Кол-центр Херсонобленерго
+38 (032) 445-56-45
0-800-500-629
Онлайн працевлаштування
Онлайн договори
Особистий кабінет
Ввід показників
Онлайн приєднання
Пошук відключень
Онлайн послуги
Тарифи

До уваги непобутових та колективних побутових споживачів

Публічні типові договори про приєднання:

Новости
Фільтр:

September 16, 2021
На Херсонщині заклад освіти повідомлено про можливе припинення електропостачання
Оператор системи розподілу АТ «Херсонобленерго» змушений виконати вимогу постачальника «останньої надії» Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» та припинити розподіл електроенергії на об’єкти відділу освіти Милівської сіл
Докладніше

September 15, 2021
Мешканцям Херсонської області, які мають заборгованість за спожиту електроенергію, припинять енергопостачання
Оператор системи розподілу АТ «Херсонобленерго» нагадує про відключення споживачів за заявкою постачальника, які мають заборгованість за використану електричну енергію.
Докладніше

September 14, 2021
У Херсоні розчищають електромережі, щоб уникнути аварійних ситуацій
З метою зменшення кількості аварійний відключень працівники «Херсонобленерго» щорічно, згідно графіку, узгодженого з органами місцевого самоврядування, проводять роботу по розчищенню ліній електромереж від гілок дерев, що знаходяться у безпосередній близь
Докладніше

September 8, 2021
Шановні дорослі, нагадайте дітям про електробезпеку!
Не буде зайвим розповісти дітям про небезпеку знаходження біля об’єктів енергетики і про дотримання простих правил електробезпеки,
Докладніше

September 7, 2021
За серпень споживачі електричної енергії звітували так
Споживачі електричної енергії уже достеменно знають правило: в кінці місяця та на початку наступного обов’язково передай покази електролічильника.
Докладніше

September 6, 2021
Служба захисту економіки інформує: як не варто економити на електроенергії
На минулому тижні при плановому огляді енергооб’єктів споживачів виявлено самовільне підключення до електромереж, що є грубим порушенням правил роздрібного ринку електричної енергії.
Докладніше

September 3, 2021
Суд зобов’язав бізнесмена відшкодувати майже 200 тисяч гривень
Інспектори «Херсонобленерго» систематично проводять рейдові перевірки по дотриманню споживачами електричної енергії Правил роздрібного ринку електричної енергії.
Докладніше

Все новости >>>
 
 
Iнше вiдео


 
Шановний споживач!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. N 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" АТ "Херсонобленерго" не період карантину введено особливий режим роботи.

У зв’язку з важливістю дотримання заходів ефективної профілактики коронавірусної інфекції, тимчасово обмежується прийом громадян в Центрах обслуговування споживачів.

ОДЕРЖАТИ ПОСЛУГИ МОЖНА ДИСТАНЦІЙНО ЗА ДОПОМОГОЮ ОНЛАЙН-ПОСЛУГ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ І ТЕХНОЛОГІЙ.

З повагою, адміністрація АТ "Херсонобленерго".
Шановний споживач!

Звертаємо Вашу увагу, що починаючи з 01.09.2020 відповідно п.8.6.8. "Кодексу комерційного обліку електричної енергії" непобутовим та колективним побутовим споживачам необхідно надавати звіти про покази лічильника за розрахунковий період.

Тому з метою реалізації Ваших прав та вимог законодавства подання звіту буде проводитись шляхом впровадження спрощеного порядку, а саме:

- у визначений Договором період (перші три календарних дня місяця) Споживач в особистому кабінеті юридичного споживача самостійно заносить показники лічильника за встановленою формою, у разі достовірності яких формується "Звіт про покази лічильника" (крім індивідуальних побутових споживачів);

- споживач підтверджує вірність відомостей, зазначених в Звіті, шляхом накладення кваліфікованого електронного підпису на відповідний документ або наданням відсканованого звіту* з підписом споживача, що прирівнюється до електронного підпису (відтворення підпису за допомогою засобів механічного або іншого копіювання).

*Звертаємо Вашу увагу, що для можливості надання відсканованого звіту з механічним відтворенням підпису необхідно оформити додаток 4 до договору про розподіл у письмовому вигляді (підписаний екземпляр направити на адресу найближчого структурного підрозділу або до АТ “Херсонобленерго”).

З повагою, адміністрація АТ "Херсонобленерго".
Нагору