Багатозонний лічильник та тарифи диференційовані за зонами часу

     ПАТ «ЕК»Херсонобленерго» рекомендує споживачам економити на оплаті за допомогою багатозонних лічильників. Такі прилади дозволяють власникам двозонних лічильників з 1 квітня 2015 року отримати знижку в 50% при сплаті за електроенергію, спожиту в нічний час доби (з 23:00 до 07:00). Знижка для власників тризонних лічильників на електроенергію, спожиту вночі (з 23:00 до 07:00), складає 60%.


     Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), згідно з Постановою № 220 від 26.02.2015 затвердила підвищення тарифів на електроенергію для населення з 1 квітня 2015 року. Крім того, НКРЕКП повідомила про заплановане регулярне підвищення тарифів раз на півроку.

     Щоб пом'якшити фінансове навантаження на населення, НКРЕКП збільшила розмір знижки на оплату електроенергії, спожитої вночі (Постанова № 221 від 26.02.2015). Щоб скористатися цією знижкою, потрібен багатозонний лічильник, запрограмований на облік електроенергії по зонах: двом (день/ніч) або трьом (пік/напівпік/ніч). Такий прилад дозволяє клієнтам сплачувати за різними тарифами залежно від часу доби. Інформацію про те, коли і в яких обсягах була використана електроенергія, лічильник фіксує завдяки вбудованому годинику. І якщо в денний час (з 7:00 до 23:00) тариф є стандартним, то згідно з прийнятими змінами з 1 квітня 2015 року в нічний час (з 23:00 до 7:00) тариф знизиться на 50% (раніше знижка була 30%).


     Крім того, запускаючи на ніч у роботу потужні електроприлади (пральну і посудомийну машини, кондиціонер або обігрівач), можна не тільки заощадити гроші, але й уникнути перенавантажень у внутрішньобудинкових електромережах, які можуть призвести до виходу з ладу електропроводки або обладнання електрощитових.


     Замовити послугу з встановлення багатозонного лічильниа вартістю від 1500 грн. можна в будь-якому з центрів обговування споживачів у місті Херсон або в будь якому РЕЗ і ЕМ в районах Херсонської області. Вартість послуги складається з вартості лічильника та вартості робіт з програмування та встановлення лічильника та транспортних витрат.
Працівники ПАТ «ЕК»Херсонобленерго» допоможуть встановити та параметризувати прилад обліку на обрану кількість зон залежно від побажання клієнта.


     Щоб встановити багатозонний (багатотарифний) лічильник без збільшення навантаження звертайтеся до центрів обслуговування споживачів ПАТ«ЕК»ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» у м.Херсон або до РЕЗ і ЕМ у районах області. Вам запропонують скористатися послугою із встановлення багатотарифного лічильника, у вартість якої входить:

  1. багатозонний електролічильник;

  2. параметризація за двома або трьома зонами (на Ваш вибір);

  3. доставка лічильника за Вашою адресою;

  4. розпломбування та демонтаж старого електролічильника кваліфікованим працівником ПАТ»ЕК»ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

  5. якісне встановлення та підключення нового електролічильника;

  6. опломбування електролічильника;

  7. надання необхідної технічної документації.

  8. Транспортні витрати

      ​Після того, як працівник ПАТ»ЕК»ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» замінить та опломбує лічильник та Ви підпишете додаткову угоду до договору про користування електричної енергії в частині заміни встановленого у Вас лічильника на багатозонний лічильник можна розраховуватися за електроенергією за тарифами, диференційованими за періодами часу.

    "Приклади проведення орієнтовних* розрахунків за спожиту електричну енергію за умови наявності двозонних або тризонних лічильників "


    Для розрахунку необхідно заповнювати тільки графи синього кольору.
    Графи позначени синім кольором необхідно заповнювати у відповідності до установленого тарифу  та обсягів споживання електричної енергії.
    
     Отримані результати розрахунків можуть не співпадати з розрахунками енергопостачальної компанії внаслідок округлень.

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання тризонних тарифів, населенням яке проживає в сільській місцевості необхідно використовувати аркуш - 3 зони (село)

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання двозонних тарифів, населенням яке проживає в сільській місцевості необхідно використовувати аркуш - 2 зони (село).

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання двозонних тарифів, міським населенням необхідно використовувати аркуш - 2 зони (місто)

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання двозонних тарифів та за наявності електроопалення необхідно використовувати аркуш - 2 зони (ел.опалення.)

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання тризонних тарифів, міським населенням необхідно використовувати аркуш - 3 зони (місто)

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання тризонних тарифів та за наявності електроопалення необхідно використовувати аркуш - 3 зони (ел.опалення)

XLSX
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання двозонних тарифів, населенням яке проживає в сільській місцевості з урахуванням пільг по оплаті за електричну енергію необхідно використовувати аркуш - 2 зони (пільги, село)

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання двозонних тарифів, міським населенням з урахуванням пільг по оплаті за електричну енергію необхідно використовувати аркуш - 2 зони (пільги, місто)

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання двозонних тарифів та за наявності електроопалення з урахуванням пільг по оплаті за електричну енергію необхідно використовувати аркуш - 2 зони (пільги, ел.опалення)

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання тризонних тарифів, населенням яке проживає в сільській місцевості з урахуванням пільг по оплаті за електричну енергію необхідно використовувати аркуш - 3 зони (пільги, село)

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання тризонних тарифів, міським населенням з урахуванням пільг по оплаті за електричну енергію необхідно використовувати аркуш - 3 зони (пільги, місто)

XLS
Розрахунок орієнтовної вартості електричної енергії за умови використання тризонних тарифів та за наявності електроопалення з урахуванням пільг по оплаті за електричну енергію необхідно використовувати аркуш - 3 зони (пільги, ел.опалення)

Нагору