Інформаційно-консультаційний центр(ІКЦ)

Шановні споживачі електроенергії!

Для розгляду спірних питань, які виникають між АТ «Херсонобленерго» і споживачами, працює Комісія Інформаційно- консультаційного центру.

ГРАФІК

роботи Комісії Інформаційно-консультаційного центру

АТ «Херсонобленерго»

Місце прийому

Хто приймає участь у роботі

 

Дні прийому

 

Години прийому

 

Зал засідань комісії Інформаційно-консультаційного центру

АТ «Херсонобленерго»

за адресою: м. Херсон, вул. Пестеля, 5.

 

Начальник ІКЦ

Макаренко С.А.

 

Завідувач сектору НКРЕКП в Херсонській області

 Рижков О.Т.

 

 

Начальник інспекції Держенергонагляду в Херсонській області Нестеренко С.Г.,

Заступник начальника інспекції Держенергонагляду в Херсонській області Титов О.С.

Кожна друга і четверта середа місяця

 

З 14-00 до 16-30

 


 

Для можливості розгляду спірних питань споживачів електроенергії, рекомендуємо завчасно, за декілька днів до засідання Комісії, надавати відповідні письмові заяви до ІКЦ АТ «Херсонобленерго».

 

Шановні споживачі електричної енергії!

 

Інформаційно-консультаційним центром (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії АТ «Херсонобленерго» за 2018 р. розглянуто 2087 звернень. З них опрацьовано 374 запити та заяви, 75 скарг, а також надано 1638 консультацій.

Відбулось 24 засідання Комісії ІКЦ, основним завданням якої є розгляд спірних питань та прийом заявників, яких не задовольнили роз’яснення Компанії. Розглянуто 54 звернення.

Найбільша кількість звернень надійшла з питань розрахунків за спожиту електричну енергію, застосування тарифів; правомірності складених актів про порушення ПКЕЕ та ПКЕЕН; надійності та якості електропостачання, відновлення електропостачання після відключення електроустановок споживача у зв'язку з несплатою заборгованості за спожиту електроенергію, отримання, узгодження та виконання технічних умов приєднання до електричних мереж нових або реконструйованих електроустановок, реєстрації на сайті АТ «Херсонобленерго».

Отримані звернення знаходяться на постійному контролі ІКЦ та вирішуються у термін, встановлений законодавством України.

Номери телефонів ІКЦ: (0552) 48-00-78, 48-00-79.

 

 

Шановні споживачі електричної енергії!

 

Інформаційно-консультаційним центром (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» за 2017 р. розглянуто 2076 звернень. З них опрацьовано 298 запитів та заяв, 118 скарг, а також надано 1660 консультацій.

Відбулось 41 засідання Комісії ІКЦ, основним завданням якої є розгляд спірних питань та прийом заявників, яких не задовольнили роз’яснення Компанії. Розглянуто 99 звернень.

Найбільша кількість звернень надійшла з питань розрахунків за спожиту електричну енергію, застосування тарифів, надання пільг для населення; відновлення електропостачання після відключення електроустановок споживача у зв'язку з несплатою заборгованості за спожиту електроенергію; правомірності складених актів про порушення ПКЕЕ та ПКЕЕН, отримання, узгодження та виконання технічних умов приєднання до електричних мереж нових або реконструйованих електроустановок, надійності та якості електропостачання.

Отримані звернення знаходяться на постійному контролі ІКЦ та вирішуються у термін, встановлений законодавством України.

Номери телефонів ІКЦ: (0552) 48-00-78, 48-00-79.

ikc@co.ksoe.com.ua

Начальник ІКЦ С.А. Макаренко

 

 

 

      В Інформаційно-консультаційному центрі ПрАТ "ЕК "Херсонобленерго” Ви маєте можливість отримати безкоштовні консультації з питань: про порядок нарахування та оплати за спожиту електроенергію; порядок надання та оформлення пільг на оплату електроенергії; порядок застосування Правил користування електроенергією та Правил користування електроенергією для населення; порядок встановлення, ремонту і заміни приладів обліку; порядок укладання договорів про користування електроенергією та іншу довідкову інформацію.

 

      У разі виникнення спірної ситуації з питань енергозабезпечення Ви маєте можливість звернутись на комісію Інформаційно-консультаційного центру і Ваше звернення буде розглянуте за участю представників територіальних відділень НКРЕ, Держенергонагляду та інших державних органів.  Тому якщо у Вас, шановні споживачі електричної енергії, виникають якісь питання – це стосується і побутових абонентів, і юридичних осіб – звертайтеся!

     Центр  розташований за адресою: м. Херсон, вул. Пестеля,5 (двоповерхова будівля навпроти військової частини),  тел.: (0552) 48-00-79, 48-00-78, 48-00-63

Прийом громадян спеціалістами центру:

Вівторок – з 13.30 до 16.30

П’ятниця – з 8.00 до 12.30

 

XLSX
додаток 4 постанови 18411 за 2017рік

XLSX
Контактна інформація для споживачів

Нагору