15-193; Садова 1А-20 -а; Спортивна 2-6, 8-45; Ушакова 1-14, 16-22; Чапаєва 1-2, 4-8 а, 12-19; Чкалова 2-40; Шевченко 1-28, 31; Шкільна 1-18; Щорса 1-10
РіднаУкраїнка:
Київська 1-8, 10-17, 19, 23-25, 27-31; Українська 1-14, 16-35
с/рада Малокопанівська:
кадастровий номер 6522383800:03:001:0031) б/н
Таврійське:
Комплекс 1; Леніна 268-270а, 274, 276-294, 300-306, 310-367, 369-404Б, 406-412, 414-421, 423-449, 451-457, 459-461, 463-465, 468-516, 518а-521, 522а-525, 527-555а, 559-623, 627-645, 651-659; Виноградна 1-31, 33-43, 45-48; Жовтнева 1-12, 14-90; Інтернаціональний 1-12, 16-22; Лісна 1-64, 66-78; Люлька 10; Миру 1-41; Першотравнева 1-14; Покришева 1-46; Таврічеська 2а, 4-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 9, 28, 34, 35, 48, 58, 62, 92, 102, 124, 238, 328, 337, 349, 380, 402, 428, 439, 485, 511, 531, 536, 547, 559, 578, 602, 603, 606, 622, 681, 714, 776, 819, 877, 883, 957, 981, 997, 1001, 1034, 1040, 1043, 1113, 1141, 1148, 1210, 1220, 1233, 1257, 1265, 1275, 1299, 1304
Аварійне відключення лінії 35 кВ ф.35 Гладковка з 19:26 по 19:32 18.10.2018 19:32:37
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Б.Хмельницького 9; Пушкіна 1-2, 4; 40 років Перемоги 1-23; 50 років Перемоги 0-127; Андрєєва 1-20; Артилерійська 1-35, 37-46; Березня8 0, 2а-19, 22-29, 33-43; Бібліотечна 1, 3-36; Бригадний 1-8; Виноградна 1-12; Вишневий 1-17; Горького 1-17; Дачний 2-14; Декабристів 2-16; Дорожній 1-13; Енгельса 1-3, 6-36; Жовтнева 2-52, 55-147; Карбишева 0-12, 14-15, 17-82; Ковальський (Ковальний) 0, 1А-29; Кооперативна 1-50; Кооперативний 2; Костіна 0-80; Крайня 1-4; ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 2-14, 16-82; Листопадна 1-31; Листопадовий 1-27; Лінійна 1-28, 30-154; Лісгосп 1-17; МарксаК 0-93; Маяк 1-22; Миру 1-12; Мозгольова 1-41; Молодіжна 0-37; Олексія Болдирєва(Кірова) 1-14, 16-25; Охременка 2-75; Першотравнева 0-4; Південна 1-2, 5-6, 9-12; Північна 0-18; Піонерська 1-14, 16-34; Покровська(Фрунзе) 1-33; Польова 1-15; Прикордонна 1-19; Пролетарська 1-73, 75-85, 87-100, 102-106, 108-134; Радгоспна 1-27; Радгоспний 10 А-11; Радянська 1, 3-45; Робоча 1-34, 38-58; Садова 1-88; Сільська 2-4, 6-30; Січня9 1-57; Соборна(Леніна) 1-15, 17-29, 31-49, 52-56, 59-81, 85-97, 103-129; Соняшна 1-35; Спартака 1-17А, 20-22, 25-29, 34-39; Спортивний 1-18; Степова 1-8; Степовий 2-12; Суворова 0-47; Східна 1-25; Таврійська 1-52; Українська 1-23; Чалбаська 1-63; Червоноармійська 1-7, 9-92; Червонофлотська 1-48, 50-52; Чкалова 10-13; Чумацька(Комсомольська) 1-45; Шевченка 0-60; Шкільна 1-3, 5-22, 24-36, 38
Костогризове:
Ладичука 1-21, 24-39; Лиманська 0-59; Лісна 0-12А, 13А-20; Весела 12-33, 35-45, 47-70, 73-86, 88-90; Виноградна (70 років Жовтня) 1-9; Вузький 1-11; Гірського 1-5, 6А-14, 16-37, 39-48, 50-59; Залиманська 0-11, 16-65; Зелений 1-7, 9-20; Миру 14; Миру (Леніна) 1-9, 11-32; Мічуріна 1-19; Молодіжна 1-15; Нова 1-1 А, 3-6, 8-30, 32-41, 43-46; Піщана 1-12А, 14-60; Польова 0-35; Раденська 0-28, 29А-41; Садова 1-21; Таврійська (Радянська) 1-10, 12-16, 19-30, 32-57, 62-ЦЕРКВА; Терешкової 1-9; Цюрупи 1-8, 10-18; Шевченка 1-9, 11, 13-37А; Шкільна 1-13, 15-25, 28-48, 50-56; Ювілейна 1Б-25
Поди:
Лісна 86-88; Адмінистративні межі Костогризівської с/ради б/н; Малокопанська 0-19, 23-24, 27-45, 47-52, 57-72, НЕ УКАЗАН; Поди Праві 0
Раденськ:
40рПеремоги 1-14; 49 Гвардійської Стрілкової дивізії 1-7, 8-19, 21-23; Абрикосова 2-4; Безіменна 2-11; Березня8 0-8; БугаєнкоО 0-34; Виноградна 0-13; Гагаріна 1А-5, 7-44, 46-48; Гвардійська 0-20; Гвардійський 1-20 Б; Горького 1-22, 24-30, 32-93, 97-105; Грушевського 2-7; Декабристів 1-56; Добровольського 29; Добровольського (Добровольців) 1-6, 8-35; Енергетиків 0-13; Жовтнева 6-8; Заводська 1-3, 6-10, 11-13; Залізнична 2-27а/2; Західна 0-6А; Землі Раденської сільської ради б/н; Інтернаціональна 0-7, 9-35; Козацька(Піонерський) 0-24; Космонавтів 1-21; Крилова 1-14; Лесі Українки 4; Лісна 0-41; Маяковського 0-29; Миру 1-18, 20-59; Молодіжна 1-5, 7-20; Нарожного 0-23, 25, 27-60; Нарожного 0; Незалежності 0, 2-35; Островського 0-26; Першотравнева 0-61; Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Польова 0-25; Праці пров 1-8; Пролетарська 1-71; Пушкіна 1-13; Раденська(Радянська) 1-13, 15-26, 28-40, 42-46, 48-50, 52-82, 84-137; Радянський 0; Садова 1-27; Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Соняшна 1-9; Спортивний 1-10; Таврійська(Комсомольська) 1-19, 21-98, 100-104; Технічний 1-13; Тимчика 1-15; ХмельницькогоБ 0-30; Шевченка 1-14, 16-18, 20-22, 24-81; Шкільна 1-13, 15-24, 26-70; Шкільний 7; Ювілейна 0-2, 4-97; Яблочна 5-8
с/рада Раденська:
кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
Челбурда(Пролетарка):
Виноградна 1-4; Жовтнева 1-43; Молодіжна (Радянська) 0-31А, 33-участок; Новожовтнева 1-6; Підлісна 0-25; Центральна (Леніна) 1-81, 83-96, 98-101, 103-124; Шкільна 1-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 13, 16, 18, 21, 29, 88, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 106, 111, 115, 123, 130, 139, 173, 245, 261, 264, 295, 297, 300, 336, 338, 340, 359, 370, 391, 401, 410, 450, 459, 464, 465, 467, 470, 474, 486, 490, 496, 497, 502, 511, 520, 535, 558, 564, 568, 570, 573, 584, 587, 590, 593, 594, 608, 616, 626, 640, 642, 662, 664, 683, 686, 695, 701, 746, 757, 772, 773, 780, 783, 825, 827, 833, 839, 844, 863, 872, 874, 877, 891, 896, 898, 903, 909, 911, 919, 921, 936, 951, 952, 969, 976, 1013, 1019, 1020, 1023, 1029, 1035, 1039, 1041, 1049, 11116
Аварійне відключення лінії 35 кВ ф.35 Гладковка з 19:26 по 19:32 18.10.2018 19:32:37
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Велика Куликовська (МарксаК) 160; Панкеєвська(ЛібкнехтаК) 1-3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 96, 298, 3674, 3783, 3837, 4302, 4380, 4435
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-2 2Т з 19:36 по 19:38 18.10.2018 19:36:13
Херсонські МЕМ Херсон:
Янки Купали 11
Одиничне відключення з 18.10.2018 20:05 по 19.10.2018 13:09 19.10.2018 06:06:01
Херсонські МЕМ Чорнобаївка:
Дружби 30
Одиничне відключення з 18.10.2018 20:07 по 19.10.2018 13:09 19.10.2018 06:07:52
Херсонські МЕМ Херсон:
Богородицька(Червонофлотська) 85
Одиничне відключення з 18.10.2018 20:12 по 19.10.2018 13:09 19.10.2018 06:09:07
Дата відключення: 19.10.2018
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Балка"Кизи-Кермен" 2-5-гараж, 8, 10-15, 17-24А, 26-30, 32-41, 47; 1 Травня 167-169, 171-178, 180-196А, 198-262, 269-286, 287-288, 289-291, 293-306, 308-311, 313-314, 315-337, 343-344, 346-354, 357, 360-376, 378-381, 384-387, 389, 393-418, 421-424А, 428, 430, 432, 438; Березня8 1-3, 4-6, 8-9, 13-15, 16А, 18, 20-22, 24, 26-30; Введенська(25рЖовтня) 1-22, 23-23А, 25, 27, 29, 42; Вишнева(Піонерська) 1-4, 6, 7-15, 18; Воскресенська(ЛюксембургР) 1-7, 9-14, 15-17, 19-26, 28a-30; Всхід 1-3, 4-6; Гагаріна 1-5, 7-9А, 10-18, 20-21, 26, 28, 30, 32; Гоголя 6-33, 34, 36; Горний 4-8; Горького 1-10А, 10В-12, 14-14А; Грушевського(Мануйленко) 1, 2-13, 15, 28 гараж; Дружби(Свердлова) 1-9, 10-14, 15-16, 17-21, 22А-23, 24-26, 28А-40, 44-46; ЗахисниківВітчизни(Куйбишева) 2-10, 13-20, 21-24, 25, 27-28, 30, 34, 38-42; Київська 10; Кобзаря(Кірова) 1-2, 3-22, 23-26А, 28-30А; Козацька (Урицького) 1-37, 39, 41, 43-46; КостіГордієнка(Червоноармійська) 2-3, 5, 6, 7-9, 9А-10, 11.-13, 14, 16; Котляревського(Колгоспна) 1-1А, 3, 5-26, 27А-38; Лікарняний 4-11, 12-21; Матросова 7-24; Овражна 1-1А, 4-5, 6А-9А, 12, 14; Павловського 1-2А, 5-6, 8-9А, 11, 13, 15, 17, 21, 25; Паркова(МарксаК) 1-14, 16А-41; Пархоменко 74-88; Перекопська 1-2А, 6-6.; Першотравневий 1А-4, 6-21; Покровський(Колгоспний) 1, 2А.-9, 11, 13-42; Прикордонна 4-8, 12-38; Пушкіна 1-8А., 10-11, 12-29; Різдвяна(ЦеткінК) 2-10, 12-15А; Скіфський(Крупської) 12-23, 25-30, 34; Славна(Комсомольська) 1-50; Смеричинського 8, 9А-33, 35, 38-40, 44, 48-50, 54; Солов'їна(Крупської) 1-1А, 3-6А, 8-14, 16-21, 26-28; Таврійський 1-8; Успенська(Луначарського) 2-23А, 25; Франка 10-12, 14, 15 А-38 А, 39-45, 47-57; Херсонська 1-5, 7-25, 27-35, 36, 37-64А, 65А, 67-67А, 69-73, 75А-77, 79-79 А, 83, 85, 87, 89, 91, 95-95А, 111; Центральна(Леніна) 163, 165, 171-178, 180-186, 188-191, 193-202, 204, 206-235, 242-254, 255-256, 257-258, 260-303 А, 307, 309, 311, 313, 315, 319, 321-321 А, 323, 325, 327, 388-390, 392, 394, 396, 398, 400, 402-404, 406-408, 412, 414-418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434; Чкалова 1-12; Чумацька(Котовського) 2-7, 8-15; Шевченка 1-11, 13-41, 43-58, 61-63, 64.-65, 67-77, 77А-95, 98., 100-104, 106-111., 113, 116-121, 123-125, 127-134, 137-147, 149-155, 157, 159, 161-172, 174-175, 177-183, 186-199; Шкільна(Артема) 18, 38, 40, 42-42а, 44, 50, 61-75, 77А-79; ЯрославаМудрого(Комінтерна) 1, 1А-8, 9Б-13, 14А-16
Гаражи:
Невідома 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 514, 671, 673, 742, 743, 746, 748, 749, 752, 758, 759, 760, 761, 762, 765, 772, 776, 793, 851, 953, 7100, 7102, 7108, 7113, 7147, 7154, 7160, 7169, 7182, 7190, 7201, 7223, 7228, 7229, 7249, 7262, 7270, 7278, 7288, 7292, 7293, 7324, 7332, 7349, 7358, 7364, 7365, 7383, 7390, 7394, 7395, 7408, 7409, 7414, 7419, 7429, 7439, 7446, 7447, 7448, 7459, 7466, 7469, 7475, 7483, 7489, 7498, 7504, 7511, 7518, 7520, 7523, 7529, 7537, 7539, 7542, 7551, 7562, 7568, 7570, 7587, 7588, 7595, 7596, 7610, 7611, 7616, 7620, 7623, 7625, 7628, 7639, 7643, 7645, 7652, 7653, 7661, 7668, 7671, 7672, 7674, 7678, 7680, 7697, 7714, 7715, 7721, 7734, 7735, 7742, 7750, 7754, 7755, 7762, 7778, 7786
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1004 з 01:07 по 01:07 19.10.2018 01:11:02
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Березня8 1-3, 4-6, 8-9, 13-15, 16А, 18, 20-22, 24, 26-30; Вишнева(Піонерська) 1-4, 6, 7-15, 18; 1 Травня 219-262, 269-286, 287-288, 289-291, 293-306, 308-311, 313-314, 315-337, 343-344, 346-354, 357, 360-376, 378-381, 384-387, 389, 393-418, 421-424А, 428, 430, 432, 438; Введенська(25рЖовтня) 1-22, 23-23А, 25, 27, 29, 42; Воскресенська(ЛюксембургР) 1-7, 9-14, 15-17, 19-26, 28a-30; Всхід 1-3, 4-6; Гагаріна 1-5, 7-9А, 10-18, 20-21, 26, 28, 30, 32; Гоголя 6-33, 34, 36; Горького 1-10А, 10В-12, 14-14А; Грушевського(Мануйленко) 1, 2-13, 15; Дружби(Свердлова) 1-9, 10-14, 15-16, 17-21, 22А-23, 24-26, 28А-40, 44-46; ЗахисниківВітчизни(Куйбишева) 2-10, 13-20, 21-24, 25, 27-28, 30, 34, 38-42; Київська 10; Кобзаря(Кірова) 1-2, 3-22, 23-26А, 28-30А; Козацька (Урицького) 21-37, 39, 41, 43-46; КостіГордієнка(Червоноармійська) 2-3, 5, 6, 7-9, 9А-10, 11.-13, 14, 16; Котляревського(Колгоспна) 1-1А, 3, 5-26, 27А-38; Матросова 7-21, 23-24; Овражна 1-1А, 4-5, 6А-9А, 12, 14; Павловського 1-2А, 5-6, 8-9А, 11, 13, 15, 17, 21, 25; Паркова(МарксаК) 2А, 4-8, 10-14, 16А-41; Перекопська 1-2А, 6-6.; Першотравневий 1А-4, 6-21; Покровський(Колгоспний) 1, 2А.-9, 11, 13-42; Прикордонна 36-38; Різдвяна(ЦеткінК) 2-10, 12-15А; Скіфський(Крупської) 12-23, 25-30, 34; Славна(Комсомольська) 1-50; Солов'їна(Крупської) 1-1А, 3-6А, 8-14, 16-21, 26-28; Успенська(Луначарського) 2-23А, 25; Херсонська 1-5, 7-25, 27-35, 36, 37-64А, 65А, 67-67А, 69-73, 75А-77, 79-79 А, 83, 85, 87, 89, 91, 95-95А, 111; Центральна(Леніна) 228, 230, 248-254, 255-256, 257-303 А, 307, 309, 311, 313, 315, 319, 321-321 А, 323, 325, 327, 388-390, 392, 394, 396, 398, 400, 402-404, 406-408, 412, 414-418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434; Чкалова 1-12; Шевченка 22А-41, 43-58, 61-63, 64.-65, 67-77, 77А-95, 98., 100-104, 106-111., 113, 116-121, 123-125, 127-134, 137-147, 149-155, 157, 159, 161-172, 174-175, 177-183, 186-199; ЯрославаМудрого(Комінтерна) 1, 1А-8, 9Б-13, 14А-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 742, 743, 749, 752, 758, 759, 760, 761, 762, 772, 776, 793, 851, 953, 7100, 7102, 7108, 7113, 7147, 7154, 7160, 7169, 7182, 7223, 7228, 7249, 7262, 7278, 7288, 7293, 7324, 7332, 7349, 7365, 7383, 7395, 7408, 7409, 7414, 7419, 7429, 7446, 7447, 7448, 7459, 7483, 7489, 7498, 7504, 7511, 7537, 7542, 7562, 7568, 7570, 7587, 7588, 7595, 7610, 7616, 7620, 7623, 7625, 7628, 7639, 7643, 7653, 7671, 7680, 7714, 7715, 7721, 7734, 7735, 7742, 7762, 7786
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1005 з 01:07 по 01:11 19.10.2018 01:23:34
Скадовський РЕЗ і ЕМ Андріївка:
Вишнева 1-27, 30..., 33, 35-52, 54-62, ...15, .42, ...7; Мирний провулок 1-14; Миру 6; Шевченка 0-1, 3-28, 30-33, 35-39, 41-53, 57-59, ...15
Великаандронівка:
Колгоспна 3-8, 13
Гостроподолянське:
Затишна (Пролетарська) 1-6, 8-35; Леніна 1-18, 21-42; Таврійська (Радянська) 1-35, 37-46
Малаандронівка:
Колгоспна 1, 7 А
Петрівка:
70 років Жовтня 1-27, 29-46; Мира 1-11, 13-21, 23-24, 26-28, 30-52; Петровського 1-7, 9-29; Степна 1-14, 16-19, 21-24
Улянівка:
40 років Перемоги 1-80; Дружби (Леніна) 1-17, 19-33, 34-35, 37-40, 42-52, 54-60, 62-68, 70-79; Молодіжна 1-61; Набережна 1-33; Нова 1-11; Нова (Радгоспна) 2-63; Пролетарська 1-14; Центральна 10
Шевченко:
40 років Перемоги 1-4, 6-16, 18-35, 39-52, 55-74; Гірського 1-65, 67-79; Молодіжна 1-81; Нова 17-...; Пролетарська 1-3, 5-29, 31-54, 56-61, 63-75
Широке:
Торгівельний провулок 2-21; 40 років Перемоги 1-5, 7-52, ...41; Бордунова 1-15, 17-61, 63-76, 78-111; Дубініна 1-9, 13-47; Ладичука 1-12, 15-35, 37-75, 77-81, 83-92; Молодіжна 1-32; Полєтаєва 1-11, 13-30, 32-33, 35-62, 64-81, 83-100; Спортивна 0, 2-24, 26-80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 15, 58, 63, 66, 115, 197, 207, 213, 226, 464, 513, 560, 665, 684, 686, 717, 727, 750, 763, 770, 842, 885, 917, 962, 1037, 1040, 1048, 1107, 1114, 1137, 1161, 1286, 1292, 1308, 1369, 1376, 1403
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Широка" з 05:56 по 06:07 19.10.2018 05:56:54
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка:
Булата 2-18, 20-22, 22 Б-28, 31-36, 39А, 41-49, 50-55, 57, 59-75, 77-94; Дніпровська(Будьоного) 1-5, 6-7, 8-28, 29, 31-37, 39-41, 43-44, 47-49 А, 51-60, 62-67; Молодіжна 1, 1А-15А, 16А-35, 37-45, 48-54; Робоча 1-2, 3-52, 56; Старошведська(Жовтнева) 1-12, 14-24, 26-32, 34-64; Шевченка 2-46; Шкільна 1-8, 10-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 730, 7118, 7139, 7151, 7291, 7399, 7576, 7591, 7679
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1052 з 06:47 по 09:11 19.10.2018 06:57:57
Херсонські МЕМ Музиківка:
Лісна 1-15; Львівська2 1-27; Степова 24, 39А-40, 53, 57; Тваринників 0-30, 34-п 1; Тваринників 0-40; Тепличний 11; Травня1 1; ХерсонськаІІ 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20800
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-1 Білозерка з 07:32 по 13:43 19.10.2018 08:10:48
Олешківський РЕЗ і ЕМ Челбурда(Пролетарка):
Молодіжна (Радянська) 7
Одиничне відключення з 07:45 по 15:08 19.10.2018 07:57:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Вишнева(Блюхера ) 105
Одиничне відключення з 08:43 по 17:15 19.10.2018 09:18:24
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка:
50 років утворення колгоспу "Дружба" 3
Одиничне відключення з 08:59 по 10:25 19.10.2018 09:08:46
Херсонські МЕМ Херсон:
Олешківський(Цюрупинський) 7
Одиничне відключення з 09:00 по 14:53 19.10.2018 09:18:33
Іванівський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 692 Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-251 з 09:00 по 12:50 19.10.2018 09:08:40
Херсонські МЕМ Херсон:
Нижня(УльяноваД) 3, 17, 19, 21, 23, 25-48А, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68/12; Олександрівська(Червонопрапорна) 25/13, 27-33, 35-35А, 39, 41, 43, 47-49, 51; Робоча 37-45, 47-49, 56, 58-58А; Тракторна 1, 17-18; Учбовий 30, 34, 36, 45/48, 49, 53, 55; Філатова 9, 12-12А; Хірурга Вороного(ЦеткінК) 20-20/2, 22, 24, 26/15-35/6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 411, 449, 591, 592, 687, 1530, 2043, 2049, 3842, 3976, 5300, 5424, 5740, 6488
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-14 з 09:20 по 11:03 19.10.2018 09:24:22
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка:
Кошового 27
Одиничне відключення з 09:22 по 14:55 19.10.2018 09:27:17
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино:
Будівельний 1-2, 5-7, 17-19; Зарічна 6, 9-13, 18, 21-23, 27, 29, 37; Колгоспний 1, 3-7, 9-13; Малий 1, 6; Морський 1-4, 9, 11; Портова 1-2, 10; Приморська 0-8, 12-15, 17, 21, 25-28, 31, 33-38, 40, 48, 52; Степова 6, 11, 14-15, 18-20, 24, 26, 35-37, 40-44, 46-48, 51, 53-57, 59-67
Бережанка:
Горького 1-11, 13-14, 16, 20, 23-30, 33-42; Жовтнева 1-3, 5-20, 22, 24-28, 31-32, 34А-37, 40А-43, 45-45А, 47-49, 52-57, 59, 61, 63-65, 67, 69-72; Набережна 5-14; Леніна 2А, 4-7, 10-11, 12А-14, 16-19, 21-22А, 25, 27-31, 32А-34, 36-36Б, 38-39, 41А-42, 44, 47-50А, 52А-56, 58-62, 63-70; Степова 1-2, 4-5, 6А-13, 14А-17, 19, 21-22, 24-26, 29, 32-34
Михайлівка:
МарксаК 3-6, 8-11, 14, 22, 24, 26-28, 32-37, 40, 42-54, 57-64, 67-68, 71-76, 78-83, 88-90; Приморська 1-9А, 13-15, 25-28, 30, 33-34, 35-38, 41, 43-44, 46-47, 49-51, 53, 55-60, 64-67
Нижній Рогачик:
Степова 1-11; 40 років Перемоги 0, 2-4, 6-7, 9, 11-14, 16-19, 24-30, 32-33, 35-37, 39-46, 48-49, 51-59, 62-64, 66-69, 73-79, 82-84, 86, 90-95, 100; Набережна 0-2, 4, 11-13, 15, 18-19, 25, 27, 30, 33; Радянська 5-6, 7, 11, 13-17, 21, 23-32, 35, 38-39, 42-47, 50-55, 61-67
Нова Знамянка:
Комсомольська 5А, 12-18, 21, 24, 26-27, 39, 46-48, 50А-53, 55-59, 61, 63-67, 71-87, 92-96, 97А, 99-101, 103, 106-108, 110, 112-120, 124-128
Ушкалка:
Гагаріна 0-2, 4, 6-7, 11, 13-14, 17-30, 32-64А, 66, 68, 70, 72-74, 76-81, 84-92, 94-100, 102-106, 110-117, 138-140, 144, 148; Кірова 3-6, 14-21, 25, 30-31; Набережна 32-34, 37, 46, 52-55, 58-68, 72-78, 89, 101-103, 111, 115-133, 139; Пушкіна 5-6, 9, 14; Резніченка 6, 10-12, 16, 18-19, 22, 25-26, 28, 30, 35-36, 40, 42, 44-46, 49, 51-52, 54-57, 60-65, 68-69А, 72-74, 79, 81, 84-86, 88-98, 102-103, 105-128, 134, 137, 137Б-140, 142-144, 150-168, 172-178, 184, 190-192; Чкалова 1-6, 10, 14-18; Щорса 2-4, 7; Ювілейна 0-30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7074, 7084, 7090, 7108, 7110, 7125, 7131, 7146, 7169, 7177, 7178, 7192, 11954, 11957, 11966, 11983, 111002, 111006, 111007, 111042
Аварійне відключення лінії 35 кВ ф.35 Знаменка - Ушкалка з 09:34 по 09:34 19.10.2018 09:38:24
Херсонські МЕМ Херсон:
Кулеметний 5
Одиничне відключення з 09:46 по 11:45 19.10.2018 09:56:35
Херсонські МЕМ Херсон:
Польова4 5, 25, 27, 29-30, 33-35, 37, 39, 45, 47, 51, 55, 58, 60, 61-67, 69, 71/10, 74-76, 82-102
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-409 Л-4 з 09:53 по 16:16 19.10.2018 09:56:26
Херсонські МЕМ Надеждівка:
Набережна 64
Одиничне відключення з 09:57 по 15:19 19.10.2018 10:17:23
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Крупиця:
Веремко 1-6, 8-10; Овражний 1-4, 6-8, 11; Партизанська 3-8, 10, 12, 15-18, 20-22, 24; Степова 4-5, 8-10, 15, 19, 21-22, 26
Монастирське(Ударник):
Будівельна 1, 3-4, 7-12, 14-19, 21-40; Виноградна 2, 4-12, 14-32; Дружби 1-2, 4, 9, 11, 13А, 18, 20-21, 23-26, 28-32; Нова 1-1Б, 3Б-8, 11-15, 17-21; Садова 1, 4, 6-8, 13, 16-19; Східна 1-12, 14-16
ЧервонийМаяк:
Біляєва 2-12, 14, 16-20, 22-23; Будівельна 2-11, 15-26; Виноградна 1-4, 6-10, 12-15, 20-28; Водонапорна 1-9; Волкова 1-7, 9-14, 17-18, 20-23; Гагаріна 1-8, 10, 14-15, 17-18, 20, 21-22; Гоголя 3-6, 9-14; Горького 1, 3-8, 11-15, 17, 19, 21-30; Дніпровська 1, 3, 5-7, 9, 11-18, 23-24, 27-28, 30, 32; Добровольського 1-11, 13-21; Зоряна (Островського) 1-3, 5, 8-14, 16, 18-27, 29; Комарова 2-14, 16-19, 21-22; Коцюбинського 1-5, 8; Куца балка 2, 4-7, 11, 13, 16-17, 23, 28, 30-32, 34, 39-40, 44-45, 49-50, 52, 111; Маяковського 1-21; Морська 1, 3-10; Набережна 1-4, 8-10, 12-13, 15-18, 20, 22-31, 36, 38-110; Нафтова 1, 3-12, 14, 16-18, 20-21; Придніпровська 4-5, 8-14, 16; Пушкіна 1, 2А, 4-7; Робоча 2-7, 10, 12-13, 15-16, 18-20, 23; Спортивна 1-2, 6, 8-10, 12-13, 15-17, 19-22, 25-26, 28-35; Степова 1-2, 4, 6, 8, 10-11, 13, 15, 17-18, 20-24; Франка 1-2, 4, 7-9, 11, 14-15, 20-27; Центральна 1-2, 7, 10-16, 17-21В; Шевченка 2, 4, 6, 8, 11-14, 16-23, 25-26, 28-29, 31, 33-39, 41-42, 44-49, 51-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 670, 673, 783, 7108, 7238, 7257, 7293, 7416, 7420, 7421, 7424, 7477, 7509, 7570, 7594, 7675, 7685, 7713, 7776
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Червоний Маяк" 1Т з 10:00 по 12:39 19.10.2018 10:47:14
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Кiрова 2-20; Садова 1, 3-6, 8-12, 14-16, 20
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-46 Воронцовка з 10:03 по 12:28 19.10.2018 10:04:11
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 449, 1994, 2719, 3746, 3996, 6552 Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/6 "Островная" 2Т з 10:37 по 14:39 19.10.2018 10:37:57
Херсонські МЕМ Херсон:
Каховська 7, 21, 35, 53; Новозаводська 15, 23-24/33, 43; Полярників 15, 17, 23-24, 28-29, 31, 36; Призаводський 30/42, 50; Селищна(Поселковая) 31/19; Склотарна2 19, 22/38; Танкістів 32-36, 38-39, 41-42, 44/11-51; Щорса(ВиговськогоІ) 29, 34, 37, 40-41, 54-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4293, 4699
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-221 Л-3 з 10:45 по 11:30 19.10.2018 11:10:36
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Нова 12
Одиничне відключення з 10:57 по 13:45 19.10.2018 11:01:01
Херсонські МЕМ Херсон:
Будівельний 1/112-5, 8-11; Заміська 27, 30-34, 36, 38; Заміська/Весела(Пролетарська) 28/80; Заміська/Олешківська січ(Цюрупинська) 33/71; Запорізька 106/100, 108, 110, 112-114, 131, 133, 135, 139-143; Олешківська січ(Цюрупинська) 73, 75, 77, 83-85, 94; Олешківський(Цюрупинський) 2/104-12, 14; Полтавська 44-46, 48, 50, 52, 56; Пролетарська(Весела) 73/26, 108, 110/2
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-3 з 11:01 по 12:20 19.10.2018 11:11:12
Херсонські МЕМ Херсон:
Старообрядницька(Комсомольська) 19
Одиничне відключення з 11:01 по 14:23 19.10.2018 11:10:53
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Північна(Червонофлотська) 8
Одиничне відключення з 11:03 по 13:25 19.10.2018 11:09:35
Херсонські МЕМ Понятівка:
Кулика 1-3, 5, 8-16; Херсонська 1-2, 4-13, 16-27, 29-39, 42-62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20112
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-412 Л-2 Білозерка з 11:17 по 20:43 19.10.2018 11:24:51
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
Азовська 1-1а, 1б-2, 3-7а, 7 б, 8, 11А, 12б, 13б, 14а, 15А, 15Г, 175А-176, 179-180, 191; Виноградна 1, 1в, 5-5а
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-732 з 11:39 по 13:01 19.10.2018 11:44:14
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське:
1 Травня 3-42; Дружби(МарксаК) 1 5 2-14, 18-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100176
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-312 Воронцовка з 11:40 по 13:19 19.10.2018 11:44:01
Херсонські МЕМ Херсон:
Леніна 41
Одиничне відключення з 12:03 по 14:19 19.10.2018 12:11:06
Херсонські МЕМ Херсон:
Заводська 82; Зелений1 4-10; Зелений2 1-16; Севастопольська 61, 63, 65, 70; Севастопольська/Феодосійський 74/1; Січових стрільців(Калініна ) 128, 138; Таманський 2-16; Феодосійський 2-14, 16-28; Чорноморська 40, 42, 44-46, 48, 50, 52, 54-54/2, 56, 127/12-131/11, 139/11-165/76; ШовкуненкаО 80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 307, 343, 1341, 3534, 4117, 5118, 5398, 6038, 6305, 6752
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-604 з 12:06 по 13:48 19.10.2018 12:11:36
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч:
Лісова 50
Одиничне відключення з 19.10.2018 12:09 по 20.10.2018 11:11 19.10.2018 12:12:47
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каїрка:
40 років Перемоги 1
Одиничне відключення з 12:11 по 14:05 19.10.2018 12:14:46
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Буркути:
Асканійська 11-11Б; вулиця1 1-9, 12-22
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-145 Л-1 А з 12:16 по 13:25 19.10.2018 12:17:27
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка:
Дніпрова(Червонофлотська) 16-20, 22, 24-36
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-44 Л-1 з 12:20 по 14:36 19.10.2018 12:20:15
Херсонські МЕМ Херсон:
Заводська 82; Зелений1 4-10; Зелений2 1-16; Севастопольська 61, 63, 65, 70; Севастопольська/Феодосійський 74/1; Січових стрільців(Калініна ) 128, 138; Таманський 2-16; Феодосійський 2-14, 16-28; Чорноморська 46, 48, 50, 52, 54-54/2, 56, 127/12-131/11, 139/11-165/76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 343, 3534
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-604 Л-5 з 12:37 по 13:05 19.10.2018 12:43:12
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське:
1 Травня 3-42; Дружби(МарксаК) 1 5 2-14, 18-24, 26-29, 34, 36, 39-48, 51, 59-78, 81, 84, 89, 92-94, 96-101; Новомосковська 1-15, 17-30, 32-35, 37-67; Торгова 2 2, 4, 6, 8, 12-17, 21-52, 56-61, 63-64 а; Шевченка 1-3, 7-9, 11-15, 18, 22-23, 27-35, 38, 43-44, 46-53, 55-65, 70-71, 73-74, 76-103, 104-124, 128
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10047, 10099, 100122, 100176, 100265, 100373
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1661 з 12:56 по 13:18 19.10.2018 12:56:16
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Миколаївка:
Виноградна 1-14, 34 дача, 36, 44, 46-50; Гагаріна 1-16 Б, 19-20, 21 А, 23 / 2-27 Б, 29 А-29 Б, 30/2-31 /1, 32 /1-36, 38, 40-41, 45-57; Набережна 1-3, 5, 7А-10, 11-13, 15-17, 18 А-25, 26-29, 30 А, 32-35, 41-52, 54-71, 73-75; Травня1 1, 4-5, 8, 11, 13-14, 15А-29Б, 31, 33-38, 41-42 А, 44, 45А-57, 59-61, 63-72; Шевченка 1-6А, 9-14, 16-32, 34, 38-45, 45 Б-51, 53-61, 65-69, 71
Одрадокам'янка:
Садова 1 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 72, 673, 7121, 7514, 7675, 7722, 7794
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1072 з 13:00 по 13:57 19.10.2018 13:04:23
Херсонські МЕМ Херсон:
БогунаІвана(Ілліча ) 86, 88; Людвіка Заменгофа(БлагоєваД) 4-4Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 2122, 2382, 3430, 3783, 5956, 6070, 6197
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-825 2Т з 13:30 по 16:00 19.10.2018 16:00:40
Херсонські МЕМ Степанівка:
Христича 6
Херсон:
Людвіка Заменгофа(БлагоєваД) 4Г-4Є
В т.ч. особ. рахунки пром.: 30, 2500, 3430, 5427
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-825 1Т Л-4 з 13:36 по 15:58 19.10.2018 13:50:02
Олешківський РЕЗ і ЕМ Ювілейне:
Андрєєва 1-22, 24; Дружби народів 1-16, 18, 19-30; Миру(Леніна) 1-30, 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 408, 528
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-158 Л-2 з 13:56 по 15:45 19.10.2018 13:59:44
Херсонські МЕМ Зеленівка:
40роківПеремоги 1-9; Дунайський 1-10; Зарічна 1-6; Комунарів 1-18; Красіна 1-23; Лавреньова 1-18; Нижня1 32, 34-39; Першотравнева 1, 3, 7, 12, 18-62; Північний 1А-10; Підпільна 1-20, 22-43; Пушкінська 2-6, 14; Пушкінський 15-35; Радгоспна 13Б, 18-20А; Радгоспний 2, 4, 19; Старостіна 1-31; Торговий 1-3; Тухачевського 1-10, 12-31; Чехова 1-32, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 1321, 1433, 2284, 2558, 3664, 4358, 4368, 4915, 5048, 5333, 5509, 5525, 6006, 6563
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 4019 з 14:08 по 15:18 19.10.2018 14:08:13
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 124А
Одиничне відключення з 14:33 по 18:17 19.10.2018 14:39:17
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Українська 2
Одиничне відключення з 14:34 по 15:20 19.10.2018 14:36:47
Скадовський РЕЗ і ЕМ Приморське:
Гагаріна 1-9, 11-12, 14, 16, 18, 20; Еммануїлівська (Комсомольська) 16 А, 21-29, 31-36, 38-48, 50-54, 56-63; Нова 1-3, 5-28, 34-40; Піонерська 38, 40, 47-49, 51-52, 53-55, 65; Поштова 1-5, 7, 9, ...; Соборна (Леніна) 58-62, 66; Східна 31, 33, 35-35 А, 37, 41, 43-86, 90-94, .39..; Торгівельний провулок 1-7; Шкільна 1-1 А, 3-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 55, 66, 115, 222, 460, 560, 727, 1147, 1180, 1286, 1292
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ КТП-95 з 14:42 по 17:10 19.10.2018 15:22:20
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка:
Шевченка 58
Одиничне відключення з 14:42 по 16:06 19.10.2018 14:47:11
Високопільський РЕЗ і ЕМ Шевченкiвка:
Жовтнева 22
Одиничне відключення з 14:52 по 16:54 19.10.2018 14:55:10
Скадовський РЕЗ і ЕМ Озерне:
Квіткова 1; Миру 1-7; Молодіжна 3-6; Озерне 1-4, 6-15; Тіниста 1-7
Приморське:
Гагаріна 11, 13, 15, 17, 19, 21-25 А, 27-64, 70; Еммануїлівська (Комсомольська) 64-71; Зарічна 1-12, 14-27; Морська (Червонофлотська) 2-16 А, 18-29, 31, 33-42, 44-48 А, 49 А-55, 57-69; Піонерська 50, 52-А; Поштова 6, 8, 10-11, 13-19; Радянська 2-4, 6-35, 37-72; Соборна (Леніна) 37-39, 49, 51, 55, 57, 64-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 15, 51, 55, 87, 240, 246, 271, 279, 332, 576, 615, 683, 691, 702, 763, 1114
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1722 з 15:00 по 17:00 19.10.2018 15:17:09
Херсонські МЕМ Крутий Яр:
Донецька 1-25; Запорізька 3-8, 13-18; Колгоспна 1; Крутоярська 1-2, 4-13, 16, 20-23; Погарська 2, 4-16, 18; Шкільна 1-5, 8А-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 5705, 20105, 20126, 20954
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-873 Л-1 Білозерка з 15:05 по 16:44 19.10.2018 15:08:47
Херсонські МЕМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 195
Одиничне відключення з 15:09 по 21:35 19.10.2018 15:15:03
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка:
Зелена(Калініна) 1-14, 16-22, 25-26, 29-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 480
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-3 з 15:30 по 16:00 19.10.2018 17:00:10
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Крупиця:
Веремко 1-6, 8-10; Овражний 1-4, 6-8, 11; Партизанська 3-8, 10, 12, 15-18, 20-22, 24; Степова 4-5, 8-10, 15, 19, 21-22, 26
Монастирське(Ударник):
Будівельна 1, 3-4, 7-12, 14-19, 21-40; Виноградна 2, 4-12, 14-32; Дружби 1-2, 4, 9, 11, 13А, 18, 20-21, 23-26, 28-32; Нова 1-1Б, 3Б-8, 11-15, 17-21; Садова 1, 4, 6-8, 13, 16-19; Східна 1-12, 14-16
ЧервонийМаяк:
Біляєва 2-12, 14, 16-20, 22-23; Будівельна 2-11, 15-26; Виноградна 1-4, 6-10, 12-15, 20-28; Водонапорна 1-9; Волкова 1-7, 9-14, 17-18, 20-23; Гагаріна 1-8, 10, 14-15, 17-18, 20, 21-22; Гоголя 3-6, 9-14; Горького 1, 3-8, 11-15, 17, 19, 21-30; Дніпровська 1, 3, 5-7, 9, 11-18, 23-24, 27-28, 30, 32; Добровольського 1-11, 13-21; Зоряна (Островського) 1-3, 5, 8-14, 16, 18-27, 29; Комарова 2-14, 16-19, 21-22; Коцюбинського 1-5, 8; Куца балка 2, 4-7, 11, 13, 16-17, 23, 28, 30-32, 34, 39-40, 44-45, 49-50, 52, 111; Маяковського 1-21; Морська 1, 3-10; Набережна 1-4, 8-10, 12-13, 15-18, 20, 22-31, 36, 38-110; Нафтова 1, 3-12, 14, 16-18, 20-21; Придніпровська 4-5, 8-14, 16; Пушкіна 1, 2А, 4-7; Робоча 2-7, 10, 12-13, 15-16, 18-20, 23; Спортивна 1-2, 6, 8-10, 12-13, 15-17, 19-22, 25-26, 28-35; Степова 1-2, 4, 6, 8, 10-11, 13, 15, 17-18, 20-24; Франка 1-2, 4, 7-9, 11, 14-15, 20-27; Центральна 1-2, 7, 10-16, 17-21В; Шевченка 2, 4, 6, 8, 11-14, 16-23, 25-26, 28-29, 31, 33-39, 41-42, 44-49, 51-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 670, 673, 783, 7108, 7238, 7257, 7293, 7416, 7420, 7421, 7424, 7477, 7509, 7570, 7594, 7675, 7685, 7713, 7776
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Червоний Маяк" 1Т з 15:48 по 16:50 19.10.2018 15:51:53
Херсонські МЕМ Кізомис:
Горького 144-164; Касперівська (Радянська) 245-253; Набережна 78А, 82А, 84-84 А, 86-106; Собка 1-9, 11-12, 14-16; Шевченка 203; Шкільна 35, 39-39Б, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 80, 84-112
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-3 Білозерка з 19.10.2018 16:26 по 20.10.2018 00:40 19.10.2018 16:32:13
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олександрівка:
Гагаріна 22-25
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-124 Л-1 Каланчак з 19.10.2018 17:28 по 20.10.2018 12:20 20.10.2018 10:37:04
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Морська 52
Одиничне відключення з 17:30 по 21:30 19.10.2018 17:37:11
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе:
землі Веселівської с/р вагончик-побутовка; Таврійська 15-21; Херсонська 40-42, 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 748, 791, 7181, 7192, 7196, 7221, 7224, 7225, 7251, 7621, 7628
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-3 Берислав з 17:42 по 18:45 19.10.2018 17:51:31
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе:
землі Веселівської с/р вагончик-побутовка; Таврійська 15-21; Херсонська 40-42, 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 748, 791, 7181, 7192, 7196, 7221, 7224, 7225, 7251, 7621, 7628
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-3 Берислав з 17:47 по 18:45 19.10.2018 17:52:25
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49; Перекопська 1-3, 5, 7-30 А, 32-34, 36, 38-41; УкраїнкиЛ 1-16, 20, 22, 24-26, 28-42
Гаврилівка:
Cпортивна 1-18; Гагаріна 1-20; Жовтневий провулок 2-6, 8-9; Комсомольська 2-7, 9-26; Лугова 1-13, 15, 17-19, 21А-37, 39-46А; Першотравнева 36; Піонерська 1-14; Радянська 2-23, 25-33, 35-37; Українська 1-15; Шевченко 1-8, 10-23, 25-30, 32-37; Шкільна 1-32; Ювілейна 1-12, 14-33, 35, 38-43, 48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047, 5061, 5076, 5099, 5102, 5103, 5155, 5207, 5265, 5329, 5394, 5395, 5406, 15731, 15741, 15758, 15760, 15782
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 8653 з 17:52 по 20:00 20.10.2018 10:48:54
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани:
Гагарiна 18
Одиничне відключення з 19.10.2018 18:22 по 20.10.2018 10:00 19.10.2018 18:24:53
Херсонські МЕМ Токарівка:
Низова 18А
Одиничне відключення з 18:27 по 21:30 19.10.2018 18:30:12
Херсонські МЕМ Херсон:
Чапаєва (Гетьмана Дорошенка) 39/1
Одиничне відключення з 19.10.2018 18:27 по 20.10.2018 11:48 19.10.2018 18:30:23
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Сонячна(Красіна) 42; Шкільна(Октябрьська) 29; Шкільна(Октярська) 32-35, 41, 45, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71 А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1445
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-232 Л-3 з 19:09 по 20:20 19.10.2018 19:12:16
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Горького 13
Одиничне відключення з 19.10.2018 19:49 по 20.10.2018 09:30 20.10.2018 11:12:37
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Покровська(Колгоспна) 124
Одиничне відключення з 19.10.2018 20:51 по 20.10.2018 15:20 19.10.2018 20:56:38
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Портова 16А
Одиничне відключення з 21:39 по 22:10 19.10.2018 21:43:42
Дата відключення: 20.10.2018
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 53
Одиничне відключення з 00:12 по 16:30 20.10.2018 00:16:59
Херсонські МЕМ Софіївка:
Гагаріна 1-11, 13-16, 20; Нова 0-1А, 1в, 1Д, 2Д-7, 10, 12-20б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-723 Л-1 Білозерка з 07:47 по 10:22 20.10.2018 07:50:26
Херсонські МЕМ Херсон:
Воронцовська(Комунарів) 21, 23; Горького (Театральна)/Михайловича (Сагайдачног 31/12; Михайловича(ГетьманаСагайдачного) 7-11А; Старообрядницька(Комсомольська) 30-34; Суворова 23, 34; Театральна(Горького) 29, 34, 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 730, 1344, 3237, 3642, 3994, 4492, 4552, 4613, 4871, 5295, 6624
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-287 Л-3 з 08:08 по 09:24 20.10.2018 08:16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка:
Гагаріна 2, 4, 6, 8, 10-14, 18-22; Кримська 3-20; Мира 1-3, 6, 8-20; Степова 1, 5-6; Таврійська 3-5, 7, 9-15, 17-18, 20; Торгова (Леніна) 3-15; Українська (Радянська) 1, 3-8, 10-11, 13-20
Жовтневе:
Зелена 10-12, 22, 33-34, 38; Нова 1
Нове:
Українська (Піонерська) 2-8, 10, 13-22, 30, 36-46, 52-54; Урожайна (Комсомольська) 4-6, 10-12, 14-39, 40-42, 44-50А, 53-59, 61-66, 69-79
Преображенка:
Гагаріна 1-6, 8-24, 26-36; Мира 1, 3-6, 8, 10-12, 13А-23, 25-30, 33-47, 48 А-59, 61-77, 80-89, 91-99; Незалежна (60 років Жовтня) 2-14, 16-24, 26А-28, 32-42, 45-46А, 48-59 А, 60-63, 66-71; Першотравнева 2-9, 13-21, 23-25, 28-35, 36А-48, 50-61, 63-70, 71-80, 82-89; Степова (Комсомольська) 2-4, 7-34, 37, 39; Східна 1-13, 15-48; Таврійська (Радянська) 1-25, 29-30, 32-53, 55-69, 71-72, 74-76, 79-83, 85-87, 89-94, 96-104; Херсонський провулок 2, 3-13; Центральна 51; Центральна (Кірова) 1-11, 14, 16-23, 25-50, 52, 54-64, 67-69, 71-74, 77-79; Чаплинський провулок 41-45; Шевченко 1-41, 43, 45-58, 60-65, 68
Рачевка:
В’їздна 13-14; Зелена 24, 26, 31; Квіткова 17, 19; Нова 1, 4, 11
Чаплинка:
Матросова 2-6; Гончара (Котовського) 1-3, 5-20, 22-29, 30 А-36, 39-43А; Фурманова 5-11; Чкалова 2-8; 50 років перемоги 1-31; Асканійська 1-15, 17-25, 27-38; Базарний провулок 2-6; Белінського 1, 4-15, 17-26; Блюхера 2-10; Гагаріна 1-25, 26-43; Гвардійська 1-3 В, 3Г-27, 31; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34; Грушевського(Леніна) 1-20А, 23А-32, 43, 48-55, 70-98, 137-149, 153-177, 181-187; Декабристів 4-33, 35-36, 37А-57; Довженка(Червоноармійська) 1-8, 10-12, 14-66; Дружби 1А-44; Затишна (Чапаєва) 1-30; Західна (Горького) 1-141; Зелена 2-33; Каланчацька(60років Жовтня) 1-8, 8А-57, 59-82, 84-89, 90-110; Корольова(Калініна) 1-2 В, 2Г-16, 17А-34, 37; Космонавтів 1-8, 10-32; Кримська 1-6, 7-29, 31-82, 84-97; Кудрі 5, 6-32, 33А-59, 61-90, 92-114, 115-123, 123А-129; Куліша 1-13, 14-61А; Лермонтова 1-54, 55-62, 66-72, 74-77; Лисенка(Баржака) 1-19; Меліораторів(Жовтнева) 1-42, 44-81; Миру 2-23; Молодіжна 1-10; Оборонна 2-11, 13-24; Островського 1-1А, 3-10, 12-49, 50 А, 52, 53А-57; Паркова(Радянська) 1-50; Партизанська 1-81, 83-84, 86-116; Перекопська 1-5, 7-43; Південна 1-18; Північна 1-8, 11-37, 39-71; Попова 2-11, 12А-15, 17-26, 27-52; Преображенська 1-8, 10-17Б, 18 А-23, 24А-34; Пушкіна 1 А-5, 7-34 А, 35-36, 37-50, 52, 54-60, 62-92; Садова 1-5, 6-24; Сонячна(Щорса) 1-15, 16А-45; Спартака 2-36, 38-45, 45А-63А; Спортивна(Піонерська) 1-19, 21 А-25, 27-39; Таврійська 1-12А, 14-25, 26-51, 53-63, 66-105, 106-124; Турбаївська 1-3, 7-18, 29-75; УкраїнкиЛ(Комсомольська) 1-2, 4-9В, 11-18 А, 20, 21А-37, 38А-44; Франка 1-3, 3А-4, 5 А-13, 13 Ч/С 2-17, 17А-56, 62А-104; Хліборобів(Фрунзе) 1-17, 19-38, 40-71, 73-81; Хмельницького 3-24А, 25-66; Храмова(Червонофлотська) 1-11, 12А-49; Чаплинська селищна рада б/н; Чехова провулок 1-8; Чорноморська 1-11, 13-45 Г; Шевченко 1-1 А, 2 А-10, 13-17, 21-28, 31-66, 68-104; Шкільна 1-74
Червоний Яр:
Партизанська (Червоний Яр) 5, 16, 26-27, 34, 39, 44; Партизанська 18-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 374, 376, 384, 387, 388, 400, 405, 406, 407, 411, 418, 421, 423, 432, 443, 444, 447, 461, 463, 465, 466, 472, 473, 476, 478, 479, 482, 488, 492, 500, 509, 510, 512, 522, 524, 525, 526, 539, 541, 553, 557, 563, 570, 572, 577, 578, 582, 585, 596, 598, 607, 608, 610, 612, 619, 623, 624, 628, 636, 638, 643, 645, 649, 659, 660, 661, 662, 664, 665, 666, 668, 673, 676, 678, 680, 681, 686, 688, 691, 697, 701, 704, 707, 708, 709, 710, 714, 722, 723, 726, 731, 734, 742, 749, 750, 751, 752, 756, 757, 762, 763, 768, 776, 778, 781, 783, 784, 785, 788, 793, 795, 798, 802, 803, 806, 807, 816, 820, 823, 825, 826, 827, 829, 834, 837, 840, 843, 844, 850, 852, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 867, 871, 875, 878, 880, 882, 883, 888, 889, 890, 891, 892, 895, 899, 902, 903, 909, 910, 918, 919, 921, 922, 923, 924, 927, 928, 929, 930, 934, 935, 938, 939, 940, 943, 944, 945, 946, 952, 953, 962, 964, 965, 969, 971, 979, 984, 986, 987, 990, 5300, 5348, 11115, 11116, 15768
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Чаплинка" 3Т з 08:18 по 08:35 20.10.2018 11:52:57
Скадовський РЕЗ і ЕМ Озерне:
Квіткова 1; Миру 1-7; Молодіжна 3-6; Озерне 1-4, 6-15; Тіниста 1-7
Приморське:
Гагаріна 1-9, 11-25 А, 27-64, 70; Еммануїлівська (Комсомольська) 1-6/1, 7-19, 21-29, 31-36, 38-48, 50-54, 56-71; Зарічна 1-12, 14-27; Морська (Червонофлотська) 2-16 А, 18-29, 31, 33-42, 44-48 А, 49 А-55, 57-69; Нова 1-3, 5-28, 34-40; Піонерська 1-2, 4-10, 12-35, 38-40, 43-55, 65; Поштова 1-...; Радянська 2-4, 6-35, 37-72; Торгівельний провулок 1-7; Шкільна 1-1 А, 3-23; Соборна (Леніна) 1-10, 12-13, 15-31, 33-70; Східна 1-10, 11А-38, 40-86, 90-94, .39..
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 15, 51, 55, 63, 66, 87, 115, 222, 240, 246, 271, 279, 332, 460, 560, 576, 615, 683, 691, 702, 727, 763, 1114, 1147, 1161, 1180, 1194, 1286, 1292
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Приморська" 2Т з 08:19 по 09:18 20.10.2018 08:24:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 1, 7-7А, 9, 10-15А, 17, 19; Корольова(Калініна) 1-1 Б, 3; Північна 1-8, 11-37, 39-71; Франка 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 723, 726, 768, 826, 860, 861, 880, 909, 929, 935, 986
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 749 з 08:25 по 10:40 20.10.2018 11:41:36
Генічеський РЕЗ і ЕМ Велетнiвка:
Ленiна 0, 8-14, 30, 35-38; Мiчурина 0-4, 6-9, 15-16, 18-19, 21; Молодiжна 0-13, 16-18, 22-27, 30; Сивохи 3, 6-8, 10-13; Шевченко 2-3, 5-12, 14-16, 20
Ногайське(Жовтневе):
Молодiжна 1-18; Нова 6; Пята 14; Спортавна 11; Спортивнuй 0-1, 4-8А,, 77; Твариноводів 1-3, 5-28; ФранкаІ 0-11, 14-26; Щорса 0-13, 15, 16-26, 28-29, 31
Павлiвка:
Кiрова 1, 3, 6, 8, 10, 12-15, 17, 20-24, 26-29, 32-34, 36-38, 40-43, 45-48, 50, 53-56, 59а-77, 79, 81, 83, 85-87, 89-99, 101, 104, 106, 108, 110-111, 113-125, 128, 130-132, 134-147, 149-152, 154-157, 160-167, 169-170, 173-190; Молодіжна 0, 2-13, 15-19, 21-23, 26-30, 32-33, 37-38, 40, 42-50, 52-84, 86, 88-97, 100, 102-105, 110-113; Плавська 5, 118; Радянська 0, 10-18, 20-21, 24-29, 31, 33-34, 37, 39-43, 45-48, 50, 52, 54, 57, 59-62, 64-77, 80, 86-88, 91, 94-97, 101, 103; Шевченко 0, 3-10, 12-13, 16, 18-20, 22-23, 26-30, 35, 42-43, 46-60, 62-69, 74, 76, 79, 81-85, 87-90, 95-98, 100, 102-103, 106-108, 111-113, 117-123, 126-129, 132-133, 137, 139-153, 173-175; Шкільний 2-5; Ювілейна 0-1, 3-4, 6-22, 24-35
Петрiвка:
Безсмертного 1-5, 7-9; Белікова 0-2, 12-22; Гагаріна 0, 2-3, 7-8, 10-13, 15, 22-25; Гладишева 2-5, 9-13; Енгельса 0-10, 16-34, 36-46; Зарічна 1-14, 20-26; Зінченко 0-43; Кужеля 0-11, 20; Леніна 0-3, 5-6, 9-11, 14, 16-21, 24, 26-27, 29, 31, 33, 36-37, 39, 41-44, 48; Махарадзе 0-9, 12-15, 17-28; Перекопська 0-3, 5-7, 9-14, 16, 18-20, 22-24, 26-29, 32-35, 37-40, 42-45, 47-54, 56, 60-70; Петровського 0-16, 20-22, 24-28, 31, 34, 37-38, 48-56, 58-64, 68, 72-78, 82; Північна 1-8; Плавська 0-22, 24-26, 31; Радянська 0-1, 4-20, 22а, 28-34, 37-40, 44-46, 49-52, 54-58; Толбухіна 2-31, 33-43; Трансформаторна 0-10, 13-66, 70, 74, 84; Фрунзе 1-5; Чапаєва 0-26, 32-34, 38-67; Червона 9-14, 19-21, 23, 26-30; Шевченко 1-9, 11-14, 16-18, 20, 22-23, 26, 28, 32, 38; Ювілейна 0-32
Привiльне:
Гагаріна 1-8, 11-12, 15, 19-20, 22-27, 29; Насакиральська 0-19, 25, 27, 31, 35-41; Нова 1-4, 7-13, 15-43; Садова 0-3, 9-33; УкраїнкиЛ 0-2а, 3а-18, 20, 22-51; Шевченко 2, 4-5, 6, 9-9а, 11-16, 18-20; Шкільна 1-2-10, 2-8-3, 3-8-4-10, 5-5-10, 6, 6-8, 8-8-10, 8-8-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1252, 1254, 1258, 1380, 4097, 4121, 4122, 4192, 4227, 4234, 4238, 4265, 4271, 4280, 4363, 4364, 4386, 4390, 4435, 4516, 4518, 4522, 4552, 4561, 4594, 4605, 4645, 4694, 4823, 4829, 4832, 4843, 4851, 4854, 4893, 4926, 4952, 4984, 4994, 5010, 5080
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Петровська" з 08:30 по 14:36 20.10.2018 09:17:50
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Гастелло 33
Одиничне відключення з 08:48 по 11:05 20.10.2018 08:56:02
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Робоча 30
Одиничне відключення з 08:53 по 13:30 20.10.2018 13:27:04
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт:
кадастровий номер 6522384300:02:001:0436 б/н; кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 .; Кооперативна 54; Миру 22-22 В, 23 в, 44-44/1, Б/Н; Морська 1, 1-К, 1 М, 2 Н-3, 4, 5, 6/1-8-Б, 8В-11/1, 12, 13-15Б, 16/1, 17, 18/1, 18Б-20 А, 20 Г, 21/1-23, 23Б/1, 24-25/1, 25/16-25/19, 25 А, 25 Д, 25З, 25 Я-29Г/1, 29Д-31 В, 32-33Б, 34-36Ж, 38, 38 а, 40-43 А, 43Ж-75, б/н, Б/Н, Б\Н, діл.1; Перспективна Б\Н; Садова 38, 40А-40В, 45А-45Б, 46А, 48, 65; Травня1 41, 43, 45-62, 62А-74, 76, 78, 80, 82, 108; Шкільна 10, 12-12Б, 14-15, 15 А, 16-17, 17б-18А, 19-39А, 41-41 В, 43-43а, 43 Г, б/н, Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 50, 58, 161, 168, 350, 452, 453, 461, 468, 477, 481, 486, 511, 581, 620, 626, 675, 676, 677, 812, 856, 864, 870, 894, 904, 905, 913, 915, 923, 925, 931, 991, 996, 1048, 1059, 1062, 1067, 1070, 1092, 1097, 1150, 1151, 1158, 1191, 1192, 1193, 1199, 1208, 1209, 1250, 1276, 1281, 1293, 1306
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 842 з 08:58 по 12:40 20.10.2018 08:58:58
Скадовський РЕЗ і ЕМ Приморське:
Гагаріна 1-9, 11-12, 14, 16, 18, 20; Еммануїлівська (Комсомольська) 1-6/1, 7-19, 21-29, 31-36, 38-48, 50-54, 56-63; Нова 1-3, 5-28, 34-40; Піонерська 1-2, 4-10, 12-35, 38-40, 43-49, 51-52, 53-55, 65; Поштова 1-5, 7, 9, 12, ...; Соборна (Леніна) 1-10, 12-13, 15-31, 33-36, 40-46, 50, 52-54, 56, 58-62, 66; Східна 1-10, 11А-38, 40-86, 90-94, .39..; Торгівельний провулок 1-7; Шкільна 1-1 А, 3-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 55, 63, 66, 115, 222, 460, 560, 702, 727, 1147, 1161, 1180, 1286, 1292
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1723 з 09:18 по 11:35 20.10.2018 09:20:41
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Тарана 69
Одиничне відключення з 09:20 по 14:10 20.10.2018 13:43:47
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Водославка:
Пушкина 1-4, 6, 8, 14-23, 25-35; Степова 0, 14-18, 22, 26, 30-31; Шевченко 3-11, 16, 18-19, 22-28
Маячка:
Робітнича 1-5, 7-14, 16-34, 39-47; Степова 0-2, 4-11, 14, 18-46, 48, 51-57, 59-73, 76-84; Шкільна 2-10, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1475, 1505, 1580, 1802, 1812, 1927, 1939, 1961, 2056
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 602 з 09:29 по 11:00 20.10.2018 09:30:58
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Гагаріна 49
Одиничне відключення з 09:34 по 13:45 20.10.2018 09:39:26
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка:
Леніна 11, 12-14Н, 16Н-33Н, 37Н-38, 39-39Н, 41Н-46Н, 48Н-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 670, 672, 679, 702, 782, 941
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-134 Л-1 з 09:35 по 10:05 20.10.2018 09:53:21
Херсонські МЕМ Херсон:
Польова6 30
Одиничне відключення з 09:36 по 13:00 20.10.2018 09:42:12
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 2-6, 8-8А; Декабристів 32, 36, 38, 40-57; Західна (Горького) 1-141; Корольова(Калініна) 2Б, 2Г-2Д, 3А-3Б, 5 А-5Б; Лермонтова 1-54, 55-62, 66-72, 74-77; Партизанська 1-81, 83-84, 86-116; Преображенська 2А, 2 Г-2Е; Пушкіна 56-60, 62-67, 72-72А, 74, 77А-92; Франка 1В, 2-2Б, 4, 5 А-6, 9-10, 11-11ЧАС, 13, 13 Ч/С 2-15А, 16-17, 17А, 20, 21а-22, 24, 27, 30-56, 62А-104; Хліборобів(Фрунзе) 1-17, 19-38, 40-71, 73-81; Чорноморська 2А, 4-11, 13-45 Г; Шкільна 1-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 570, 578, 598, 649, 783, 861, 880, 888, 902, 940
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 748 з 10:00 по 10:40 20.10.2018 11:52:08
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне(Радгоспне):
40 років Перемоги 3, 10-58, 64-80; Будівельників 1-30, 33-36, 38-61, 63-77; Перемоги 1-10, 14-49, 51-83; Перемоги 40років 69; Першотравнева 2-7; Польова 8; Свято- Миколаївська (Леніна) 2-12, 14-57; Степова 1-11; Таврійський провулок (Комсомольський провулок) 7-20; Терешкової В 1-44, 45-46; Українська (Радянська) 0-7, 11-61
Грушівка:
Кошового 1-41
Таврія:
Шкільний провулок (Ленінський провулок) 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 56, 63, 66, 115, 223, 647, 744, 763, 841, 855, 988, 1002, 1259, 1286, 1315, 1333, 1355, 1396, 1399, 1429
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1792 з 10:01 по 13:05 20.10.2018 10:07:37
Херсонські МЕМ Широка Балка:
Нова 28
Одиничне відключення з 10:21 по 13:23 20.10.2018 10:27:43
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко:
Молодіжна 20
Одиничне відключення з 10:46 по 17:45 20.10.2018 10:48:40
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Мічуріна 52
Одиничне відключення з 10:46 по 12:30 20.10.2018 10:51:31
Каховський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка:
Тітаренко 7
Одиничне відключення з 11:02 по 12:00 20.10.2018 11:06:36
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
МихайлаГоріккера(Ленінградська) 2
Одиничне відключення з 11:26 по 17:53 20.10.2018 11:28:16
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 786 Одиничне відключення з 12:02 по 13:40 20.10.2018 12:07:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Декабристів 1-10, 12-15, 17-18, 20, 22-24; Квіткова(ЛазоС) 1-7; Комунальна 1-3, 5-16, 18-42А; ЛесіУкраїнки(Фрунзе) 1-4А, 6-10, 12-15, 18-38; Партізанська(Червонопартизанська) 3; Покровський(Пархоменко) 1-8; Свободи 115A; Східний 3-9; Трудова 2, 4, 7-11, 14-15, 16А-23, 25-28, 30-40; ЦациІ 19-19А, 21, 23, 25-28, 30, 32, 34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20097, 200321
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-1 Олександрівка з 12:05 по 12:35 20.10.2018 12:08:21
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Гагаріна 1-15; Комарова 1-6, 8-9; Садова 1-26, 34; Свердлова 1-3, 6-7, 9-22, 28-32, 36-40, 44-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20098
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-5 Олександрівка з 12:11 по 12:11 20.10.2018 12:11:41
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Лиманець (Кірово):
Набережна 23
Одиничне відключення з 12:42 по 16:13 20.10.2018 12:45:25
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка:
Гагаріна 1, 5-7, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 35, 41, 47, 50, 51-53, 55-60, 63-73, 77-81; Молодіжна(Жовтнева) 31
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-346 Л-1 Берислав з 12:52 по 13:30 20.10.2018 12:52:06
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе:
Леніна 6
Одиничне відключення з 20.10.2018 12:58 по 21.10.2018 10:50 20.10.2018 13:01:14
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Благовіщенка:

Зелена 1а-6, 9; Леніна ( Центральна ) 1-2, 4-25, 27-29, 32-45, 47-54; Мира 2, 5-6, 8a-16, 18, 22, 25-32, 34-41, 42а-54; Молодіжна 0-5, 11-27; Степова 2-9

Заозерне:

Нова ( Молодіжна ) 2-10, 18-20, 59; Рибхозна 2, 6, 9-14; Центральна 2-4, 6-9, 11-26, 28-30, 32-47

Захарівка:

Генічеська 1-5, 7, 10, 12-13, 19, 23-24, 26а, 28, 30, 33-42; Степова 31-40

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434, 1455, 1479, 1505, 1543, 1587, 1698, 1953, 1961, 1976, 2010, 2037, 2042
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 616 з 13:20 по 13:42 20.10.2018 13:25:01
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Шестірня:
Леніна 1-5, 7-11, 14-23, 25-31, 36-38, 40-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 136, 143, 191, 322
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-11 Л-2 з 13:20 по 13:20 20.10.2018 13:20:10
Херсонські МЕМ Херсон:
Гридасова 19
Одиничне відключення з 13:41 по 16:07 20.10.2018 13:51:35
Херсонські МЕМ Херсон:
Залаегерсег 17А
Одиничне відключення з 13:57 по 16:58 20.10.2018 14:01:03
Херсонські МЕМ Херсон:
Старообрядницька(Комсомольська) 10, 14-16; Театральна(Горького) 11, 13, 19-корп. прим.2, 22-24, 26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 249, 536, 669, 2572, 2845, 2868, 3798, 3970, 4109, 4340, 4419, 4482, 4835, 5064, 5081, 5709, 5855, 5884, 6289, 6394, 6577, 6700, 6742
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-318 Л-14 з 14:18 по 22:17 20.10.2018 14:36:48
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Нижня 156
Одиничне відключення з 14:52 по 17:30 20.10.2018 14:54:47
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Польове:
Центральна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15760, 15811
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 Каланчак з 14:59 по 17:50 20.10.2018 16:15:09
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка:
Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65; Шевченко 1, 2-20, 22-30, 31-32
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-369 Л-3 з 15:44 по 17:58 20.10.2018 15:54:06
Херсонські МЕМ Зеленівка:
Крива 10
Одиничне відключення з 15:48 по 17:41 20.10.2018 16:01:51
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Заводська 1-2, 4, 6, 8, 10А, 12-12Б; НасальськогоС 30-32; Свободи (Леніна) 219-235
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20015, 200145, 200328, 200365
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-271 Л-1 Олександрівка з 16:03 по 17:01 20.10.2018 16:06:57
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Зорге 6
Одиничне відключення з 16:10 по 17:00 20.10.2018 16:13:20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Кірова 49, 53-55Б, 57, 59, 62-67, 70-81, 83-85А, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 114
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7177, 7195
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-82 Л-1 Рогачик з 16:14 по 17:37 20.10.2018 16:19:10
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 5142 Одиничне відключення з 16:31 по 19:00 20.10.2018 16:38:42
Високопільський РЕЗ і ЕМ Федорівка:
Набережна 1, 3, 5-9, 12-15; Степова 10-14, 18
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-1 з 16:37 по 16:38 20.10.2018 16:37:55
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Кірова 49, 53-55Б, 57, 59, 62-67, 70-81, 83-85А, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 114
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7177, 7195
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-82 Л-1 Рогачик з 16:40 по 17:37 20.10.2018 16:40:35
Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки:
40 років Перемоги 1-31; Вишнева (Фрунзе) 1-25; Західна 9-19; Зелена 1-7; Зіркова 1-17; Каховська 1-5, 7-9, 10А-25, 29-35, 39-47, 51-59; Миру (Леніна) 2-10; Молодіжна 2-30, 34-52; Нова 2-42; Паркова (Блюхера) 1-13; Південна 1-18; Польова 3-19; Пушкіна 1-10, 12-26, 28-39, 41-42; Степова 1-6, 11-19; Таврійська 1-1А, 3-3В, 5-15Б, 17-21Б, 23-36; Терни 6-6-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1, 43, 55, 68, 93, 103, 231, 283, 3403, 3523, 3659, 3877, 4003, 4027, 4029, 4073, 4074, 4150, 4164, 4363, 4404, 4413, 4457, 4659, 10999
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Коробки" 1Т з 16:47 по 17:50 20.10.2018 16:52:44
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Каштанова(Радянська) 43, 45, 47, 49, 52-74, 76, 78, 80, 82-82а, 84, 88; Суворова 19, 21-28, 30-50; Шевченко 16, 18-18-А, 20-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1577, 1584, 1741, 2038, 2042
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-414 Л-1 з 16:59 по 18:01 20.10.2018 16:59:36
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка:
Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65; Шевченко 1, 2-20, 22-30, 31-32
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-369 Л-3 з 17:00 по 17:58 20.10.2018 17:02:43
Херсонські МЕМ Білозерка:
Горіхова 9-39; Дружби 2А-21, 24-48, 54; Миру 1-3, 5, 7-29, 32-42; ХмельницькогоБ 19-21, 31-39
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-2 Білозерка з 17:02 по 21:07 20.10.2018 17:04:59
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Польове:
Центральна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15760, 15811
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 Каланчак з 17:20 по 17:50 20.10.2018 18:15:19
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка:
Кузнечна 30А; Кутузова 30, 32-33, 38-40, 42, 44-46, 48, 50-53; Миру провулок 24-27; Новікова 25
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-414 Л-2 з 18:10 по 18:40 20.10.2018 18:37:34
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Ленiна 42-43, 45-58, 60, 62, 64; Нова 42; Садова 68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10011, 10043
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-182 Л-1 Воронцовка з 18:21 по 20:00 20.10.2018 18:23:18
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово:
Степова 1-36, 38-43, 45-52, 54-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1588, 1936
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-299 Л-3 з 18:36 по 21:00 20.10.2018 18:40:06
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Морський 12
Одиничне відключення з 20.10.2018 18:59 по 21.10.2018 11:02 20.10.2018 19:04:27
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Шкільна(Артема) 20
Одиничне відключення з 20.10.2018 19:25 по 21.10.2018 11:45 20.10.2018 19:28:25
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка:
Зарічна(Енгельса) 11; Молодіжна(Жовтнева) 1, 7, 9, 15, 19-30; Нова 1-2, 4-24, 26-28, 30-42; Садова 1-6, 8-18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7125, 7549
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-393 Л-1 Берислав з 19:33 по 21:17 20.10.2018 19:36:00
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 173
Одиничне відключення з 20.10.2018 22:42 по 21.10.2018 00:33 20.10.2018 22:48:38
Дата відключення: 21.10.2018
Херсонські МЕМ Станіслав:
40років Перемоги 40-43, 45, 50-52, 55-62, 64-66, 68-90; Гагаріна 1-11
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-625 Л-1 Білозерка з 00:53 по 03:30 21.10.2018 00:58:27
Херсонські МЕМ Олександрівка:
Центральна(Комсомольська) 54-77, 80-86, 90, 93, 95-98; Шкільна 47, 49-52, 55-58, 60-63, 65-72, 76-91
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 20056, 20091, 20096, 20457, 20482, 20543, 21010
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-795 Л-2 Білозерка з 07:25 по 09:50 21.10.2018 07:36:06
Херсонські МЕМ Білозерка:
КІРОВСКИЙ БУГОР 1
Знам’янка:
не визначено 0-2, 13-20, 27; Незалежна 59; Незалежності 2-2А, 10-38, 46, 55; Східна 0-33
Зорівка:
Комунарів 0-9, 11-б/н; Новоселів 1-8, 10-11, 13-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-13, 15-18; Українська 27; Українська(Радянська) 0-8, 10-35
Надеждівка:
Вишнева 1-6, 8-10, 12-14, 16-26, 28-29, 31, 34-37, 39-57; Вінницька 1-21, 23-26, 28-37, 39-72, 74-81, 83-97, 99-101, 103-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-13, 15-25; Набережна 1А-25, 27-30, 33, 35-41, 43-58, 62-66, 70-72; Нова 1-12, 13А-19, 21-29, 31-33; Новоселів 1-5, 8; Степова 1-14; Центральна 2-15, 17-44, 47-62, 64-68, 69-83
Черешеньки:
Вінницький 1-21; Польова 1-14; Садова 0-15, 17; Центральна 1, 5-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5175, 5179, 5281, 6558, 20035, 20056, 20065, 20109, 20126, 20154, 20369, 20414, 20440, 20705, 20839, 20911, 21006
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 504 з 07:35 по 08:19 21.10.2018 07:37:02
Херсонські МЕМ Білозерка:
Набережна 126
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-2 Білозерка з 07:40 по 11:05 21.10.2018 07:42:43
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Олексіївка:
Суворова 15-43, 47, 49-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 71-77, 79, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 92, 105, 609, 681, 1179
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-913 Л-2 з 08:14 по 10:25 21.10.2018 08:18:29
Херсонські МЕМ Сонячне:
Дзержинського 1-16; Івасюка Володимира (Піонерська) 1-16, 18-23, 26-33, 36-57; Молодіжна 39А; Робоча 1-7, 8-11, 15, 19; Садова 1-8, 11А, 13-19, 21-35А, 44-50; Стадіонна 21; Центральна 1-3, 7-16; Шкільна 15, 33, 37, 41; Юності 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-1 з 08:51 по 12:00 21.10.2018 08:57:42
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Березня8 1, 3-4; Богдана Ступки(9 Січня) 2-4; Вокзальна 54-62; Каховська 32, 34, 38, 40, 43-47, 49, 51; Північна 53, 55, 57, 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 920, 2358
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-110 Л-6 з 09:20 по 11:05 21.10.2018 11:05:59
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ:
1-го Травня 1А-5, 15, 22; Бериславська 0-17, 19-Б/Н; Конституції 1; Соборна(Леніна) 37, 39, 41; Таврійська(58р.Жовтня) 3-6, 8-9, 11-34
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-327 А Л-1 Берислав з 09:39 по 15:00 21.10.2018 09:42:38
Херсонські МЕМ Антонівка:
Херсонська 93
Одиничне відключення з 09:41 по 12:45 21.10.2018 09:49:44
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Першотравнева 86
Одиничне відключення з 09:49 по 11:20 21.10.2018 09:52:58
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово:
9 Травня 1Н-7Н; Жовтневої революції 1Н-13Н, 16Н; Миру 1Н-3Н, 6Н-7Н; Новоселів 1, 3Н, 7Н-Н; Радянська 1Н-3Н, 5Н-6Н, 8Н, 10Н-11Н, 13Н-14Н, 17Н-20Н, 22Н, 24Н-27Н, 29Н-33Н, 35Н-41Н, 43Н-45Н, 47Н, 51-53, 54Н-57Н, 61-61Н, 67Н-69, 75Н-85Н; Рєзніка 1Н, 3Н-10Н, 12Н-14Н, 16Н-24, 27Н-35Н, 37Н-39Н; Степова 2Н, 4Н-9; Тавричеська 1Н-4Н, 6Н-7Н
Благодатне:
Воровського 1Н, 4Н-6Н, 9Н-10Н, 12Н-13Н, 15Н, 17Н, 19Н-20Н, 22Н-25Н, 27Н-29Н, 31Н, 33Н-34Н, 37Н-51Н, 54Н-55Н, 56Н; Дружби 1Н-6Н, 10Н-13Н, 16Н-17Н; Миру 3Н, 5Н, 7Н, 11Н-14Д, 17Н, 19Н-24Н, 27Н-35Н, 37Н-41Н, 43Н-46Н, 47Н-55Н, 57Н-61Н, 63Н-64, 67Н, 70-92, Д54, Н23; Нова 1Н, 3Н-6Н, 8-26Н, 27Н, 30Н-39Н, 41Н-47Н, 49Н-52Н, 54Н-56Н, 58Н-60Н, 63Н-72Н; Пушкіна 1, 2Н, 4Н-7Н, 9Н, 13Н, 15Н-20Н, 23Н-29Н, 32Н-35Н, 39Н-41Н, 42Н, 44Н-49Н, 50Н-52Н, 54Н-55Н, 57Н-58Н, 60Н-61Н, 63Н-66Н, 68Н-71Н, 73Н, 75Н, 76Н-78Н, 80Н-81Н, 83 Н-86Н, 89Н, 92Н; Чкалова 1Н, 3Н-4Н, 6Н-15Н, 17Н-21Н, 23Д-27Н, 29Н-34Н, 36Н-39Н, 40Н-42Н, 44Н-45Н
Дмитрівка:
Горького 2Н, 8Н, 43Д-45
Квіткове:
Леніна Н
Любимівка:
Леніна 4Н-9Н, 12Н-25, 28-31Н, 33Н-50Н, 53Н-58Н, 59Н-66Н, 68Н, 71Н-72Н, 75Н-79Н, 83Н-94Н, 96 Н-106Н, 110Н-112Н; Миру 1н-22Н, 24Н-56Н, 58Н-67Н, 73Н-77Н, 79Н-83Н; Молодіжна 1Н-13Н, 16Н, 18Н-25Н, 28 Н, 31Н-35 Н, 41Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н, 3Н, 7Н, 11Н, 13Н-15Н, 17Н-25, 27Н-32Н, 34Н-39Н, 40Н-46Н, 49-53Н, 56Н-68Н, 72Н-73Н, 76-77Н, 79Н-87Н, 89Н-106
Новодмитрівка друга:
Шевченко 1-3н, 4н-12Д, 14-18Н, 20Н-36н, 42н; 40 років Перемоги 1н-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Ворошилова 1Н-10н, 12н-17Н, 18Н-26Н; Леніна 1Н-29Н, 33-37Н, 41Н-53; Миру 1Н-14Н, 15Н-38, 42Н-46, 48Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н, 3Н-5Н; Радянська 1Н-9Н, 11Н-18Н, 20Н-44; Степова 1Н-12Н; Фрунзе 2-10Н, 12Н-20Н, 23Н-60, 62Н-72Н; Чапаєва 1Н-8Н
Новознам`янка:
Калініна 8, 16, 21Н, 28Н; Свердлова 2Н, 4Н-6Н, 10Н, 18Н
Тимофіївка:
Степова 1Н, 9Н-10, 12Н, 16Н-18, 23Н-26Н, 29Д-35Н, 43Н, 49Н-51Н, 53Н, 57Н, 62Н, 65Н
Федорівка:
Кірова 38Н, 44Н, 50; Маяковського 3Н-4, 6Н-11, 17Н-20Н, 25Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 637, 638, 644, 658, 663, 679, 702, 726, 742, 764, 774, 785, 790, 791, 800, 802, 807, 822, 823,, 832, 833, 842, 852, 858, 875, 883, 910, 927, 930, 941, 950, 958, 1011, 1014, 1015
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Благодатська 1Т" з 09:55 по 11:00 21.10.2018 09:55:19
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Теплична 0-2, 6-12, Б\Н; Херсонський провулок 1-20; ХмельницькогоБ 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63-72а, 78-82
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-35 Л-4 Каланчак з 10:45 по 11:40 21.10.2018 10:50:51
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля:
Жовтнева 3-11; Миру 2, 4, 6, 16
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-272 Л-1 Олександрівка з 10:53 по 10:54 21.10.2018 10:54:06
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Новософіївка:
Ворошилова 23
Одиничне відключення з 11:12 по 14:41 21.10.2018 12:16:06
Херсонські МЕМ Розлив:
Молодіжна 1-31; Центральна 1, 3, 5, 9, 11-13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-137 Л-2 Білозерка з 11:25 по 15:00 21.10.2018 11:30:57
Херсонські МЕМ Херсон:
Колодязна 69
Одиничне відключення з 11:26 по 13:30 21.10.2018 11:39:09
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Калініна 17
Одиничне відключення з 11:40 по 15:05 21.10.2018 11:43:36
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Вознесенка:
Південна 1-16, 21-38; Північна 1-3, 5-7, 10, 15-25
Сергіївка:
40 Років Перемоги 2-3, 5, 8, 10-20, 22-24, 26, 28-30, 32, 34-47, 49-50, 52, 55-55/1, 55/3-67, 69-82, 86-88, 90, 92-93, 97-98, 102-109; Молодіжна 1-17, 19-22, 24-27, 32, 36-43, 45-47, 51-56, 58-60, 63, 65-71; Степова 1, 3, 6-19, 21, 23-44, 47-54, 56-77; Шкільна 2-4, 6, 9, 11, 13, 15-16, 18-20, 22-26, 31, 36-37, 39-50, 52-57, 60-68, 70-94, 97-109, 112-115, 117-127
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1457, 1505, 1543, 1726, 1787, 1953, 1961, 1991
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 536 з 12:37 по 14:52 21.10.2018 12:48:36
Херсонські МЕМ Білозерка:
Суворова 32
Одиничне відключення з 12:42 по 16:00 21.10.2018 12:53:41
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Поштова 25
Одиничне відключення з 13:47 по 16:35 21.10.2018 13:51:52
Херсонські МЕМ Зеленівка:
Робоча 11, 13, 15, 17-17А, 21, 23, 25-25А, 33, 35; Українського прапора(Червонопрапорна) 1-8, 10
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-3 з 13:49 по 14:39 21.10.2018 14:01:48
Херсонські МЕМ Херсон:
Нижня(УльяноваД) 3, 17, 19, 21, 23, 25-48А, 50, 52, 54, 56, 68/12; Робоча 37-44, 48/45; Тракторна 1, 17-18; Учбовий 45/48; Філатова 9, 12-12А; Хірурга Вороного(ЦеткінК) 20-20/2, 22, 24, 26/15-35/6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 411, 591, 687, 2049
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-6 з 15:04 по 16:03 21.10.2018 15:25:29
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни:
Наддніпрянська 79
Одиничне відключення з 16:00 по 17:25 21.10.2018 16:20:57
Високопільський РЕЗ і ЕМ Садок:
Пролетарська 1-1Г, 3, 5-6, 8-21, 23-30, 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 200107, 2001052
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-377 Л-1 Олександрівка з 21.10.2018 16:05 по 22.10.2018 12:15 21.10.2018 16:22:31
Херсонські МЕМ Херсон:
Перекопська 176А
Одиничне відключення з 16:28 по 20:41 21.10.2018 17:07:48
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Лиманець (Кірово):
Набережна 66
Одиничне відключення з 16:47 по 21:59 21.10.2018 16:51:11
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовіЛагері:
Cтепова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18-35; Енергетиків 2; Кооперативна 2-7, 9-13; Миру 23А, 25а-28а, 31-33, 35-59, 63-65; Нова 24-25, 27-28, 31-33, 35-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 201, 239, 674, 1816, 2442
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-147 Л-2 з 17:32 по 21:50 21.10.2018 21:55:05
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка:
Дружби 4-8, 10, 12, 14, 16-18, 22, 23 а-24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40; Степова 2-15, 18, 20, 22-24
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-334 Л-1 Каланчак з 19:52 по 21:15 21.10.2018 19:55:11
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань:
Дніпрова 69
Одиничне відключення з 21.10.2018 20:20 по 22.10.2018 09:10 21.10.2018 20:35:34
Херсонські МЕМ Херсон:
Східна33 37
Одиничне відключення з 21.10.2018 21:31 по 22.10.2018 06:30 21.10.2018 21:50:11
Херсонські МЕМ Антонівка:
Кіндійське 32
Херсон:
Кіндійська 85; Східна17 3-40; Східна18 3-11, 13-37, 39-43; Східна19 3-32; Східна20 3-31А; Східна21 3-23, 24А-29; Східна22 2-22, 23-32; Східна23 3А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3965, 5063, 6386
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-182 Л-2 з 21.10.2018 21:58 по 22.10.2018 00:57 21.10.2018 22:25:14
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка:
Зарічна(Енгельса) 11; Молодіжна(Жовтнева) 1, 7, 9, 15, 19-30; Нова 1-2, 4-24, 26-28, 30-42; Садова 1-6, 8-18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7125, 7549
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-393 Л-1 Берислав з 21.10.2018 22:06 по 22.10.2018 02:05 21.10.2018 22:08:39
Каховський РЕЗ і ЕМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1, 3-7, 10, 13-18, 25, 30; Квіткова (Комсомольська) 1-5, 6-7, 14-18, 20, 22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-11, 14-16, 18, 20, 22-27, 29-40, 45-49; Мира 2, 7, 11-16, 18-19; Молодіжна 2-18, 20-25, 31, 33-43, 48-55, 59, 64-65; Садова 1, 3-5, 7-9, 12, 18, 71-85; Степова 3-13, 15-17, 25; Східна 5-10, 27; Центральна (Урицького) 1-3, 5-8, 12-14, 17-18, 21, 23-26, 30-31, 32-34, 38-43, 45, 48-49, 54-55, 59-82; Шкільна (Крупської) 1, 4-5, 8-17, 19-21, 23, 26, 29, 31-32, 34, 38, 41-45, 47-76, 78-81, 85-88
Вільна Україна:
Каховська 3-14, 17, 18-25, 36; Першотравнева 1-15, 18-27, 33-47; Центральна (Петровського) 1, 3-33
Роздольне:
Шевченка 80; 40 років Перемоги 2-113; Абрикосова(Будьоного) 1-7, 160-230; Виноградна(Фрунзе) 2-212; Гагаріна 2-118; Дружби(ЛюбарськоїД) 1-8; Київська 1-2, 4-28, 30-63; Макаренко 1-115; Мира 1-188; Молодіжна 2-143; Садова 1-2, 4-12, 14-26; Сафонова 1-97; Херсонська 1-13, 15-39, 41-54; Херсонський 1-6; Шкільна(Леніна) 1-13; Шуменська 2-190; Ювілейна 4-5; Ювілейна (Будівельників) 4-207
Червоне Поділля:
Вишнева 1-4, 9-11, 13-18, 20-48; Гагаріна 1-3, 6, 9-11, 13-21, 23-29, 31-36, 39-44, 47; Кооперативна 1-2, 4-11, 17-22, 25-29, 31-34; Молодіжна 1-9, 12-23; Степова 2-6, 8-12, 14-19, 22; Сумська 1-7, 10, 12-15, 17-19, 21-24, 26-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 73, 93, 103, 245, 264, 274, 281, 292, 312, 3403, 3447, 3452, 3479, 3555, 3599, 3613, 3659, 3661, 3705, 3773, 3805, 3824, 3907, 3932, 3937, 3994, 4104, 4113, 4132, 4156, 4210, 4225, 4260, 4282, 4309, 4365, 4376, 4393, 4499, 4500, 4537, 4619, 11116
Аварійне відключення лінії 35 кВ ф.35 Орошение-2 з 23:11 по 23:15 21.10.2018 23:15:27
Дата відключення: 22.10.2018
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Горького 13
Одиничне відключення з 00:02 по 13:58 22.10.2018 07:46:11
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-9, 16А-22; 993стрілецькогоПолку 8; Азовська 1-14а, 15-57А, 57 в-79, 80 б-101, 103-174, 175А-191; Виноградна 1-5а, 6а-7а, 8Ж-22б, 23А-129; ДериглазоваГ 81-95; Дорожня 23; Курортна 1/3; Набережна 32а; Нова 15; Озерна 17; Полина 1-25; Садовий 1А-6-Б; Придорожна 1/1-35; Садовa 1-9; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-1, 3-10; Соляників 3-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1204, 1223, 1244, 1253, 1254, 1256, 1258, 1286, 1381, 1708, 1786, 4038, 4039, 4082, 4097, 4132, 4195, 4256, 4280, 4305, 4318, 4336, 4391, 4426, 4434, 4472, 4475, 4478, 4480, 4502, 4559, 4564, 4582, 4595, 4599, 4604, 4683, 4747, 4776, 4777, 4809, 4817, 4820, 4835, 4861, 4875, 4881, 4895, 4908, 4977, 4997, 4999, 5012, 5051, 5053, 5058, 5059, 5077, 5079, 5095, 5102, 5106
Аварійне відключення ПС 35 кВ 2СШ-10 п/с Генгорка з 03:45 по 05:10 22.10.2018 05:35:44
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-9, 16А-22; 993стрілецькогоПолку 8; Азовська 1-14а, 15-57А, 57 в-79, 80 б-101, 103-174, 175А-191; Виноградна 1-5а, 6а-7а, 8Ж-22б, 23А-129; ДериглазоваГ 81-95; Дорожня 23; Курортна 1/3; Набережна 32а-корп. 3; Нова 15; Озерна 17; Полина 1-25; Придорожна 1/1-35; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-1, 3-10; Соляників 3-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1204, 1210, 1223, 1228, 1244, 1253, 1254, 1256, 1258, 1261, 1286, 1307, 1356, 1363, 1381, 1708, 1723, 1742, 1765, 1786, 4038, 4039, 4072, 4082, 4097, 4132, 4195, 4216, 4246, 4256, 4280, 4290, 4305, 4318, 4336, 4346, 4391, 4426, 4434, 4472, 4475, 4478, 4480, 4494, 4502, 4559, 4564, 4582, 4595, 4599, 4604, 4638, 4683, 4695, 4744, 4747, 4759, 4776, 4777, 4809, 4811, 4817, 4820, 4821, 4835, 4858, 4861, 4875, 4881, 4895, 4908, 4928, 4977, 4997, 4999, 5012, 5050, 5051, 5053, 5058, 5059, 5065, 5077, 5079, 5082, 5095, 5102, 5106
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Генгорка" 1Т з 03:45 по 05:40 22.10.2018 04:07:46
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-9, 16А-22; 993стрілецькогоПолку 8; Азовська 1-7а, 7 б, 8, 10А, 11А, 12А-14а, 15-38ж, 40-57А, 57 в-79, 80 б-101, 103-126А, 175А-176, 178-180, 191; Виноградна 1-5а, 9, 14-14б, 16а, 17а-22б, 23А-65, 67а-129; ДериглазоваГ 81-95; Дорожня 23; Курортна 1/3; Набережна 32а; Нова 15; Озерна 17; Полина 1-25; Придорожна 1/1-35; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б; Степова 2-45
Приозерне:
Сивашська 0-1, 3-10; Заводська 1-19; Соляників 3-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1223, 1253, 1254, 1256, 1258, 1286, 1381, 1786, 4039, 4082, 4097, 4132, 4195, 4256, 4280, 4336, 4391, 4472, 4475, 4478, 4480, 4564, 4595, 4599, 4604, 4683, 4747, 4817, 4835, 4861, 4875, 4895, 4908, 4999, 5012, 5051, 5053, 5058, 5059, 5079, 5095, 5102
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 684 з 05:10 по 06:49 22.10.2018 06:09:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Агрономічна 11, 13, 15/24, 17/29-22/27, 24-26; Агрономічна/Олешківська1(Цюрупинська1) 20/28; Олешківська1(Цюрупинська1) 31-43, 45-53; Смольна 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131-161А; ФранкаІ 12, 14-19/52; Фрітаун 155
В т.ч. особ. рахунки пром.: 348, 621, 3430, 5079, 5587, 5674
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-99 з 05:23 по 05:55 22.10.2018 05:47:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-9, 16А-22; 993стрілецькогоПолку 8; Азовська 1-7а, 7 б, 8, 10А, 11А, 12А-14а, 15-38ж, 40-57А, 57 в-79, 80 б-101, 103-126А, 175А-176, 178-180, 191; Виноградна 1-5а, 9, 14-14б, 16а, 17а-22б, 23А-65, 67а-129; ДериглазоваГ 81-95; Дорожня 23; Курортна 1/3; Набережна 32а; Нова 15; Озерна 17; Полина 1-25; Придорожна 1/1-35; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б; Степова 2-45
Приозерне:
Сивашська 0-1, 3-10; Заводська 1-19; Соляників 3-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1223, 1253, 1254, 1256, 1258, 1286, 1381, 1786, 4039, 4082, 4097, 4132, 4195, 4256, 4280, 4336, 4391, 4472, 4475, 4478, 4480, 4564, 4595, 4599, 4604, 4683, 4747, 4817, 4835, 4861, 4875, 4895, 4908, 4999, 5012, 5051, 5053, 5058, 5059, 5079, 5095, 5102
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 684 з 06:49 по 11:58 22.10.2018 08:21:38
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
Азовська 57б, 102
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 13-77; Будівельна 2; Водна 4; Гагаріна 87-91, 105Б-129; Зяблівська 5-9; Миру(Леніна) 181-184; Таврійська 9; УкраїнкиЛ 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1712, 4196, 4358, 4495, 4653, 4699, 4745, 4774, 4835, 4864, 5054, 5060, 5103
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 692 з 06:49 по 11:50 22.10.2018 07:01:36
Херсонські МЕМ Херсон:
Пролетарська(Весела) 77
Одиничне відключення з 07:05 по 13:59 22.10.2018 07:25:33
Херсонські МЕМ Геологів:
Молодіжна 19
Одиничне відключення з 07:38 по 15:25 22.10.2018 07:42:07
Херсонські МЕМ Херсон:
Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 18Д
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ до РЩ ж/д Димитрова 18 Д з 07:58 по 12:58 22.10.2018 08:10:16
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стокопанi:
Паркова (60 років Жовтня) 3
Одиничне відключення з 08:10 по 16:00 22.10.2018 08:36:51
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Набережна 34
Одиничне відключення з 08:22 по 16:09 22.10.2018 08:25:01
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Садова 33
Одиничне відключення з 08:30 22.10.2018 18:32:55
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Молодіжна 39
Одиничне відключення з 08:38 по 13:06 22.10.2018 08:46:53
Олешківський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка:
Ринкова (Радянська) 93
Одиничне відключення з 08:43 по 15:50 22.10.2018 09:03:47
Олешківський РЕЗ і ЕМ Адміністративні межі Олешківської міської ради:
Тимчасова споруда для ведення ОСГ 0
Олешки:
Абрикосовий 0-7, 10, 14-16, 19-40, 42-65; Байдукова 1-33, 34-41; Бузьковий 1-7; Баштанний(Куйбишева пров) 1-12; Веселковий (Райдужний) 1-4, 6-9; Горіховий 2-16; Горобиновий 2-32; ГрушевськогоМ(Кірова) 2-61А, 62-64 В, 65-82; Декабристів 3, 51А, 53, 55, 57-96, 97/2-204; Декабристів 4, 6-12; Декабристів/Байдукова 56/43; Дніпровська 1-31, 33-38, 43-58, 60-75, 79-101, 105-109; Зелений 1-6; Калганова 31, 33, 35, 37, 39, 41-42, 44-49, 51-85; Калиновий 1-16, 20-31; Каховський 3-7, 17-20; Каштановий 1-6, 11-28; Квіткова 2Б; Квітковий 1-8; Квітучий(Олешківський,Стаханова) 1-15; Київська(БєдногоД) 4; Київський 1-5; Колхозний 1-28; Космонавтів 9, 11, 13, 15, 17-17А, 19-19 А, 21, 22 В, 23, 25-58; Кудієвського 1-9; Лагерна 60; Лебединий 1-25; Леваневського 65, 67-67А, 69, 71-71А, 73, 75-113, 115/2-123, 123а-136 Е, 136 З-141Г, 142-152; Літвінова 2-20; Луки Балашова(Комсомольська) 40; Луний 1-5, 11-13; Малий 1-9; Меліораторів діл.2; Мирний 1А-51, 55-61; Михайлова Юхима(Котовського) 1-28, 28В-39, 43-45; Молодіжна 3-87; Московський 1-7; Нижня 41, 45, 47, 49, 51-53, 55, 57, 59, 62-234, 236-238, 240-265, 267-268, 270-279, 280А-287в, 290-324; Одеська 4-7А, 12-22; Озерна 4-8, 11-34/5; Озерний 1-31; ОлегаОльжича(Кірова ) 1 А-12; Панкєєвих(Петровського) 2А-7; Папаніна 1-34, 40 А, 44-50; Парниковий 2-5, 9-11; Піроцького 2-30; Полтавський 2-9, 11-29; Прудний 7-13; Пушкіна 1-1А, 3-3 А, 5-21; Райдужний 7-10; Роздольна 4-7, 13-32, 36-73; Сенявіна 3; СікорськогоІ(Куйбишева) 15-41, 43-56, 60-74; Соняшний 1-18; Спартака 1; Тимчика 1-5, 7-13, 15-52; Тихий 18; ХмельницькогоБ(Стаханова) 2-26 А, 29-34 А, 35 А-48, 49-50А, 51А-91А; Часника 1-9, 11-17, 19-26; Червоноармійський 1; Шевченка 40, 42, 44, 46, 48а, 50-112, 114-240; Шевченка 1а-30, 31а-44; Шкільна 1-7, 8 А-39, 41-53, 55-72; Шукшина 1-6; Южакова(Чапаєва) 8 А, 8 Г-8 П, 10-10А, 12-33; Ягідний 7-9; Янтарна 4, 8, 10-52, 54-74
Підлісне:
Абрикосова (Комунарів) 1-11а; Виноградна 14; Виноргадний 2-18; Військова 1; Військова Частина 1-А 183Б; Лісна 1; Садова 1-14, 16-17; Центральна 2-16
Солонці:
Зелений 2-11; Інтернаціональна 1-3, 6; Клиновий 6; Миру 13; Веселковий 0-5; Виноградна 6; Джерельний 5-10, 14; Зарічна 1-89, 90-138, 140-159, 160 А-168, 170-200, 200 Б-206, 210-226, 228-234, 236-242, 246А, 252-272; Кардашинський 1, 3-19; Козацький 2-8; Лиманський 1, 3-28; Лісна 0-29, 32-40; Луговий 5-13; Молодіжна 0-10; Молодіжний 11-24; Озерна 1-47; Озерний 1-44; Південний 1; Польовий 1-5; Прудний 2-8, 14; Садовий 1-21; Соняшний 1; Срібний Ключ 9; Степова 12-16; Ювілейна 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10, 18, 20, 21, 24, 27, 29, 42, 67, 69, 96, 158, 167, 184, 199, 201, 206, 207, 244, 251, 260, 287, 302, 363, 410, 418, 474, 480, 493, 551, 604, 610, 614, 616, 620, 628, 700, 752, 771, 818, 825, 826, 834, 841, 846, 874, 917, 932, 953, 967, 968, 973, 1018
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1905 з 08:43 по 08:47 22.10.2018 11:05:55
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Франка 12
Одиничне відключення з 08:48 по 14:34 22.10.2018 10:04:02
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВасиляСимоненка(Комсомольський) 10-20, 22-34; Вишневий 2-17; Енергетиків 5А-8; землі Цюрупинської міської ради б/н; Зоряний 1-15; Літвінова 74-78, 80, 82-92; Луки Балашова(Комсомольська) 51; Луний 13А-19; Медовий 2-19; Мічуріна 1-33; Параходна(Енгельса) 176, 178, 180, 182, 184-184А, 186-186Б, 188-188А, 192-225; Північний 1-13; Санаторна(Фрунзе) 2А-19, 22-26 Ж, 28-31, 34, 41-49; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 152, 154, 156, 158, 160, 162-164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178-180, 182-182А, 184-188, 189 А-199; Шаталова(МарксаК) 1-19, 20 А-62; Южакова(Чапаєва) 2-8 В, 9, 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 679, 859
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1907 з 08:50 по 09:54 22.10.2018 08:51:50
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Байдукова 33 В; Артилерійська 1-24, 27-88; Артилерійський 1-26, 28-50; Березовий 1-22; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 9; ВеликаСадова(Радянська) 189, 191-191 А, 193, 195, 197, 199-199А, 214, 216-220; Вузький 1-21; Гвардійська 1-13; Гвардійська/Самарця 15/32; Глиняний 1-5; Голопристанська 1-38; Голопристанський 1-20; Декабристів 1-50, 52, 54, 56; Декабристів 4/54; Декабристів/Літвінова 46/35; Енергетиків 1 А-5; Західний 1 А-20; Івана Виговського(Воровського) 3-9, 15, 17, 19, 21-25; Казармений 3-3/1; Калганова 3-23, 25-30, 32, 34, 36, 38, 40; Київська(БєдногоД) 1-23; Кожущенка 1-28; Космонавтів 1-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 22 Г, 24; Крилова 71 А; Лагерна 3-14, 17-26, 28-52, 54-55, 57-59, 61-77; Леваневського 2-14 А, 17-64 А, 66, 68, 70, 72, 74; Літвінова 23-26Б, 28-73, 79, 81; Літвінова 1-15; Луки Балашова(Комсомольська) 3 А-38, 41-45; Матросова 1-33; Медичний(Комунарів) 1-41; Миколаївський 1-18; Набережна 30-40; Нижня 1-9, 12-40 А, 42-44, 46, 48, 50-50а, 54, 56, 58, 60; Овочевий 1-6; ОлешківськоїСічі(Ж.Революції) 3-12, 14-31, 33, 35-41, 43-49; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 1-3, 5-60, 62, 64-87, 87А-88, 90-118А, 121-127, 128А-163, 165-182; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 28, 30-32, 36, 40-74, 76-120; Південний 4-32; Піонерський 2-21; Польова 62, 64, 66, 68-91; Поштова 9-42, 44-62; Поштовий 1, 3-54; Пристанський 4; Прудний 53; Пушкіна 1 Б-2 Г, 4-4 Д; Річковий 2-10; Санаторна(Фрунзе) 1; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 64, 66, 68, 72-108, 109 А-121, 123-142А, 145-150, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 175Б-175 Д, 177-177 К, 181, 183; Тихий 1-10, 11.13-14, 17, 20; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10; Український 1-9, 12-26; Херсонська 12; Херсонський 1-8, 10-38; Центральна(Пролетарська) 4, 7-9, 12-19; Шевченка 3-39, 40 А-41, 43, 45, 47, 49; Ярморочний 2-6, 8, 10, 12, 14, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 16, 20, 24, 28, 29, 42, 44, 48, 69, 70, 78, 82, 155, 182, 217, 240, 344, 352, 360, 365, 385, 401, 410, 416, 424, 501, 532, 542, 546, 569, 580, 591, 616, 634, 663, 667, 690, 700, 725, 729, 747, 771, 825, 834, 835, 841, 846, 850, 868, 886, 895, 900, 933, 938, 945, 954, 963, 989, 1010
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1906 з 08:52 по 09:40 22.10.2018 08:52:16
Олешківський РЕЗ і ЕМ Адміністративні межі Олешківської міської ради:
Тимчасова споруда для ведення ОСГ 0
Олешки:
Одеська 4-7А, 12-22; ОлегаОльжича(Кірова ) 1 А-12; Абрикосовий 0-7, 10, 14-16, 19-40, 42-65; Байдукова 1-33, 34-41; Баштанний(Куйбишева пров) 1-12; Бузьковий 1-7; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 10-20, 22-34; Веселковий (Райдужний) 1-4, 6-9; Вишневий 2-17; Горіховий 2-16; Горобиновий 2-32; ГрушевськогоМ(Кірова) 2-61А, 62-64 В, 65-82; Прудний 7-13; Декабристів 3, 51А, 53, 55, 57-96, 97/2-204; Декабристів 4, 6-12; Декабристів/Байдукова 56/43; Дніпровська 1-31, 33-38, 43-58, 60-75, 79-101, 105-109; Енергетиків 5А-8; Зелений 1-6; землі Цюрупинської міської ради б/н; Зоряний 1-15; Калганова 31, 33, 35, 37, 39, 41-42, 44-49, 51-85; Калиновий 1-16, 20-31; Каховський 3-7, 17-20; Каштановий 1-6, 11-28; Квіткова 2Б; Квітковий 1-8; Квітучий(Олешківський,Стаханова) 1-15; Київська(БєдногоД) 4; Київський 1-5; Колхозний 1-28; Космонавтів 9, 11, 13, 15, 17-17А, 19-19 А, 21, 22 В, 23, 25-58; Кудієвського 1-9; Лагерна 60; Лебединий 1-25; Параходна(Енгельса) 176, 178, 180, 182, 184-184А, 186-186Б, 188-188А, 192-225; Парниковий 2-5, 9-11; Північний 1-13; Леваневського 65, 67-67А, 69, 71-71А, 73, 75-113, 115/2-123, 123а-136 Е, 136 З-141Г, 142-152; Літвінова 2-20, 74-78, 80, 82-92; Луки Балашова(Комсомольська) 40, 51; Луний 1-5, 11-19; Малий 1-9; Медовий 2-19; Меліораторів діл.2; Мирний 1А-51, 55-61; Михайлова Юхима(Котовського) 1-28, 28В-39, 43-45; Мічуріна 1-33; Молодіжна 3-87; Московський 1-7; Нижня 41, 45, 47, 49, 51-53, 55, 57, 59, 62-234, 236-238, 240-265, 267-268, 270-279, 280А-287в, 290-324; Озерна 4-8, 11-34/5; Озерний 1-31; Панкєєвих(Петровського) 2А-7; Папаніна 1-34, 40 А, 44-50; Піроцького 2-30; Полтавський 2-9, 11-29; Пушкіна 1-1А, 3-3 А, 5-21; Райдужний 7-10; Роздольна 4-7, 13-32, 36-73; Санаторна(Фрунзе) 2А-19, 22-26 Ж, 28-31, 34, 41-49; Сенявіна 3; СікорськогоІ(Куйбишева) 15-41, 43-56, 60-74; Соняшний 1-18; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 152, 154, 156, 158, 160, 162-164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178-180, 182-182А, 184-188, 189 А-199; Спартака 1; Тимчика 1-5, 7-13, 15-52; Тихий 18; ХмельницькогоБ(Стаханова) 2-26 А, 29-34 А, 35 А-48, 49-50А, 51А-91А; Часника 1-9, 11-17, 19-26; Червоноармійський 1; Шаталова(МарксаК) 1-19, 20 А-62; Шевченка 40, 42, 44, 46, 48а, 50-112, 114-240; Шевченка 1а-30, 31а-44; Шкільна 1-7, 8 А-39, 41-53, 55-72; Шукшина 1-6; Южакова(Чапаєва) 2-33; Ягідний 7-9; Янтарна 4, 8, 10-52, 54-74
Підлісне:
Абрикосова (Комунарів) 1-11а; Виноградна 14; Виноргадний 2-18; Військова 1; Військова Частина 1-А 183Б; Лісна 1; Садова 1-14, 16-17; Центральна 2-16
Солонці:
Веселковий 0-5; Виноградна 6; Джерельний 5-10, 14; Зарічна 1-89, 90-138, 140-159, 160 А-168, 170-200, 200 Б-206, 210-226, 228-234, 236-242, 246А, 252-272; Зелений 2-11; Інтернаціональна 1-3, 6; Кардашинський 1, 3-19; Клиновий 6; Козацький 2-8; Лиманський 1, 3-28; Лісна 0-29, 32-40; Луговий 5-13; Миру 13; Молодіжна 0-10; Молодіжний 11-24; Озерна 1-47; Озерний 1-44; Південний 1; Польовий 1-5; Прудний 2-8, 14; Садовий 1-21; Соняшний 1; Срібний Ключ 9; Степова 12-16; Ювілейна 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10, 18, 20, 21, 24, 27, 29, 42, 67, 69, 96, 158, 167, 184, 199, 201, 206, 207, 244, 251, 260, 287, 302, 363, 410, 418, 474, 480, 493, 551, 604, 610, 614, 616, 620, 628, 633, 679, 700, 752, 771, 818, 825, 826, 834, 841, 846, 859, 874, 917, 932, 953, 967, 968, 973, 1018
Аварійне відключення ПС 35 кВ ПС 35/10 "Лесная" 1Т з 08:52 по 09:25 22.10.2018 08:52:34
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка:
Рибна 1-14
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-79 Л-1 Олександрівка з 08:55 по 09:50 22.10.2018 08:57:37
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Раківка:
Лікарняна 13А; Центральна (Леніна) 7-14, 23, 47
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-510 Л-2 Берислав з 09:01 по 12:05 22.10.2018 09:03:20
Херсонські МЕМ Дніпровське:
Золотухіна 54
Одиничне відключення з 09:20 22.10.2018 13:50:26
Херсонські МЕМ Надеждівка:
Вінницька 86
Одиничне відключення з 09:25 по 13:02 22.10.2018 09:37:42
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози:
Жданова 84
Одиничне відключення з 09:32 по 15:14 22.10.2018 09:40:52
Херсонські МЕМ Херсон:
Авіаційний 3-8, 10-14, 16-16Б, 18; БєдногоД (Тягинська)/Матроська 136/20; Волгоградська 28, 33-37, 41-41А; Ливарна 42А; Матроська 32, 38-45, 47, 49, 51, 53-55; Перекопська 87, 89, 91-93, 94А-95, 97-97/39, 99-101, 103, 105-105/2, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129-130, 148, 150/1; Перекопська/Матроська 110/28; Сакко і Ванцетті (Миколи Садовського) 47, 49, 51-52, 53, 54, 59, 61-63, 66; Старостіна(Церковна) 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 58, 60-61, 63-64, 66, 70, 74-84, 88-92, 94/7А-98, 102; Старостіна(Церковна)/Волгоградська 88/38; Стрілецький 9, 11, 13; Тягинська(БєдногоД) 112, 149; ХмельницькогоБ 49-50, 52-54А, 56-57, 59-64А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 3479, 3888, 4006
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-27 Л-12 з 09:45 по 13:17 22.10.2018 10:00:20
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 264, 1135 Аварійне відключення лінії 35 кВ ф.35 1ЦЛ з 09:50 по 16:06 22.10.2018 09:52:46
Херсонські МЕМ Херсон:
Корабельний 15
Одиничне відключення з 10:36 22.10.2018 13:54:43
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка:
Таврійська (Радянська) 43
Одиничне відключення з 10:54 22.10.2018 13:58:58
Високопільський РЕЗ і ЕМ Садок:
Пролетарська 1-1Г, 3, 5-6, 8-21, 23-30, 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 200107, 2001052
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-377 Л-1 Олександрівка з 11:05 по 12:15 22.10.2018 11:27:17
Херсонські МЕМ Херсон:
Промислова2 3
Одиничне відключення з 11:25 22.10.2018 13:56:54
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка:
Бугаєнка 8; Куйбишева 13-16, 24-27, 71-76; Миру (Леніна) 46, 49-55, 58-69, 71, 75-76, 79, 81, 85-98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18607, 18646
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-86 Л-1 Н.Сірогози з 11:35 по 13:10 22.10.2018 11:40:45
Херсонські МЕМ Широка Балка:
Першотравнева 27
Одиничне відключення з 12:09 22.10.2018 13:58:36
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне(Радгоспне):
Перемоги 34
Одиничне відключення з 12:15 по 14:10 22.10.2018 13:03:26
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ СтараЗбур’ївка:
Базарний 1-10; Ворошилова 1-10, 11б-21А, 23-30, 32, 35-46; Кірова 1-11, 13-22, 24-30, 32-34, 36-40, 42-47; Комсомольська 4, 6, 8-11, 13, 38, 40, 44-63; Кутузова 1-3Б, 4-8, 12а-18; Молодіжна 2-12; Набережна 1-5; Набережна(Леніна) 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154-158, 160, 164-166, 170, 174, 176, 178, 180-182А, 184, 186-200, 202, 204-206, 208-213, 215-217, 219-255; Нахімова 1-6, 8-11, 13-42, 44 А-59; Партизанський 1-9; Першотравневий 2-2А, 4-19; Рибгосп 1-6; Рибний 1-2, 3а-4, 6-7, 10-14; Соснова 2; Степова 2-3а, 6-12; Червоноармійська 1-17, 18 А, 20-42; ШевцовоїЛ 2а-9, 11-16; Шкільна 2-8; Шкільний 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 104, 184, 562, 630, 784, 1054, 1215, 1257, 1308
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 945 з 12:25 по 14:58 22.10.2018 12:25:13
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка:
Шевченка 96
Одиничне відключення з 12:34 по 13:50 22.10.2018 12:44:42
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 4
Одиничне відключення з 12:47 по 14:08 22.10.2018 13:03:21
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 3-4, 6-9, 11, 13-17А, 19-27; Блюхера/Бучми 1/57; Бучми 13-15, 29/2-31, 43; Вишнева(Блюхера ) 1/57-51, 53; Вишнева(Блюхера)/Макаренка 29/57; Королюка 1/39, 8-9, 12, 22, 24, 26-27/40; Литвинова 1/45-27/46; Макаренка 44-46/27, 48/28-49, 54/28, 56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 1344, 2453, 3413, 3543, 3766, 6667
Аварійне відключення ТП 10(6) кВ ЗТП-490 з 13:48 по 16:13 22.10.2018 14:57:34
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Виноградний провулок 1-12; Зарічний провулок 2-14; Калініна 2-9, 10А, 12-22, 24-50; Шевченко 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 764
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-172 А Л-2 Каланчак з 14:03 по 16:10 22.10.2018 14:06:50
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 3930 Одиничне відключення з 14:03 по 17:18 22.10.2018 14:10:43
Херсонські МЕМ Посад-Покровське:
Покровська(Радянська) 23, 28-35, 45, 47, 49-51; Херсонська 48, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 84, 86, 92, 96А, 98
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-342 Л-2 Білозерка з 14:08 по 16:40 22.10.2018 14:19:18
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгівка:
Миру 44
Одиничне відключення з 14:14 22.10.2018 14:35:03
Олешківський РЕЗ і ЕМ Челбурда(Пролетарка):
Підлісна 7
Одиничне відключення з 14:16 22.10.2018 14:20:51
Херсонські МЕМ Білозерка:
Пушкіна 79
Одиничне відключення з 14:35 по 18:20 22.10.2018 14:38:15
Херсонські МЕМ Зеленівка:
Березня8 23, 25-27, 29, 31А, 33-33А, 35-35А, 37-37А, 39, 41-44, 45-50, 52-54, 56-57; ВірьовчинаБалка 14; МирногоПанаса 9, 13, 33, 35; Шкільна 14-14А, 18-18А, 20А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3095, 4333
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-558 Л-4 з 15:05 по 16:09 22.10.2018 15:15:51
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка:
Молодіжна 0-9, 11-28, 29-78, 79-108
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047, 5160
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-2 Каланчак з 15:16 по 16:40 22.10.2018 15:42:18
Олешківський РЕЗ і ЕМ Адміністративні межі Олешківської міської ради:
Тимчасова споруда для ведення ОСГ 0
Олешки:
Абрикосовий 0-7, 10, 14-16, 19-40, 42-65; Байдукова 1-33, 34-41; Бузьковий 1-7; Баштанний(Куйбишева пров) 1-12; Веселковий (Райдужний) 1-4, 6-9; Горіховий 2-16; Горобиновий 2-32; ГрушевськогоМ(Кірова) 2-61А, 62-64 В, 65-82; Декабристів 3, 51А, 53, 55, 57-96, 97/2-204; Декабристів 4, 6-12; Декабристів/Байдукова 56/43; Дніпровська 1-31, 33-38, 43-58, 60-75, 79-101, 105-109; Зелений 1-6; Калганова 31, 33, 35, 37, 39, 41-42, 44-49, 51-85; Калиновий 1-16, 20-31; Каховський 3-7, 17-20; Каштановий 1-6, 11-28; Квіткова 2Б; Квітковий 1-8; Квітучий(Олешківський,Стаханова) 1-15; Київська(БєдногоД) 4; Київський 1-5; Колхозний 1-28; Космонавтів 9, 11, 13, 15, 17-17А, 19-19 А, 21, 22 В, 23, 25-58; Кудієвського 1-9; Лагерна 60; Лебединий 1-25; Леваневського 65, 67-67А, 69, 71-71А, 73, 75-113, 115/2-123, 123а-136 Е, 136 З-141Г, 142-152; Літвінова 2-20; Луки Балашова(Комсомольська) 40; Луний 1-5, 11-13; Малий 1-9; Меліораторів діл.2; Мирний 1А-51, 55-61; Михайлова Юхима(Котовського) 1-28, 28В-39, 43-45; Молодіжна 3-87; Московський 1-7; Нижня 41, 45, 47, 49, 51-53, 55, 57, 59, 62-234, 236-238, 240-265, 267-268, 270-279, 280А-287в, 290-324; Одеська 4-7А, 12-22; Озерна 4-8, 11-34/5; Озерний 1-31; ОлегаОльжича(Кірова ) 1 А-12; Панкєєвих(Петровського) 2А-7; Папаніна 1-34, 40 А, 44-50; Парниковий 2-5, 9-11; Піроцького 2-30; Полтавський 2-9, 11-29; Прудний 7-13; Пушкіна 1-1А, 3-3 А, 5-21; Райдужний 7-10; Роздольна 4-7, 13-32, 36-73; Сенявіна 3; СікорськогоІ(Куйбишева) 15-41, 43-56, 60-74; Соняшний 1-18; Спартака 1; Тимчика 1-5, 7-13, 15-52; Тихий 18; ХмельницькогоБ(Стаханова) 2-26 А, 29-34 А, 35 А-48, 49-50А, 51А-91А; Часника 1-9, 11-17, 19-26; Червоноармійський 1; Шевченка 40, 42, 44, 46, 48а, 50-112, 114-240; Шевченка 1а-30, 31а-44; Шкільна 1-7, 8 А-39, 41-53, 55-72; Шукшина 1-6; Южакова(Чапаєва) 8 А, 8 Г-8 П, 10-10А, 12-33; Ягідний 7-9; Янтарна 4, 8, 10-52, 54-74
Підлісне:
Абрикосова (Комунарів) 1-11а; Виноградна 14; Виноргадний 2-18; Військова 1; Військова Частина 1-А 183Б; Лісна 1; Садова 1-14, 16-17; Центральна 2-16
Солонці:
Зелений 2-11; Інтернаціональна 1-3, 6; Клиновий 6; Миру 13; Веселковий 0-5; Виноградна 6; Джерельний 5-10, 14; Зарічна 1-89, 90-138, 140-159, 160 А-168, 170-200, 200 Б-206, 210-226, 228-234, 236-242, 246А, 252-272; Кардашинський 1, 3-19; Козацький 2-8; Лиманський 1, 3-28; Лісна 0-29, 32-40; Луговий 5-13; Молодіжна 0-10; Молодіжний 11-24; Озерна 1-47; Озерний 1-44; Південний 1; Польовий 1-5; Прудний 2-8, 14; Садовий 1-21; Соняшний 1; Срібний Ключ 9; Степова 12-16; Ювілейна 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10, 18, 20, 21, 24, 27, 29, 42, 67, 69, 96, 158, 167, 184, 199, 201, 206, 207, 244, 251, 260, 287, 302, 363, 410, 418, 474, 480, 493, 551, 604, 610, 614, 616, 620, 628, 700, 752, 771, 818, 825, 826, 834, 841, 846, 874, 917, 932, 953, 967, 968, 973, 1018
Аварійне відключення лінії 10(6) кВ 1905 з 15:48 по 16:15 22.10.2018 16:56:29
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Гагаріна 5
Одиничне відключення з 15:55 по 16:09 22.10.2018 16:00:33
Херсонські МЕМ Херсон:
Чорноморська 20
Одиничне відключення з 16:17 22.10.2018 16:25:12
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Калиновий 1А-16, 20-31; Колхозний 15/2-28; Шевченка 167, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183/10-183а, 185-190, 191-240
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-751 Л-3 з 16:17 по 16:41 22.10.2018 16:40:43
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Квітучий(Олешківський,Стаханова) 8
Одиничне відключення з 16:37 22.10.2018 16:42:10
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Городній 27
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-228 Л-1 з 17:12 22.10.2018 17:24:04
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Покровська(Жовтнева) 4-корп. 5, 10
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-366 Л-3 Воронцовка з 18:26 по 19:15 22.10.2018 18:30:09
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Покровська(Жовтнева) 4, 10
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-366 Л-3 Воронцовка з 19:38 22.10.2018 19:41:13
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Дзержинського 49
Аварійне відключення лінії 0.4 кВ ТП-29 Л-4 з 22:52 22.10.2018 22:55:27
Нагору