Укладання договорів
Особистий кабінет
Ввід показників
Кабінет з приєднання
Пошук відключень
Онлайн послуги
Онлайн оплата
Тарифи

Публічна пропозиція щодо перерахування помилково сплачених сум на рахунки АТ “Херсонобленерго”

До уваги споживачів! Зміни в законодавстві

Новости
Фільтр:

March 19, 2019
Запитували-відповідаємо: Щодо повернення переплат за спожиту електроенергію
У відповідь на численні запити споживачів, щодо повернення переплат за спожиту електроенергію адміністрація АТ «Херсонобленерго» повідомляємо наступне.
Докладніше

March 15, 2019
Соціальні мережі: добро та зло
Соціальні мережі досить активно ввійшли в життя сучасного суспільства і як нові засоби комунікації стали зручним місцем для висловлення власної думки.
Докладніше

March 7, 2019
Зі святом, милі жінки!
Шановні, дорогі, прекрасні, чудові, кохані жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!
Докладніше

March 4, 2019
Нічне ДТП залишило жителів селища без електроенергії
Жителі селища міського типу Горностаївка, що у Каховському районі, залишилися на півдня без світла. Причиною тому стало необережне керування автомобілем і як результат – збита електроопора.
Докладніше

March 4, 2019
На вихідних жителі Херсонщини двічі залишалися без світла через «лісорубів»
Якщо раніше «лісоруби» хазяйнували лише у лісопосадках, то зараз вони пиляють дерева на території населених пунктів. Так, через підпил дерева невідомою особою майже півсела Новодмитрівка Білозерського району залишалася півдоби без електропостачання.
Докладніше

March 1, 2019
«Херсонобленерго» про дописи в Фейсбук
28 лютого в соціальній мережі Фейсбук Наталія Возаловська розмістила допис, в якому в негативній та образливій формі висловилась на адресу робітників АТ «Херсонобленерго», звинувативши їх в незаконних діях.
Докладніше

February 28, 2019
Не проґавте можливість вчасно передати показники лічильника
Шановні споживачі електричної енергії, звертаємо Вашу увагу, що показники лічильника Ви продовжуєте надавати до АТ «Херсонобленерго» зручним для Вас способом.
Докладніше

Все новости >>>
 

Для заощадження встановлюйте нові прилади обліку ел.енергії


 
Iнше вiдео


 
Шановні побутові споживачі!

З метою безперебійного постачання електричної енергії Вам, пропонуємо всі помилково сплачені на рахунки АТ “Херсонобленерго”, кошти за спожиту електричну енергію з 01.01.2019 р. перерахувати новому Постачальнику, а саме ТОВ “Херсонська обласна енергопостачальна компанія” в рахунок виконання зобов’язань по діючим договорам про постачання електричної енергії.
У разі наявності заперечень щодо наданої пропозиції про проведення перерахувань новому Постачальнику, споживачі мають право до 15.02.2019 року звернутись до АТ “Херсонобленерго” із відповідними зауваженнями та пропозиціями.
У випадку відсутності заперечень споживача у вищезазначений термін, вищезазначена пропозиція вважається прийнятою споживачем та всі помилково сплачені кошти на рахунки АТ “Херсонобленерго” за спожиту електричну енергію з 01.01.2019 р. будуть перераховані новому Постачальнику, а саме ТОВ “Херсонська обласна енергопостачальна компанія” в рахунок виконання діючих договорів про постачання електричної енергії.

З повагою, адміністрація АТ "Херсонобленерго".
Нагору