Укладання договорів
Особистий кабінет
Ввід показників
Кабінет з приєднання
Пошук відключень
Онлайн послуги
Онлайн оплата
Тарифи

До уваги споживачів! Зміни в законодавстві

Новости
Фільтр:

January 15, 2019
Жителі Херсонщини наекспериментували з електроенергією на майже 5 мільйонів гривень
За минулий рік спеціалісти Служби захисту економіки АТ «Херсонобленерго» виявили та задокументували понад 120 фактів порушень правил роздрібного ринку електричної енергії, за якими складено відповідні Акти.
Докладніше

January 14, 2019
За минулий рік злодії обікрали енергетиків на понад 100 тисяч гривень
Протягом 2018 року спеціалісти Служби захисту економіки АТ «Херсонобленерго» виявили та задокументували 36 фактів крадіжок з енергооб’єктів Товариства.
Докладніше

January 11, 2019
За минулий рік водії зруйнували більше сотні електроопор
У 2018 році зросла кількість пошкоджених електроопор у результаті ДТП. Якщо у 2017 їх було 103, то у минулому році-115. На перший погляд різниця у кількості невелика, але загальна шкода, від руйнування завжди значна. Так, збитки, нанесені лише від руйнува
Докладніше

January 11, 2019
Відключення електропостачання споживачам через ДТП частішають
Новий рік тільки розпочався, але енергетики уже встигли зібрати багатий «урожай» збитих електроопор. Іноді за один день у різних районах області стається по кілька ДТП, що тягнуть за собою аварійні відключення електропостачання. Наприклад учора через пош
Докладніше

January 10, 2019
Втратив керування - залишив селян без світла
У зимову пору року частішають випадки пошкодження електроопор через втрату контролю над автомобілями на ожеледиці. Чергове ДТП через ускладення погодних умов сталося на території обслуговування Голопристанського РЕЗу та ЕМ.
Докладніше

January 10, 2019
До уваги жителів будинків 118, 118А, 116 по вулиці Університетській! Аварійне відключення!
Через пошкодження кабельної лінії сталася аварійна ситуація. Унаслідок цього від електропостачання було відключено три житлових будинки за адресою вул. Університетська 118, 118А, 116.
Докладніше

January 9, 2019
Електрифікація Херсонщини продовжується
У ХХІ столітті життя людини багато в чому залежить від електроенергії. Тож крім обслуговування та ремонту наявних енергетичних об’єктів, АТ «Херсонобленерго» розширює їх мережу.
Докладніше

Все новости >>>
 

Для заощадження встановлюйте нові прилади обліку ел.енергії


 
Iнше вiдео


 
Нагору